May 04 2024 22:32:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Gryzlove, už se ti to blíží...
1stCL_Fucida
Rudi, mám podobnou zkušenost..o děla jsem obvykle přišel do 30ti vteřin od začátku a pak už to nemělo cenu zkoušet dál.
Ta mise je jakožto tréninková koncipována dost hloupě.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Cassius Chaerea
jojo dost hard, na první pokus sem udělal první polovinu, druhou už ne. Ale když sem to pak zkoušel znovu už sem za boha nebyl schopen udělat ani tu první.
 
WT_Horrido
Uplne bez problemu, ke kanonum jsem poslal novou posadku kdyz ta stara zarvala.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
No to já taky, jednou během podruhé plazením, já těch taktik vozkoušel, ale většinou mi u těch kanónů zařvala cela skupina. Holt člověk musí mít kliku a zprasit pár dobrej zásahů na začátku do těch tanků, nebo se nepřítel holt nesmí trefovat.
 
1stCL_Fucida
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
No to já taky, jednou během podruhé plazením, já těch taktik vozkoušel, ale většinou mi u těch kanónů zařvala cela skupina. Holt člověk musí mít kliku a zprasit pár dobrej zásahů na začátku do těch tanků, nebo se nepřítel holt nesmí trefovat.


Tak zásadní problém spočívá v tom, že tóprá ňhemécka foják se tréfit snatno Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
WT_Horrido napsal:
Uplne bez problemu, ke kanonum jsem poslal novou posadku kdyz ta stara zarvala.
No to jsem zkusil taky a myslíš, že ti ňoumové k tomu kanonu doběhli?
A když jo, stejně trefili hovno a po max. druhém pokusu obsluhu kanonu tank opět sejmul.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Horrido
Prvni vlnu panzeru jsem rozstrilel s tim ze jsem prisel o tri obsluhy. S maniky si poradili bobani v zakopech. Na druhou vlnu jsem vymenil strelivo (podle doporuceni) na HE a tato druha vlna mi nadelala mensi potize nez prvni.
Upravil/a WT_Horrido dne 27-04-2007 10:38
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tak sem to zkusil asi na po páty tu misi "Seelovské výšiny". A teď sem si na začátku vybral jagdtigera, hetzera, tu samohybku na podvozku pz-4 a panthera, s tím že sem všechnu pěchotu co šla vyházel a nechal jen tu nejnutnější. Hned na začátku sem skryl jagtigera a hetzera do té vesničky za domy aby nebyly vůbec vidět a měli výhled na jen na most. a zbylou samohybku a panthera sem dal do toho údolí mezi kopci jak tam vede ta silnice. A počkal sem si u mostu sem rozmlátil první vlnu sovětských tanků s tím že mi tam zařval hetzer kterej trochu popojel a hned explodoval na kusy. Druhá vlna šla oklikou do toho údolí kolem řeky a to stačilo aby jen panthera a samohybku (kteří před tím stříleli taktéž k mostu) otočil a už měli výhled na vyjíždějící stalince a ladovali jim to do boku no a pak už jen tu a tam nějakej ten nezničenej tank se pokoušel probojovat, ale jen co vyjel do úhlu mých děl už ji koupil. S pantherem a samohybkou sem pak popojel ke konci řeky kdy sem před tím zničil stalince a nechal jim bok skrytej v údolí a už se přihnala čtveřice ruských súček sto, a na vzdálenost 50m sem je roznesl na kopytech. Hromada sovětských pěšáků pak byla decimována u mostu střelami HE, ale než sem je stačil zmasakrovat už byl konec misi
Jagtiger pak měl na kontě 8 tanků.
Panther se samohybkou oba po 9 nepřátelských tancích a samohybek.

Kua už aby to vyšloVyděšený.
[img]http://img461.imageshack.us/img461/2169/tow3px2.png[/img] is not a valid Image.
 
losik
Já myslím, že už to vyšlo.
 
losik
Spletl jsem se, nevyšlo. Sorry.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,302 návštěv