September 28 2024 08:13:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
XXX_Dazz
Tajpan napsal:
Ukaž mi na hru, ketrá je vydána v reedici byť s placenýma patchema a po 5 letech života stojí téměř 1000 Kč. Znáš nějakou jinou kromě Ila ? Vyděšený

http://www.gameex...ts_id/4583
Mrknutí[/quote]

Tajpy kompletní je až http://www.gameex...ts_id/5042
ta edice za 450 Kč už je možná i dva roky stará Šklebící se
 
Tajpan
XXX_Dazz napsal:
Tajpan napsal:
Ukaž mi na hru, ketrá je vydána v reedici byť s placenýma patchema a po 5 letech života stojí téměř 1000 Kč. Znáš nějakou jinou kromě Ila ? Vyděšený

http://www.gameex...ts_id/4583
Mrknutí


Tajpy kompletní je až http://www.gameex...ts_id/5042
ta edice za 450 Kč už je možná i dva roky stará Šklebící se[/quote]
a ... kua. chybička.
Kua, Dazzi s tebou sa nikdy nedalo hádať.
Xcípni. MrknutíÚsměv
 
BP_Tyrl
1stCL_Fajlow napsal:
aalf napsal:
2 Fajlow: Já, na offline, a nebyl jsem příliš spokojen


a nemel jsi nahodou problem s opetovnou odinstalaci ? Me totiz nejde funkce shift+F1, cili pohled pres zamerovac..


Hlásím se mezi čítaře. Testoval jsem a jsem spokojen. Musel jsem vypnout naklánění a hopsání nahoru a dolu, protože to jsem se tam mlel jako nudle v bandě. Kývání a vrtěná jsem si nechal na starých hodnotách. Takže mi přibyl posun "doprava doleva" a "dozadu do předu". Oba nové pohyby jsem maimálně omezil co do rychlosti a 3D dojem je o 100% vyšší. Takový připlácnutý nos na boční sklo a lehké kývání v ramenou zvednou výhled o mnoho procent. Při míření je stejně lepší si pohled klasicky přicvakat a pak zaměřovač doladit pohyby hlavy. Takže Ctrl+F1 je netřeba. Až na vrtuli ani jinam z kokpitu jsem nevypadl. takže si myslím že 6Dof dělá co má, jen je třeba si ho poladit. Za ty prachyMrknutí, no nepoužij to. Jdu otestovat Fokáče.Cool Třeba už z něj bude vidět.
 
310_cibule
A co v bombru, Tyrle? V bombru CTRL+F1 funguje? Zapomněl jsem to vyzkoušet. Poslal bys mi svůj config pro TrackIR?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_Tyrl
Tak tady mám špatnou žprávu. Nefunguje na pozicísh střelců. U bombometčíka funguje jen do okamžiku, kdy se potřebuješ přepnout do zaměřovače. To se zasekne někde bokem a můžeš už jen vylézt ze hry.SmutnýSmutnýSmutný

Pro odinstalování stačí údajně před instalací zazálohovat il2fb.exe,files.SFS a wrapper.dll. Takže před bombardovacím večerem asi nutno přepsat.
 
BP_Tyrl
Druhá špatná zpráva . Na letadla s trubkovým zaměřovačem taky zapomeňte. také zatuhávají při pohledu do zaměřovače. A u Pe2 zaměřovač neulovíte. Zjevně to bude chtít ten patch opatchovat.Smutný
 
alfik
A to je právě důvod proč jsem napsal že jsem nebyl spokojen. Lítám skoro furt s bombrama, a tak ten zaměřovač dost potřebuju. Druhý problém jsem viděl v tom že se i při malém pohybu hlavy do strany či svisle rozhodí zobrazení hudu a bodu konvergence. Jinak řečeno, střílí to jinam než ukazuje. Kvůli tomu bych to ale nerušil. Včera večer jsem se pokusil odinstalovat a nepochodil jsem, takže mám dnes po šichtě co řešit Vyděšený
 
BP_Tyrl
No já si zazálohoval doporučené soubory, tak to doufám bude bez potíží.Zamračený
 
doktorkop
Já tedy nepoužívám TIR,jenom klobouček a myš a přepínání shift+F1 mám na jojsticu.Vše je bez problému.
A přeskakovat do původního nastavení mi šlo bez problému-jenom stačilo smazat ty tři řádky co se kopírují při instalaci.
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
ferat72
Podle mne jde o obchodní tah Olega kterej modama celou hru rozjebe a podpoří tím pokusy o podvádění. Tím hru všem znechutí pro on line hraní a po té předhodí BOB a má prodejnost zajištěnou dvojnásobně.Všichni se budou těšit na konečně něco čistého a nového.Smutný
Upravil/a ferat72 dne 13-11-2007 09:45
 
WT_Horrido
Conspiracy Theory Weekly? Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
3BAP_Cassius Chaerea
Já si myslím že Oleg zastřelil Kennedyho a maskujeto chystaným BoBem.
 
alfik
Hlavně bych se soustředil na to, jestli teroristé z 11.9. netrénovali na Šturmu Vyděšený
 
1stCL_Punkey
Ne, trénovali pouze na FS.
 
WT_Horrido
Chteli na Sturmu, ale fyzika Sturma je spatna a baraky nespadly. FS to pocital spravne vcetne nalozi Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
XXX_Dazz
ferat72 napsal:
Podle mne jde o obchodní tah Olega kterej modama celou hru rozjebe a podpoří tím pokusy o podvádění. Tím hru všem znechutí pro on line hraní a po té předhodí BOB a má prodejnost zajištěnou dvojnásobně.Všichni se budou těšit na konečně něco čistého a nového.Smutný


Někteří už se těší 2 roky a vypadá to, že ještě další 2 roky jim to bude muset vydržet. 4 roky natěšení to je život. Jak na první šukačku Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Ona by fyzika byla i dobrá, kdyby si ovšem stáhli poslední modrej patch, kterej upravoval vlastnosti letadel Boeing a přidával jim 5 tun váhy. Ale velkej Laďa řekl že žádnej další placenej patch do ila nekoupí, tak museli přestoupit na FS, a sám Láďa již pár měsíců lítá se soundmodem.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 13-11-2007 14:20
 
XXX_Dazz
WT_Horrido napsal:
Chteli na Sturmu, ale fyzika Sturma je spatna a baraky nespadly. FS to pocital spravne vcetne nalozi Úsměv


Měli by trošku zatlačit na Olega ať v BoBu upraví damage model budov a hlavně ať nemusí na další trénink dlouho čekat !!!
 
313_Blc
Mohli by udělat i simulaci chodců s 5KTN baťohama, ať to maj hoši kompletní Šklebící se Detajly scenerie na to maj ...
 
clone9cz
BP_Tyrl napsal:
Tak tady mám špatnou žprávu. Nefunguje na pozicísh střelců. U bombometčíka funguje jen do okamžiku, kdy se potřebuješ přepnout do zaměřovače. To se zasekne někde bokem a můžeš už jen vylézt ze hry.SmutnýSmutnýSmutný

Pro odinstalování stačí údajně před instalací zazálohovat il2fb.exe,files.SFS a wrapper.dll. Takže před bombardovacím večerem asi nutno přepsat.


wrapper.dll nelze zazalohovat, wrapper.dll v original IL2 neni
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,069 návštěv