May 05 2024 13:30:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
Radim

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
Alsterufer
LesniHU
AH_Cutora napsal:
Hlasim ze kalkulacku si zakazuju, hezky tuzka, papir a budu nasobit a delit manualne - aspon zjistim, jestli to jeste umim Vyděšený
Pro takovyhle pripady mam vedle pocitace logaritmicke pravitko. Ty ne? Vyděšený
 
1stCL_Jiricek
Heinkela, prosím.
 
Hoper
HOSANÁÁÁ :D

jen si divím, že jdete spíš do Heinkela ;) Asi se na plovoucí líp žabkuje než útočí střemhlav, co ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Fuči, Fido, nechcete si ulovit ještě dva parťáky ? Pak bysme byli komplet...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Bugs
Hoper napsal:
3BAP_Bugs napsal:
Hoper napsal:
otázka pro modré i červené - je mezi vámi alespoň jeden na každé straně (mimo B-25), který si tu trasu propočítal ?
já ji co do časů neznám Mrknutí

Podľa navrhnutej trasy a pri rýchlosti cca 350 km/h vo výške tak 1 km s beau tak 59 min k cieľu a toľko isto späť, takže celý let aj s hľadaním cieľa a útokom 2 hodiny a 5-15min.

počítám s krapet nižší rychlostí (Mossie poletí pomaleji, B-25 mnohem dále), dále s předstartovní organizací, zdlouhavějším startem - čili ten komplet čas cca 3 hoďky a kus ...

Takže vzhľadom na mraky a rýchlosť (tak 300km/h):
Štart 5-7min
let k cieľu výška 2000m rýchlosť 300km/h(IAS) - cca 62min
zostúpať pod mraky a vyhľadácvanie cieľa - 10-15min
späť tú hodinku
Vo vzduchu min 2,5hodiny

Tak som si zaletel tú tréningovú mapu. Tá "Anglia" je úžasná. Vždy ma dokážu prekvapiť tvorcovia máp so svojou nápaditosťou. Teším sa na večer!
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 30-12-2006 14:27
 
http://3iap.org
1stCL_Jiricek
1stCL_Fucida napsal:
57MH_Zvire napsal:
Opravdu mi chceš namluvit, že Němci měli rozkazy: Nasedněte do letadla, někam leďte a když to něco najdete, tak to potopte? No to si děláš srandu.


Připomíná mi to standardní stíhací Freie Jagd Úsměv. Stahl píše o podobných věcech Úsměv


Jojo, Stahl byl duší stíhač: "Hoďte miny někam do Temže", "hoďte bomby někam na železniční trať", "najděte konvoj a zaútočte". Cíle si volili dle vlastního uvážení, v nejordinérnějším případě je rozdělil velitel letu. Nějaké rozkazy o prioritách z vyšších míst se moc něděly (zdá se z jeho popisu).

Hoper napsal:
otázka pro modré i červené - je mezi vámi alespoň jeden na každé straně (mimo B-25), který si tu trasu propočítal ?
já ji co do časů neznám Mrknutí


O Heinkely se neboj, vše jsme pečlivě spočítali. Počítáme s tím, že poletíme přibližně jihozápad. Pokud počítáme dobře, narazíme na pobřeží. Tam otočíme směrem do moře, kde po počátečním hledání počítáme s nalezením lodí. Ty spočítáme a zničíme v počtu, který jsme spočetli. A kdybychom se snad v nějakém z vedených výpočtů přepočítali, počítáme s tím, že nám pomůžou Junkersy, které to mají jako my spočítané.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 30-12-2006 14:43
 
Hoper
1stCL_Jiricek napsal:
O Heinkely se neboj, vše jsme pečlivě spočítali. Počítáme s tím, že poletíme přibližně jihozápad. Pokud počítáme dobře, narazíme na pobřeží. Tam otočíme směrem do moře, kde po počátečním hledání počítáme s nalezením lodí. Ty spočítáme a zničíme v počtu, který jsme spočetli. A kdybychom se snad v nějakém z vedených výpočtů přepočítali, počítáme s tím, že nám pomůžou Junkersy, které to mají jako my spočítané.

jj, jsem přeci říkal, že to modří mají opět jednodušší ;) :PP

osobně bych u vás fakt nic nepočítal, jen si hlídal, kde u toho pobřeží vyletíte, abyste po letu směrem na západ narazili na lodě...
díky vašemu počtu a jejich dělostřelcům snad s přibližnou lokalizací problém mít nebudete
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hiltos
Diky nasemu poctu pokrejeme cele pobrezi :-)
 
Hoper
home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif !!! INFO !!! home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gifhome.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif


takže:

sraz nejdéle ve 20:15 na Lioním TS - speciálkový kanál - 147.32.120.253:8768 heslo lion - heslo do speckanálu specialka
server pojede na 4.05, jeho IP bude sdělena (napsána) v TS
povolený bude pouze speedbar

budou zapnuté mraky, ale starší verze (vy, krom Fučiho, si nastavovat nemusíte nic, klienti se řídí nastavením serveru)
budou povoleny skiny

rozhození do TS - myslím, že bude stačit jen modří / červení, jen by asi bylo dobré (mno ...), když by někdo z modrých měl na mě šeptání a dal mi to vědět, abych s ním mohl komunikovat i já

po sejití se na TS budou vydány poslední pokyny, zodpovězeny poslední dotazy a spustí se mise
než se definitivně spustí vlastní start, prosím, zkontrolujte si marking a skiny !! Především marking - kromě B-25 mají mít všichni marking zapnutý (kdo si skiny nechce stahovat z ftp, ať si vypne ve šturmovi jejich natahování)
Upravil/a Hoper dne 08-02-2013 13:35
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
312_strycekFido
A kdybychom se snad v nějakém z vedených výpočtů přepočítali, počítáme s tím, že nám pomůžou Junkersy, které to mají jako my spočítané.


s tim bych nepocital, ja pocitam ze poletim zhruba na polangen a pak se uvidi Úsměv

a jeste dotaz k vyzbroji, jsou nutny ty tisocovky? me prijde ze 4xsc500 by bylo stylovejsi, pokud by na tu praci stacili
www.312raf.com
 
Hoper
hele Fido, na výzbroj jsem se ptal na začátku
bohužel je definovaná pevně a do FMB se mi už nechce
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
!!! POZOR NA DROBNOU ZMĚNU V TS !!!
Lioni v tom dělají hokej, takže ten náš má port 8768
stačí v TS kliknout pravým na původním lioním serveru, zklonovat ho a v tom novém si opravit port
pro přihlášení do vlastního speckového kanálu je potřeba další heslo - specialka
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
312_strycekFido
Hoper napsal:
hele Fido, na výzbroj jsem se ptal na začátku
bohužel je definovaná pevně a do FMB se mi už nechce


neva, moje chyba mel sem si vzpomet driv
www.312raf.com
 
LesniHU
Hoper napsal:
!!! POZOR NA DROBNOU ZMĚNU V TS !!!
Lioni v tom dělají hokej, takže ten náš má port 8768
stačí v TS kliknout pravým na původním lioním serveru, zklonovat ho a v tom novém si opravit port
pro přihlášení do vlastního speckového kanálu je potřeba další heslo - specialka
Heslo na server je jako na normalni lionskej server, specialka je az heslo do kanalu. Vetsine je tohle asi jasny, ale ja jsem s tim mel problem, nez jsem to rozmotal.
 
Hoper
proto jsem psal zklonovat ... :P
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
3BAP_Cassius Chaerea
Hopere sorry nemůžu zrovna sem zjistil že dneska letím nějakou speciálku u Lionů na TS.
 
1stCL_Fucida
Dobrý to bylo Úsměv. Půl cesty domů jsem se modlil, aby mi vydržel aspoň ten jeden motor, ale bavil jsem se Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 30-12-2006 23:37
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Ace
Dobrý, cestou jsem si párkrát vypnul motor, a nad cílem jsem jí koupil mezi voči...
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
AH_Watson
Hopre, díky, vyšlo to parádně! Mrknutí
 
Hoper
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Hopere sorry nemůžu zrovna sem zjistil že dneska letím nějakou speciálku u Lionů na TS.

držko, máš štěstí, že jsem to tu už v 20:13 nečetl ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,818 návštěv