September 28 2024 08:16:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 21

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Daidalos team patch 4,09
WT_Flan
310_cibule napsal:
WT_Flan napsal:
310_cibule napsal:
WK_dFrog napsal:
SAS Mod Activator v2 pro ty, co chtějí mít mody v 4.09. Zatím mi to funguje.
http://specialaircraftservice.com/sas/index.php/topic,1008.0.html


Tý voléééééé, tak tohle mi přijde jako malý zázrak (i když samozřejmě nevím, jestli mi to třeba za hodinu nerozkope celého ila i s vidlema) .

Stačí zkopírovat tři foldry, dva soubory a jeden exáč z tohohle downloadu, a opatchovanou 4.09 vám to vybaví všemi mody, které si jen dovedete představit (tedy které si JÁ dovedu představit, včetně Cannonovy mapy La Manche z BoB ).

To je nářez! Lítám nad Londýnem v avii Cool


Takze mas zmodovanou 4_9. Tudiz co pojede na ciste verzi je pro tebe nechytacka ?


No, zrovna jsem chtěl navrhnout, jestli by někdo chytrý a zručný (tedy ne já) vytvořil switcher, který by přepínal mezi 4.09 a 4.09m (SAS).

Ale jinak klídek, vždycky si zálohuji celý systém, když se hodně šťourám v ilovi. Kdykoliv se mohu vráti na čistou 4.09 Úsměv


No, cekam, ze kdyz pustili ven aktivator modu, ze snad vybali i switcher. Pokud ne oni, tak na AAA. Zatim cekam s cistou 4_9 minimalne na soundpack, bez lepsich zvuku uz to moc nedavam...

(Pak uz mi budou stacit nejaky ty kokpity, coudy, trasirky, mraky, atd...,proste v podstate jen ruzna eyecandies a jsem spokojenej. Nova era a rozkopanej FM vskutku nepotrebuju...)
 
Palo
311_Tank napsal:
Zajimalo by me jestli avie ma kokpit stavenej na 6DOF ?


Ano,ma.
 
WT_Pedropan
L382 napsal:
Čau,
divný problém : čistou 4.09 jsem nainstaloval na 4.08 Standard (ze Switcheru),
4.09 šlapala jako hodinky do doby, než jsem spustil něco modovaného.
Potom 4.09 již nešla spustit.
Po opětovné instalaci 4.09 opět krásně běží, ale pokud spustím nějakou modovanou verzi, situace se opakuje.
Má někdo radu, nebo reinstalovat do infarktu?
Díky.


No to je v poradku. Nejak to z te modove verze musis dostat na 4.09m. Netreba reinstal, staci doplnit Switcher na 4.09m.
 
http://www.wtigers.org/
Adler
MaveQ napsal:
Ahoj mám tento, mám českou originální 4.08m, měl jsem tam dohrané jenom nějaké offline kampaně, žádné módy. Nainstaloval jsem 4.09m a 4.09skin a hru jsem nespustil. Tak jsem to odinstaloval, všechno smazal. Znovu nainstaloval a opět to nenahodím. Stalo se taky někomu z Vás, děkuji za případné rady.


prekopiruj vsetky DLL subori zo 408m, ktore maju inu velkost ako v 409m do 409m a malo by to fachat, teda aspon mne to pomohlo, lebo mam starsiu grafaren GF6800GTX
 
Enjoyr
Nevím, jestli to ještě někomu pomůže,ale tady je jeden z postupů,které jsem vyzkoušel a byl bez problémů:

1) celou složku Ila jsem zkopíroval na jiný disk tak, jak jsem ho používal doteď - tedy v.4.09b1 se všemi těmi módy, UI 1.1,MOD Activatory 5.2.,AC Installery 3.8, IL2 Mod Switchery,Generic Mod Enablery (JSGME) a podobnými nezbytnými srandičkami
(tedy v mém případě asi 20GB - původní IL zůstal pro str.příhodu,kdyby se něco po..., tak aby se dalo hrát dál bez kompletních reinstalací a podobných radovánek)

2) pomocí Il2VersionSwitcheru jsem přepnul na 4.08 Standart

3) nainstaloval Patch 4.09

4) stáhnul SAS Mod Activator v.2, rozbalil a upravil v něm hud_msg.properties, aby nebyly HUD v azbuce,
(návod zde:
Fix for Russian Pilot Chatter Text:

This is one of those little issues that will pop up with new stuff as always. We deal with it!!

it is easy to fix. Go to your games i18n folder (in the main game folder, not the one in mods)

and find the file called

hud_msg.properties

Make a copy of it, and put the copy in
MODS/XTD/i18n

or in MODS/STD/i18n if you dont have the XTD folder.

and rename it

hud_msg_ru.properties
)

...a odstranil z něj složku Dgen (tedy ze složky SASMODACTv2)

5) celou takto upravenou složku SAS Mod Activatoru - SASMODACTv2 - jsem nakopíroval do složky v adresáři hry,kterou používá JSGME.exe pro aktivaci a deaktivaci různých módů - tedy složku,do které si pro ty módy šahá (standartně JSGME používá složku /MODS - u mě je to JSGMEMODS)

6) spustil JSGME.exe a aktivoval v něm SASMODACTv2

7) poslední krok - jak zjistil WT_Flan - pro možnost přepínání všeho zpět - je ještě potřeba do složky pro 4.08,kterou používá Switcher, nasypat soubory z 4.09 (files.SFS a il2fb.exe) a pak si ve Switcheru pouze představit,že 4.08 ve skutečnosti nyní znamená 4.09 Úsměv

....a 4.09 jede i s drtivou většinou módů (které nejdou nevím,ještě jsem nezjistil přesně...zatím jsem žádný neobjevil).

K návratu tam a zpět mezi 4.09+mody a 4.09 bez modu stačí vypínat a zapínat v JSGME SASMODACTv2 (a po vypnutí zase pomocí Il2VersionSwitcheru se pohybovat mezi 4.08 Standart (nyní ve skutečnosti 4.09) - 4.08 Mod - 4.08 Mod with 6DOF - 4.09b1 Standart - 4.09b1 Mod - 4.09b1 Mod with 6DOF)

Nic nepadá,vše nabíhá a pracuje bez problémů.... Mrknutí

Pozn.: - použitím JSGME.exe pro aktivaci SAS Mod Activatoru se ušetří složité zálohování ve složkách MODS/ a files/ (a také v MODS/STD/ MODS/MapMods/) atd. - JSGME.exe vše po vypnutí SAS Mod Activatoru vrátí do původního stavu,protože zálohuje sám.
Upravil/a Enjoyr dne 04-10-2009 18:31
 
www.enjoyr-page.cz
SVK_Mechan
Nějaký návod jak zprovoznit 6DOF? pls.
 
MK_Paja
Redboost napsal:
čau, po spuštění 4.09 se mi to kousne při 60%, respektive to spadne zpátky do windows, neporadí někdo? Dík.

Poradil už někdo Redboostovi ? Páč mi to dělá taky, ve 408čce sem přepsal ty 4knihovny a sfs, +komplet složku PaintSchemes a,....padááááááááá Smutný
 
Topper-Czech
Já se nečapu s MAT managerem. Nejde ani na čistý 4.08m Smutný
 
http://www.e-airport.wz.cz
Tajpan
1.odinštalovať il2, vymazať všetky mody a "cheaty" z HDD kde chcete znovu inštalovať
2.isť do registrov a zmazať všetky zložky il2
3.IL2-1946DVD prvé verzie vyšli na 4.07, neskoršie už s 4.08
4.dávať/zmeniť v conf.oni pred aktualizáciou 4.09final english verziu
5. stiahnut 4.09final od iného zdroja (od Alana mne to išlo super, ale je dost ludí čo mali s jeho uploadom problém)
6. kúpiť si originálku

BTW: IL2 je 7 rokov stará hra so starým enginom. problémy nie sú v hre alebo v patchoch , ale za klávesnocou. Úsměv
Upravil/a Tajpan dne 04-10-2009 10:56
 
cyberolas
V návodech na instalaci jsem nikde nepostřehl co se souborem files hned v kořenovém adresáři?
Jsou tam zvuky - ok, ty budou asi v MODS/! Soundmod 0.93,
jsou tam bezkoncovkové soubory (134C515CE6F3DF60) pro javu - kam s nimi?
je tam adresář gui - do MODS/STD?
je tam adresář i18n - do MODS/STD?
Upravil/a cyberolas dne 04-10-2009 11:04
 
MK_Paja
Tajpan napsal:
1.odinštalovať il2, vymazať všetky mody a "cheaty" z HDD kde chcete znovu inštalovať
2.isť do registrov a zmazať všetky zložky il2
3.IL2-1946DVD prvé verzie vyšli na 4.07, neskoršie už s 4.08
4.dávať/zmeniť v conf.oni pred aktualizáciou 4.09final english verziu
5. stiahnut 4.09final od iného zdroja (od Alana mne to išlo super, ale je dost ludí čo mali s jeho uploadom problém)
6. kúpiť si originálku

BTW: IL2 je 7 rokov stará hra so starým enginom. problémy nie sú v hre alebo v patchoch , ale za klávesnocou. Úsměv

Tajpane, ty píšeš do novin že jo ? Úsměv

6. originálku mám koupenou
1. 409 zkouším jen na téměř čisté 408m (starej SM + několik flyable AI Úsměv )

18. a až když mi nikdo neporadí, teprve budu kupovat novej HDD (třikrát naformátovanej) , novej PC a nový origo WOKNA, abych mohl provést po padesáté nejčistší možnou instalaci IL2_1946,...406,407,408,408b,408bm, 408 BMW,......děkuji Mrknutí
 
L382_Conan
WT_Pedropan napsal:
L382 napsal:
Čau,
divný problém : čistou 4.09 jsem nainstaloval na 4.08 Standard (ze Switcheru),
4.09 šlapala jako hodinky do doby, než jsem spustil něco modovaného.
Potom 4.09 již nešla spustit.
Po opětovné instalaci 4.09 opět krásně běží, ale pokud spustím nějakou modovanou verzi, situace se opakuje.
Má někdo radu, nebo reinstalovat do infarktu?
Díky.


No to je v poradku. Nejak to z te modove verze musis dostat na 4.09m. Netreba reinstal, staci doplnit Switcher na 4.09m.


To máš asi pravdu, ale čím a jak? Zatím se mi to nepovedlo!
 
SVK_Mechan
Já po instal il-1946 mám 4.07m. Pak je třeba dát patch 4,071m , následně 4.08m a pak teprve 4,09m. Tak mi poradili a šlape to.
 
LesniHU
MaveQ napsal:
to LesniHU: Mám originál českou verzi IL2 1946 4.08m, tu 4.09 jsem sosal ze dvou zdrojů - výsledná velikost souboru je stejná a to: 594 082 784 na HDD
Mozna pouzit mg_snd*.dll a pripadne i il2_core*.dll ze 4.08, jinak me nic nenapada.
Za pokus by stalo nastavit LOG=1 v sekci [Console] v conf.ini a pak sledovat, jestli se objevi neco uzitecneho v log.lst (...pokud to nepada jeste driv, nez se vytvari).
 
MK_Hombre
Pajo, problem bude mozna v tom ze to zkousis na temer ciste a ne na uplne ciste 4.08m Úsměv
 
WT_Flan
Enjoyr napsal:

5) celou takto upravenou složku SAS Mod Activatoru - SASMODACTv2 - jsem nakopíroval do složky JSGMEMODS v adresáři hry,kterou používá JSGME.exe pro aktivaci a deaktivaci různých módů



JSGME mam v instalu Sturma s Ultrapackem, ale zadnou slozku JSGMEMODS neznam....??
 
MK_Paja
Redboost, už to jede, jen je potřeba vyměnit il2fb.exe za "noCD verzi".

PS:.... tahle poznámka se netýká těch co mají ultramegahyper packy a ultra mega přepínače. Já jedu na nějakým starším SM + jeden z prvních AAA balíků.
 
606_Temp
Hodil jsem to na AAA pack 1.1.1, jen jsem předtím ve swotcheru přehodil na čistou 4.08 a jede mi to. ta Avia má super kokpit :-)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Enjoyr
WT_Flan napsal:
Enjoyr napsal:

5) celou takto upravenou složku SAS Mod Activatoru - SASMODACTv2 - jsem nakopíroval do složky JSGMEMODS v adresáři hry,kterou používá JSGME.exe pro aktivaci a deaktivaci různých módů



JSGME mam v instalu Sturma s Ultrapackem, ale zadnou slozku JSGMEMODS neznam....??


hm... Úsměv oprava: tak tedy do složky XYZ, kterou si uživatel zvolil jako úložiště módů pro JSGME.
Standartně JSGME používá složku MODS, JSGMEMODS jsem si ji asi nazval sám Zamračený , aby se mi to nepletlo se složkou MODS z UI.
 
www.enjoyr-page.cz
CSL1_Vonty
Presne stejnej postup jako Tempik a taky bez problemuu, patch mel pres 500MB, co me mrzii je chcipaci motor u AVIE - stejny jako u MS 406 a ten mi v modech nechcipal a pak taky ucinost 4 kulometu , ktera je mozna horsi nez ucinost 2 kulometu stejny raze u Ki 27, a vubec se to neda srovnavat se ctyrmi kulomety stejny raze u cajky, s rychlostii uz sem se nejak popral 320 -330 na speed baru u zeme a 330-340 ve trech tisiiciich , kde avia dosahovala nejvyssii rychlosti a to 390-400 realna , jeste bych ocenil avii Bk 534 . Uz vidim tu mapu 1938 proti Tataruum z jihu na fiatech Úsměv
 
http://www.czletka.zde.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,121 návštěv