April 26 2024 17:10:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Sadomaso bude či nebude?
3BAP_Cassius Chaerea
Už máme půlku podzimu pryč a nějak jsem dlouho neslyšel o SM. Ještě na tom pracujete nebo je to v archívu s nápisem Historie.
 
AH_Cutora
Hmm, jak byla ta poucka? Dobre pripraveny SW projekt trva 2x dele a spotrebuje 2x vice zdroju nez kolik bylo puvodne optimisticky planovano. Spatne pripraveny projekt si vezma 5x tolik zdroju. Zatim to vypada, ze jsme nekde kolme 3 nasobku optimistickych Falkonovych odhadu a kolem 1.5 nasobku mych mirne pesimistickych odhadu ........
 
falkon
Na SM -ke sa neustale a vytrvalo pracuje, ale kedze je to velmi komplexny a rozsiahly projekt, tak to trva dlhsie, ako som predpokladal :rol: Bohuzial sa tomu vsetci venujeme popri skole (ja) resp. popri praci (LesniHU a Cutora), takze toho volneho casu nie je tolko, kolko by som si predstavoval.

Ale nebojte, na SM-ke sa pracuje a BUDE! :jamamoto:
 
1stCL_Jiricek
Dokud bude StG SM trénovat, znamená to, že SM bude : )))
 
3BAP_Cassius Chaerea
Proč se netrénuje nějaká rudá letka na šturmech? Já rád bitevničím, ale bačkoráře nemám rádŠklebící se .
 
1stCL_Fucida
Proč to nezorganizuješ? Rudí asi nemají svého Jiříčka.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 28-10-2005 18:46
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
falkon
Cassius Chaerea napsal:
Proč se netrénuje nějaká rudá letka na šturmech? Já rád bitevničím, ale bačkoráře nemám rádŠklebící se .

Ved Vitman ma svoju "skupinku" Sturmovikov. Opytaj sa jeho...
 
Vitman
falkon napsal:
Cassius Chaerea napsal:
Proč se netrénuje nějaká rudá letka na šturmech? Já rád bitevničím, ale bačkoráře nemám rádŠklebící se .

Ved Vitman ma svoju "skupinku" Sturmovikov. Opytaj sa jeho...


V tréninkách jsem nepokračoval pro mizivou účast. Pár lidí přešlo k Jiříčkovi. Já jsem se teď částečně vrátil k hraní Anarchy online, takže nemám moc času. A ani chuti.
 
GC3_Messik
Cassius Chaerea napsal:
Proč se netrénuje nějaká rudá letka na šturmech? Já rád bitevničím, ale bačkoráře nemám rádŠklebící se .


U nás se formuje 3.BAP letka souběžně s 3.IAP. Ale to už je letka a ne volné sdružení jako Jiříčkovy bouráci.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
313_OTU_oblak
Ona totiž anarchy online má končit jestli se nepletu.....co Vitmane?
 
GC3_glum
Jestli se někdy vytvoří červená bitevní letka s rozumnými pravidly tak se budu moc moc snažit abych se kvalifikoval. Včera večer na lionech jsem letěl ve skupině pěti IL2 u Berlína a to vám byla nádhera. Sice pak nastal masakr kdy nepřežil ani jeden il, ale ta cesta tam to byl zážitek.
 
3BAP_Razo
Hlasím se do služby v 3.BAP. Za Stalina. :sm45:
 
http://3iap.4fan.cz
Vitman
oblak napsal:
Ona totiž anarchy online má končit jestli se nepletu.....co Vitmane?


Jasně, Funcom to nebaví jak na tom strašně vydělává, tak to zrušej.:sm6:
Že bys věděl něco co já nevím???:bigeek:
 
3BAP_Cassius Chaerea
No jáká jsou pravidla pro přijetí k té rudé eskadře 3.BAP?
 
GC3_Messik
Chlapy tohle se neřeší tady ve vláknu o Sado masu. Buď pm nebo http://3iap.org
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Miroo
U nás se formuje 3.BAP letka souběžně s 3.IAP. Ale to už je letka a ne volné sdružení jako Jiříčkovy bouráci.


Tak to si ma vytočil.:sm11: My nie sme neaký Jiríckovy bouráci, ale oficiálna Stg letka z ktorej ste Vy minule neboli schopní zostreliť ani kačacie brko. A z letkou 3.BAT som sa ešte nestretol ani vo sne. Tak až budete pripravení tak sa stretneme my na Ju 87 Vy na IL2 potom uvidíme. Môžeme si dať aj bombardovanie na cieľ kto lepšie dopadne. A na Jiricka nám nesahaj to je náš generál, a keď budete mať Vy takého tak nám daj vedieť, od Vás nepoznáme nikoho od Nás poznáte aspoň Jirícka aj to už je úspech, lebo len pri jeho mene sa trasiete strachom čo z Vás narobíme. Takže nabudúce trošičku úcty. :sm42::sm34::sm16:Tým myslím, že keď budeš písať Jirickovy bouráci tak napíš Jirícek a jeho perfektní piloti, to Jirícek môžeš dať s malým j on je strasne samopašný.:sm23:
Upravil/a Miroo dne 30-10-2005 23:47
 
1stCL_Jiricek
Trhej, Miroo, trhej : )))

A pokud jde o spor - nechť historie ukáže, jméno které jednotky či nejednotky bude tesáno do kamenů...

:Jiricek:
 
Miroo
Za česť jednotky som ochotný položiť aj svoj virtuálny život.:sm42:
Upravil/a Miroo dne 31-10-2005 00:14
 
Tajpan
IJG1_Miroo napsal:
Za česť jednotky som ochotný položiť aj svoj virtuálny život.:sm42:


Ako povedal jeden spojenecký generál:

Vo vojne ide o to, aby svoj život za svoju vlasť/jednotku položilli tý druhí, a nie naši chlapci.

Takže kludne polož, máš na to celú matičku Rus. Šklebící seŠklebící se:lucka:
 
1stCL_Jiricek
Tajpane, díky za oficiální povolení, ale nemuselo to být. My si na vaší matičce Rusi budeme pokládat co budeme chtít, kde budeme chtít a kdy budeme chtít : ))

:Jiricek:
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 31-10-2005 02:22
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,500 návštěv