March 29 2024 07:49:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Hirošima, Nagasaki
1stCL_Jamamoto
Hele, já to s těma Arabama tady nechci rozebírat...myslím, že to sem ani nepatří....vůbec na forum....možná jsem to napsal špatně....nefandim teroru, to asi žádnej normální člověk...jen se mi prostě příčí to, co nyní předváděj amíci v Iráku, nebo Guantanamu a Izrael v Palestině. Svět prostě podle mne nefunguje tak, že jedni jsou jen ti hodní a druzí zlí...
O tomhle se vede spousta debat na jiných forech, tak proč právě tady. Názor na tuhle věc je asi každého osobní věc, já těm, kteří fandí"druhé straně"(nevím teď, jak to lépe napsat) jejich názory nezazlívám, nechci vyvracet a respektuji je a prosím o totéž...i tebe Opičáku....
 
310_cibule
310_Ikar napsal:
Tak to vydis Jamesi, nahodis vlakno o tom ze dnes je vzpominka prvnich dvou a vlastne jedinych pripadu pouziti (zatim) atomove zbrane v dejinach lidstva a je z toho historicko, politicky rozbor...cim to je...


Je to tím, Ikare, že daleko jednodušší je urazit než respektovat někoho, kdo má jiný názor. A na základě tohoto respektu pak vést věcnou polemiku.

Kdo má jiný názor, je prostě blb, kterého je třeba potřít. Smrt jiným názorům. Sakra, tohle by se dalo dát do Ústavy. Ne, to už tam vlastně bylo.

Tak vás tedy již poněkolikáté prosím, zkuste méně používat argumentaci typu: "Ty blbče, jak můžeš bejt tak tupej, že nevidíš, že pravdu mám já." a více poslouchat, co říká ten druhý.

Váš kretén, který má nad počítačem pověšenou vlajku s hvězdami a pruhy

PS. Psát, že si nějaký národ něco zaslouží, zavání uplatňováním kolektivní viny. To je IMHO věcně nesprávné, morálně pochybené a ideologicky zabarvené. Nicméně banovat se nebude Úsměv
Upravil/a 310_cibule dne 07-08-2006 12:00
 
WT_Peci
311_OTU_BleskovejPodrs napsal:
WT_Peci napsal:
57MH_Zvire napsal:
To nemá cenu, tady je to samej prohovanej kretén, co si přes vhězdičky nevidí do huby........ Zamračený


njn, holt mi jsou milejší holky v bikinách než řev mulláhů po ránu...


Myslíš muezíny,že??? :tup:

Že by? :shy:
Muezíni řvou celej den, mulláhové jen po ránuŠklebící se
 
1stCL_Jamamoto
rudidlo napsal:
Jamamoto, neboj nejsi v tom sám.
Kdo chce a je gramotný, může si o mě počíst v ICQ profilu všechno snad až na velikost trenek. A opravdu nebydlím na Travní ulici Úsměv


No jo...jenže já můžu tvrdit, že jsem politickej.....Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
WT_Horrido
Jaky narod? Japsove si to zaslouzili! Mrknutí
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_KaiN
I České Velenice byly postiženy totálním bombardováním. Smrt tam nalezli, Vilém Ziml, zaměstnaný v dílnách a stará babička Kaciánová, jejíž mrtvola byla nalezena asi po dvou letech při konečném úklidu nádražního parku...
 
1stCL Pepan
310_cibule napsal:
310_Ikar napsal:
Tak to vydis Jamesi, nahodis vlakno o tom ze dnes je vzpominka prvnich dvou a vlastne jedinych pripadu pouziti (zatim) atomove zbrane v dejinach lidstva a je z toho historicko, politicky rozbor...cim to je...


Je to tím, Ikare, že daleko jednodušší je urazit než respektovat někoho, kdo má jiný názor. A na základě tohoto respektu pak vést věcnou polemiku.

Kdo má jiný názor, je prostě blb, kterého je třeba potřít. Smrt jiným názorům. Sakra, tohle by se dalo dát do Ústavy. Ne, to už tam vlastně bylo.

Tak vás tedy již poněkolikáté prosím, zkuste méně používat argumentaci typu: "Ty blbče, jak můžeš bejt tak tupej, že nevidíš, že pravdu mám já." a více poslouchat, co říká ten druhý.

Váš kretén, který má nad počítačem pověšenou vlajku s hvězdami a pruhy

PS. Psát, že si nějaký národ něco zaslouží, zavání uplatňováním kolektivní viny. To je IMHO věcně nesprávné, morálně pochybené a ideologicky zabarvené. Nicméně banovat se nebude Úsměv



Tak nějak Cibul - začínáš se mi líbit - asi Tě příště pozvuMrknutí

PS každý takovýhle téma je orná půda pro intelektuální exhibicionismus - já přiznávám že jsem ouřední blb a proto sem ani nic moc nenapíšu - snad jen - že to musel bejt masakr kterej si nikdo nedokáže představit - proto se to připomíná ne??
A jiný datum byl zase jinej masakr ... nic - už držim hubu
 
310_Ikar
310_cibule napsal:
310_Ikar napsal:
Tak to vydis Jamesi, nahodis vlakno o tom ze dnes je vzpominka prvnich dvou a vlastne jedinych pripadu pouziti (zatim) atomove zbrane v dejinach lidstva a je z toho historicko, politicky rozbor...cim to je...


Je to tím, Ikare, že daleko jednodušší je urazit než respektovat někoho, kdo má jiný názor. A na základě tohoto respektu pak vést věcnou polemiku.

Kdo má jiný názor, je prostě blb, kterého je třeba potřít. Smrt jiným názorům. Sakra, tohle by se dalo dát do Ústavy. Ne, to už tam vlastně bylo.

Tak vás tedy již poněkolikáté prosím, zkuste méně používat argumentaci typu: "Ty blbče, jak můžeš bejt tak tupej, že nevidíš, že pravdu mám já." a více poslouchat, co říká ten druhý.

Váš kretén, který má nad počítačem pověšenou vlajku s hvězdami a pruhy

PS. Psát, že si nějaký národ něco zaslouží, zavání uplatňováním kolektivní viny. To je IMHO věcně nesprávné, morálně pochybené a ideologicky zabarvené. Nicméně banovat se nebude Úsměv


nevim vo co Ti de Cibule??!! Furt se nekde nutis s tema Tvejma trapnejma nazorama a hlavne s tou Tvoji pluralitou!!! Dej uz pokoj a neotravuj kdyz se vede odusevnela polofilozoficka diskuze na slovo vzatych vsechoboruznalych odborniku!!!! BAN Cibuli!!!
Upravil/a 310_Ikar dne 07-08-2006 12:32
 
www.310raf.com
1stCL Pepan
310_Ikar napsal:
310_cibule napsal:
310_Ikar napsal:
Tak to vydis Jamesi, nahodis vlakno o tom ze dnes je vzpominka prvnich dvou a vlastne jedinych pripadu pouziti (zatim) atomove zbrane v dejinach lidstva a je z toho historicko, politicky rozbor...cim to je...


Je to tím, Ikare, že daleko jednodušší je urazit než respektovat někoho, kdo má jiný názor. A na základě tohoto respektu pak vést věcnou polemiku.

Kdo má jiný názor, je prostě blb, kterého je třeba potřít. Smrt jiným názorům. Sakra, tohle by se dalo dát do Ústavy. Ne, to už tam vlastně bylo.

Tak vás tedy již poněkolikáté prosím, zkuste méně používat argumentaci typu: "Ty blbče, jak můžeš bejt tak tupej, že nevidíš, že pravdu mám já." a více poslouchat, co říká ten druhý.

Váš kretén, který má nad počítačem pověšenou vlajku s hvězdami a pruhy

PS. Psát, že si nějaký národ něco zaslouží, zavání uplatňováním kolektivní viny. To je IMHO věcně nesprávné, morálně pochybené a ideologicky zabarvené. Nicméně banovat se nebude Úsměv


nevim vo co Ti de Cibule??!! Furt se nekde nutis s tema Tvejma trapnejma nazorama a hlavne s tou Tvoji pluralitou!!! Dej uz pokoj a neotravuj kdyz se vede odusevnela polofilozoficka diskuze na slovo vzatych vsechoboruznalych odborniku!!!! BAN Cibuli!!!


Hele brzdi Ikare!!! Co si vo sobgě zase myslíš? Přečteš jednu knížku ( trvalo mu to skoro 1/4 roku než jí přelouskal ) a budeš tady machrovat na mýho kámoša??
Tebe příště nezvu!!!Naštvaný
 
Jirka
310_Ikar napsal:
310_cibule napsal:
310_Ikar napsal:
Tak to vydis Jamesi, nahodis vlakno o tom ze dnes je vzpominka prvnich dvou a vlastne jedinych pripadu pouziti (zatim) atomove zbrane v dejinach lidstva a je z toho historicko, politicky rozbor...cim to je...


Je to tím, Ikare, že daleko jednodušší je urazit než respektovat někoho, kdo má jiný názor. A na základě tohoto respektu pak vést věcnou polemiku.

Kdo má jiný názor, je prostě blb, kterého je třeba potřít. Smrt jiným názorům. Sakra, tohle by se dalo dát do Ústavy. Ne, to už tam vlastně bylo.

Tak vás tedy již poněkolikáté prosím, zkuste méně používat argumentaci typu: "Ty blbče, jak můžeš bejt tak tupej, že nevidíš, že pravdu mám já." a více poslouchat, co říká ten druhý.

Váš kretén, který má nad počítačem pověšenou vlajku s hvězdami a pruhy

PS. Psát, že si nějaký národ něco zaslouží, zavání uplatňováním kolektivní viny. To je IMHO věcně nesprávné, morálně pochybené a ideologicky zabarvené. Nicméně banovat se nebude Úsměv


nevim vo co Ti de Cibule??!! Furt se nekde nutis s tema Tvejma trapnejma nazorama a hlavne s tou Tvoji pluralitou!!! Dej uz pokoj a neotravuj kdyz se vede odusevnela polofilozoficka diskuze na slovo vzatych vsechoboruznalych odborniku!!!! BAN Cibuli!!!


Já s Ikarem principelně v ničem nesouhlasím. Je to demagog a břídil. A celkově je vůbec málo sečtělej. A taky si myslím, že člověk, který nemá ostře vyhraněný názor na probírané téma a ostatní přispívající, by měl být okamžitě zabanován. Doživotně.

Šklebící seŠklebící seŠklebící se

EDIT: zapoměl jsem přidat ty tři vyzubený idioty. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a Jirka dne 07-08-2006 12:42
 
310_Ikar
Hele Pepane a ted i Vogone, musite bejt uplne bl**y, protoze mi nerozumite a navic s mym naprosto spravnym nazorem nesouhlasite. Je predci nad slunce (ci zari atomoveho vybuchu) jasne, jak je to spravne ne??!! Jak s tema Arabama, Hirosimou, Amerikou anebo s tim jogurtem od Danone co vlystne neni jogurt...tak nevim co furt mate: kdybyste radsi misto toho pindani prispeli s poradnym a jasnym nazorem na cokoliv a poradne ho prosadili!!! jako spravni chlapi co si za vsim stoji!!

EDIT: ta knizka je prevazne z fotografii (obrazku) takze si ji klidne muzes precist i ty, pujcim ti ji Pepane Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a 310_Ikar dne 07-08-2006 12:59
 
www.310raf.com
CR_PETRAS
Pepan napsal :

A jiný datum byl zase jinej masakr ... nic - už držim hubu


Pepí,tvoje příspěvky maj šťávu !!!! :tup:

A mě příště pozveš ???????????????????????????????? :rol:
 
http://avionika.webpark.cz
Jirka
310_Ikar napsal:
Hele Pepane a ted i Vogone, musite bejt uplne bl**y, protoze mi nerozumite a navic s mym naprosto spravnym nazorem nesouhlasite. Je predci nad slunce (ci zari atomoveho vybuchu) jasne, jak je to spravne ne??!! Jak s tema Arabama, Hirosimou, Amerikou anebo s tim jogurtem od Danone co vlystne neni jogurt...tak nevim co furt mate: kdybyste radsi misto toho pindani prispeli s poradnym a jasnym nazorem na cokoliv a poradne ho prosadili!!! jako spravni chlapi co si za vsim stoji!!

EDIT: ta knizka je prevazne z fotografii (obrazku) takze si ji klidne muzes precist i ty, pujcim ti ji Pepane Šklebící seŠklebící seŠklebící se


JOGURTY !!! A DANONE !!! Konečně rozumné téma.
Taky je nemám rád. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
CR_PETRAS
Proč někdo nevymyslí masový jogurt :confused:
 
http://avionika.webpark.cz
Jirka
... a s fernetem na zamíchání dovnitř.
 
312_Lazy
Často opakovaný názor o ušetřených životech díky házení atomovek.. tenhle argument původně pochází od těch, co to tam sami nařídili hodit, čili jeho váha není zrovna těžkého kalibru.. nějak si totiž nemůžu z historie vzpomenout na žádný případ, kdy by někdo zmasakroval větší množství civilů a vzápětí řekl, sorry, asi to nebylo správný.

Japonsko bylo závislé na dovozu všeho po moři. Japonská flotila i letectvo v té době už prakticky neexistovaly. Ohrožení USA i "amerických zájmů" v Pacifiku od Japonska se v té době blížilo nule. Pokud někdo tvrdí, že celá země by byla schopna se postavit v téhle situaci Američanům na odpor a způsobit jim obrovské ztráty (hovořilo se i 1,5 milionů padlých).. hmm

Názor, že si za to Japíci ve zničených městech mohli sami a dobře jim tak mě zaráží nejvíc. Já osobně vím kulové o životě v tehdejším Japonsku, ale není pochyb o tom, že mezi obětmi v Hirošimě a Nagasaki byla spousta lidí (a taky třeba dětí), kteří s nějakou válkou nebo politikou neměli nic společného. Úmyslný útok na civilní obyvatelstvo je podle situace buď terorismus nebo válečný zločin, a je jedno, jakými prostředky je to provedeno, nebo jakými symboly jsou označeni ti, kteří to udělají..
 
1stCL_Jamamoto
310_Ikar napsal:
Hele Pepane a ted i Vogone, musite bejt uplne bl**y, protoze mi nerozumite a navic s mym naprosto spravnym nazorem nesouhlasite. Je predci nad slunce (ci zari atomoveho vybuchu) jasne, jak je to spravne ne??!! Jak s tema Arabama, Hirosimou, Amerikou anebo s tim jogurtem od Danone co vlystne neni jogurt...tak nevim co furt mate: kdybyste radsi misto toho pindani prispeli s poradnym a jasnym nazorem na cokoliv a poradne ho prosadili!!! jako spravni chlapi co si za vsim stoji!!

EDIT: ta knizka je prevazne z fotografii (obrazku) takze si ji klidne muzes precist i ty, pujcim ti ji Pepane Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Hele jak s jogurtama?Danone že neni jogurt? To teda pěkně kecáš!!!Vůbec tomu nerozumíš! Asi nemáš doma televizi, tam furt řikaj, že to jogurt je...a nejlepčí a nejzdravější!!!
 
Jirka
1stCL_Jamamoto napsal:
310_Ikar napsal:
Hele Pepane a ted i Vogone, musite bejt uplne bl**y, protoze mi nerozumite a navic s mym naprosto spravnym nazorem nesouhlasite. Je predci nad slunce (ci zari atomoveho vybuchu) jasne, jak je to spravne ne??!! Jak s tema Arabama, Hirosimou, Amerikou anebo s tim jogurtem od Danone co vlystne neni jogurt...tak nevim co furt mate: kdybyste radsi misto toho pindani prispeli s poradnym a jasnym nazorem na cokoliv a poradne ho prosadili!!! jako spravni chlapi co si za vsim stoji!!

EDIT: ta knizka je prevazne z fotografii (obrazku) takze si ji klidne muzes precist i ty, pujcim ti ji Pepane Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Hele jak s jogurtama?Danone že neni jogurt? To teda pěkně kecáš!!!Vůbec tomu nerozumíš! Asi nemáš doma televizi, tam furt řikaj, že to jogurt je...a nejlepčí a nejzdravější!!!


Člověče, vždyť ty vůbec nevíš o čem mluvíš. Vždyť Danone je v podstatě čistá chemie. Má jedinnou výhodu. Kdykoliv si ho dám, tak pak mám nějakou dobu klid na čtení...

Jedinej opravdovej jogurt je ten s tou marmeládou v přízemí.
 
310_cibule
Hoši, hoši, nehádejte se mi tady. Vaše debata o jogurtech začíná být ideologicky závadná a nehumánní. Vždyť jsou to taky jen lidé. A není Danone jako Danone, to je opět aplikování kolektivní viny.

Škoda, že se ten Jamesův příspěvek nedá nechat jen tak, sám o sobě. Myslím, že všechny další příspěvky (včetně těch mých) jsou u něj tak nějak navíc.
 
WT_Horrido
Jak jsem nekde cetl, Danone je skrob a skrob je hrob.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,770 návštěv