September 29 2024 20:28:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Palba 1938 - ČSL vs. Luftwaffe
CSW_3IAP_Wolf
NENÍ PŮJDEŠ K WERACHTU jako nosič slivovice...stejně neumíš lítat..Šklebící se
 
1stCL_Fucida
mrkite napsal:
Ahoj, rád bych doplnil řady Luftwaffe na tuto akci. Je to ještě možné?


Čau, už je hodně pozdě - ozvi se mi ještě dnes na ICQ 335 209 276 (na ICQ budu jen dopoledne), zkusíme vymyslet nějaký individuál.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
Ještě, že je to icq ... prý má dneska autor naší nejsvětější zábavy narozeniny ...

tak to pěkně oslav a buď dlouho s námi.

Vencour
 
Serza
To znamena ze Skopcakum nakopeme prdele, ze jo Vonte?

A i kdyby ne. Kontaktujeme Americany ze potrebujem ty atomovky pro smoliky
 
TozziFan
Tak jak to vypadá s Modpackem?
 
alfik
Tak bohužel, nebudu schopen se zúčastnit. Dám rovněž na vědomí na Red vláknu. Potěšili byste mě pokud byste mi ponechali možnost číst si ho i nadále. Dík. Smutný
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
TozziFan
1stCL_Fucida napsal:
Mapa je dokončená už skoro týden. Poslední detail tam byl upraven o víkendu - poloha a datum nastaveno tak, aby se rozednívalo a stmívalo jako v listopadu. Momentálně se pracuje na finálním módu pro speciálku i s letadly.

Mapa nebude uvolněna samostatně (a to ani k testování), ale až jako součást právě onoho módu. Chtěl jsem ho vydat včera, ale ještě není dokončený. Času málo, práce moc. Nebojte, budete mít dost prostoru se nad vašimi rodišti/bydlišti prolétnout.

Už to bude ? Šklebící se
 
ZVP_ALEX
FK_TozziFan napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Mapa je dokončená už skoro týden. Poslední detail tam byl upraven o víkendu - poloha a datum nastaveno tak, aby se rozednívalo a stmívalo jako v listopadu. Momentálně se pracuje na finálním módu pro speciálku i s letadly.

Mapa nebude uvolněna samostatně (a to ani k testování), ale až jako součást právě onoho módu. Chtěl jsem ho vydat včera, ale ještě není dokončený. Času málo, práce moc. Nebojte, budete mít dost prostoru se nad vašimi rodišti/bydlišti prolétnout.

Už to bude ? Šklebící se


Jo! Za 14 dníŠklebící seŠklebící seŠklebící seNaštvaný
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Mapa je dokončená už skoro týden. Poslední detail tam byl upraven o víkendu - poloha a datum nastaveno tak, aby se rozednívalo a stmívalo jako v listopadu. Momentálně se pracuje na finálním módu pro speciálku i s letadly.

Mapa nebude uvolněna samostatně (a to ani k testování), ale až jako součást právě onoho módu. Chtěl jsem ho vydat včera, ale ještě není dokončený. Času málo, práce moc. Nebojte, budete mít dost prostoru se nad vašimi rodišti/bydlišti prolétnout.


Také bych se Fučiho rád zeptal, jak to tedy je ? Byl slíbený termín a kde nic tu nic. Pokud je s modpackem nějaký problém, bylo by dobré aspoň říci, že bude za "14 dní" (zajímalo by mne, co s tím je-mapa je hotová a vše ostatní by mělo být též, ne ? Nebo se čeká na kokpit od Šomldy ?)

A také mne v Prachaticích zarazil posun ohledně distribuce mapy. Tedy co se modré strany týče...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Ach jo Úsměv Tolik lidí tady nemá úctu k oslavenci Úsměv Vzhledem k hardcore akci, která proběhla v noci z pátka na sobotu, jsem se do Prahy (a tedy i k PC) dostal o dva dny později - vlastně dostanu se až dneska večer Úsměv

Poslední detaily na mapě (pár odhalených much) byly dokončeny až teď v sobotu. Červení mapu k veřejnému létání určitě nemají (keine Angst). To jen pár jedinců - ostatně stejně jako na modré straně (a to ještě všichni mají myslím různé varianty verzí 1.0 - 1.4).
Když všechno půjde velmi dobře, tak bude mód buď dnes, nebo zítra. Ale znovu musím zopakovat - dokud nás SVK neživí ani nešatí, tak tomu prostě nemůžeme denně věnovat 10 hodin, ale třeba jenom 4. Tzn.: za všechny tvůrce bych poprosil o trpělivost.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
Fuči, trpělivost ano.
Ale taky jistou informovanost od tvůrců (modpacku) - jak jsem psal - balíček byl avizován už minulou neděli a to jsi ještě neslavil ;)

Jinak raději moc nepiš odkdy už mezi modrýma koluje mapa...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Pragr
Rád bych se přidal do řad ČSL. Zatím nevím jaký stroj konkrétně, ale místo mi rezervujte na 100%

Díky
 
clone9cz
Tak, konečne se nám podařilo zprovoznit i čtvrtý server, takže by to nemělo při startu lagovat.Cool

Všem doporučuji otestovat nízký let nad zemí (testovací flak je úplně v saverovýchodním rohu mapy, ostatní objekty nejsou v původním umístění), by se vám to netrhalo až nás bude 180 online. Nezapoměnte na nějakou rezervu, aby se to kvůli jednomu jelitovi s přetíženým strojem nemuselo 3x restartovat.

server pro červené od 1-50 má IP: 89.185.235.185:21001
server pro červené od 51-95 má IP: 81.2.194.165:21001

server pro modré od 1-40 má IP: 66.28.224.230:21001
server pro modré od 41-85 má IP: 82.208.40.124:21001

Né aby ty IP adresy někdo zakecal, nebudu je sem dávat desetkrát, bude se mazat.
Upravil/a clone9cz dne 25-10-2010 10:02
 
http://www.wwii-illusion.net
606_vencour
Fuči, autor jsi Ty a zřejmě jediný garant a Nejvyšší autorita ...na Tebe všichni čekají ...
 
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
Jinak raději moc nepiš odkdy už mezi modrýma koluje mapa...


Radši nepiš ty, když o věci nemáš dostatečný informace. Mapu mají mojí cestou 3 (slovy TŘI) modří piloti: já a dva další maximálně spolehliví lidé, se kterými létám douhé roky - vše čistě k internímu testování letišť a bugů. Já jsem ale jediný modrý, který má aktuální verzi, jenže ji nemám zatím ani nainstalovanou.

Jediná věc, kterou má větší množství modrých k dispozici (tak 5?), je "mapa" mapy s rozložením letišť. Domnívám se, že v reálných číslech má mapu k dispozici více červených pilotů, než modrých.

PS: Navalilo se na mě X dotazů, proč červení mapu hromadně testují a my ne. Až dojde po akci k otevření modrého vlákna, tak sám poznáš, že tam není o přítomnosti mapy ani zmínka a modří tedy (byť poněkud netrpělivě) čekají stejně, jako červení.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Pragr napsal:
Rád bych se přidal do řad ČSL. Zatím nevím jaký stroj konkrétně, ale místo mi rezervujte na 100%

Díky


Myslím, že už je opravdu pozdě. Obrať se na mail: rosomak@seznam.cz - když to Rosomák povolí, přístup obratem zařídím.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
clone9cz napsal:
Tak, konečne se nám podařilo zprovoznit i čtvrtý server, takže by to nemělo při startu lagovat.Cool

Všem doporučuji otestovat nízký let nad zemí (testovací flak je úplně v saverovýchodním rohu mapy, ostatní objekty nejsou v původním umístění), by se vám to netrhalo až nás bude 180 online. Nezapoměnte na nějakou rezervu, aby se to kvůli jednomu jelitovi s přetíženým strojem nemuselo 3x restartovat.

server pro červené od 1-50 má IP: 89.185.235.185:21001
server pro červené od 51-95 má IP: 81.2.194.165:21001

server pro modré od 1-40 má IP: 66.28.224.230:21001
server pro modré od 41-85 má IP: 82.208.40.124:21001

Né aby ty IP adresy někdo zakecal, nebudu je sem dávat desetkrát, bude se mazat.


Clone, co je zase tohle za iniciativní píčovinu?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
GC3_Chroust
Co pravidla, uz jsou aspon pravidla??
 
606_vencour
Fuči, muj názor je, že kvalitních lidí není nikdy dost. Přinejhoršim bude ona náhrada na lavičce ... nebo v dopravnim stroji sbírat vyskočilé z letadla ... ono se místo najde, kde se dá přiložit ruka a dobré oko a muška k dílu a záchraně naší krásné vlasti před cizíma hordama :-)
(Nemůžu přece přiznat rozložení našich sil ... prostě místo se najde)
Upravil/a 606_vencour dne 25-10-2010 10:33
 
3BAP_Cassius Chaerea
vencour napsal:
...ono se místo najde, kde se dá přiložit ruka a dobré oko a muška k dílu a záchraně naší krásné vlasti před cizíma hordama :-)
Krásně si to řekl. Německo patří Němcům...a Německo končí na březích Volhy.Šklebící se
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,692,811 návštěv