May 03 2024 07:45:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
Alsterufer
WinteR
Chtěl bych toho Baufightera díky
 
1stCL_Fucida
mno..vzal bych si tedy jeden Ju 88 za Hiltošem Úsměv. Můžu i relativně bez problémů zahostovat - nicméně stále přetrvává riziko, že zase strčím nohu do svého otevřeného zdroje a spadne mi komp jak minule Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Cutora
Vzhledem k tomu ze neni snih a tak se silvestrovskej vandr brdama nekona, tak s nejvetsi pravdepodobnosti prijedu do Prahy odpoledne/v podvecer 29.
 
Hoper
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Hopere nechci bejt puntičkář ale 3.BAP_, pěkně děkuju když to bude stou tečkou:D

kopíruju jenom vaše nicky z SVK, když je tu máte "blbě", tak se nediv :P
 
Hoper
606_WinteR napsal:
Chtěl bych toho Baufightera díky

jsi si jist, že opravdu dorazíš ? přečetl sis pořádně první příspěvek ?
 
3BAP_Cassius Chaerea
Hoper napsal:kopíruju jenom vaše nicky z SVK, když je tu máte "blbě", tak se nediv Pff
Ty jeden křečku, mi za to nemůžem že to tu neumí pořádnou tvrdou tečku jaká se za trojku hodíÚsměv.
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
mno..vzal bych si tedy jeden Ju 88 za Hiltošem :). Můžu i relativně bez problémů zahostovat - nicméně stále přetrvává riziko, že zase strčím nohu do svého otevřeného zdroje a spadne mi komp jak minule :).

mno, překvapils :)
ale ne že budeš prskat, že se ti něco nelíbí :P (prskají křečci)

ad server - Bumik ani Edi se zatím neozvali, budu tedy počítat s tebou. Víc v PM...
ke kompu si strčíš bednu od jagera (nebo aspoň od banánů), abys tam nehamtnul svojí sloní nohou
 
1stCL_Fucida
ok Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
*****************************************************
TAKŽE JE TU NÁVRH PŘESUNOUT MISI Z 27. 12. NA 30. 12.

*****************************************************

čas stejný - 20:30 na TS, do devíti organizační věci a kolem deváté start

sice by se to toho 27. hodilo víc (bylo by to výročí ;) ), ale jsem to pro Čutoru ochoten posunout ...
prosím tedy přihlášené o vyjádření, jestli změna termínu vyhovuje
díky

ed: šedivě jsou nepotvrzení
Upravil/a Hoper dne 18-12-2006 18:06
 
310_cibule
bez problémů
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
312_strycekFido
np pro me
www.312raf.com
 
Hiltos
30 nemuzu a dle mych informaci nebude ani bumajz ani fucidajs
 
Hoper
Hiltos napsal:
30 nemuzu a dle mych informaci nebude ani bumajz ani fucidajs

fucida prý chlastá až 31...
 
LesniHU
Ja muzu.
 
312_strycekFido
no vidim, ze to domlouvani bude mozna nadlouho, takze, ja si kdrome silvestra a 24 udelam cas kdykoliv
www.312raf.com
 
AH_Cutora
Safra Hopere, to je ale protekce. Tak ted mam bobky abych tu navigacku nepodelal, jinak me LesniHU urcite vykosti...
 
57MH_Zvire
Ač jste se ještě neshodli na datu, tak mám zjištěno, že se budu vyskytovat doma. Takže jednu 111 bych prosil.
 
airspace.cz
Hoper
poznámky k "taktice":

mapa byla zveřejněna, takže již můžete vesele plánovat
kdo bude dělat jednotlivé velitele nechám na vás
a nechám na vás, jestli velitelé za vás letový plán připraví a pak vám ho všem dají, nebo jestli si ho každý z vlastní iniciativy a s ohledem na bezpečný návrat udělá sám
spoléhat se na to, že se jen "povezete" za velitelem by mohlo být ošidné, že. co když se veliteli (čistě úplně náhodou) něco stane, že ...

jen jedna důležitá poznámka pro červené Beau a Mossie - tato letadla útočí na ochrannou skupinu KM, nikoliv na samotný Alsterufer!!. Ten by měl být někde jinde, ale člověk nikdy neví, co jiný čelověk vymyslí.
Takže pokud červení Beau a Mossie uvidí široko daleko osamocenou loď, silně se bránící ;), poznají, že zabloudili a okamžitě hledají "návratový" kurz :D

ed: jo a modrým (když se přihlásil Zvíře) - Heinkely, zvažte, jak budete útočit - ty lodě plují (proto ta možnost změny na Ju88...)
Upravil/a Hoper dne 19-12-2006 14:10
 
Hoper
home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif******************home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif
POZOR - ZMĚNA TERMÍNU NA 30. 12. 2006
home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif******************home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif
 
WinteR
30.12 nemužu takže budu muset přenechat svého krasavce někomu jinýmu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,986 návštěv