July 01 2024 18:11:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL 2 Sturmovik 1946
rOckie
BP_Tyrl napsal:
Jsem si to objednal 11.12. na Highinthesky. S tím že prý to stihnou dodat do vánoc. A kde nic tu nic.Smutný


do příštích Vánoc, ne do těchto Vánoc. to si asi něco špatně pochopil.

Krouzův rytmus je poněkud jiný. Teď to typuju na zimní spánek, který bude vystřídán jarní únavou, pak letními prázdninami a nakonec podzimní skleslostí.
To aby si vytoužené zboží člověk raději vyrobil sám než si to objednal u Krouzy.
Upravil/a rOckie dne 20-12-2006 12:47
 
Safrik
Rook napsal:
BP_Tyrl napsal:
Jsem si to objednal 11.12. na Highinthesky. S tím že prý to stihnou dodat do vánoc. A kde nic tu nic.Smutný


do příštích Vánoc, ne do těchto Vánoc. to si asi něco špatně pochopil.

Krouzův rytmus je poněkud jiný. Teď to typuju na zimní spánek, který bude vystřídán jarní únavou, pak letními prázdninami a nakonec podzimní skleslostí.
To aby si vytoužené zboží člověk raději vyrobil sám než si to objednal u Krouzy.


No je nás tu víc takovejch důvěřivců Šklebící se

PS: jelikož, ale mám spoustu špatných zkušeností s I-obchodama, tak jsem si 1946 "objednal" i jinde, prozatím než dorazí i s bonus DVD (to bude doufám lepší než samotný 1946) Cool
 
Ucho
BTW mě funguje i 4.05 cs, fr, de a nevím kde se to tam vzalo. Nepropašovali to tam s tou Peškou?
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Opitze
Rook napsal:
BP_Tyrl napsal:
Jsem si to objednal 11.12. na Highinthesky. S tím že prý to stihnou dodat do vánoc. A kde nic tu nic.Smutný


do příštích Vánoc, ne do těchto Vánoc. to si asi něco špatně pochopil.

Krouzův rytmus je poněkud jiný. Teď to typuju na zimní spánek, který bude vystřídán jarní únavou, pak letními prázdninami a nakonec podzimní skleslostí.
To aby si vytoužené zboží člověk raději vyrobil sám než si to objednal u Krouzy.


Já to vidím tak, že po Velikonocích to má... Von si Krouza tyhle dva svátky trošku plete... Co je do Vánoc, to je do Velikonoc, co je do Velikonoc je do Vánoc...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
1stCL_Fucida
Ucho napsal:
BTW mě funguje i 4.05 cs, fr, de a nevím kde se to tam vzalo. Nepropašovali to tam s tou Peškou?


to funguje už hoooodně dlouho
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wardog
MK_KaiN napsal:
Vy jste ale oslíci, locale=cs a IL2 1946 běží v češtině,tedy krom brífingu u kampaní.
Šklebící se


A co všechno běží česky,když to takhle přepíšeš?
Všechno včetně brífingu starších kampaní a infu o objektech z FB+AEP+PF a anglicky je jenom to co nově přibilo ve verzi 4.06 a 4.07?

Jinak se mě nezdá,že by to Playmanovi trvalo celý rok,než by to přeložil.Sice to z nich taky leze jak z chlupatý deky,ale čekat celej rok to snad ne.
Na můj dotaz mailem mě odpověděli doslovně toto:
"Dobrý den ano připravujeme českou verzi"

O roce 2008 se ale nezmiňovali Úsměv
 
WT_TeeDee
Wardog napsal:
A co všechno běží česky,když to takhle přepíšeš?
Všechno včetně brífingu starších kampaní a infu o objektech z FB+AEP+PF a anglicky je jenom to co nově přibilo ve verzi 4.06 a 4.07?

Jinak se mě nezdá,že by to Playmanovi trvalo celý rok,než by to přeložil.Sice to z nich taky leze jak z chlupatý deky,ale čekat celej rok to snad ne.
Na můj dotaz mailem mě odpověděli doslovně toto:
"Dobrý den ano připravujeme českou verzi"

O roce 2008 se ale nezmiňovali Úsměv


O roce 2006 nebo 2007 se ale nezmiňovali také Úsměv
 
Wardog
WT_TeeDee napsal:
O roce 2006 nebo 2007 se ale nezmiňovali také Úsměv


Pravda,ale přeci jenom použili přítomný čas,tak doufám,že skutečně "připravují" Úsměv
 
WT_TeeDee
Wardog napsal:
WT_TeeDee napsal:
O roce 2006 nebo 2007 se ale nezmiňovali také Úsměv


Pravda,ale přeci jenom použili přítomný čas,tak doufám,že skutečně "připravují" Úsměv


Přítomný čas, ale znamená, že "příprava" byla započata, ale v žádném přípravě z toho nevyplývá termín ukončení.
Viz BoB Mrknutí
 
BP_Tyrl
Safrik napsal:
Rook napsal:
BP_Tyrl napsal:
Jsem si to objednal 11.12. na Highinthesky. S tím že prý to stihnou dodat do vánoc. A kde nic tu nic.Smutný


do příštích Vánoc, ne do těchto Vánoc. to si asi něco špatně pochopil.

Krouzův rytmus je poněkud jiný. Teď to typuju na zimní spánek, který bude vystřídán jarní únavou, pak letními prázdninami a nakonec podzimní skleslostí.
To aby si vytoužené zboží člověk raději vyrobil sám než si to objednal u Krouzy.


No je nás tu víc takovejch důvěřivců Šklebící se

Vzhledem k tomu, že to není první věc kterou u Krouzů kupuji. Tak bych se nenazýval důvěřivcem, ale spíše testerem.Vyděšený Prostě mě zajímalo, jestli trumfne svůj poslední půl roční rekord s TrackIrem.Mrknutí

PS: jelikož, ale mám spoustu špatných zkušeností s I-obchodama, tak jsem si 1946 "objednal" i jinde, prozatím než dorazí i s bonus DVD (to bude doufám lepší než samotný 1946) Cool
 
CR_ARNOLD
BP_Tyrl napsal:
Safrik napsal:
Rook napsal:
BP_Tyrl napsal:
Jsem si to objednal 11.12. na Highinthesky. S tím že prý to stihnou dodat do vánoc. A kde nic tu nic.Smutný


do příštích Vánoc, ne do těchto Vánoc. to si asi něco špatně pochopil.

Krouzův rytmus je poněkud jiný. Teď to typuju na zimní spánek, který bude vystřídán jarní únavou, pak letními prázdninami a nakonec podzimní skleslostí.
To aby si vytoužené zboží člověk raději vyrobil sám než si to objednal u Krouzy.


No je nás tu víc takovejch důvěřivců Šklebící se

Vzhledem k tomu, že to není první věc kterou u Krouzů kupuji. Tak bych se nenazýval důvěřivcem, ale spíše testerem.Vyděšený Prostě mě zajímalo, jestli trumfne svůj poslední půl roční rekord s TrackIrem.Mrknutí

PS: jelikož, ale mám spoustu špatných zkušeností s I-obchodama, tak jsem si 1946 "objednal" i jinde, prozatím než dorazí i s bonus DVD (to bude doufám lepší než samotný 1946) Cool


Tak chlapci Krouza překvapil,před chvilkou mi volal,že si mám zítra po 13 hodině osobně vyzvednout jeden kousekMrknutí Ale věřit tomu budu až to budu držet v ruceÚsměv
Upravil/a CR_ARNOLD dne 20-12-2006 20:14
 
www.presneletani.cz
313_Blc
Asi čte tohle fórum ... Šklebící se
 
CR_ARNOLD
CR_ARNOLD napsal:
BP_Tyrl napsal:
Safrik napsal:
Rook napsal:
BP_Tyrl napsal:
Jsem si to objednal 11.12. na Highinthesky. S tím že prý to stihnou dodat do vánoc. A kde nic tu nic.Smutný


do příštích Vánoc, ne do těchto Vánoc. to si asi něco špatně pochopil.

Krouzův rytmus je poněkud jiný. Teď to typuju na zimní spánek, který bude vystřídán jarní únavou, pak letními prázdninami a nakonec podzimní skleslostí.
To aby si vytoužené zboží člověk raději vyrobil sám než si to objednal u Krouzy.


No je nás tu víc takovejch důvěřivců Šklebící se

Vzhledem k tomu, že to není první věc kterou u Krouzů kupuji. Tak bych se nenazýval důvěřivcem, ale spíše testerem.Vyděšený Prostě mě zajímalo, jestli trumfne svůj poslední půl roční rekord s TrackIrem.Mrknutí

PS: jelikož, ale mám spoustu špatných zkušeností s I-obchodama, tak jsem si 1946 "objednal" i jinde, prozatím než dorazí i s bonus DVD (to bude doufám lepší než samotný 1946) Cool


Tak chlapci Krouza překvapil,před chvilkou mi volal,že si mám zítra po 13 hodině osobně vyzvednout jeden kousekMrknutí Ale věřit tomu budu až to budu držet v ruceÚsměv


Tak ho mám v ruce,takže kdo objednal,bude ho mít v nejbližších dnech doma.Úsměv
 
www.presneletani.cz
BP_Tyrl
Před pěti minutami dorazil. A pak že se zázraky nedějí.Cool
 
BP_Tyrl
A jeden dotaz. Dá se přepínat mezi 4.07 a 4.05?
 
WT_TeeDee
BP_Tyrl napsal:
A jeden dotaz. Dá se přepínat mezi 4.07 a 4.05?


Ne musíš mít dvě instalace na disku
 
MK_Paja
BP_Tyrl napsal:
A jeden dotaz. Dá se přepínat mezi 4.07 a 4.05?


4.07 (IL2 1946) je samostatná instalace (conf.ini + složka users lze ovšem překopírovat), připrav si místo na disku.

Takže, dá se. Úsměv
 
LWolf
http://www.by-airforce.com/forum/showthread.php?t=1659

ale nezkousel jsem Mrknutí
 
GabelCZ
dneska dorazila krabice a v ní il1946, po prvních minutách můžu říct, že... jsem čekal některá letadýlka krapet živější, obvzláště proudovej LAG je teda "sprinter". s lecherem se mi podařilo na první pokus přistát, což jsem nečekal, pravda trochu mimo letiště, ale co bysme chtěli že Úsměv. bonusové dvd stojí za zkouknutí, ukázky z BoB a pár filmíků. jo, Vánoce budou hezký
 
http://s75.photobucket.com/albums/i283/gabelhirsch/Sturmovik/
AH_Ronsoc
Ani sa necudujem ked to ma kazdy na cierno ? Úsměv
Upravil/a AH_Ronsoc dne 22-12-2006 22:01
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

35,141,625 návštěv