March 29 2024 11:03:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
milan555

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Graf Zeppelin objeven
Rigor Mortis
http://www.stranypotapecske.cz/reportaz/graf-zeppelin.asp?str=200611211804130
 
Rigor Mortis
Tak to smažte.
 
Rigor Mortis
Já myslel celé to vlákno, ne Rudidlovu poznámku. Šklebící se
 
Wutz
Kojak má hattrick Šklebící se
 
rudidlo
protože si to po sobě neumí smazat.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_Volume
jé a já tam podle té mapky jezdil na ryby a kolikrát jsem nechal dole na nějakém vraku třpytku - možná bude i na zeppelinu - to budou odborníci koukat, až vyloví mou podomácku vyrobenou na tresky - 18cm M8 závitová tyč, 10x M10 matka zaaretovaná 4x M8 kontramatkou a s kroužkem na klíče na obou koncích, jedním osazeným trojhákem a druhý se zbytkem šnůry Úsměv
až budou historici zkoumat k čemu to bylo, odkažte je na mne Úsměv

 
Rigor Mortis
Začíná se to tu pěkně rozjíždět, tak to nechám. Taky proto, že jsem nezjistil jak bych to mohl sám smazat. Mám za to, že to smějí pouze správci fóra. Sorry, předchozího vlákna o objevení GZ jsem si nevšiml. Jen jsem se chtěl podělit o tuhle, pro mě, novinku Úsměv . Pokud je toto vlákno zbytečné nebo někomu vyloženě vadí, tak to tu prosím někdo celé smažte, kdo to umíte. Díky a těším se u dalších zaručeně čerstvých zpráv. Mrknutí
 
Rufu
Co se děje ,já se těšil na trosky krásný vzducholodi.
 
BP_Tyrl
No jo mě taky vrtalo hlavou, co objevujou, když jim celej shořel v Americe u stožáru. Stejně by to byla prima jezdit na dovolenou na Šumavu vzducholodí. Prostě to lidstvo nemá vůbec trpělivost.Smutný
 
WT_Horrido
A nevozil Zeppelin zvonky do Polska?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Jp-
WT_Horrido napsal:
A nevozil Zeppelin zvonky do Polska?


Copak vozil PAŠOVAL a poláci za něj, představ si, platili zlotom. Prostě škandál Šklebící se
 
Pavel
Jp- napsal:
WT_Horrido napsal:
A nevozil Zeppelin zvonky do Polska?


Copak vozil PAŠOVAL a poláci za něj, představ si, platili zlotom. Prostě škandál Šklebící se


To nebyl Zeppelin ale Miklós Götz zvaný Alias. Ne, Alias bylo křestní... zvaný Dešťovka ! Šklebící se
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
nagan-cz
já si myslím, že to o německé letadlovce nebylo k zahození.

A rudidlo se zase predvedl, skoda že smazal svou poznámku. Stihl jsem si jí přečíst, a asi mám dlouhé vedení, ale nepochopil jsem, proč to napsal.
 
Tajpan
díky Kojaku za info.Mrknutí
 
Rigor Mortis
Rudidlo byl v podstatě v právu. O nalezení GZ se tady už vážně diskutovalo. Teď jsem to i našel:

http://vwings.czechlions.cz/forum/viewthread.php?forum_id=21&thread_id=1090&rowstart=0

Ten odkaz se objevil na Stranách potápěčských teprve ve středu ráno. Tak jsem ho sem horlivě dal, že by to mohlo někoho zajímat. Jsem rád pokud to bylo někomu ku prospěchu.
 
rudidlo
nagan-cz napsal:
já si myslím, že to o německé letadlovce nebylo k zahození.

A rudidlo se zase predvedl, skoda že smazal svou poznámku. Stihl jsem si jí přečíst, a asi mám dlouhé vedení, ale nepochopil jsem, proč to napsal.
Když tak rudidlo se předvedlo.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jp-
rudidlo napsal:
nagan-cz napsal:
já si myslím, že to o německé letadlovce nebylo k zahození.

A rudidlo se zase predvedl, skoda že smazal svou poznámku. Stihl jsem si jí přečíst, a asi mám dlouhé vedení, ale nepochopil jsem, proč to napsal.
Když tak Prudidlo se předvedlo.


Ale k tématu by mě zajímalo, jestli už se tam někdo potopil neb všichni píšou , že to našli, ale povodní fotky nikde Smutný
 
Rigor Mortis
Záleží na tom jak je hluboko. Potápění do hloubek 80m a víc je dost náročné a velmi drahé. Navíc v těhle částech světa bývá viditelnost pod vodou mizerná a jsou tam spodní proudy. Vojáci to podle mě jen v rámci výcviku okoukli s zanesli do map. Ale na nějaký větší průzkum se vyprdli, páč na to nebyly prachy a chuť. Státem podporovaná archeologie je na tom asi stejně a pro amatéry to taky nebude vhodné. Nejlepší by bylo, kdyby se na to vrhla nějaká sponzorovaná skupinka profíků jako v případě Zenty. Ale Jadran je zas trochu o něčem jiném.
 
BP_Tyrl
A Kojak to musí vědět, protože je náš letkovej, státem skoušenej potápěč.Mrknutí
 
Twister
BP_Tyrl napsal:
No jo mě taky vrtalo hlavou, co objevujou, když jim celej shořel v Americe u stožáru. Stejně by to byla prima jezdit na dovolenou na Šumavu vzducholodí. Prostě to lidstvo nemá vůbec trpělivost.Smutný


To jim shorel Hindenburg Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,071 návštěv