September 28 2024 06:25:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 19

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
Enjoyr
310_cibule napsal:
Ok, díky, Tajpane.

Enjoyre, ještě dotaz.

Netušíš, kde mne to vyplivne na mapě Středozemí (Malta)? Včera jsem ten pitomej ostrov nenašel, za to Sicílii už znám takřka nazpaměť.



Šklebící se takže další mapu,kterou budu editovat,bude tedy Malta,abys nemusel bloudit Mrknutí ... posadim ti nekam ke Cominu letadlovku Šklebící se, na trénování Mrknutí ... a když se hák nechytne,můžeš vyzkoušet šutry na Gozu,nebo přímo na Maltě Úsměv
 
www.enjoyr-page.cz
310_cibule
Ne ne, letadlovku ke Cominu (dokonce ani ke Cominottu) nechci. Chtěl bych se narodit na letišti v Luze, Takali či Hal Far. A k tomu mít Víru, Naději a Dobročinnost.

;-)

Tu letadlovku šoupni někam k Gibraltaru (tak asi 600 mil na západ od Malty). Nejlépe HMS Eagle. Přelétnu si na Maltu spitfira pětku.

;-)
Upravil/a 310_cibule dne 10-12-2008 00:46
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Enjoyr
...Úsměv k Gibraltaru? ...600 mil ? Zamračený Zase budeš hledat.. a Sicílii už znáš nazpaměť Úsměv

P.S.: škoda že v Ilovi (zatím?) nejde tohle: ideálně bych ti naservíroval Fulmara , někam do palestinské Lyddy ... a do cesty nějaké dostaveníčko s vichystickými Dewoitinami D.520, aby ti trochu provětraly brka Úsměv - to už bys přistávání řešit nemusel Šklebící se . Ale to by byla jiná mapa.
 
www.enjoyr-page.cz
310_cibule
Mňam. Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Nainstaloval jsem Dory 11 a 13 a zajímalo by mě proč mají vnitřní dvířka podvozku? To nejdou odstranit? Fuči ty spolupracuješ s tvůrci...

[img]http://www.wtigers.org/extra/Dora_11.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
Odstranit určitě jdou, ale já s nimi už odmítám nějak komunikovat, to je ignorance na entou..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Aha. Je mi to jasne.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
BP_Tyrl
A nešlo by pilota P-39 nechat posadit o deset čísel níž? Aby nečuměl do rámu, ale na oblohu?Mrknutí
 
magot
1stCL_Fucida napsal:
Odstranit určitě jdou, ale já s nimi už odmítám nějak komunikovat, to je ignorance na entou..

nj bylo to dělaný horkou jehlou,A-3 je na tom o krapet lépe ..
btw tak si udělejte z toho vlastní modifikaci,ne?
 
Hoper
a proč to bylo děláno horkou jehlou ? mělo to být k Vánocům ? dyť to je ještě týden ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
BP_Tyrl napsal:
A nešlo by pilota P-39 nechat posadit o deset čísel níž? Aby nečuměl do rámu, ale na oblohu?Mrknutí


šlo,sepište tyhle mini updaty na jeden seznam nebo založte vlákno kde to bude všechno na jednej kupě.LesníHU nebo já pak fixnem co půjde v celém modu.
myslím ale updaty orig 4.09b ne modů z aaa.
 
magot
Hoper napsal:
a proč to bylo děláno horkou jehlou ? mělo to být k Vánocům ? dyť to je ještě týden ...

ok tak jim dáme ještě tejden Vyděšený
 
1stCL_Fucida
magot napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Odstranit určitě jdou, ale já s nimi už odmítám nějak komunikovat, to je ignorance na entou..

nj bylo to dělaný horkou jehlou,A-3 je na tom o krapet lépe ..
btw tak si udělejte z toho vlastní modifikaci,ne?


Mít více volného času, tak do toho jdu, ale čas nemám. Všech možných aktivit mám prostě moc.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
SVK_Mechan
Chlapi, nemáte někdo odkaz, kde bych stáhl soubor, který mi zakrytuje mašinu FW-190? Používám 6dof. Na Me-109 to mám. Díky.
 
MIKI
Po nadupaní IL -a MODMI,hlavne mapy,nedá sa pripojiť na AH čka. Len pri niektorých mapách. Vyhadzuje to oznam: Landscape "Normandy/load.ini loadind error. Napr. Čo s tým?
 
Rufu
Nemáš to náhodou těma "skvělejma" novejma mapama normandie od nadšenců?Sou totiž jiný než oficiální a AH na jinejch než oficiálních nejede.
 
MIKI
to som dal len príklad. Ono to nefachá ani pri Net mapách.
 
BP_Tyrl
Vyhoď složku: MAPMODS a třeba to pomůže.
 
trup
V týdnu vyjde nová verze Unified Installer Version 1.1 .

http://allaircraf...hp?t=11014

Unified Installer Version 1.1 out soon !
Hiya all, just to let you know that the unified installer version 1.1 will be out within the week. it comes packed with some great mods including new aircraft new maps new objects ect.

 
Hoper
mno, snad především udělají opravy chyb (co mne teď tak napadá - B5N, kryt podvozku FW190, Tempest)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,613 návštěv