June 14 2024 02:08:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
V jakých strojích lítáváte
Trillix
Ahoj, s IL teprve začínám, tak se chci zeptat, jaké by ste doporučily stroje, konkrétně pro roli stíhače. Také by mě zajímalo, jaké letadlo ste si ve hře obvzlášť oblíbili.
 
1stCL_Pospa
Spit Mk. XIV Šklebící se
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
57MH_Zvire
To je docela těžké. V podstatě si vyber stranu za kterou by jsi chtěl lítata ať ideově sympatickou či jinak přítažlivou a začni se zajímat o jejich stroje. Nebo si vyber letku, která je ti nejsympatičtější a ti ti už rádi pomůžou. V podstatě by to nemělo být o tom, že tohle letadlo je dobré a tohle ne, tak poletím za červený a pak zase jsou lepší modří, tak poletím za modré. Ale nto je jenom věc názoru. Já preferuju Japonské letectvo, i když mě všude řežou jak nezralý žito. Úsměv
A s tou oblíbeností. Moje nejoblíbenější letadlo je A6M2-21 Zeke, ale to snad nikdo jiný nelítá. Šklebící se
Upravil/a 57MH_Zvire dne 16-08-2006 15:11
 
airspace.cz
1stCL_Pospa
No fuj zero ...ty masochisto :lol:
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
57MH_Zvire
Nejsem masochista a dokážu se Zerem docela zajímavé věci, jak už se tu pár lidí přesvědčilo. Šklebící se
 
airspace.cz
310_Monty
souhlasim s Pospou Spit XIV by byl super ale .... jinak samo Spit Mk. IX 25lbsŠklebící se
 
1stCL_Jamamoto
Bf 109...od Emila po Kurfirsta....
 
mha
Jednoznačně Tempest Mk.V ! :tup:
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
WT_Horrido
Tech oblibenych je vice, ale... no ciste z rozumu Dora a srdcem to je Schwalbe, taky mam rad Hayabusu...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
57MH_Zvire
Já mám nejradši Su-27, ale i Hrábě se šiknou.... :uhoh:
 
airspace.cz
1stCL Pepan
Já bych doporučil začít se Spitem. Spit je příjemné letadlo a umožňuje vcěci které si s jiným érem dovolit nemůžeš - s ním budeš mít větší šanci že něco potrefíš a bude se Ti s ním i lépe bránit. Je třeba si ovšem uvědomit že Spit zase neni všelék - jak narazíš na někoho zkušeného tak pochopíš že je třeba pořád se zlepšovat a hlavně lítat víc hlavou získávat více zkušeností atd bla bla bla
Pak to záleží na tom jaký letadlo máš rád - já např mám rád Bf 109 ale nikomu ho nenutím - taky kolikrát neni o co stát Šklebící se
Prakticky každý éro má svoje výhody a nevýhody ale jsou letadla která bych Ti jako začátečníkovi vyloženě nedoporučoval - např P 51, P 47, P 38, FW 109, - vyžadují k tomu abys přežil dosti zkušeností a znalostí a sestřelit s nimi něco je dosti obtížné - předpokládám že zkušeností zatím moc nemáš...
nadruhou stranu mají zase tyhle éra jiné výhody, kterých když zkušený pilot využívá tak může mít nemalé úspěchy
Upravil/a 1stCL Pepan dne 16-08-2006 15:39
 
312_Lazy
me nejvic bavi vsechny verze Il-2..

bomby, rakety, ostrelovani kolon, tanku a startujicich modrasku Mrknutí..

jinak se proletim rad vcemkoliv, obecne cim vetsi krap tim vic zabavy.. ty nabuseny letadla z 44/45 moc nemusim
Upravil/a 312_Lazy dne 16-08-2006 15:40
 
Safrik
Ze stíhaček, řekl bych jedny z nejlepších ve hře jsou La-5FN a La-7, dál Spity, japonské zapalovače Úsměv ale také německé Fw-190 a Bf-109. Ono při tom výběru bude hodně záležet jakej způsob boje Ti bude víc vyhovovat jestli kroucení s obratnou stihačkou jao je třeba Spit nebo Zoom&Boom taktika Ger-US stíhaček.
 
caba
FW 109 je jednoznačně nejlepší:clap:
 
Safrik
Jo ale nejlepší letadlo je bezkonkurenčně A-20G Hawoc Mrknutí:tup:
 
1stCL Pepan
caba napsal:
FW 109 je jednoznačně nejlepší:clap:


Co to kecáš za kraviny!!!???!!! a zrovna TY?? - to si s tebou ještě vyřídím...Šklebící se







Jo a abych nezapoměl - do Tempesta jako začátečník taky moc nelez...
 
1stCL_Fucida
tak o mě je všeobecně známo, že když zrovna neletím v mém oblíbeném Jaku, tak obsadím nějakou tu pevnou rýžovou kontrukci, jako třeba Ki-43 Úsměv.

pepan to vystihl dobře..na začátek bych taky asi doporučil Spitfire, i když velká část nejstarších kmetů začínala se Zerem (A6M*).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Pavel
Lepší jsou pro začátek Lavočky pozdějších verzí a Bf-109 protože mají sloty a líp drží v zatáčce pokud tuto moc "utáhneš". A když už spadneš do vývrtky, tak Lavočka z ní vyjde skoro sama. Spity pozdějších verzí a Bf mají zase velkou výhodu v takřka totální automatice ovládání motoru, hejbeš jen s plynem, i když máš nastavený full engine management.
No zkrátka to chce zkoušet a trénovat, a když budeš pilně učit se , učit se , učit se, možná si v nějaký kampani vylítaš co nevidět Leninův řád Šklebící se
Letu zdar !
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
AH_Enty
Pánové, šíříte samé bludy.

NEJLEPŠÍ je přeci I-153P. Super éro.:clap::clap:
Upravil/a AH_Enty dne 16-08-2006 16:05
 
Pavel
Tohle je taky blud, protože éro ze kterýho není vidět nemůže být nejlepší. Šklebící seŠklebící se

Tak mě napadá anketa: který letadlo považujete z hlediska zrádnosti vlastností při letu/boji za největší "mrchu" ?
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,035,660 návštěv