September 28 2024 06:22:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
1stCL_Fajlow
zkus vypnout jednu z os v trackir softwaru. X a Y to rozhodně nebude Úsměv
 
AH_Enty
HP_Clo-Clo napsal:
Blahopreji Enty, skoda, ze nectes prispevky i zpetne, tam si to mel ... Šklebící se


Mě to taky podle toho došlo, jen jsem to sem už nepsal. Šklebící seŠklebící se
 
MK_Paja
HP_Clo-Clo napsal:
Instalace 4.09beta na Mod:

.....4. Install ranwers 'files.sfs' (russian files.sfs) Overwrite your own copy.....


KDE NAJDU RANWERS 'FILES.SFS' ?

děkuji.
 
MK_Paja
paja_cz napsal:
HP_Clo-Clo napsal:
Instalace 4.09beta na Mod:

.....4. Install ranwers 'files.sfs' (russian files.sfs) Overwrite your own copy.....


KDE NAJDU RANWERS 'FILES.SFS' ?

děkuji.

ODPOVÍM SI SÁM

http://allaircraf...php?t=1946
Upravil/a MK_Paja dne 31-12-2007 13:19
 
czs_scharck
. . . . . . . . . . toho nakecáš . . . Úsměv
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
alfik
Mno. Tak jem to stáhnul, nainstaloval, a mapy se mi sice v builderu objevily, ale není možné si na nich zalétat. Když se o to pokusím, objeví se modrá (asi ODS Šklebící se ) a napříč té modré pár stromů na obzoru. A na letadlo se nepodívám ani zvenčí. A ovládání taky nic. Naštěstí to nemá jiný vliv na Ila...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
MK_Paja
aalf napsal:
Mno. Tak jem to stáhnul, nainstaloval, a mapy se mi sice v builderu objevily, ale není možné si na nich zalétat. Když se o to pokusím, objeví se modrá (asi ODS Šklebící se ) a napříč té modré pár stromů na obzoru. A na letadlo se nepodívám ani zvenčí. A ovládání taky nic. Naštěstí to nemá jiný vliv na Ila...

A nezapoměl jsi, že ve FMB musíš hodit na mapu nějaký éro a zaškrtnout mu "player" ?
 
Rufu
aalfe pokud si chceš zalétnout mapu Slovenska musíš dát patch 4.09bm na normální verzi 4.08m a v FMB si vytvořit misi na mapě Slovenska s lítatelným letadlem a jak se psalo výše zaškrtnut playera.

Pokud chceš lítat s letadlama ze sound modu atd.a mít mapu i v QMB -je třeba 4.09bm mod patch a QMBplus1.1. zdehttp://vwings.net...post_78589
Upravil/a Rufu dne 01-01-2008 15:23
 
alfik
Paja a Rufu Muehehehe tak na to jsem FAKT nezapomněl, dát tam letadlo... Použil jsem verzi na soundmod staženou z allaircraftarcade a postupoval přesně podle návodu. Asi ten návod není pro normální lidi, není dost blbovzdorný Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Takže - příčina neznámá... Dneska to šlo Šklebící se Asi se Šturmu prostě na Silvestra nechtělo.
A dojmy? Jééé, Strečno... Jééé obě Strečna!!! JÉÉÉ HOOORYYY konečně hory, hory, skutečné vysoké hory!!! A plesa!!! Šklebící se Šklebící se Šklebící se Tak tohle se fakt povedlo!
Hmmm FPS... no všechno mít nemůžu Smutný
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Lavo
MBR-2AM34 Cockpit Gunners Bombsight v1


Bohove...

Mrknutí
 
BP_Tyrl
1stCL_Fajlow napsal:
zkus vypnout jednu z os v trackir softwaru. X a Y to rozhodně nebude Úsměv


Tak jsem to nemyslel, mě by stačilo vypnout funkci přepínání pohledu do zaměřovače.
 
3BAP_Razo
Nová verze soundmodu 0.93V:

http://allaircraf...sc&start=0
Upravil/a 3BAP_Razo dne 03-01-2008 12:44
 
http://3iap.4fan.cz
trup
Ahoj,jsem tady nový, tak ne aby jste mě rozcupovali hned na začátku za mé neznalosti.
Nějakým zázračným způsobem jsem rozchodit vše, včetně patche 4.09b1m-velký obdiv hochům ze Slovenska,ale pak jsem instaloval mód B17D a E a Sound mod verze 092 a najednou neslyším palubní zbraněSmutný. S překladačem jsem šmejdil po "All Aircraft Arcade" a tam jsem zjistil, že to ztlumil mod 092.
Takže,žádám zkušené odborníky o podrobný ( blbuvzdorný ) popis ,jak instalovat verzi Soud mod 09, ale neztratit ostatní data Vyděšený

PS: Hlavně přesně které soubory do kterých složek,protože jinam jsem z toho úplně blbí.Zamračený
 
1stCL_Fajlow
Velice zajímavé

TAAA Imposter with Weapon Hack

Jen dodávám, že ten člověk není členem AAA. (shoda předpon)
Upravil/a 1stCL_Fajlow dne 06-01-2008 12:51
 
Joe Hallenbeck
Šklebící se
Il je mrtvej.
313_FlyBoy
RY-C
 
1stCL_Fajlow
Il je mrtev, ať zije il ! Úsměv
 
Joe Hallenbeck
1stCL_Fajlow napsal:
Il je mrtev, ať zije il ! Úsměv



Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
clone9cz
1stCL_Fajlow napsal:
Velice zajímavé

TAAA Imposter with Weapon Hack

Jen dodávám, že ten člověk není členem AAA. (shoda předpon)


proc mi to tady delate, tohle si zaslouzi vlastni vlakno, kde by se presne vysvetlilo o co jde

... abych tedy vysvetlil samotnou podstatu, nekdo nahral video (ntrk), jak spit vystreli ani ne ctvrt vterinovou davku na testovaci runway a za 4 vteriny to pise do chatu, ze je "vulcher", pak to udela jeste podruhe a rozstrili nekoho dalsiho, opet server napise, ze je "vulcher", na tom by ale nebylo nic divneho, kdyby to nebylo ze vzdalenosti, kdy se test runway vykresli z jedine teceky, tedy presne vterinu pote

pokus o sestreleni leticiho FW ze vzdalenosti 2.53 jeste nevyde, nasledne sestreli FW ve vzdalenosti 0.92, zaroven s nim exploduje vlastni spit, pote jeste ustreli nekomu kridlo ze vzdalensoti 0.8
Upravil/a clone9cz dne 07-01-2008 04:11
 
http://www.wwii-illusion.net
310_Taly
trup napsal:
Ahoj,jsem tady nový, tak ne aby jste mě rozcupovali hned na začátku za mé neznalosti.
Nějakým zázračným způsobem jsem rozchodit vše, včetně patche 4.09b1m-velký obdiv hochům ze Slovenska,ale pak jsem instaloval mód B17D a E a Sound mod verze 092 a najednou neslyším palubní zbraněSmutný. S překladačem jsem šmejdil po "All Aircraft Arcade" a tam jsem zjistil, že to ztlumil mod 092.
Takže,žádám zkušené odborníky o podrobný ( blbuvzdorný ) popis ,jak instalovat verzi Soud mod 09, ale neztratit ostatní data Vyděšený

PS: Hlavně přesně které soubory do kterých složek,protože jinam jsem z toho úplně blbí.Zamračený


Myslím že jsem měl obdobný problém u amerických stíhaček vše jsem nachal jak je jen jsem opakovaně instaloval ty stroje u kterých jsem neslyšel palubní zbraně.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,568 návštěv