May 05 2024 08:06:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Silent Hunter 3
Easy Target
Ahoj, nevím kam se obrátit, snad mi poradíte tady Úsměv Hraje někdo z vás tento ponorkový simulátor ? Potřeboval bych radu. Děkuji
 
310_cibule
Vo co de? Kdysi jsem to hrával. Už je to dlouho. A taky Fuči, co já vím.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Glad69
Ja si to obcas zahraju...
 
http://www.cockneyrejects.net
Easy Target
Asi se mi budete smát ale neumím plout s ponorkou.

Nastavím si na mapě kurz.

a)Buď je to moc daleko
CoolAnebo - ponorka dopluje k prvnímu praporku (waypointu), tam ji chytne rapl a plnou parou zamíří kamsi k pobřeží. Při návratu na kurz se vrátí - na začátek cesty SmutnýNaštvaný !!! Bohužel, funkci automatického plánování anebo autopilota jsem ve hře neobjevil. Díky.
 
Glad69
Ja ani waypointy nepouzivam.Vzdycky ridim manualne...urcim kurz a pluju kam chcu, pak zas...a takhle dokola.Nebo ridim normalne kormidlem.
 
http://www.cockneyrejects.net
1stCL_Fucida
to já řídil manuálně jen při kontaktu s nepřítelem.. nepřišlo mi nijak složité to na té mapě naklikat, ale teď už to nainstalované nemám a nemám tu ani instalačky..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
ak chceš o SH3 vedieť čo najviac, pozri si forum Letky13
http://www.letka1...m.php?f=24
 
MK_Paja
Často, když se na AH serveru, přepne nějaká bouřkomraková crazy bleskomapa, jdu se schovat pod vodu s SH III. Cool

Tvůj problém nechápu, "naklikat" trasu na mapě mi přijde jednoduché a po dosažení posledního waypointu ponorka vždy zastaví, zároveň mi to navigátor suše oznámí.
 
Safrik
By jsme mohli někdy dát nějakej společnej dogfight ne? Když je nás tu tolik podvodníků Šklebící se Mrknutí Jop jináč souhlas s pájou ... no problemo s waypointama.
 
1stCL_Bumik
Torpedo Nummer zwei LOSS!!!!!! Cool

Jooo to byly casy...........Vyděšený
 
Easy Target
Tak tohle je úlet. Mám ponorku typ VIIB. Cestou na patrolu jsem dostal torpédoborec. Nyní ovšem visím doslova pár metrů za zadkem carga, na moři jsou ovšem vlny takže nelze střílet z děla. Jenže - ačkoliv mám v zásobníků ještě další torpéda, torpédomety jsou funkční tak se mi znovu torpédomety NENABIJÍ ! U některých vojáčků jsou červené vykříčníky, tak jsem je přesunul na ubikace. Torpédomety se však nenabijí a nenabijí... Proč ???? Kontrolní otázka - mám originální disk, patch. 1.4. Poradíte ?
 
torr
momentálně asi nejlepší forum zde http://silenthunter.czweb.org/forum/index.php?sid=60f81748ac6ae5cac0c575b5d6f63b36
 
torr
Easy Target napsal:
Tak tohle je úlet. Mám ponorku typ VIIB. Cestou na patrolu jsem dostal torpédoborec. Nyní ovšem visím doslova pár metrů za zadkem carga, na moři jsou ovšem vlny takže nelze střílet z děla. Jenže - ačkoliv mám v zásobníků ještě další torpéda, torpédomety jsou funkční tak se mi znovu torpédomety NENABIJÍ ! U některých vojáčků jsou červené vykříčníky, tak jsem je přesunul na ubikace. Torpédomety se však nenabijí a nenabijí... Proč ???? Kontrolní otázka - mám originální disk, patch. 1.4. Poradíte ?


1,musíš mít dostaecný počet lidí u torpéd.
2,nesmíš mít tichý chod
3,možná máš vypnuté automatické nabíjení torpéd,a když jo tak ho zapni nebo myší přetahni torpédo do prázdnáho torpédometu
4,skoč na ten odkaz co jsem napsal tam se toho dozvíš podstatně víc než tady
5,doporučuji si naistalovat GW nebo GWX,dost podstatným způsobem si zlepšíš SH3
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,495 návštěv