September 29 2024 02:12:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
Drevokocur
stejně jako Tajpan si myslím že IL2 nám vydrží ještě na velice dlouho.

Přeci jen:

1) Kolik hráčů bude chtít vyměnit desítky map a 150 létatelných letadel za dvě až tři mapy kanálu a deset létatelných letadel ?

2) Kolik hráčů bude splnovat přísné hw požadavky ?

Uvědomme si, že Il2 merged je v dějinách simulátorů zcela ojedinělý artefakt, který nemá obdoby, na tomto poli dosáhl Oleg a jeho boys totální dominace. Dosáhl jí, obsahem, kvalitou, hratelností, rozumným realismem, a acceptováním feedbacku z řad řadových hráčů.

imho bude BOB po vydání velká bomba, která časem trochu splaskne, a nabyde obřích rozměrů až vydáním dalších kampaní z VVS, Pacifiku a Afriky. Ale je to všechno jenom moje subjektivní teoretizování :sm6:
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
neky
Drevokocur napsal:
1) Kolik hráčů bude chtít vyměnit desítky map a 150 létatelných letadel za dvě až tři mapy kanálu a deset létatelných letadel ?


všichni ti, které zajímá polet v letadle ve kterym je to "skoro jako doopravdy". Propracovaný DM (z screenů je vidět vnitřní konstrukce letadel, ta tam není jen tak z legrace) FM (v ilovi se při letu nepočítá všecko, co by bylo možný ještě do FM zahrnout) propracovaný engine management (ten dnešní je spíš srandovní) předělený efekty počasí... Simulátor je od toho aby něco simuloval a rezervy v Ilovi jsou.
Oleg.M. není sebevrah aby přinesl na trh něco, co hezky vypadá ale nikdo si to nekoupí.

lidi budou pařit obojí. z pravidelných hráčů si BOB pořídí časem stejně všichni. a že ten přechod bude trvat třeba rok, to nemusí Mr.O trápit. Pařanů ILa taky přibývalo postupně, kvalita se nakonec prosadila (viz bejvalí hráčí z Warbirds, CFS, WWII fighters...)
Upravil/a neky dne 14-05-2006 11:53
 
torr
nevím ale ve mě klíčí na první pohled možná nesmyslná myšlenka a to že BoB je už mrtvej dřív než vyjde a to z důvodů které již předemnou jiní napsali a já něco dodám.Ve zkratce: už vidím ty "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. jak to vše vymění za dýchavičný Hurricany prvních serii a to samé pro platí pro Spiti,pro modré vlastně žádna změna (Me a FW),možná navíc bude Do-17,217.Takže ze začátku bude velká zvědavost každý to bude chtít zkusit a až tahle vlna opadne tak teprve se uvidí.
 
Munny
Taky se nechystám přejít BoB okamžitě. Ale velice mě láká detailní engine management a podpora TrackIR 6DOF. Jenže z tohoto důvodu příjdou nám uživatelům problémy: kde sehnat peníze na nový hardwareSmutný
 
WT_Peci
torr napsal:
už vidím ty "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. jak to vše vymění za dýchavičný Hurricany prvních serii a to samé pro platí pro Spiti


Tím chceš říct co? To, že se radikálně zmenší planeset? Nebo že se nikomu nebude chtít do Hurricanů? Já bych se toho nebál. Osobně si myslím, že Oleg předělá FM i DM tak, aby se z "hurriho" stal opravdový "hurricane" - ono pokud tyhle éra dokázaly obstát v BoB, obstojí i v simu. A navíc nikde není napsaný, že všichni, co si koupí BoBku přestanou lítat PF. Takže tím ti "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. občas nasytí a pak si půjdou smlsnout na nový FM, CEM i lepší multiplayer do BoB...

torr napsal:
pro modré vlastně žádna změna (Me a FW),možná navíc bude Do-17,217.


No tak fokouše v Bitvě o Británii by mě moc zajímaly... A ony jsou všechny mezky stejný? Nebo jak je možný, že pro modrý nebude žádná změna, když jim zůstane jen Emil?


torr napsal:
Takže ze začátku bude velká zvědavost každý to bude chtít zkusit a až tahle vlna opadne tak teprve se uvidí.


tohle jse snad jediná část Tvého příspěvku, se kterou souhlasím...Šklebící se
 
torr
WT_Peci napsal:
torr napsal:
už vidím ty "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. jak to vše vymění za dýchavičný Hurricany prvních serii a to samé pro platí pro Spiti


Tím chceš říct co? To, že se radikálně zmenší planeset? Nebo že se nikomu nebude chtít do Hurricanů? Já bych se toho nebál. Osobně si myslím, že Oleg předělá FM i DM tak, aby se z "hurriho" stal opravdový "hurricane" - ono pokud tyhle éra dokázaly obstát v BoB, obstojí i v simu. A navíc nikde není napsaný, že všichni, co si koupí BoBku přestanou lítat PF. Takže tím ti "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. občas nasytí a pak si půjdou smlsnout na nový FM, CEM i lepší multiplayer do BoB...

torr napsal:
pro modré vlastně žádna změna (Me a FW),možná navíc bude Do-17,217.


No tak fokouše v Bitvě o Británii by mě moc zajímaly... A ony jsou všechny mezky stejný? Nebo jak je možný, že pro modrý nebude žádná změna, když jim zůstane jen Emil?


torr napsal:
Takže ze začátku bude velká zvědavost každý to bude chtít zkusit a až tahle vlna opadne tak teprve se uvidí.


tohle jse snad jediná část Tvého příspěvku, se kterou souhlasím...Šklebící se


ad planeset : chcš říci že v bitvě o Anglii tam lítaly P-51,47,tempesty,LA-5,7 atd to snad nemyšlíš vážně. Vyděšený Ano logicky tím bude zmenšený planeset

ad mezci : určitě patříš mezi "odborníky" co znají kdejaký detail mezi E2/3/4 , já mezi ně nepatřím a jediný význačnější rozdíl je pro mne ve výzbroji(bud 4x7,7mm nebo 2x20mm a 2x7,7mm) a letový rozdíl bude tak minimálni že pochybuju že kromě několika "odborníků" a zajisté včetně tebe to nepoznají

ad FW: v pozdějsích fázi BoB tam byly.
 
Tajpan
Fw190 až jesen 1941.

E3 verzus E4. trojka je obratnejšia, rýchlejšia, lahšia.
Ale za to zranitelnejšia.
 
1stCL_pbarry
torr napsal:
ad FW: v pozdějsích fázi BoB tam byly.


ee
 
barryk.webz.cz
WT_Horrido
Zari 1941 je hodne pozdni BoB. Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
neky
torr napsal:
a letový rozdíl bude tak minimálni že pochybuju že kromě několika "odborníků" a zajisté včetně tebe to nepoznají


koukám, že už už to máš doma a proletěl jsi se. kde se to dá sehnat?
 
torr
3IAP_Tajpan napsal:
Fw190 až jesen 1941.

E3 verzus E4. trojka je obratnejšia, rýchlejšia, lahšia.
Ale za to zranitelnejšia.


já věděl že někdo odpoví Šklebící se .A o kolik je rychlejší a obratnější E3 než E4?Ja jenom jestli je tak výrazný,protože rozdíl třeba 30km/h v boji je vo ničem.Pro upřesnění: v boji rozhoduje podstatně víc veličin než ty co jsi vyjmenoval
 
torr
UPA_neky napsal:
torr napsal:
a letový rozdíl bude tak minimálni že pochybuju že kromě několika "odborníků" a zajisté včetně tebe to nepoznají


koukám, že už už to máš doma a proletěl jsi se. kde se to dá sehnat?


ale no tak Úsměv v příspěvku je slovo BUDE.
 
1stCL_SaBot
torr napsal:
UPA_neky napsal:
torr napsal:
a letový rozdíl bude tak minimálni že pochybuju že kromě několika "odborníků" a zajisté včetně tebe to nepoznají


koukám, že už už to máš doma a proletěl jsi se. kde se to dá sehnat?


ale no tak Úsměv v příspěvku je slovo BUDE.


tak to dokaz Úsměv
to ze mas nejakou svoji teorii jeste neznamena ze musi odpovidat skutecnosti
a zrovna u BoBu je toho naslibovanyho tolik, ze IL2 rpti tomu vypada jak arkada...to jak to ve vysledku dopadne se dozvime, az to budeme mit
 
1stCL_BlueL
mno kdyby tam oleg zaradil i reknme leden nebo unor 41 tak by jsme tam mohli mit i Bf 109F-1/F-2
p.s z trocho ustesti by jsme tam mohl idostat jednu Bf 109F-?0? na ktere letal uz W. Molders v rijnu 1940Úsměv ale to je asi celkem sci-fiPff
 
XXX_Dazz
Mno uvidíme, každopádně nový DM a FM model budé velké lákadlo, vše bude ale záležet na HW náročnosti.
 
WT_Peci
pro torra ještě jednou, pomalu a po lopatě...

torr napsal:
WT_Peci napsal:
torr napsal:
už vidím ty "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. jak to vše vymění za dýchavičný Hurricany prvních serii a to samé pro platí pro Spiti


Tím chceš říct co? To, že se radikálně zmenší planeset? Nebo že se nikomu nebude chtít do Hurricanů? Já bych se toho nebál. Osobně si myslím, že Oleg předělá FM i DM tak, aby se z "hurriho" stal opravdový "hurricane" - ono pokud tyhle éra dokázaly obstát v BoB, obstojí i v simu. A navíc nikde není napsaný, že všichni, co si koupí BoBku přestanou lítat PF. Takže tím ti "kroutiče " co jsou zvyklí na LA-5,7,Yaky,Spiti 25 lbs,P-39,40,47,51,Tempesta atd. občas nasytí a pak si půjdou smlsnout na nový FM, CEM i lepší multiplayer do BoB...



ad planeset : chcš říci že v bitvě o Anglii tam lítaly P-51,47,tempesty,LA-5,7 atd to snad nemyšlíš vážně. Vyděšený Ano logicky tím bude zmenšený planeset


Navštiv kurz – „Rozumíme psanému textu I“

Nikde jsem nepsal, že tam lítaly lavočky :rolleyes:– ptal jsem se, jestli tím, že červený nebudou tenhle sim lítat, myslíš to, že:

A ) varianta 1: že se radikálně zmenší planeset?
B ) varianta 2: že se nikomu nebude chtít do Hurricanů?

Nic víc, nic míň…


torr napsal:
WT_Peci napsal:
torr napsal:
pro modré vlastně žádna změna (Me a FW),možná navíc bude Do-17,217.


No tak fokouše v Bitvě o Británii by mě moc zajímaly... A ony jsou všechny mezky stejný? Nebo jak je možný, že pro modrý nebude žádná změna, když jim zůstane jen Emil?


ad mezci : určitě patříš mezi "odborníky" co znají kdejaký detail mezi E2/3/4 , já mezi ně nepatřím a jediný význačnější rozdíl je pro mne ve výzbroji(bud 4x7,7mm nebo 2x20mm a 2x7,7mm) a letový rozdíl bude tak minimálni že pochybuju že kromě několika "odborníků" a zajisté včetně tebe to nepoznají


Nevím proč, ale cítím osten jízlivosti ve tvém příspěvku… Ano, o rozdílech mezi jednotlivými variantami vím. Již od dětství je mimo simulátorové lítání mým velkým koníčkem plastikařina a s tím i související četba literatury faktu, monografií letadel atp. při shánění podkladů. A při tom se člověk dozví spoustu zajímavostí, víš?:sm12:

Jen pro upřesnění – napsal jsi, že to pro modré žádná změna nebude – až na to, že přijdou o všechny fockewulfy včetně dor, o Ta-152, o Do335, o Me-262, Me-163, He-162… můžu jmenovat stejně jako ty a napsat

už vidím ty "zůmery " co jsou zvyklí na Fw-190, Ta-152, Do335, Me-262, Me-163, He-162atd. jak to vše vymění za líný emily… :sm13:

torr napsal:
ad FW: v pozdějsích fázi BoB tam byly.


tohle nemá ani cenu komentovat :sm6:
 
Tajpan
Klid Peci.
Toto forum má mať istú úroven a istú informačnú hodnotu.
má za úlohu informovať a vzdelávať, lebo nie každý má dostatočný prístup k údajom a zdrojom informácií. A občas aj vela trpezlivosti a odstupu od zbytočných i ked pochopitelných hádok.
I ked je to ťažko, ked niekto nemá aspon minimálne základne vzdelanie ohladom niektorých vecí.
Vopred dakujem Peci.
Tajpan
 
1stCL_BlueL
mno co se modrejch zoomeru tyka tak pro ne se rozhodne nemeni zpusob litani, stale budeme mit rychlejsi a stoupavejsi era + lepsi dive a hlavne prime vstrikováníÚsměv
 
WT_Peci
Tajpane, já jsem naprosto v klidu.
Někdo, kdo mě nazývá "odborníkem" a tvrdí, že v září 1940 lítaly nad kanálem fokouše, mě nemůže rozhodit...Mrknutí
 
Ucho
Jak, omezenej planeset? To máte: Spitfire MkIA, MkIB, MkIC, MkID, MkIAF, MkIG... to vám příjde málo? Cool

 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,470 návštěv