September 28 2024 06:18:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
icozv
Dnes som nahodil Unified Installer Version 1.0 for IL-2
a chcel som sa potešiť na "Avii" (U2VS) na Slovenskom.
No pri výbere U2 sa nič nestalo, proste mi ju nezobrazilo.
Neviete v čom može byť problém?
Prepáčte ak som zvolil zlé vlákno.
 
letkatriduby.sk
1stCL_Fucida
Nezapomněl jsi nainstalovat nějaké patche? Myslím jako 4.06, 07, 071..?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
Stáhni si nejnovější kokpit na U2 mě to s ním běhá v pohodě.
 
icozv
A patche neobsahuje unified instaler?
Ak nie, tak ake máš na mysli presnejšie?
ešte skúsim ten prerobený kokpit.
Zatial dík za rady.
Upravil/a icozv dne 13-01-2009 07:03
 
letkatriduby.sk
BP_Tyrl
Zajímavost: U-2VS normálně lítalo jak stará, tak nová verze. Po reinstalu hry se nové nechtělo. Kór u Okinavy. Ale na mapě smolenska se chytla hned a pak už i nad Okinavou. Asi to bude blbost, ale skus jí oživit nad nějakou ruskou klasikou. Smolensk, Prochorovka.Zamračený
 
310_Podrs
Jj, ta U2VS se musi z Ruska na Slovensko preletet, to je snad logicky ne?...do Japonska, to je trochu horsi, zabere to vic casu... Vyděšený
 
http://www.310raf.com
310_Podrs
DOTAZ jestli se nekdo setkal s necim podobnym:

Mam nainstalovany AAA Unified Instraller + mapu kanalu od Canona + Bf109E1 + Ju88 Torp + mapa Italie + Fw190A3 (plus par dalsich, zkracene vse potrebne k letani na tom novem serveru BoB od LW10)...

Vcera jsem nahodou zjistil pri letani na verzi 4.08m, ze mi z nabidky letadel vypadlo letadlo, ktere tam melo byt(ta mala japonska mrcha s pevnym podvozkem, tusim A4M3 nebo tak nejak podobne)...

Jeden z tech MODu mi "seradil" letadla v nabidce abecedne a to letadylko tam ted ne a ne najit...a dalsi borec od nas z 310/311 zase rikal, ze mu v MODovane verzi chybi v nabidce Beaufighter MkX, ktery tam puvodne byl...

Nesetkal jste se s tim nekdo? Nekrade vam taky nekdo letadla z nabidky? HELP... Cool
 
http://www.310raf.com
Hiltos
Ja mam to co ty (i abecedne) a A5M4 mam, stejne jako Beau X
 
1stCL_pbarry
Taky sem se s tim potýkal. Nový letadla si instalujte ručně. (ruční přípis řádku do air.ini,....etc.). Při pouhém rozbalení, či instalací rovnou do šturma dochází k přepisování souborů a některý letadla můžou chybět.
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 13-01-2009 10:19
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_cibule
311_BleskovejPodrs napsal:
DOTAZ jestli se nekdo setkal s necim podobnym:

Mam nainstalovany AAA Unified Instraller + mapu kanalu od Canona + Bf109E1 + Ju88 Torp + mapa Italie + Fw190A3 (plus par dalsich, zkracene vse potrebne k letani na tom novem serveru BoB od LW10)...

Vcera jsem nahodou zjistil pri letani na verzi 4.08m, ze mi z nabidky letadel vypadlo letadlo, ktere tam melo byt(ta mala japonska mrcha s pevnym podvozkem, tusim A4M3 nebo tak nejak podobne)...

Jeden z tech MODu mi "seradil" letadla v nabidce abecedne a to letadylko tam ted ne a ne najit...a dalsi borec od nas z 310/311 zase rikal, ze mu v MODovane verzi chybi v nabidce Beaufighter MkX, ktery tam puvodne byl...

Nesetkal jste se s tim nekdo? Nekrade vam taky nekdo letadla z nabidky? HELP... Cool


Některá nová letadla nahrazují originály. Tak například třímotorový italský CANT se nainstaluje místo DB-3 M (ale vlastně je v seznamu vidět pořád jako DB-3 M, tak nevím, jestli to s tím souvisí).

Jinak ten nový kokpit kukuruznika se mi na mapě Slovenska též nezobrazil. A jinou jsem už nezkoušel.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
310_cibule napsal:
Některá nová letadla nahrazují originály. Tak například třímotorový italský CANT se nainstaluje místo DB-3 M (ale vlastně je v seznamu vidět pořád jako DB-3 M, tak nevím, jestli to s tím souvisí).


Mělo by to fungovat, že když si navolíš TB-3 ruské provenience, tak to bude TB-3. V okamžiku, kdy tam nandáš zemi původu Taliansko, tak se ti to překabátí na CANTa.
 
BP_Tyrl
310_cibule napsal:
Jinak ten nový kokpit kukuruznika se mi na mapě Slovenska též nezobrazil. A jinou jsem už nezkoušel.


Jak jsem psal. Napřed to fungovalo bez problémů. Po reinstalu hry to nešlo nahodit. Tak jsem skoušel - stará verze -OK - nová verze - KO- stará verze -OK - nová verze - KO-. Stále v QMB na mapě Okinavy. Pak jsem skusil novou verzi nahodit na mapě Smolenska a najednou to běhalo. A pak už i na Okinavě. Prostě záhada.
Upravil/a BP_Tyrl dne 13-01-2009 14:49
 
1stCL_pbarry
310_cibule napsal:

Některá nová letadla nahrazují originály. Tak například třímotorový italský CANT se nainstaluje místo DB-3 M (ale vlastně je v seznamu vidět pořád jako DB-3 M, tak nevím, jestli to s tím souvisí).


Tohle jsou právě letadla do nových slotů.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
310_cibule
Tyrle, ty máš ila ve slovenštině? Úsměv

Díky za info, po dovolené to vyzkouším. Zejména kukuruzu.

Je to tak, píbari Úsměv
Upravil/a 310_cibule dne 13-01-2009 23:08
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hans-Assi
U kuuruznika zapomněl autor jeden malý soubor:-), proto to nefachalo nebo jak píše Tyrl nevyzpytatelně a bláznivě. Pokud si kokpit stáhnete nyní
měl by jet bez problémů...Mrknutí. Chystají se i kopity Me-210/410, FW-189 atd, veskrze vypadají moc pěně, takže uvidíme
 
1stCL_Fucida
Ty kokpity na 210/410 a 189 už jsou někde k nahlédnutí? Tyhle tři kousky totiž docela sleduju a moc infa o nich jsem nějak nepobral..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
icozv
BP_Tyrl napsal:
Jak jsem psal. Napřed to fungovalo bez problémů. Po reinstalu hry to nešlo nahodit. Tak jsem skoušel - stará verze -OK - nová verze - KO- stará verze -OK - nová verze - KO-. Stále v QMB na mapě Okinavy. Pak jsem skusil novou verzi nahodit na mapě Smolenska a najednou to běhalo. A pak už i na Okinavě. Prostě záhada.

No tak dnes to skusim na inej mape, ale ešte predtým nahodím ten nový kokpit.
Díky
 
letkatriduby.sk
Merten
A když už budou v tom mohli by taky spáchat naHs129 ten ze 110 je v podstatě čít páč vidím kam bych neměl a 109Z taky není optimální Šklebící se
 
magot
1stCL_Fucida napsal:
Ty kokpity na 210/410 a 189 už jsou někde k nahlédnutí? Tyhle tři kousky totiž docela sleduju a moc infa o nich jsem nějak nepobral..

nevěř tomu fuči,nic takovýho nebude.Jestli tak nějaký nereálný splácanosti ...
Ke FW-189 ve skutečnosti byl kokpit ale bohužel nikdy nebyl vydán a tvůrce se ztratil v propadlišti dějin ....
z aaa teamu prozatím nikdo není schopen udělat kokpit imho ...
 
1stCL_Fucida
Toho jsem se obával..chce to šikovného 2D a 3D modeláře, ale takoví se na AAA v současnosti asi moc nevyskytují. Když jen vidím ty obstrukce kolem Spitu XIV..mno, nenaděláme nic.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,509 návštěv