June 01 2024 12:14:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
SPECIÁLKA - LEVEL-HIGH!
1stCL_Bumik
[img]http://sirmi.ic.cz/smajl/35.gif[/img] is not a valid Image.
 
606_Sleeper
Ubohý...,ale nic jinýho jsem čekat nemohlÚsměv Né všichni jedinci zvladnou slyšet pravdu, pak začnou být agresivní a snažit se trefovat do citlivých míst, aby ti druzí přistoupili na jejich hru...
Túúúúúdle panáčku, vybral sis špatněMrknutí
To, že mám před nickem 606 neznamená, že jsem jejich mluvčí nebo to tam snad vidíš?? Diskutuji tu s vámi pouze sám za sebe.

O účinnosti browningu v Il2 nemá cenu hovořit, je to jen pouhá hra...
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Pospa
Super už to hoří ...je potřeba se před akcí řádně motivovat ...jedem jedem jedem !! Vyděšený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
3BAP_Cassius Chaerea
No co si čekal, když si tu stěžuješ na čtyři táčka, tak je to vskutku veselé.
Poddimenzovaný ty kulomety opravdu sou, ale na jeden průlet jde sestřelit jakékoli letadlo v ilu, takže vymlouvat se můžeš na co chceš, ale myslím že za modrý místo ještě je volné tak proč nařikat žeVyděšený.
 
606_Sleeper
On je bohužel podimenzovaný celý Thunderbolt, ale s tím nikdo z nás nic nenaděláZamračený Sundat nepřítele na jeden BnZ je možné, ale není to taková hračka jako s 30mm granáty. K modrý jít nemůžu, už z morálního hlediskaÚsměv
Upravil/a 606_Sleeper dne 14-08-2007 18:47
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Pospa
To neřeš fokáče jsou taky slaboučký ... Vyděšený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
3BAP_Cassius Chaerea
606_Sleeper napsal:
On je bohužel podimenzovaný celý Thunderbolt, ale s tím nikdo z nás nic nenaděláZamračený Sundat nepřítele na jeden BnZ je možné, ale není to taková hračka jako s 30mm granáty. K modrý jít nemůžu, už z morálního hlediskaÚsměv
No rozhodně celý není spíše naopak, jen samotnej dive je až neuvěřitelně sprostě načítovanejŠklebící se. Jinak jestli ti vaděj že amicí nepoužívali třicítky měl by sis stěžovat na americké zbrojní koncerny. Když nemůžeš jít k modrým, tak máš hned několik možností buď nelítat vůbec, nebo lítat a šoupat nohama, nebo se nauč lítat v p-47 a nemusíš pak nařikat.
 
310_Podrs
606_Sleeper napsal:
Né všichni jedinci zvladnou slyšet pravdu


Tak tu jsem v tom tvém příspěvku nějak přehlédl...

606_Sleeper napsal:
pak začnou být agresivní a snažit se trefovat do citlivých míst, aby ti druzí přistoupili na jejich hru...


Tak tady ses netrefil s tou agresivitou ale jinak máš úplnou pravdu...musí to prostě hořet...Šklebící se

606_Sleeper napsal:
Túúúúúdle panáčku, vybral sis špatněMrknutí


Nejsem panáček...jo takhle na panáčka, to bych se nechal pozvat... Mrknutí

606_Sleeper napsal:
O účinnosti browningu v Il2 nemá cenu hovořit, je to jen pouhá hra...


Mylím že třeba takovej BlueL by s tebou nesouhlasil...co vím tak jak ty browningy upravily v novém patchi, začal si blahem chrochtat Šklebící se
A já pokud si pamatuju, když se na AFW občas lítaly západní mapy, Thunder bylo moje nejoblíbenější letadlo...kadenci a síle 8x .50cal se rozhodně nedá nic vytknout, Bumík by mohl vyprávět ale on už si to asi(radši) nebude pamatovat jak jsme jim s 3.IAP/BAP na AFW dali Úsměv

606_Sleeper napsal:
On je bohužel podimenzovaný celý Thunderbolt, ale s tím nikdo z nás nic nenaděláZamračený Sundat nepřítele na jeden BnZ je možné, ale není to taková hračka jako s 30mm granáty...


Co se ti nelíbí na 8x .50cal...pokud se ti něco dostane před laufy tak to má sakra smůlu(PK, hořák, křídlo v hajzlu atd.)...

Tobě se prostě nelíbí že nemůžeš točit s Thunderem jako se Spitem, že? Šklebící se
Upravil/a 310_Podrs dne 14-08-2007 19:19
 
http://www.310raf.com
606_Sleeper
Mno, tak chvíli mne to bavilo, ale teď vídím, že jen slepě držíte s vaší komunitou, co zásadně nepřijímá cizí názor (i kdyby s ním v duchu souhlasil) a každýho odbyde rádoby vtipnou poznámkou... Netuším zda vás tak hypnotizuje pro vás "magické" číslo 606 nebo jste už prostě takový pašáci, velcí virtuální piloti, co požili Šalamounovo lejno...
Nehodlám se dál vyjadřovat k jednotlivým uživatelům tohoto fóra, co tak moudře reagují na mou diskuzi. Jistě to za mne udělají jejich bratři v trikotu a nepochybně ještě přihodí další hlášky, co mi patřičně podkopnou nohy...

Pí. eS.: Ještě si dovolím přidat heslo, co vás náramně vystihuje:
"V jednotě je síla! "Mrknutí

Salut gents! ....no comment....
 
http://606.klikej.org/news.php
1stCL_Fucida
A to já se Sleepera zase trochu zastanu. Pokud vím, tak je to jeden z poměrně malého množství červených, který se o BnZ zajímá velmi intenzivně a který tuto taktiku zvládá na velmi dobré úrovni (což si myslím ve svém postavení určitě mohu dovolit říci). Vnucovat mu, že by chtěl po Juggernautu, aby točil jako Spit je asi stejně tak mimo, jako vnucovat to mně v souvislosti se 190kou.

Nicméně že by byl Thunderbolt jakkoliv poddimenzovaný, se mi nezdá. A to je to mnou 3. nejpoužívanější letadlo v tomhle simulátoru. Výzbroj mi přijde dostatečná. Jistě není silnější než ve Focke-Wulfu..ale s takovou Bf 109 G-2 je to minimálně srovnatelné..a v té není problém na jeden průlet sundat jakoukoliv stíhačku snad s výjimkou právě Thunderboltu Úsměv.

Nicméně zastanu se i rejpalů Bumíčka, Pospíška, Cassia a Podrse: Dříve to bylo na denním pořádku, že WinteR přišel, nahlásil cca 3 - 5 pilotů a když dorazil jediný z nich, tak to byl už téměř úspěch. Když se to stane jednou, tak se neřekne nic. Když dvakrát, taky se to překousne. Jenže když ta situace nastala asi popáté (a to nepřeháním), tak se samozřejmě náhled ostatních pozměnil. A právě na současných pilotech 606 je, aby tento původně negativní náhled obrátili. Takovej Pospa sám nejlíp ví, jaké to je, když mu někdo něco předhazuje pořád dokola..hlavně když zavítá na fórum 313 Zamračený

Jo a btw: když máš před jménem nějaký ten název, tak jsi prostě členem dané skupiny a jako na člena skupiny se tak na tebe taky koukají. Myslíš, že v 1stCL všichni létají v 8km a dolů jdou jen před přistáním, nebo padajíce na kořist? Ne..ale kdysi dávno bylo z několika případů tohle mínění zdejší komunitou zafixováno (asi mě viděli v tropopauze..ale přísahám, že jsem se jen snažil udržet kontakt s CLoňákem valícím si to na pomezí strato a mezosféry). V podstatě můžeš být sebevětší kroutič a "pič točič" ((c) Ikar), ale jakmile si dáš před nick 1stCL, tak se z tebe ihned stane stratozoomař. Když 606, tak notorický hlásič na akce Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lekk
Sleeper klidek...na speckách se nefnuká...bud je letíš..nebo ne..proto se oznamujou dopředu..aby si každej mohl svobodně vybrat jak se k tomu postaví. Nemysli si..ono přežít výsloveně "nevýhodnou" specku je sakra egobooster. A sundat ještě někoho..to je sakra moc mnam.

jinak ano..tohle je specka která ukazuje jak bylo drsný letět nad Reich...a jestli ti to pomuže je to hold těm co to dokázali i opakovaně. A pokud si opravdu chceš užít pocit bezmoci..tak si vem B25 a pak nadávej...jak ti každej bombrpilot potvrdí..není větší bezmoci nežli vidět jak ti chcípaj střelci, mašina praská na kusy, motory odcházej a ty nemužeš dělat vubec nic..jenom se modlit aby to zastavil ten druhej kámoš ve formaci co má ještě střelce s municí!

Teprve pak oceníš, že ti tenhle užasnej adrenalin pomohli dosáhnout právě kluci od modrejch, co mají prozměnu jedinej cíl...přežít svojí nekonečnou tůru.

Salut all! Jedni bez druhejch jsme nic!Mrknutí

 
310_Podrs
606_Sleeper napsal:
Mno, tak chvíli mne to bavilo, ale teď vídím, že jen slepě držíte s vaší komunitou, co zásadně nepřijímá cizí názor (i kdyby s ním v duchu souhlasil) a každýho odbyde rádoby vtipnou poznámkou... Netuším zda vás tak hypnotizuje pro vás "magické" číslo 606 nebo jste už prostě takový pašáci, velcí virtuální piloti, co požili Šalamounovo lejno...
Nehodlám se dál vyjadřovat k jednotlivým uživatelům tohoto fóra, co tak moudře reagují na mou diskuzi. Jistě to za mne udělají jejich bratři v trikotu a nepochybně ještě přihodí další hlášky, co mi patřičně podkopnou nohy...

Pí. eS.: Ještě si dovolím přidat heslo, co vás náramně vystihuje:
"V jednotě je síla! "Mrknutí

Salut gents! ....no comment....


Nevím čemu říkáš držet s komunitou. Snad tomu že se ti snažíme dokázat že Jug není tak špatný jak ty myslíš? To že k tomu přidá někdo tu a tam vtipnou poznámku(asi jak pro koho ale budiž),holt nesmíš být tak útlocitný a přenést se přes to.
Také jsem si nevšiml že by někdo šil konkrétně do tebe, ano, dělali jsem si pr*el z 606. ale to nám nemůžeš mít za zlé, jak ostatně už psal i Fuči(ber to tak že pokud se reputace vaší letky nezlepší, budete muset snášet občas nějaký ten vtípek).
Prostě nám tedy vysvětli v čem je ten Thunder poddimenzovaný. Zvláště ve vyšších výškách se z toho letadla stává zabiják a to ti potvrdí snad každý i Ikar(s jeho krásně modroučkým skinem na Thunderboltu, kterýžto rozpoutal již nejden flejm Šklebící se )
Takže jak říkal jeden klasik:"Jen klídek."

PS: A jak píše Lekk, lítej s tím co máš a pokud to je horší stroj, měj radost z každého úspěchu(pokud chceš, máme v 311. ještě volno, tam máme radost vždycky když přežijemeÚsměv)...kua, už zase držím s komunitou!!! Vyděšený
 
http://www.310raf.com
3BAP_Cassius Chaerea
606_Sleeper napsal:
Pí. eS.: Ještě si dovolím přidat heslo, co vás náramně vystihuje:
"V jednotě je síla! "Mrknutí

Salut gents! ....no comment....
Proč mám od tvého dnešního prvního příspěvku pocit, že si namyšlený a tvýma vlastníma slovama člověk co "požil Šalamounovo lejno". Přifrčíš si s příspěvkem že se ti dlouhodobě nelibí že maj modrý lepší éra než červený. Pak si následně stěžuješ na Táčka, po té na slabé kulomety v p-47 a následně na celou p-47, aniž by si byl alespoň v jedné věci nějak konkrétní.
A všechny příspěvky ostatních uživatelů hazíš do jednoho pytle a s namyšleným nadlhedem je rádoby přecházíš.
Je to jenom můj pocit?
 
doktorkop
Já bych prosil jednu B-25
děkujuÚsměv
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
1stCL_Pagy
ja bych predbezne bral jedno TAcko,ale nevim to jisteŠklebící se.
 
606_Sleeper
A světu vládne mír! ...díky FučiMrknutí
Já vím, že 606.sq má přinejmenším nejhorší vizitku z československých letek a horko težko se jí bude zbavovat, ale děláme na tom...

K P-47 až zítra, stejně tu na moji adresu padnou nějaká ostrá slova od účastníků WoE, tak ať mám na co reagovatÚsměv

Brou, peace...
 
http://606.klikej.org/news.php
606_hayes
jop hosi nedocital som to uplne cele, ale mam taku prosbu,
to ze WinteR 606tku nahlasoval kde sa len dalo a ani sa ich neopytal ci budu letiet to je pravda a nic s tym nik nenarobi, ako povedal ficuda tak ste si nas zafixovali. ale to nebola chyba nasa ale WinteRa ze konal tak ako konal tak neodsudzujte vsetkych.myslel to dobre ale konal moc rychlo.
na tuto specu sme sa prihlasili s tym ze poletime ako som uz pisal. chceli by sme ju letiet,ale ked ti do toho necakane nieco pride aprposte letiet sa nebude dat tak sa nebude dat a budem sa to (hovorim za seba) snazit dat dobredu vediet.
zatial sa majte vela zdaru vsetkym, SALUTE ALL
 
http://606.klikej.org/news.php
AH_Poti
chtěl bych jednu B25 u doktorkopa
Upravil/a AH_Poti dne 15-08-2007 07:31
 
www.malovidy.cz
1stCL_Pospa
A je to v prdeli už to zhaslo Zamračený
 
http://www.aeroklub-sumperk.cz/
Noram
jeden "poddimenzovaný" thunder Šklebící se
doufám že se objeví i Ikar jakožto jeden z expertů
Upravil/a Noram dne 15-08-2007 07:24
 
http://noram.youaremighty.com/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,961,825 návštěv