March 29 2024 05:37:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Kjúšů 45
MK_Paja
Hoper napsal:

Ve skutečnosti to vypadá tak, že ty zbtyky, co se neodhlásí, jdou jednotlivě v mracích (nebo těsně pod nima) nad cíle a tam se snaží něco trefit
a japíci bloumají nad letištěm a modlí se, aby někoho zahlídli...
(díky strategii červených jim totiž moc REÁLNÝCH možností nezbývá)


Trefné

Noram napsal:
..., ad kjušu zkusil bych o stupeň lepší počasí

Ale, ale,... opatrně, zatím jsi Krakenův oblíbenec, nad Berlínem lítáš cover v 6500 a chráníš tak čest AH_dedik.
 
311_Rampa
já jestli můžu, tak bych se taky přiklonil ke zlepšení pičasí alespoň o jeden stupeň. Ne všichni mají vysoce výkonné stroje a ony ty mraky žerou hrozně FPS. Ale jako jen jestli můžu... jestli nemůžu tak nic Cool
 
Tajpan
paja_cz napsal:
Hoper napsal:



[quote]Noram napsal:
..., ad kjušu zkusil bych o stupeň lepší počasí

Ale, ale,... opatrně, zatím jsi Krakenův oblíbenec, nad Berlínem lítáš cover v 6500 a chráníš tak čest AH_dedik.

Pájo, trošku detinské a trapné, nemyslíš? Zamračený
 
1stCL_Fucida
Noram napsal:
Fuči trošku rozveď ten nevyvážený planeset


Přijde mi to dost těžké pro Američany. Jsou biti na tom, že jim chybí poslední verze Corsairu, kdežto Japonci mají k dispozici úplně vše, v neomezeném množství. Chtělo by to pro velmi výkonná japonská letadla nějaký limit (další letiště výrazněji početně omezené..)

Ale jak už jsem psal - téměř vždy, kdy naběhne tato mapa, tak se lidé odpojí a nemá cenu tam létat sám; při té viditelnosti a tedy snížené šanci kohokoliv najít..k ničemu. Mapa je neoblíbená a v současné podobě bych byl za její stažení z mapsetu, případně přepracování. Ale jedním dechem dodám, že na AH bych toto navrhoval snad u třetiny map. Doporučil bych nějaké obecné hlasování, nebo otevřenější, a mohu-li to tak říci - ze strany tvůrců i otevřenější, diskusi.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 23-03-2008 10:04
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
LesniHU napsal:
Tajpan napsal:
LesniHU napsal:
Tajpan napsal:
Krakene, ked už chceš naozaj real-historic DF-mapu , okej. Beriem to.
Ale potom odstrán všetky Ki84 vo všetkých verziách ktoré sú na DF-AH servery.

od WIKI:
Hayate's initial testing at Tachikawa in early summer 1943 saw test pilot Lt. Funabashi reach a maximum level speed of 634 km/h (394 mph) (niekedy sa uvádza len 610, 616, 626km/h) in the second prototype, but after the war a captured example was tested by the U.S. Army using high-octane fuel and achieved a speed of 690 km/h (430 mph).

No a OLEG sem dal KI84 z roku 1947.
A ted ja:
F4U-1 dosahoval v roce 1943 388mph, ale po valce na vysokooktanove palivo letal 422mph. No a Oleg nam sem dal toho povalecneho.
Boze, jak ja tyhle prestrelky miluju :-).

Ale ted vazne, precetl jsem cele vlakno a nejak nechytil jednu vec: co je s tou mapou za problem? Zatim jsem vyrozumnel, ze asi dva tri lidi neradi letaji v turbulenci.

mýliš sa LesniHU.
Oleg to tu má dobre a riešili sme to na mape Korea 1950, kde lietal Corsair vojnový 660km/h stupavost cca 800m/min ale mal by byť Povojnovej útočnej verzii 720km/h stupavoast cca 1300-1400m/min (ktorú tu nemáme s pochopitelných dôvodou). A aby táto mapa , myslím tú Koreu , bola lietatelná , tak sa tam zmenila (alebo sa mala zmeniť) La7-3x20mm 680km/h, ktorá tam patrila správne a zastupovala La9-tku , na klasiku La5FN (630km/h).

Jenze ja nemluvim o corsairu, ale o ki84.


ved aj ja hovorím o Ki84. Úsměv
 
Tajpan
1stCL_Fucida napsal:
Noram napsal:
Fuči trošku rozveď ten nevyvážený planeset


Doporučil bych nějaké obecné hlasování, nebo otevřenější, a mohu-li to tak říci - ze strany tvůrců i otevřenější, diskusi.


NIE.
myslím , že stačí , že z každej viac problémovej mapy po naloadovaní misie opustí hromadne vela hráčov server.
A tieto diskusie na SVK tiež postačujú.

A Ak tvorcovia nejakej viac problematickej mapy nebudú chcieť reagovať na naše viac alebo menej hodnotné kritiky alebo návrhy, nech sa nečudujú ak napr Kjušú postupne hromadne opúštajú hráči.
 
MK_Paja
Tajpan napsal:
paja_cz napsal:
Hoper napsal:



[quote]Noram napsal:
..., ad kjušu zkusil bych o stupeň lepší počasí

Ale, ale,... opatrně, zatím jsi Krakenův oblíbenec, nad Berlínem lítáš cover v 6500 a chráníš tak čest AH_dedik.

Pájo, trošku detinské a trapné, nemyslíš? Zamračený

No právě že myslím, ale netroufl sem si použít tuto formulaci. Jsi odvážnější Tajpy Mrknutí

PS: Fuči mluví docela rozumně, chtělo by to více naslouchat hlasu lidu, i když ,.... Úsměv
 
Maxxis
Dá se nějak sledovat navštěvnost serveru dle mapy a denní doby?

Mapy z kterých houfně odcházejí piloti nejsou dobré

Chci létat realné, ale ne totálně nezábavné mapy.

Například jedna jiná, nevím název ale jsou tam hurry z letadlovek proti myslím emil a mcčko a 4-20 a ju-88 z poloostrova, velká vzdálenost široké bojiště a nikdo nikde, nad hladinou mlha, ale i tak pořád lepší než hromy-blesky-turbulence.
 
Noram
Noram napsal:
ad kjušu zkusil bych o stupeň lepší počasí


tak to ještě trošku rozvedu,

počasí mi problémy nedělá ,je to sice hodně hardcore, ale co už i na dover lidi řvali a stejně ho lítaj(teď čekám jak se rozohní diskuze na tuhle mapu Šklebící se )

hlavní problém vidím v tom,že jediné cíle pro obě strany jsou jen letadla a nic jiného ,tímhle jsou japonci trochu znevýhodněni,protože oni možnost zničit letadla nepřitele jinde než vzduchu nemají.

Včera jsme tuhle mapu letěli ( viď Hopere Šklebící se ) a společně s CW-N Raptorem jsme provedli 2 lety nad mraky do oblasti cíle ,tam zaútočili ,v prvním letu jsme si sundali nějakého dotěrného Raidena co nás v turbulenci napadl a letěli jsme zpět .
V druhém letu už Raptora sundal Col_SK z L13 na ki84a dole při náletu a já zas dezintegroval Hopera na vrcholcích mraků.

Ale dokážu pochopit piloty ,kteří se na vetšině map plácají do 3km a v jasném počasí se domů vrací s 5+ setřely na FW BF Spit ,a taky piloty s FF(byť sám FF joy nemám) nebo slabším PC že se jim tahle mapa nelíbí.

Každá mapa je o pilotech a jejich postoji jak tuhle "reálnou hru" hraje

2Pajo:Ano,asi jsem Krakenův oblíbenec ,protože s Germany1943 se mi trefil do noty a konečně je smysluplné létat s P47 vysoko a užívat si to.

2Kraken: Dej na kjušů FW BF a Spita a bude tam dost lidí ,když už jsme u těch trapných hlášek,že jo Pájo Cool
Upravil/a Noram dne 23-03-2008 13:17
 
http://noram.youaremighty.com/
MK_Paja
Norame, já to myslel dobře. Ty si napsal "nastavit o stupeň lepší počasí", což na první pohled zní docela nevinně ale v podstatě se ztotožňuješ s většinou, která řve "zruště tu debilní turbulenci". Ona by tam sice zůstala ale jen v té podobě jako je na "Doveru".
V Každém případě by to byla těžká rána pro autora této mapy, který si zakládá právě na její jedinečnosti, bez ohledu na to, že ji nikdo nelétá.
My co máme hospodu přes ulici si zajdeme na dvě piva ale někteří co to mají dál se už nevrátí nebo nejsou dále letuschopní Úsměv .
Server zůstane tím pádem poloprázdný po zbytek večera, a to jen kvůli jedné blbé mapě.
 
Noram
teď jsem si půl hodiny dal v QMB lety 1Thunderstorm/2Rain/3Blind čas 12:00 na mapě.

Mraky se mi zdají mezi možnostmi 1-2 stejné ,ale turbulence u varianty 2 o něco menší, u Blind je zase dost mlha při zemi a řekl bych o něco víc děr v mracích,turbulence stejná jako rain/snow a podstatně menší než Thunderstorm.
U varianty blind/rain budeme ochuzeni o skvělé blesky,kterých se většinou leknu Šklebící se

Bohužel je to nějaká doba co jsem dělal mapy ,tak sem zapomněl jak mám sprovoznit letadlovku jako base a startovat z ní ,a tak nevím jak je to se vzletem F4U1 s nákladem bomb /raket ve variantách 2 a 3,ale jelikož už jsou i Avengery a ty se zvedají za klidu s 8xAPHVAR +2x500lb + 50-75% paliva tak se to podle mě moc řešit nemusí,

toto je čistě můj subjektivní pohled na počasí
Upravil/a Noram dne 23-03-2008 15:33
 
http://noram.youaremighty.com/
Hoper
měl jsem už něco rozepsaného
ale pak jsem to smazal
a čekal, jestli se nerozepíše Noram a nezve se někdo další
první podmínka byla splněna
...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Maxxis
paja_cz napsal:
.....
My co máme hospodu přes ulici si zajdeme na dvě piva ale někteří co to mají dál se už nevrátí nebo nejsou dále letuschopní Úsměv .
Server zůstane tím pádem poloprázdný po zbytek večera, a to jen kvůli jedné blbé mapě.


my zbytek se odpojime a hledáme útočiště u manželek, milenek a na jinych serverech !Naštvaný
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ta mapa je dobrá, jak pro modrý, tak pro červený, byť je to vcelku jen o stíhání.
Ale je fakt že když je na serveru 5 lidí z toho jména typu(příklady) "Cpb_14GKsd", "JG178_Hartmann", "Tom" či "MilujuSpitfiry", tak opravdu nad mrakama nikoho nepotkáte. Většina "takovejhle" borců se plazí u vody a sou nasraní na počasí, na autory, na kikiny, na posraný půlpalčáky a na to že nikoho nevidí a když už vidí že toho zeka v hellcatu nedotočej, čímž se jen v detailech lišej od těch, kteří se ihned po načtění mapy odpojují.
Což je dost odrazující i pro ty, co jsou schopni se na té mapě vyřádit, ale bohužel nemájí "normální" protivníky.
 
BP_Tyrl
Noram napsal:

.....Bohužel je to nějaká doba co jsem dělal mapy ,tak sem zapomněl jak mám sprovoznit letadlovku jako base a startovat z ní ,....


Ve FMB si otevřeš mapu s mořem, vybereš stacionární letadlovku, flákneš na ní základnu, tuto obarvíš na červeno, nebo na modro a můžeš trénovat starty i s TB_3.
 
CSL1_Vonty
jj fsechno zalezi na počasi, nicmene oblacnost je tu jedina moznost pro rudy jak preziitVyděšený
 
http://www.czletka.zde.cz/
LesniHU
Tajpan napsal:
LesniHU napsal:
Jenze ja nemluvim o corsairu, ale o ki84.

ved aj ja hovorím o Ki84. Úsměv
Ok, a mas nejake udaje o vykonech z doby valky, co by podporily hypotezu o takovem vlivu vysokooktanoveho paliva?
 
1stCL_Fucida
LesniHU napsal:
Ok, a mas nejake udaje o vykonech z doby valky, co by podporily hypotezu o takovem vlivu vysokooktanoveho paliva?


Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 29-03-2008 12:02
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
Krakenéééé!!!

Scharck napsal:
Nepomohlo by tohle na "větrný" mapy ??

http://allaircraf...php?t=3777


with very bad weather (no rain) and clouds altitude set to 0., no wind and just little turbulences

Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Tajpan
LesniHU napsal:
Tajpan napsal:
LesniHU napsal:
Jenze ja nemluvim o corsairu, ale o ki84.

ved aj ja hovorím o Ki84. Úsměv
Ok, a mas nejake udaje o vykonech z doby valky, co by podporily hypotezu o takovem vlivu vysokooktanoveho paliva?

test rýchlosti v závislosti na palive

130 Grade 150 Grade
Spitfire IX 335 mph 358 mph
Spitfire XIV 359 mph 366 mph
Tempest V 372 mph 386 mph
Mustang III (V-1650-3) 360 mph 390 mph
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,018 návštěv