April 20 2024 02:37:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
GLD/Pepan
313_OTU_oblak
tak to by ti kristus záviděl Šklebící se

mnoho nalétaných hodin....Mrknutí
 
310_Ikar
HELE, "komunito" jemne receno Mrknutí!!!

vsimli jste si neceho???

NE???

..ja docela koukam, na fakt kolik borcu popralo (nebo alespon neco nasmolilo) Pepanovi k tomu jeho uspechu!!! Resp. kolik z celkoveho poctu registrovanych a abych neprehanel kolik z celkoveho poctu co Pepana znaji mu nenapsalo ani (bez do hajzlu Pepane)....

Dokonce ani nase oblibena komunitni sufrazetka mu nic nepisla!! A to to jednu chvili vypadalo ze se vezmou Šklebící se

To je docela zvlastni ukaz a pro me zaroven jednoznacnej a "zcela nepopiratelnej" dukaz toho jak to slo "vsechno" do hovinek...

No holt dneska frci spis intelektualni ejakulace na vsech moznych forech a ve vsech moznych vlaknech...

...smutne...

No tak ja tedy taky koncim tuhletu svou ejakulaci s pozdravem:

" Mile deti, protoze jste zlobily, bezte vsechny do prdele!!! "

Vas Ikar Mrknutí
 
www.310raf.com
Jp-
kušuj babo samozřejmě, že všichni choděj s očima upřenejma na oblohu neb už viděj jak pepan za kniplem vorá pole Vyděšený
BTW: ikare proč jenom intelektuální Šklebící se
 
WT_Horrido
Ikare uplne jsem se zastydel! Takze... bez do hajzlu Pepane! Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Schmouddle
Ikare, nechces fungovat misto myho outlooku v praci? Jeste zes to tak vkusne pripomnel....

Pepane, di do hajzlu. Šklebící se
Upravil/a WT_Schmouddle dne 15-11-2006 20:34
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
310_Ikar
No vidis, Pepane, sem ti rikal ze to neni s SVK tak zly a nejaky gumy se dodatecne vozvou...
Upravil/a 310_Ikar dne 15-11-2006 20:40
 
www.310raf.com
Lucka
310_Ikar napsal: Dokonce ani nase oblibena komunitni sufrazetka mu nic nepisla!! A to to jednu chvili vypadalo ze se vezmou Šklebící se


Jdi do háje Ikare.
 
XXX_Dazz
310_Ikar napsal:
HELE, "komunito" jemne receno Mrknutí!!!

vsimli jste si neceho???

NE???

..ja docela koukam, na fakt kolik borcu popralo (nebo alespon neco nasmolilo) Pepanovi k tomu jeho uspechu!!! Resp. kolik z celkoveho poctu registrovanych a abych neprehanel kolik z celkoveho poctu co Pepana znaji mu nenapsalo ani (bez do hajzlu Pepane)....

Dokonce ani nase oblibena komunitni sufrazetka mu nic nepisla!! A to to jednu chvili vypadalo ze se vezmou Šklebící se

To je docela zvlastni ukaz a pro me zaroven jednoznacnej a "zcela nepopiratelnej" dukaz toho jak to slo "vsechno" do hovinek...

No holt dneska frci spis intelektualni ejakulace na vsech moznych forech a ve vsech moznych vlaknech...

...smutne...

No tak ja tedy taky koncim tuhletu svou ejakulaci s pozdravem:

" Mile deti, protoze jste zlobily, bezte vsechny do prdele!!! "

Vas Ikar Mrknutí


Cos to hulil, máš z toho nějakou depku ne ? Cool
 
1stCL_Pospa
Ikare je vidět že nečteš zdaleka všechna fóora Šklebící se

Pepane do toho visrata Tě uvrtal Ikar ne ? Zůstaň bezmotorovej je to lepší s motorem to umí každej .... Ikar Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
rudidlo
Ikare, příště mi napiš kde všude mám své gratulace zkopírovat, aby jsi na ně natrefil i ty.

btw: a už to nehul Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_Ikar
313_Pospa napsal:
Ikare je vidět že nečteš zdaleka všechna fóora Šklebící se

Pepane do toho visrata Tě uvrtal Ikar ne ? Zůstaň bezmotorovej je to lepší s motorem to umí každej .... Ikar Šklebící se


pekny howno, ja naopak nechci aby mi do toho lezl a volitaval mi to!!! Mrknutí

PS: jinak pro ostatni, koukam ze jako jedini dokazali trochu solidne zpetne zareagovat vopruzeniny z WT a luuzri z MK!!

PPS: lucko, ja to myslel dobre, jem me prekvapilo ze proste driv to bylo same "pepí sem, pepí tam" proste takova skoro laska a ted po nem ani neplivnes

PPPS: a jsem nekurak!!!
Upravil/a 310_Ikar dne 16-11-2006 19:07
 
www.310raf.com
Tajpan
310_Ikar napsal:
313_Pospa napsal:
Ikare je vidět že nečteš zdaleka všechna fóora Šklebící se

Pepane do toho visrata Tě uvrtal Ikar ne ? Zůstaň bezmotorovej je to lepší s motorem to umí každej .... Ikar Šklebící se


pekny howno, ja naopak nechci aby mi do toho lezl a volitaval mi to!!! Mrknutí

PS: jinak pro ostatni, koukam ze jako jedini dokazali trochu solidne zpetne zareagovat vopruzeniny z WT a luuzri z MK!!

PPS: lucko, ja to myslel dobre, jem me prekvapilo ze proste driv to bylo same "pepí sem, pepí tam" proste takova skoro laska a ted po nem ani neplivnes

PPPS: a jsem nekurak!!!

božský Ikare, už sa netráp prčovinami a marš do spita!!! Mrknutí
 
Lucka
Ikare, pokud chceš v tématu "Pepí" pokračovat, prosím, aby jsi tak činil už pouze cestou PM.
 
310_Ikar
313_OTU_Lucka napsal:
Ikare, pokud chceš v tématu "Pepí" pokračovat, prosím, aby jsi tak činil už pouze cestou PM.


mas na mysli tema "pepí a ty"?? tak to ne, ja jsem jenom chtel vysvetlit jak jsem to do ted videl, promin, jestli jsem se te nejak dotkl..
 
www.310raf.com
Lucka
Komu jsi to chtěl vysvětlit? Někdo tě o to snad žádal? Nic o tom nevíš a komentuješ věci, do kterých ti nic není. Tak už jsi nám to tady všem veřejně vysvětlil a to by snad mohlo stačit, ne?
 
310_Ikar
313_OTU_Lucka napsal:
Komu jsi to chtěl vysvětlit? Někdo tě o to snad žádal? Nic o tom nevíš a komentuješ věci, do kterých ti nic není. Tak už jsi nám to tady všem veřejně vysvětlil a to by snad mohlo stačit, ne?


jo, to jo! i kdyz..vlastne ani ne...Smutný
 
www.310raf.com
Lucka
Úsměv
 
CR_PETRAS
chtěl jsem napsat ať jde Pepan do ha.zlu,ale nevím,jestli by to tu lidi pochopili jako recesi,tak mu radši popřeju.

Ať ti ty křídla někdo "nezláme" ( jako nám ultralightum pojišťovny ) a ať máš STOUPÁK na každém kroku Mrknutí

To ať si každej vyloží po svém ..... Šklebící se
 
http://avionika.webpark.cz
1stCL Pepan
CR_PETRAS napsal:
chtěl jsem napsat ať jde Pepan do ha.zlu,ale nevím,jestli by to tu lidi pochopili jako recesi,tak mu radši popřeju.

Ať ti ty křídla někdo "nezláme" ( jako nám ultralightum pojišťovny ) a ať máš STOUPÁK na každém kroku Mrknutí

To ať si každej vyloží po svém ..... Šklebící se



Petras ty stoupáky - hlavně ty stoupáky!!! Šklebící se máš recht
 
WT_Pedropan
1stCL Pepan napsal:
CR_PETRAS napsal:
chtěl jsem napsat ať jde Pepan do ha.zlu,ale nevím,jestli by to tu lidi pochopili jako recesi,tak mu radši popřeju.

Ať ti ty křídla někdo "nezláme" ( jako nám ultralightum pojišťovny ) a ať máš STOUPÁK na každém kroku Mrknutí

To ať si každej vyloží po svém ..... Šklebící se



Petras ty stoupáky - hlavně ty stoupáky!!! Šklebící se máš recht


Pepane, proboha, jenom ne žádnou erotiku, nebo tě osolí nějakej mravokárce.
Ale ať ti to stoupá...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,954 návštěv