September 28 2024 08:17:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 17

· Piloti on-line: 1
Paulus

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
Enjoyr
310_cibule napsal:
Jsi prakticky geniální, Enjoyre. Díky.

Teď už jen rozchodit zimní Slovensko a je to po kupě.


...Hm. Zimní Slovensko mi funguje v QMB bez problémů.
Ve složce MODS musí být tohle:

http://leteckapos.../722505131

Ve složce \MODS\QMBPlus\Missions\Quick musí být tohle:

Quick_-_mission.zip

Plus zápisy - \MODS\MapMods\Maps v all.ini řádek
Mbug_Slovakia_winter Mbug_Slovakia_winter/load.ini

a v conf.ini řádek
[quick]
......
......
Custom#=Mbug_Slovakia_winter

(# = doplnit pořadové číslo..)

P.S.: Trochu jsem si hrál a do QMB jsem zatím dostal ještě tyto mapy:

CAN_Channel
dlv_Philippines
dlv_Sinai
ffb_Thailand
fly_zo_BOB
HB_Atolls
HB_PacificIslands
JV69_LYBIA_N-E
LAL_Crimea
LALnormandy2
NTL_Darwin_Small

k již dříve přidaným
Mbug_Slovakia_winter
mrz_Malta
zip_Alpen
Kt_channel

ještě budu přidávat
RD_Malvinas
vol_ItalyAfricaGreece
vol_Sardegna

Pokud bude zájem,hodím to sem pak komplet, ale podotýkám,že jde jen a pouze o to, že se v QMB na tu mapu člověk dostane a jen při volbě Target - None. Pro ideální stav by se musely v souborech .mis pro jednotlivé mapy editovat přesně sekce
[NStationary]
[Buildings]
[Bridge]
[House]
atd. ... a to by byla práce tak na měsíc ...
Upravil/a Enjoyr dne 07-12-2008 16:33
 
www.enjoyr-page.cz
310_cibule
Zájem by každopádně byl.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hans-Assi
Určitě, předem díkyMrknutí
 
Enjoyr
Pro Cibuli a snad i další...

Pokud máte nainstalované mapy
dlv_Sinai (http://allaircraf...php?t=4667)
a Kt_East Africa
(http://allaircraf...php?t=4530),

tak tady jsou rozchozené pro QMBPlus:
Mission_pro_QMBPlusUpdate2.zip

Obsah zipu rozbalte opět do složky \MODS\QMBPlus\Missions\Quick .
Do souboru conf.ini do [quick] doplňte řádky
Custom#=dlv_Sinai
Custom#=Kt_eastafrica
(místo# doplňte příslušné následující pořadové číslo dle zápisu ve vašem conf.ini)

Mapy půjdou letět jen pro Target - None, ale tentokrát jsem je editoval,takže se neocitnete někde mimo mísu,ale přímo v centru dění - na Sinai bude start z letiště,v Etiopii budete ve vzduchu nad svým letištěm(to za Red; za Blue vzduch a start). Na mapách je trocha života: Sinai naprosto nehistoricky - prostě jen trochu editace; V East Africa je to malinko uděláno jakoby do doby Italské ofenzivy - ale opravdu jen nátisk Úsměv

P.S.: vzhledem k ohlasům,to příště bude samostatné vlákno,ve kterém se to časem pokusím dát do kupy - návod pro vlastní úpravy(jak přidat mapu do QMB ) a zabaleno to,co už mám hotové. Do map,pro které už někdo editoval mise,nebo kampaně,použiju jejich základ objektů.
Upravil/a Enjoyr dne 09-12-2008 00:36
 
www.enjoyr-page.cz
Hoper
Tak ta předposlední věta je slovo chlapa !
Především ta závěrečná část :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Enjoyre, za odměnu se příště můžeš dívat (ano, dokonce i poslouchat na TS), až se zase při nějaké té eddieho speciálce budu pokoušet přistát na letadlovce. Ubezpečuji tě, že je to docela zábavné.

Díky moc. Jdu instalovat.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
a tak ono by stačilo si pustit nahrávání té komunikace a pouštět ji k obveselení (pardon - ponaučení) i dalším generacím :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Hele, nemel, když nevíš, o čem mluvíš ;-)

Radši mi řekni, jestli se nad Sinají létalo/bojovalo i během WWII. Anebo je to jen pro Yom Kipur válku?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tajpan
310_cibule napsal:


Radši mi řekni, jestli se nad Sinají létalo/bojovalo i během WWII. Anebo je to jen pro Yom Kipur válku?

priamo nad Sinaj nie. najbližšie boli nemecké He111/Ju88, ktoré bombardovali Suez a Frantíci/Angličani v Sýrii.
Upravil/a Tajpan dne 09-12-2008 09:57
 
310_cibule
Ok, díky, Tajpane.

Enjoyre, ještě dotaz.

Netušíš, kde mne to vyplivne na mapě Středozemí (Malta)? Včera jsem ten pitomej ostrov nenašel, za to Sicílii už znám takřka nazpaměť.



"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
310_cibule napsal:
Hele, nemel, když nevíš, o čem mluvíš ;-)

Radši mi řekni, jestli se nad Sinají létalo/bojovalo i během WWII. Anebo je to jen pro Yom Kipur válku?

Jom Kippur, ty Yom Kipure :)

nevím jestli se tam bojovalo, ale budeme Tajpanovi věřit (je to pro mne přijatelnější verze :)
takže nejspíš mapa pro /v současné době) jen střílečku spitů vs spity a mustangy (hodně zjednodušeně)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Yom je anglická transkripce hebrejštiny (což ty samozřejmě nemůžeš vědět, protože si Japonec), -p- jsem užil záměrně jen jedno, abych vyzkoušel, zda-li víš, že se tam píší dvě.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
XXX_Dazz
Tak rafinovaný může být jen 007_cibule Úsměv
 
Hoper
310_cibule napsal:
Yom je anglická transkripce hebrejštiny (což ty samozřejmě nemůžeš vědět, protože si Japonec), -p- jsem užil záměrně jen jedno, abych vyzkoušel, zda-li víš, že se tam píší dvě.

hele, ty Angličane z Vysočan (nebo odkud), takže jsem ve zkoušce obstál ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
No, jasně, ty vždycky. Jsi můj nejmilejší momótaró.

A ještě mi napiš, jak je to s tím shiftem na páce (viz můj poslední dotaz), než se kloňák z těch našich off-topiků zblázní ;-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
COŽE ???
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Písmenka už jsme probírali minulý rok (i ta s těmi háčky a čárkami).

Tak to prosím zkus ještě jednou, není to tak těžký text:

"Používáš v CHCtlMgr zaškrtnutnutí políčka Shift?"
Upravil/a 310_cibule dne 09-12-2008 19:58
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
mno kdybych ho neměl zaškrtnutý, tak mi přeci nefunguje to vytažení/zatažení podvozku u išaka, né ?

a tvůj poslední dotaz byl - "Netušíš, kde mne to vyplivne na mapě Středozemí (Malta)? Včera jsem ten pitomej ostrov nenašel, za to Sicílii už znám takřka nazpaměť." :P
a pokud chceš něco namítat, tak tvůj předposlední (ale poslední na mne) byl tento:
"Radši mi řekni, jestli se nad Sinají létalo/bojovalo i během WWII. Anebo je to jen pro Yom Kipur válku?"
:)))

Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
No, a to je právě ta potíž.

Zaškrtnutí okénka Shift podle všeho funguje toliko s Shift tlačítkem na CH sticku.

Za normálních okolností (třeba kombinace MS FF Sidewinder a páka od X-52) vůbec nic zaškrtnutého mít nemusíš a funguje to na jakýkoliv namapovaný čudlík na joyi. Ale tady mne to nějak plete.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
ale ty si jako siftové tlčítko můžeš zvolit taky jakýkoliv tlačítko na CHáčkovém "zařízení". Aby to ale fungovalo v rámci CHCM, tak to prostě musí být na CH joyi nebo plynovce
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,131 návštěv