September 08 2024 05:41:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL2 BOX online speciálka č.2 - Operation Repulse
Hot_Dog
To si nerozumime, me de o to, ze na zadny letiste nedoletim, protoze treba vyskocim na padaku a nebo placnu s letadlem do pole u Bastogne a mam to v zasade jednodussi, nez kdybych se snazil letadlo dotahnout nekam domu na nejaky letiste, protoze si dam jen pivo, kratce pockam a letim opet z domovskeho letiste?
 
saldy
Hot_Dog napsal:

To si nerozumime, me de o to, ze na zadny letiste nedoletim, protoze treba vyskocim na padaku a nebo placnu s letadlem do pole u Bastogne a mam to v zasade jednodussi, nez kdybych se snazil letadlo dotahnout nekam domu na nejaky letiste, protoze si dam jen pivo, kratce pockam a letim opet z domovskeho letiste?


Tohle ale přece nemá řešení , viz. bod 1) Férovost-Podvádění či využívání slabin hry tato pravidla neřeší a předpokládá se že všichni hrají fér a na rovinu.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ZVP_Iceman
K tématu férovosti, je brána Plzeň jako dvanáctka???? Vím, že mezi pivaři v tomto sem tam koluje neshoda.......Vyděšený
 
petsild
Pravidla zaslouží Úsměv nějakou cenu, nebo alespoň nominaci!
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
310_cibule
Za mlada jsme občas zkoušeli pít pivo na čas. Myslím, že takový slušný čas byl 23 sekund (ale byli jsme tehdy ve vrcholovém tréninku). Bude to server stíhat?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
ZVP_Iceman napsal:

K tématu férovosti, je brána Plzeň jako dvanáctka???? Vím, že mezi pivaři v tomto sem tam koluje neshoda.......Vyděšený

Kvalitní ležák je definován schopností rozpustit vindaloo monster
Upravil/a magot dne 24-01-2021 21:04
 
Hot_Dog
Počkej, jakto že to nemá řešení? Řešení je přece naprosto jednoduchý, pokud totálně rozflákám letadlo ale přežiju (výskok na padáku, plácnutí do pole) tak musím mít větší nebo aspoň minimálně stejně omezující postih, jako když nouzově přistanu na nemateřském letišti...

a ) nouzové přistání na mateřském letišti bez možnosti RRR >> pivo, respawn a jedu Za mě naprosto OK, souhlasím
b ) přistání na nemateřském letišti >> pivo, respawn, transport, respawn a jedu To už je docela vostrý na 4 hodinovou akci, zabere to minimálně 30 minut, spíš 45, ale proč ne!
c ) vyskočim u Bastogne , protože mi hoří letadlo!!! Ale přežiju, nejsem zajat >> podle pravidel pivo, krátce počkám, respawn a jedu

No přesto, že sem se choval naprosto férově a podle bodu 1) a nijak nevyužíval a neobcházel hru, tak možnost c ) pro mě byla daleko příznivější než možnost b )...

Řešení: pokud je b ) takle přísný, musí být c ) ještě přísnější, například: >> pivo, 15 minut bez respawnu, pak respawn, nějaký dlouhý přelet, respawn na domovském letišti a jedu...
Upravil/a Hot_Dog dne 24-01-2021 21:18
 
magot
Ne, Hot_Dogu nemusí. Prostě je to tak. Každopádně nikdy nevíš zda budeš sestřelen a zda vůbec budeš sestřelen.
A celou hru se chováš tak abys nebyl sestřelen. Víc netřeba řešit.
 
Hot_Dog
Dobře, abychom ukončili tady tu diskuzi, platí teda, že pokud budu sestřelen, vyskočim na padáku (protože fakt musim) a přežiju a nebudu zajat, tak:

-Si dám pivo
-Počkám "krátký časový odstup"
-Respawnu se na domovském letišti a frčim?

Ano/Ne? Jestli ano, nemám s tím tedy problém, předpokládám, že ještě definujete "krátký časový odstup"...
 
magot
Ano Úsměv
 
606_Temp
Jestli bude "krátký časový odstup" i s vypitím piva 30min+, tak ideální.

Pokud vyskočím nad nepřátelským úzrmím, tak se nechám buď zajmout (hra pro mě končí) nebo se probiju a jako simulaci vyčerpání bude vypití hrnku rumu na ex? Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Pivo ani rum nedám :-). Flaška portskýho je OK? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Pivo ani rum nedám :-). Flaška portskýho je OK? Úsměv

V tvém případě asi Jägermeister, ne? Úsměv
Ale portské má také dobré schopnosti "přesunu" Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Já Jägera po těch letech už taky často nemůžu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
gwynel
Chlapi, tak poprosím ešte jedno miesto pre kamaráta, budeme traja ja(Gwynel), -CSM-LepraLeprovic a Lucas_de_Lessak. Je nám v zásade jedno, či ostaneme v BFkach alebo nás prehodíte do P-47čiek, nechám to na magotovi, čo mu bude viac sedieť do scenára. :D Inak páči sa mi pravidlo o pití piva ;) konečne niečo pozitívne na strate lietadla.
 
magot
gwynel napsal:

Chlapi, tak poprosím ešte jedno miesto pre kamaráta, budeme traja ja(Gwynel), -CSM-LepraLeprovic a Lucas_de_Lessak. Je nám v zásade jedno, či ostaneme v BFkach alebo nás prehodíte do P-47čiek, nechám to na magotovi, čo mu bude viac sedieť do scenára. Šklebící se Inak páči sa mi pravidlo o pití piva Mrknutí konečne niečo pozitívne na strate lietadla.


Ok, hodil jsem vás tři definitivně ke spojencům do bitevních džbánů 354th FS.
Budeme doufat, že ještě někdo přijde do II./JG 27 Úsměv
 
saldy
petsild napsal:

Pravidla zaslouží Úsměv nějakou cenu, nebo alespoň nominaci!


Díky, za odměnu ti přidělujeme jednu Tante JUÚsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
ZVP_Iceman napsal:

K tématu férovosti, je brána Plzeň jako dvanáctka???? Vím, že mezi pivaři v tomto sem tam koluje neshoda.......Vyděšený


Co ta průzkumná Schwalbe, jdeš do toho?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hot_Dog
Tak do poslední stíhací P-47 hoď prosím 310_Snakes. Díkes...
 
310_cibule
Ještě chybí asi dvacet lidí, jestli jsem dobře počítal. Tak šup šup.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

29-08-2024 21:30
nová sportovní disciplína Šklebící se https://youtu.be/.
..Y7Ya2IJU4n


09-08-2024 10:21
U příležitosti dnešního dne přeji všem po zbytek roku štěstí jako z Kokury.

08-08-2024 15:00
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. Tak to nezapomeňte oslavit.

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

35,553,365 návštěv