September 16 2024 22:12:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance 2
Tyler Durden
Tohle je výrobce který vyráběl meče pro Warhorse: https://www.drakk...veke-mece/
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
AJaromir
To mi přijde nějaký levný. Se osobně znám s několika kováři. Se jich budu muset jednou zeptat.
 
magot
No Drakárie to je takovej českej eshop na různý pseudo historický šmuky a různý magický předměty pro čínského turistu. Tyhle meče pro ně dělá arma epona na Vyšehradě, ale oni dělají všeobecnou kovařinu, brány, ploty apod ..
Nicméně občas se na tom eshopu dají sehnat celkem zajímavé věci.
Kdysi jsem tam pořídil pěkný julechter. Úsměv
Nicméně lokální kováři jim konkurovat asi nemohou, to by umřeli hlady.
Upravil/a magot dne 30-08-2024 21:09
 
310_cibule
Tyler Durden napsal:

Něco pro všechny místní fandy Vávry. A tři hodiny Šklebící se


Na KCD 2 se moc těším, ale tady toho pána prostě nedávám (asi je v tom něco osobního, těžko říct). Říká něco, co by mne mohlo zajímat? Nějaký detail z chystané hry, který zatím nebyl publikován?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Za tři hodiny neřekne vůbec nic nového. Ztráta času pokud u poslechu nekydáš králíkárnu či nevyvozíš hnůj z konírny.

Jediná novinka je, že by byl pravděpodobně nejlepší český režisér, kdyby točil filmy ale to už všichni dávno tuší Šklebící se
 
310_cibule
Dík, tak snad ho k té produkci moc nepouštějí. Opitz tu už kdysi psal, že prakticky nedělal ani tu jedničku. Ale nevím, mě to baví hrát, ne poslouchat Vávru.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Zase tak ho démonizovat netřeba, v KCD má své zásluhy ať chceme a nebo ne, špatnej člověk to taky není, jen si rád povídá jak v hospodě, no .. někdy jak v čtvrtý cenový, ale i to je život.
A jak říkal pan moderátor, dejte Danovi otázku a můžete jít na kafe Šklebící se
Upravil/a magot dne 31-08-2024 21:30
 
alfik
310_cibule napsal:
...prakticky nedělal ani tu jedničku...

Je to sou... ehm teda pan řiditel. Na práci má lidi. On je tu na to chlubení. Takový ten typ: "když to vyjde tak je to moje zásluha, a když to nevyjde tak vy jste to posrali".
Určitě znáš takových lidí sám víc než jen Vávru Úsměv
No a pak už jen to, že všude byl, v Rusku dvakrát, a klíče má aj od hajzlu, no... Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Paulus
Kdyby Vávra nebyl nebylo by KCD tak kvalitně hratelný. Samozřejmě je to dílo skupiny odborníků na PC a hry, které si Vávra vybral.
Souhlasím, ty 3 hod. byl blábol o ničem. Přesto jsme se sem tam něco dozvěděli. Vávra nechtěl nic prozradit – s tím souhlasím, ve hře chci být překvapen. Kvalita rozhovoru taky závisí na kvalitě otázek a moderátora.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
alfik
Paulus napsal:

Kdyby Vávra nebyl nebylo by KCD tak kvalitně hratelný.

Souhlasím všema desetimamima Úsměv
Jen je prostě ukecaný a jájínkovatý, ale to neznamená že je to špatný vývojář - nebo režižér.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
Paulusi, pro zajímavost: kolikrát jsi celou hru prošel a s jakými zbraněmi?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
Momentálně mám odehráno více než 1700 hod. Kolikrát jsem to celé hrál nevím, mockrát… Používám všechny zbraně, co ve hře jsou. KCD hraju denně cca 2-3 hod., jsem už závislák…Vyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
310_cibule
Hustý. Takhle jsem před mnoha a moha lety sjížděl ila : ) Teď mne každá hra drží max. pár měsíců. Dík za odpověď.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Paulus napsal:

Momentálně mám odehráno více než 1700 hod. Kolikrát jsem to celé hrál nevím, mockrát… Používám všechny zbraně, co ve hře jsou. KCD hraju denně cca 2-3 hod., jsem už závislák…Vyděšený
.
Já měl asi 120 hodin, musíš tam znát už každý kout. Znám hráče co posbírali všechny možný bonusy a pozapínali si postihy. Hra mě hrozně bavila a za své peníze jsem dostal velkou porci zábavy, ale po dohrání jsem se k ní nevrátil i když si říkám, že jednou se to stane Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
Projel jsem jí třikrát; meč, palcát a znovu meč. Pár stovek hodin. A moc se těším na dvojku.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BenKenobi
Paulus napsal: Kvalita rozhovoru taky závisí na kvalitě otázek a moderátora.

Jo, mně ten rozhovor paradoxně přišel z Vávrovy strany docela v pohodě, resp. pokud to někdo potápěl, byl to moderátor, který zejména ze začátku fakt nezvládal.
 
Paulus
Mám odemčených 53 achievementů. Ty špatné nesháním do nich se mi nechce. Vyhýbám se vězení. Jó každý kout, cestičku, poklad už znám. A přesto bloudím, teď hraju znovu od začátku na hardcore. Zachránil jsem Zrzka a budu se dohadovat s fráterem v Úžicích. Na KCD II nemohu dospat…
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Tyler Durden
310_cibule napsal:

Tyler Durden napsal:

Něco pro všechny místní fandy Vávry. A tři hodiny Šklebící se


Na KCD 2 se moc těším, ale tady toho pána prostě nedávám (asi je v tom něco osobního, těžko říct). Říká něco, co by mne mohlo zajímat? Nějaký detail z chystané hry, který zatím nebyl publikován?



Nemluví tam ani o svobodě, ani o svobodě slova, takže asi nic co by tě mohlo nějak rozhodit.
Upravil/a Tyler Durden dne 01-09-2024 23:12
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Tyler Durden
Jasně, Vávra neudělal vubec nic a všichni tady jste mnohem lepší lidé než on. Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Tyler Durden
YouTube Video



Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

35,610,322 návštěv