May 02 2024 07:35:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - OVER THE COAST
Hiltos
310_cibule napsal:
Hiltos napsal:
pokud chce nekdo track, muzu ho uploadnout na ftp svk


Jo, to by bylo moc fajn. Má to jeden háček: ftp svk nefunguje.


Rapidshare funguje porad :-)
 
BP_Avalo
WK_madvlk napsal:
NedopadliCoolAvala jsem poslal ke všem čertům,Nozdru poslal do nebíčka brašule a Guru-a jsme zahnali zpátky na ostrovní říši....CoolTakže povedená akce,děkuji všem(hlavně VGR za zorganizování akceMrknutí)


Sice si mě sundal,nicméně mi nejdřív kouřil motor a pak teprve letěli kuličky,asi díky laguMrknutí,nebo jako vždycky mačkáš zoufale printscreen Vyděšený
 
310_cibule
Hiltos napsal:
Rapidshare funguje porad :-)


To neznám? Co je to? Kde je to? Komu to slouží?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hiltos
Slouzi to podlym imperialistum, ale funguje to

http://rapidshare....ntrk.html
 
310_cibule
Dík. Na imperialisti je spoleh.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Lekk
Vrchní velení Londýn-Oblast Kanál La Manche

Souhrn operace Jubilee - kráceno.

Dne 19.8.1942 proběhla operace Jubilee v souladu s operačními rozkazy a požadavky Vrchního velení. Nasazeny byly jednotky určené v rozkazech díky technickým potížím v cca 65% původních návrhů.

Operace proběhla dle plánu s minimálním výsledkem. Vzdušná nádvláda nad oblastí vylodění byla ztracena, odvrácení pozornosti od náletu Cirkus bylo nesplněno. Pobřežní baterie nebyly zničeny ani napadeny. Bylo provedeno zneschopnění jednoho letiště ze dvou, radiové ustředny nepřítele nebyly zničeny ani napadeny. Při náletu typu Cirkus byla zničena jedna výrobní hala továrny na elektroniku. Fuel depo nebylo napadeno. Ztráty strojů v oblasti katastrofické - 90%!!

Cíle operace byli dosaženy
- Udržení vzdušné nadvlády nad oblastí - 0%
- Cirkus - továrna - 15% - ztráty vl.strojů 100%
- Cirkus - fuel depo- 0% - neprovedeno
- Ústředny - 0% neprovedeno
- Letiště - 50% - ztráty vlastních strojů 50%
- Konvoj - 20% - ztráty vlastních strojů 90%
- Baterie - 0% - neprovedeno
- Recon - 100% - ztráty vlastních strojů 0%

Fotodokumentace přiložena v příloze.

Vrchní velení požaduje naléhavě doplnit okamžitě počty pilotů a strojů oblasti Jižní Anglie - hrozí kolaps obrany!

*****************************

Vrchní velení Berlín - Oblast Normandy- Atlantický val

Souhrn operace Loki - kráceno.

Dne 19.8.1942 proběhla operace Loki. Plně v souladu s operačními rozkazy a za střední nepřátelské aktivity byla získána a udržena nadvláda ve vzdušném prostoru. Byl napaden a zničen nálet typu Cirkus, bylo dočasně ztraceno jedno letiště a napaden a dočasně zničen britský radar v Doveru. Invazbní lodě a opevnění nepřítele na pobřeží byly průběžně napadány s dobrým výsledkem. Ztráty vlastních letounů minimální.

Cíle operace bylo dosaženo:

- Radar Dover - 100%
- Vzdušná nadvláda - obrana baterií, ustředen, posil, - 100% -
- Obrana Konvoje - 0% - konvoj napaden bez kontaktu s nepřítelem.
- Útok na invazní síly - 80% - provedeno průběžně - eliminace techniky převážně na pobřeží - bombardovací útoky na lodě nevyužity.

Ztráty minimální - primárně poškození strojů.

Navržená vyznamenání:
I/JG1_Adler - cena fair play - ušetření života a munice

Všichni přeživší piloti dostávají týdenní dovolenku v sanatoriu stíhačů ve Wiesbadenu a samozřejmě stužku operace Loki.

Rozchod.
Fotodokumentace bude až poté co se dostanu na SVK ftp.
Upravil/a Lekk dne 27-01-2007 21:25
 
Lekk
Jinak problémy při akci - komunikace - nebyla krom drobností problémová ...Fuči to že jsem se ptal na pozici dvakrát bylo jenom díky tomu že jsem tě napřed oslovil přímo a pak přes volací znak Himmel (nebo hammer)...jinak mým hlavním návrhem pro další specky je zrušit návodčího..po zkušenostech totiž zjištuju že jaksi je zbytečný..a mnohdy věci jenom komplikuje. Navíc jsem neobjevil důvod proč by tam měl být...pravidla si řekneme na začátku.

 
Kurtis
VGR_Lekk napsal:
Všichni přeživší piloti dostávají týdenní dovolenku v sanatoriu stíhačů ve Wiesbadenu a samozřejmě stužku operace Loki.

Dvě věci:
1/ Dostanou dovolenku v sanatoriu stíhačů i piloti bombardérů?
2/ Jak se dostanou přeživší piloti RAF nebo USAAF do Wiesbadenu?

Jinak díky za stužku Mrknutí
 
1stCL_Fucida
místní FTP v dohledné době nepoběží.. momentálně to řeším, víc snad budu vědět v pondělí.

Jinak gratulace všem pilotům Luftwaffe Úsměv. Zdá se, že jsme to opět zvládli Vyděšený
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 28-01-2007 01:02
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lekk
bigjirka napsal:
VGR_Lekk napsal:
Všichni přeživší piloti dostávají týdenní dovolenku v sanatoriu stíhačů ve Wiesbadenu a samozřejmě stužku operace Loki.

Dvě věci:
1/ Dostanou dovolenku v sanatoriu stíhačů i piloti bombardérů?
2/ Jak se dostanou přeživší piloti RAF nebo USAAF do Wiesbadenu?

Jinak díky za stužku Mrknutí


Dovolka je pro LW..RAF dostali dřevěnou bednu a hliněný zábal jinde. Jinak k bodu jedna bych se dovolil poradit s Vůdcem.Šklebící se

PS: jo a od tedka plánuju specku max pro 50 lidí jo a připravte si pouštní kamufláže.Vyděšený
Upravil/a Lekk dne 28-01-2007 01:42
 
1stCL_Fucida
já plánuju specku pro 70 lidí a připravte si zimní kamufláže Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Bumik
Vzdy pripraven! Úsměv
 
1stCL_BlueL
1stCL_Fucida napsal:
já plánuju specku pro 70 lidí a připravte si zimní kamufláže Úsměv.


doufam ze to nebude hnusne rusko....Úsměv
 
Lekk
hurá konečně si zalítám Cool
Upravil/a Lekk dne 28-01-2007 09:50
 
1stCL_Fucida
310_BlueL napsal:
1stCL_Fucida napsal:
já plánuju specku pro 70 lidí a připravte si zimní kamufláže Úsměv.


doufam ze to nebude hnusne rusko....Úsměv


ne tak docela Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wutz
Já bych si dal Bodenplatte.
 
Lekk
Šklebící seNeber mi nápady....!!Šklebící se
Upravil/a Lekk dne 28-01-2007 16:21
 
1stCL_Fucida
No tak Bodenplatte to nebude Úsměv. Ale nařvaný Fw 190 samozřejmě budou Vyděšený
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wutz
VGR_Lekk napsal:
Šklebící seNeber mi nápady....!!Šklebící se


Šklebící se
 
Rofo
Myslím, že Spiti V. neměli vůbec šanci nad 190. Smutný Naplánujte speciálku, např. B25 s Mustangy D.Mrknutí Přinejmenším, když už nevyhrajou, tak ať se mohou "odpoutat od boje". Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,367 návštěv