September 28 2024 10:19:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
WT_Flan
Ze jo, ja to rikam od zacatku a furt tu nekdo kveruluje Úsměv
 
LesniHU
WT_Schmouddle napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Obavam se ze asi nejaky kompilator uz je volnej vzhledem ke kvantu modu co je tady k mani.

http://allaircraftarcade.com/forum/viewforum.php?f=18&sid=afdcb4a31bf898ebb6c5d3a0b8f07b82


To se naštěstí obáváš špatně, autoři kokpitů na AAA používají pouze možností otevřených soundmodem, který otevřel zvuk a linkování kokpitů. Zkus si o tom něco zjistit než začneš tvrdit že zpátky zapakovávají sfska.
Nene, soundmod je pomerne jednoduche pouziti volne stahnutelnych utilit, sam o sobe nic neotvira, jen je spolu s novymi zvuky ty utilitky distribuuje.

Mas pravdu v tom, ze na netu nikde neni volne stahnutelna utilitka pro zpetne zapakovani sfs souboru (alespon o ni nevim). Od toho je prave to modifikovane exe, ktere bere soubory bud z sfs souboru, nebo ty nove pridane. Je to tak nejspis proto, ze se qtimovi nepodarilo udelat pakovac/rozpakovavac pro 4.07+ sfs format souboru, v dusledku to mimo jine znamena, ze se cheaty mnohem hure detekuji a ze nektere typy souboru jsou nedostupne pro modifikaci.

WT_Schmouddle napsal:
Jediné co je teoreticky možné je prohodit FMka dvou letadel, ale na onlinu jsem to neviděl a od člověka co to umí mám zprávu že to není jednoduché, nefunguje to instantně a nikomu neřekne jak se to dělá.
Prohodit FM u nove pridaneho letadla je trivialni a instatni, u tech existujicich o neco tezsi, na online jsem to uz videl a nikomu nereknu, jak se to dela :-).

WT_Schmouddle napsal:
Takže zkuste si ten mód,zkuste se pohrabat co co dělá a jak to funguje a zjistíte že FM a DM jsou pořád hezky uložený v sfs fajlech. Tenhle online nezabíjí, fakt ne.
negative, samotna odolnost letadla je sice v souborech s FM (a to je prave jeden z tech souboru, co se timhle menit neda), ale zpracovavani tech hodnot pri zasahu je jinde a menit se da.
 
LesniHU
Safrik napsal:
Jop, myslím, že obavy jsou plané čeho se konkrétně (LesníHU, Fučida, AH_Čutora,...) furt bojíte, když už máme letadla jako je Lerche, nebo Spit tak už to snad nemůže být horší?!
Unika ti pointa, drive bylo prakticky jiste, ze ten druhy ma stejny Lerche jako ty, ted uz to jiste neni. Se Spitem nahazujes hezky, ale fakta chybi.
 
1stCL_Fajlow
Neví někdo jak přinutit Full Mission Builder, aby se po vytvoření mise s např. B17 naloudoval kokpit a né neovladatelná B17 navíc bez kokpitu?
 
Dortenmann
310_cibule napsal:
Díky všem za projevenou soustrast.

I tobě Bumíčku díky, ale na webu jsem žádný slušný obrázek nesehnal. Tak asi budu bez liberátora.


A co toto, to by se nelíbilo?

http://www.revi.bloguje.cz/573233-ceskoslovenske-liberatory-311-perut-raf.php
 
310_cibule
Díky, to jsem též vygůgloval. Šlo mi spíš o marking, ve kterém létaly pod Coastal Command.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Dortenmann
310_cibule napsal:
Díky, to jsem též vygůgloval. Šlo mi spíš o marking, ve kterém létaly pod Coastal Command.



Pošli mi soukromou zprávou mail, něco pošlu. A mrkni na tento link:

http://www.acseac...
Upravil/a Dortenmann dne 10-11-2007 11:04
 
WT_Pedropan
1stCL_Fajlow napsal:
Neví někdo jak přinutit Full Mission Builder, aby se po vytvoření mise s např. B17 naloudoval kokpit a né neovladatelná B17 navíc bez kokpitu?



??? Kdyz s tim litam, tak to asi funguje... V cem mas problem? V online misi, nebo offline?
 
http://www.wtigers.org/
1stCL_Fajlow
WT_Pedropan napsal:
1stCL_Fajlow napsal:
Neví někdo jak přinutit Full Mission Builder, aby se po vytvoření mise s např. B17 naloudoval kokpit a né neovladatelná B17 navíc bez kokpitu?



??? Kdyz s tim litam, tak to asi funguje... V cem mas problem? V online misi, nebo offline?



Tak už to funguje. Divný.

každopádně mám novej dotaz.
- Jak odinstalovat/odebrat 6DOF mod ? Jde o to, ze kdyz tam je mod, tak vam to nedovoli menit pohled pres zamerovac/mimo nej. Zkousel jsem prepisovat skoro vsechno a dosel jsem k vysledku, ze je to OK JEN ve stare verzi, nikoliv v sound modu 09, oc jde ...

Ma nekdo napad?
 
310_cibule
1stCL_Fajlow napsal:
Jak odinstalovat/odebrat 6DOF mod ? Jde o to, ze kdyz tam je mod, tak vam to nedovoli menit pohled pres zamerovac/mimo nej. Ma nekdo napad?


No, tohle by mne také zajímalo. Pro reinstalaci myslím musíš znovu zpustit ten exáč 6DOF, ale nejsem si jist a jsem v práci a ne u ila.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_Temp
chm, a to tu nekteri od lionu tvrdi, jak je 6DOF cheat a pak clovek kouka, kdo ze to vsechno nepouziva Vyděšený
 
http://no606.ic.cz/
310_cibule
Dortenmann napsal:
Pošli mi soukromou zprávou mail, něco pošlu. A mrkni na tento link:

http://www.acseac...


jj, ten také znám, je tam ale jen jeden bokorys s kamufláží. Kdybys něco nalezl, postni link sem, já stejně skiny dělat neumím. Je to pro bumíčka, kluka ušatýho, kterej je tak hodnej nepřítel, že by mi skin udělal. Aby se do mne pak mohl trefovat...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fajlow
606_Tempik napsal:
chm, a to tu nekteri od lionu tvrdi, jak je 6DOF cheat a pak clovek kouka, kdo ze to vsechno nepouziva Vyděšený


Ja to nepouzivam. Nelibi se mi, kolik musim vydat energie na podivani se za svoje operatko Pff Clovek musi davat pozor, aby si u toho nevykloubil prdel nebo nevyhodil krční obratelPff
 
Joe Hallenbeck
LesniHU napsal:
Safrik napsal:
Jop, myslím, že obavy jsou plané čeho se konkrétně (LesníHU, Fučida, AH_Čutora,...) furt bojíte, když už máme letadla jako je Lerche, nebo Spit tak už to snad nemůže být horší?!
Unika ti pointa, drive bylo prakticky jiste, ze ten druhy ma stejny Lerche jako ty, ted uz to jiste neni. Se Spitem nahazujes hezky, ale fakta chybi.

A co teprve befko ci DOra Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
Safrik
Joe Hallenbeck napsal:
LesniHU napsal:
Safrik napsal:
Jop, myslím, že obavy jsou plané čeho se konkrétně (LesníHU, Fučida, AH_Čutora,...) furt bojíte, když už máme letadla jako je Lerche, nebo Spit tak už to snad nemůže být horší?!
Unika ti pointa, drive bylo prakticky jiste, ze ten druhy ma stejny Lerche jako ty, ted uz to jiste neni. Se Spitem nahazujes hezky, ale fakta chybi.

A co teprve befko ci DOra Šklebící se


Se vší úctou k Tobě LesníHU, opravdu mi uniká pointa, co to pro mě znamená když ten druhý bude mít lepší Lerche než já!? Mám kvůli tomu skákat z okna, mám kvůli tomu přestat hrát šturma? Nemám strach z toho, že mě sestřelí nějaký číter (osobně si nejsem vědom toho, že bych kdy nějakého potkal) vy snad ano, je to to oč tu běží a i kdyby zboří se kvůli tomu svět?

Sound mod posunul dle mého názoru Il-2 zase kousek dál správným směrem a zřejmé klady daleko převyšují možná rizika. Jenže místo toho, abychom byli rádi, že něco takového máme tak začneme všichni brečet, po vzoru KOP - krajních Olegových příznivců, že to je ten nejstrašlivější čít v počítačových hrách ever a de facto ho tím pohřbíme a necháme se dál krmit Oleg-kecama o jednom budoucím úplně nejvíc nejlepším simulátoru? Já osobně létám kvůli požitku ze hry a kvůli bezvadné partě virtuálních pilotů a hypotetický číter mi tu radost rozhodně nemůže zkazit. Myslím, že všichni co tu jsme prostě čítovat nepotřebujeme, protože bychom si tím zkazili celou tuto hru a vo tom to je IMHO.
 
Maxxis
tohle olegovi hraje do karet, vsici prelezeme na hlidanyho BObka, než někdo něco vymyslí
 
3BAP_Cassius Chaerea
Šafřiku nebuď zase tak nadšenej, pro trochu jinší zvuk a několik poslepovaných letadýlek snad není třeba dělat krával jak to posunulo ila správným směrem. Trochu se rozvrtal šturm a to je celé. Se soundmodem ani bez něj se svět taky nezboříMrknutí.
 
alfik
Před tím jsem byl sestřelován... Teď jsem sestřelován... Éééch co, vódočku popijem... Lítejte si v čem chcete, já půjdu tak jako tak k zemi... Fšici co mě za tento rock sundali jsou číteři!!! Šklebící se
 
WT_Flan
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Šafřiku nebuď zase tak nadšenej, pro trochu jinší zvuk a několik poslepovaných letadýlek snad není třeba dělat krával jak to posunulo ila správným směrem. Trochu se rozvrtal šturm a to je celé. Se soundmodem ani bez něj se svět taky nezboříMrknutí.


Kua, co se vlastne snazis rict ???

IMHO, ten trosku jinsi zvuk a nekolik poslepovanych letadylek ukazuje zejmena to, kam to s prstem v prdeli mohl posunout sam Oleg a kdyz to udelali jini, tak si to kraval zaslouzi, protoze to posunulo ila spravnym smerem vic nez vsechny letajici talire a dalsi zhovadilosti z 1946.
 
losik
Mě osobně je jedno jestli jsou tam nějaký éra navíc, mě by stačili jen ty zvuky, posunulo to pro mě dojem ze hry o pořádný kus nahoru.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,576 návštěv