June 13 2024 18:53:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Novinky z DT (IL 1946 4.14x)
Koty
No hele, je tam těch baráků docela dost... Ale - upravoval jsem si to pro roury s plánem si to začistit sám, ale...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Pavel
magot napsal:

1. R-5 to jsou ty sovětský šifry Šklebící se
2) viz 1)
3) ne peníze roli nehrají, co se týče patche tak zbývá už jen zapakovat, tj asi 0.5MD práce (včetně dvou kafí a jednoho sexu sekretářkou)

jsou tam ale rozdělané projekty na kterých je stále dost práce D.520, Greif, C-47/Li-/L2D a další ...


Dík za odpovědi. Sice v bodě 1 odpověď na otázku ohledně Po-2 / U-2VS nevidím , ale věřím ti Šklebící se
Moc jsem se na něj těšil, protože díky jeho rychlosti vynikne rozloha ruských stepí Šklebící se
Každopádně držím prozřetelnosti palec, ať to ještě zapákne.
Ten Kukuruznik totiž, to by byla taková pěkná tečka za tím naším případem. Opakuji, byla by to taková pěkná tečka za tím naším případem.
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
saldy
Koty napsal:

saldy napsal:

Komunita příznivců bombrů vvs se překonává, máme už fakticky vše komplet a v té nejvyšší kvalitě, opačná situace je třeba na straně raf kde se nezmohlo ani na ten blembák.


Su-2?


Tak určitě by se našel třeba i R-10 nebo tuponosý DB-3, lépe přizpůsobené Bostony, možná ještě něco, ale já jsem spokojen na 100%, navíc v 4.13 přišlo rusům masivní rozšíření možností bombloadu včetně světlic či variant RRAB, nové zaměřovače, oranžové podsvícení budíků u Il-4, v tichosti se odjevila flyable pozdní verze SB-2. Co chybí obecně jsou větší mapy východní fronty, něco málo tu je, např. Finský záliv nebo Jasi, ale nabídka je v tomto chudá.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Sita
Pavel napsal:



Dík za odpovědi. Sice v bodě 1 odpověď na otázku ohledně Po-2 / U-2VS nevidím , ale věřím ti Šklebící se
.[/i]

YouTube Video


 
magot
Zakopanej pes je v tom že zbytek týmu DT jsou víceméně rusové a ty se specializujou jen na jejich techniku a Luftwaffe/ wehrmacht.
 
Uzin
[url=http://vwings.net/forum/viewthread.php?thread_id=5171&pid=245399#post_245399][b]

. Co chybí obecně jsou větší mapy východní fronty, něco málo tu je, např. Finský záliv nebo Jasi, ale nabídka je v tomto chudá.

Rozhlídni se po SAS .
 
magot
magot napsal:

pro RAF byl v plánu druhý největší projekt po B-24 a to Lancaster, bohužel s koncem DT pravděpodobně zůstane v nedokončené fázi navždy ..

tak jsem kecal na Lancasteru se stále pracuje ... aktuálně na zadním střelišti (aniž bych o tom věděl)
 
Koty
saldy napsal:

Koty napsal:

saldy napsal:

Komunita příznivců bombrů vvs se překonává, máme už fakticky vše komplet a v té nejvyšší kvalitě, opačná situace je třeba na straně raf kde se nezmohlo ani na ten blembák.


Su-2?


Tak určitě by se našel třeba i R-10 nebo tuponosý DB-3, lépe přizpůsobené Bostony, možná ještě něco, ale já jsem spokojen na 100%, navíc v 4.13 přišlo rusům masivní rozšíření možností bombloadu včetně světlic či variant RRAB, nové zaměřovače, oranžové podsvícení budíků u Il-4, v tichosti se odjevila flyable pozdní verze SB-2. Co chybí obecně jsou větší mapy východní fronty, něco málo tu je, např. Finský záliv nebo Jasi, ale nabídka je v tomto chudá.


Hlavně by to potřebovalo pohrabat se v nejzákladnějších třídách a prolomit "1000/1000/1000" bariéru enginu. Konkrétně tedy - 1000 km/h rychlosti, 1000 km rozměru mapy a 10 000 m výšky přijímaných AIčkem z FMB. AI sice umí i překročit rychlost zvuku, letět i za "okraj" mapy, když má vedoucího (nebo něco sleduje) který tam doletí, umí za těch podmínek i přestoupat těch 10 km. Ale ve FMB to samostatnému AI nastavit nejde. Což sice pro WWII scénáře jako takové není tak potřeba, ale rozhodně by to přidalo na univerzalitě. A šlo by pak pohodlně vytvořit třeba celé Československo. Nebo mapa západní evropy (byť by jen hodně ochuzená) pro dálkový bombardování - s hrozbou AI po celé délce.

Takhle - chtěl jsem se podívat už na hodně tříd a najít co by se dalo jak použít (např. věci spojené s pátracíma světlometama na tvorbu radaru), ale - ten čas není Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
A dyk je dálková mapa Praha - Londýn (ta má nějak 1200km), je pravda že výška by molhla být do 14km kam se některá WWII letadla dostala. Rychlost do 1000 km/h je ok. Víc není potřeba.
Nadzvukový letouny nikdy v IL2 enginu nefungovali správně a jejich avioniky nebyly korektně namodelovány tudíž je zbytečné se opájet mrtvými externími modely se statickými kokpity a primitivními skripty pro navádění IR raket.
Když už roury tak je tu BMS nebo DCS, nekažte si vkus ...
Upravil/a magot dne 03-12-2015 23:38
 
Koty
magot napsal:

A dyk je dálková mapa Praha - Londýn (ta má nějak 1200km), je pravda že výška by molhla být do 14km kam se některá WWII letadla dostala. Rychlost do 1000 km/h je ok. Víc není potřeba.
Nadzvukový letouny nikdy v IL2 enginu nefungovali správně a jejich avioniky nebyly korektně namodelovány tudíž je zbytečné se opájet mrtvými externími modely se statickými kokpity a primitivními skripty pro navádění IR raket.
Když už roury tak je tu BMS nebo DCS, nekažte si vkus ...


Hele, všechno se dá. Šklebící se Chtěl jsem se ve volným čase pustit do organizování nějaký tý "modernizace", ale fakt - není čas, vejška je zlo Šklebící se A co se týče FM, dostáváme se blízko - ale chce to vážně sehnat někoho, kdo má jasno v těch jevech a jak se projevují na daných typech...

1200 km mapa je - ale AIčko samotný může operovat jen do 1000 km. A když už by se dělaly souřadnice (teda - kdyby se přišlo na to jak) - dodělat tu rychlost už by takový problém být neměl... Navíc - to že to tam je, znamená, že člověk, co to použít nechce, to použít nemusí - ale člověk, který to použít chce, to použít může.

Jo - co myslíš statickejma kokpitama? Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
ringlett
magot napsal:

A dyk je dálková mapa Praha - Londýn (ta má nějak 1200km), je pravda že výška by molhla být do 14km kam se některá WWII letadla dostala.


Asi mi něco uniklo.

O kterou mapu jde?

Dík
Nelétám, občas se plazím ...
www.2i.cz/images/2024/05/15/dday_colors.jpeg
 
Koty
La Chute, nebo tak Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Hoper
AI i samotné umí mimo mapu. Jen se musí mise upravit mimo FMB.

Hmm, jen si nejsem 100% jistej, jestli umí start mimo mapu. Jestli jsem to nedělal tak, že startoval na okraji mapy, jel mimo a pak se vracel...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
ringlett napsal:

magot napsal:

A dyk je dálková mapa Praha - Londýn (ta má nějak 1200km), je pravda že výška by molhla být do 14km kam se některá WWII letadla dostala.


Asi mi něco uniklo.

O kterou mapu jde?

Dík

Jak píše Koty, - La Chute mapa celé evropy.
Je to ale celkem mizerná mapa, tvary řek jsou odfláklé a hranaté, města neexistují v 3D, pouze v textuře.
Myslím že v HSFX jsou lepší dálkové mapy evropy ...
 
magot
Koty napsal:
Jo - co myslíš statickejma kokpitama? Šklebící se

chybí korektní simulace radarů, gps a jiných map zařízení, radio systémů, zbraňové systémy, MFD, TAC a jiné obrazovky, pokročilé protiopatření jako rušení, prostě tam chybí vše.
Šturm je na modernu k ničemu.
 
Koty
magot napsal:

Koty napsal:
Jo - co myslíš statickejma kokpitama? Šklebící se

chybí korektní simulace radarů, gps a jiných map zařízení, radio systémů, zbraňové systémy, MFD, TAC a jiné obrazovky, pokročilé protiopatření jako rušení, prostě tam chybí vše.
Šturm je na modernu k ničemu.


Hele, jak říkám, chtěl jsem se do toho podívat. Už mám i pár nápadů Šklebící se jen mít ten čas.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
Menší info o 4.13.1 a dál ...
Po velkých problémech a úpadku "starého" DT vzniknul nový menší DT team do kterého přešlo i pár lidí z vývoje HSFX, ovšem vše stále na oficiální bázi.
Našim ruským soudruhům se zadařilo v Moskvě ukecat vedení 1C ... (Loft byl nepoužitelnej) a proběhlo předání kódu a nástrojů novým lidem.
Taktéž DT našlo nový domov na KG26 (po smrti L13) a velké poděkování patří CLONEmu který se postaral o HW/SW podporu bez které by nemohl vývoj pokračovat. 4.13.1 je ready. Aktuálně probíhá proces pakování který jako vždy není bez chyb.

Těšit se do budoucna můžete na všechny sub verze C-47, Lancaster, Greif a další netradiční chuťovky Úsměv
 
TozziFan
Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Mrtvej Šturm ještě není mrtvej? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
ten je věčnej jako Lenin!
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

35,033,103 návštěv