May 02 2024 01:31:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Ano - byl jsem střízlivý!!!
1stCL Pepan
Vážení přátelé co mě se včera přihodilo na War clouds – o to se s vámi prostě musím podělit.
Jdu si jen tak na War Clouds zalítat si na G10tku –G14. 1. let jsem postupně napaden 3mi Sity. Pokaždé je tahám až přiletí někdo z modrých – tomu je natáhnu do pozice – pokaždé Spita bez prpoblému někdo sejme. 2. let doslova uklovám P51 jenž se žene za 190tkou hlava nehlava směr naše letiště. 190tka dýmí, svítí pouští kouř a říká – nelítej zamnou – už mám dost a jsem doma, chcípneš… - P51 nereaguje střílí (blbě) jak o život. Vyprázdním zásobník kulometů na cca 500m pak se konečně přiblížim, dostává MK 108 a očividně poškozena dále pronásleduje a střílí – dostane další a řítí se k zemi, páč je to kretén dostane ještě něco na cestu a já jdu sednout. 3.- 4. start vulčéřina nad latištěm 2x schytám PK při pojezdu na dráze. Tady je to dneska samej blb pomyslím si a jdu si uvařit kafe. 5.start Kliknu se jiné letiště nastoupám do cca 7,5km a přemítám koho to tu asi tak potkám… Široko daleko nikde nikdo – dole pozoruju šílenou řežbu. Zívnu, zapálím si cígo a loknu pár doušků lahodné brazilské kávy. Mrknu co pár vteřin na 6 když tu najednou téměř vyprsknu brazila přímo na monitor.. zamnou éro nadostřel!!! Kde se tu najednou tak vylouplo??? – bleskne mi halvou. Provedu nějakj barel či co a na ikoně vidím 1stCL – kerej idiot tu semnou takhle pohrává??? hulákám na TS. Na TS 2 lidi – každém lítá na úplně jiném serveru. Otáčím se a jdu si prohlédnout onoho „Liona“ co mě tak vyděsil – čtu nick –2x, 3x, - nevěřím a oči mi lezou z důlku nad obsahem ikony – zamnou se hnal 1stCL/Pepan!!! Podělím se o onu nezvyklou věc s kolegy na TS a jdu si ho prohlídnout. Proletím okolo Pepana a čumím na skin – Bílá 2 – celej já – úplnej dvojník!!! Letíme chvíli ve formaci a 1stCL/Pepan si to smaží někam nad nepřátelské území lovit do cca 2km. Blikám na něj pouštím kouř – zdravím ho – nereaguje – sprosťák jeden – ukradne mi nick a ani neodpoví na pozdrav… Jdu za ním. Po chvíli mě to přestává bavit páč mě táhne stále někam do hlouby nepřátelského území a navíc k zemi. Říkám si - asi zase nějakej blb – nalítnu na něj a v tu dostávám nápad. Zamířím a pošlu mu pozdrav – zarachotí MK 108 o 1stCL/Pepan se to pěkně zableskne na právém křídle. O zlomek vteřiny hrozná rána - koukám na pravé křídlo svého éra jenž se právě rozlítlo na několik kusů. Ohlédnu se – zamnou nikdo. Je to nad slunce jasné – právě se mi podařilo sestřelit sám sebe – ale ukázkově!!!:-)) Dopadám na zem a pozoruji jak 1stCL/Pepan – neohroženě pokračuje ve své spanilé jízdě kamsi nad nepřátelská letiště – asi vulčovat či něco podobného Dostávám banána za 3x PK a jsem rád že už tam nemusím.
No a 1stCL/Pepan – tak ten jestli neumřel – tak tam ještě pořád někde lítá, vulčuje, laguje, sestřeluje a věřím že zapadl mezi ostatní – no prostě supr. príma poletuje na úžasném serveru War Clous…
PS pro případné šťpouraly odpovídám předem - ano byl jsem střízlivý!!! (a ta cigareta byla značky mrlboro light...Cool)
 
GC3_Messik
škoda šéfe, že takhle nepotkáme v klidu letícího Pepana nebo Fučiho někde na Lionim serveruMrknutí
 
gc3normandie.over.cz
1stCL_SaBot
:Jiricek: :Jiricek: :sm35: :Jiricek:
 
WT_Flan
Ja Pepanovi verim. Neni totiz prvni.Šklebící se

http://www.wtiger....php?t=271
Upravil/a WT_Flan dne 27-10-2005 11:00
 
rOckie
evidentně je rozesraný net kód. Buďte tak hodní a pošlete report na adresu 1c.
škoda, že jsi nevzal printscreeny nebo netočil video.
 
1stCL Pepan
CSL_Rockie napsal:
evidentně je rozesraný net kód. Buďte tak hodní a pošlete report na adresu 1c.
škoda, že jsi nevzal printscreeny nebo netočil video.


No to je právě divný - já zrovna jak jsem to uviděl - tak jsem zpustil nahrávání - pak jsem se okamžitě podíval do záznamů - ale track tam nebyl - nechápu...
 
1stCL Pepan
WT_Flan napsal:
Ja Pepanovi verim. Neni totiz prvni.Šklebící se

http://www.wtiger....php?t=271



Děkuji Ti náčelníku že ses mě zastal - já totiž nekecám ani slovo...

SaBote!!! Cool
 
1stCL_Fucida
pravidlo číslo 1 - neotáčejte své zbraně proti sobě Úsměv. Škodí to zdraví Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
Akta X hadr ...
bych se bál
fakt jo Úsměv
 
XXX_Dazz
Tak to vypadá na nějaký véééééééééééééééééééélký BUG.:sm19:
 
CW_boZZda
bojíííííííííííííííííííííííím.

Aby nás pak nebylo víc jak ROSSáků :rolleyes:
 
http://www.czechwings.com/
Ucho
1stCL Pepan napsal:
...nalítnu na něj a v tu dostávám nápad. Zamířím a pošlu mu pozdrav – zarachotí MK 108 o 1stCL/Pepan se to pěkně zableskne na právém křídle. O zlomek vteřiny hrozná rána - koukám na pravé křídlo svého éra jenž se právě rozlítlo na několik kusů. Ohlédnu se – zamnou nikdo. Je to nad slunce jasné – právě se mi podařilo sestřelit sám sebe – ale ukázkově!!!..


Tos měl nahrát, velká škoda Smutný Bys byl zdokumentovanej první stíhač v historii, kterýmu se něco takovýho povedlo :lol:
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Ucho
1stCL Pepan napsal:
No to je právě divný - já zrovna jak jsem to uviděl - tak jsem zpustil nahrávání - pak jsem se okamžitě podíval do záznamů - ale track tam nebyl - nechápu...


Aha.... takže ono se to umí i maskovat, schovávat a nenahrávat :bigeek: Tak letka/13 měla štěstí, když to nahráli...

To je prdel, to je historickej 4.02 patch :rolleyes:
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
1stCL_Jamamoto
No tak to je huuuustýýý!:jamamoto:
 
Lucka
LOL :bigeek:
 
310_cibule
Pamatujete na letku avengerů v Bermudským trojúhelníku v prosinci 1945? Takovýhle věci se stávaj jednou za šedesát let. No, a teď to vodnes Pepan (i když tvrzení, že byl střízlivej je v jeho případě jen opravdu těžko k uvěření. Ale snažím se :-).

Ale na druhou stranu: bude slavnej, bude se o něm psát v učebnicích. A v roce 2065 někdo řekne: tak tohle se naposled stalo Pepanovi a předtím v pětačtyřicátym avengerům....
 
Wardog
Takže ty jsi po tom klonu vystřelil a křídlo upadlo jenom tobě a nebo i tomu klonu?
 
1stCL Pepan
Wardog napsal:
Takže ty jsi po tom klonu vystřelil a křídlo upadlo jenom tobě a nebo i tomu klonu?


Jenom mě - on letěl dál.
Napadá mě možné vysvětlení že jsem do něj v lagu taky mohl narazit aniž bych si toho všimnul. Ale 100% dostal zásahy z MK 108 a já měl křídlo napadrť - jemu se nic nestalo.
 
1stCL_Fucida
"pane učitelíí..vy myslíte toho Pepiho Liona, co se nebál alkoholu a ve vzduchu se krom dinosaura na kolečkách potkal úplně se vším včetně Cheopsovy pyramidy a létajícího mrazáku?"

"ano Toníčku, tohle je ten slavný pilot, jenž ve vzduchu narazil na sebe sama"
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
No, dyť to říkám, už se to rozjíždí....
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,542 návštěv