June 16 2024 13:11:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Francie 1940
313_Gryzlov
Připomínky k mapám na AH (prosím tvůrce map o odsouhlasení změn, případně o poddání protestů)

Francie 1940
- chybí Hurri 1940 (pokud již nebylo opraveno)
 
AH_Enty
No zrovna dělám úpravy map, a na tuhle se dostane asi tento týden.
Když toho Hurriho najdu v planesetu, tak ho tam šoupnu.
 
313_Gryzlov
Mělo by to být IIb. Já mám totiž pocit, že na Hurri ho z roku 1938 nelze dát pumy. To je asi ta hlavní věc, která mi vadí.
 
Tajpan
AH_Gryzlov napsal:
Mělo by to být IIb. Já mám totiž pocit, že na Hurri ho z roku 1938 nelze dát pumy. To je asi ta hlavní věc, která mi vadí.


To ano, ale....
Vo Francúzsku boli vz 1938.
A nemali závesy pre bomby.
A hlavne je , že máme taký planeset, že nemáme žiadny odpovedajúci Spojenecký bombardér pre roky 1939-42.
NA servery BOB to vyriešili , že ako Wellington nasadili japonskú G4.
Ak sa dá na túto mapu Hurri 1940b, tak nejaké vzdialenejšie letisko a v obmedzenom množstve.

Tu je každá rada dobrá.
 
AH_Cutora
Entyyyy, Stooop, prave se hrabu v mapach taky.
Provadim upravy flaku, kontrolu FBD sekci a respawn sekce. Prosim stopni praci a pockej az tento tyden vydam upravene mapy, at se nerozjedou verze ......

Diky.
 
313_Gryzlov
Tajpane, souhlasím s Tebou a vím, že "správně" by tam Hurri IIb být neměl. To by šlo vyřešit tak, pokud by se změnily cíle z pancéřovaných a nepancéřované, aby nebylo nutné použít IIb. Jenže byl by zase nesmysl, aby tam nebyly žádné, pancéřové cíle.
 
AH_Enty
To je vyřešený, jelikož je tam nasázených dost polopásáků a ty lze střelbou zničit.
Někdy na jeden průlet, někdy až na třetí. Ale jde to.
Ty polopásáky jsou vždy u tanků, jen se musí najít.
 
313_Gryzlov
Aha, tak to jsem nevěděl. V tom případě odvolávám co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil Šklebící se
 
AH_Enty
No a když můžou mít "šmoulové" a jim podobní :sm34: k dispozici verze z roku 41, tak proč by jsme my červení nemohli mít Hurri IIb. Že by se šmoulíci báli Hurriho s normálním karburátorem?Šklebící se:sm13:

EDITPffopletená písmenka
Upravil/a AH_Enty dne 24-10-2005 11:08
 
Lucka
Také se přimlouvám za Hurricane Mk.IIb. Ta historická nepřesnost snad není tak velká, aby se to nedalo tolerovat. Tuto mapu spousta pilotů nechce létat právě kvůli absenci IIb. A to je velká škoda :yes:
 
AH_Cutora
Je to tvem rozhodnuti jako autora mapy Enty. Proti Hurry IIb nemam pripominek.
 
Josef Ruhme
Bitva o Francii bez francouzských letadel?
 
313_Gryzlov
Popradvě řečeno, Hurri IIb mi chybí zrovna na "námořní" mapě Francie 1940, což je mapa Čutory. Na mapě klasické Francie jsem jej zatím neměl možnost postrádat, protože jsme jí ještě neletěl Úsměv

Ale jestli mají šmoulové letdala z roku 1941, tak bych se s nima vůbec nebavil a ty Hurriky bych tam dal Úsměv Ale zase se ztratí to kouzlo, čekání na Hurri IIb ...

Ad ještě Francie 1940 (čistě pozemní mapa od Entyho)
Matně si vzpomínám, že Holanďané měli několik Brewsterů ... ještě si to musím ověřit, ale když bysme přivřeli oči a řekli, že mapa se odehrává v prostoru Francie - Belgie - Holandsko, tak si myslím, že by se tam mohly umístit Buffala.
 
Josef Ruhme
Jaký letadla tam maj němci z roku 41?

Němcům bych dal ještě Fiaty CR-42 místo Hs 123. Úsměv
 
313_Gryzlov
Ruhme, tam jsou jenom Ju-87 a He-111 z roku 1941.

Docela bych zachoval na pozemní Francii (mapa Entyho) ty Hurri z roku 1938 (o to víc se budeme těšit na Hurri IIb na další mapě) ale přidat ta Buffala, až je ověřím(e).
 
Josef Ruhme
AH_Gryzlov napsal:
Ruhme, tam jsou jenom Ju-87 a He-111 z roku 1941.

Docela bych zachoval na pozemní Francii (mapa Entyho) ty Hurri z roku 1938 (o to víc se budeme těšit na Hurri IIb na další mapě) ale přidat ta Buffala, až je ověřím(e).


Heinkely jsou na tak malé mapě vpodstatě k ničemu, navíc pro ně nejsou vhodné cíle.
U bombardéru myslím nehraje rok výroby až tak velkou roli jako u stíhaček.

Ty Buffala bych taky bral. Ono je to s přihmouřením očí takový Curtis Hawk. Úsměv
 
AH_Cutora
Namorni Francie 1940 je moje.

Mam za to, ze tam Hurry IIb jsou. Zkontroluji a pokud nejsou, doplnim. Dale tam dost chybi SpityMK II, ale ty v IL2 proste nejsou a neni ani jejich ekvivalent. SpitV tam nedam. Tecka.

Z roku 1941 jsou tusim ty Ju87B2. Ale kdyz je sundam, tak tam uz nebude zadny bomber a mapa ztrati smysl. Takze stuky zustanou. Ted nevim, mozna jsou tam na te mape pouzity i He111H2 (ten bez torped), ale myslim ze jsme je uz stahovali. Ten He111 je mi celkem putna, stejne ho nilkdo nesedla a kdyz, tak se stejne vetsinou neumi trefovat do tak bodovych cilu jako je lod. Kdyz uz, tak tam obvykle skacu do stuky. Drtiva vetsina lidi tam leta s mezkama.
 
313_Gryzlov
Ruhme, Čutora: proti bomberům nic nemám Úsměv
 
MK_Paja
AH_Gryzlov napsal:
Připomínky k mapám na AH (prosím tvůrce map o odsouhlasení změn, případně o poddání protestů)

Francie 1940
- chybí Hurri 1940 (pokud již nebylo opraveno)


Ty už nepamatuješ, nebo jsi chyběl ? V době uvedení této mapy se vedly sáhodlouhé a bouřlivé diskuse na téma "Hurri IIb ano či ne" a "bombový Emil ano či ne". Dokonce padaly návrhy na náhradu za Marcel Bloch Šklebící se.
 
AH_Cutora
To nebylo o Hurry IIb, ale o IIc. IIc byl zavrhnut a to plati, za tim stojim.

IAR misto blocha taky bylo zavrhnuto, i kdyz ne tak jednomyslne, o tom se vedla dost dlouha diskuse v ktere jsem nakonec rekl, ze si to necham projit hlavou a casem jsem dosel k zaveru ze asi ne. Preci jen je to jine letadlo. IARem Blocha nahrazovat nebudeme.

Pokud ale dohledate aspon par kousku B239, tak jsem pro to je na tu pozemni mapu v omezene mire dat (na jedno letiste s omezenym poctem). Myslim ze by to tu mapu ozivilo vic nez Hurry IIb. Ale podminkou je, ze tam byli, at to neznasilnime na druhou stranu.

Na mapu s "kanalem" kde Britove utikaji z Francie je ale nedam (ty B239), tam uz rozhodne nemaji co delat.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,048,547 návštěv