September 28 2024 10:19:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
WT_Schmouddle
Ten Cassiuv track je ovsem uzasny. Nesmrdi trosku?Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
313_Blc
WT_Schmouddle napsal:
Ten Cassiuv track je ovsem uzasny. Nesmrdi trosku?Šklebící se


Má dobré camo Pff
 
WT_Horrido
Nejde mi to prehrat. Vidim hovno.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Lucka
Safrik napsal:
...když už máme letadla jako je Lerche, nebo Spit tak už to snad nemůže být horší?!

Spita nech na pokoji a jestli proti němu nedokážeš bojovat (třeba v Doře), vrať se do školky (E)CL Šklebící se
 
Hiltos
Lucka napsal:
Safrik napsal:
...když už máme letadla jako je Lerche, nebo Spit tak už to snad nemůže být horší?!

Spita nech na pokoji a jestli proti němu nedokážeš bojovat (třeba v Doře), vrať se do školky (E)CL Šklebící se

Jojo, Safriku, nech ho na pokoji. Jeste od nej zasmradnes :-)
 
WT_Pedropan
Proboha, neblbnete a nevyvolavejte paniku ve vecech, kterymi se lide maji predevsim bavit. Sturmovik je predevsim HRA! Neni to ani napln zivota, ani jeho poslani. Teda pokud jste v poradku dusevne...

Rozvasnene debaty o FM a DM a AI mely byt vzdy jen zpestrujicim koloritem, dokazujicim zajem o tuto hru, a jakymsi obecnym spolecenskym dialogem potrefene komunity. Nebylo-li to tak vzdy, nekde se nekomu vloudila chybicka...

SoundMod je dukazem toho, ze Oleg nekde udelal chybu. Asi se malo ptal, JAK si chteji priznivci jeho hry hrat. Protoze kdyby to vedel, tak za nej nikdo nic nemusel hackovat. A mohli jsme mu jeho hru zaplatit treba popate...

Protoze ruku na srdce, pani obavajici se katastrofy, kdo z vas by si nedal specialku, ve ktere si udelate pruzkum v Kukuruzniku, velky bombardovaci nalet poradnych ctyrmotoraku, a nebo jakoukoliv jinou akci, na ktere jsou nova letadla jako usita. Ja teda ano. Chci si HRAT. A je mne celkem suma fuk, jestli to ma palubni desku z Trabanta a naprosto verny FM a DM. Stejne o realite vime prd.

RedBaron byl svym grafickym zpracovanim, a pravdepodobne i jinymi parametry daleko za Madoxovym dilem. A presto na nej ti, co ho kdy letali, stale vzpominaji. Protoze hratelnost mel mnohonasobne vyssi.

Proto chvalim SounMod. Protoze si vic POHRAJU...

Pokud ma vsak stale nekdo pochybnosti o vyznamu Sturmovika v zivote, doporucuji Turbovo okenko alternativni pilotaze...MrknutíÚsměv
Upravil/a WT_Pedropan dne 09-11-2007 12:18
 
http://www.wtigers.org/
WT_Flan
WT_Horrido napsal:
Nejde mi to prehrat. Vidim hovno.


Se ti to nakonec asi prehralo spravne. Je to pohled doprava, kdy ho v protismeru miji Yak 1...Šklebící seŠklebící se
 
XXX_Dazz
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Ty voe já v tom viděl věcíVyděšený.
Ale jinak právě sem si ozkoušel že Bf-109G6 late s podvěšenou přídavnou nádrží dokáže v nulové výšce při rychlosti 280km/h udělat zatáčku o 360° za 16 sekund!!! Bez sound modu to bylo přibližně k 25 sekundám! Takže ted utočí i La-5FN.

Zde je Track


Kde jsi sehnal nove uvodní menu k 4.09 já myslel, že je to v betatestu tajné. Ještě to Madox ani nestih dodělat chybí tomu vrtule.

Clonééééééé Cassius prozrazuje tajné info dej mu banány, aspoň kilo.
Upravil/a XXX_Dazz dne 09-11-2007 12:39
 
Jirka
WT_Pedropan napsal:
Proboha, neblbnete a nevyvolavejte paniku ve vecech, kterymi se lide maji predevsim bavit. Sturmovik je predevsim HRA! Neni to ani napln zivota, ani jeho poslani. Teda pokud jste v poradku dusevne...

Rozvasnene debaty o FM a DM a AI mely byt vzdy jen zpestrujicim koloritem, dokazujicim zajem o tuto hru, a jakymsi obecnym spolecenskym dialogem potrefene komunity. Nebylo-li to tak vzdy, nekde se nekomu vloudila chybicka...

SoundMod je dukazem toho, ze Oleg nekde udelal chybu. Asi se malo ptal, JAK si chteji priznivci jeho hry hrat. Protoze kdyby to vedel, tak za nej nikdo nic nemusel hackovat. A mohli jsme mu jeho hru zaplatit treba popate...

Protoze ruku na srdce, pani obavajici se katastrofy, kdo z vas by si nedal specialku, ve ktere si udelate pruzkum v Kukuruzniku, velky bombardovaci nalet poradnych ctyrmotoraku, a nebo jakoukoliv jinou akci, na ktere jsou nova letadla jako usita. Ja teda ano. Chci si HRAT. A je mne celkem suma fuk, jestli to ma palubni desku z Trabanta a naprosto verny FM a DM. Stejne o realite vime prd.

RedBaron byl svym grafickym zpracovanim, a pravdepodobne i jinymi parametry daleko za Madoxovym dilem. A presto na nej ti, co ho kdy letali, stale vzpominaji. Protoze hratelnost mel mnohonasobne vyssi.

Proto chvalim SounMod. Protoze si vic POHRAJU...

Pokud ma vsak stale nekdo pochybnosti o vyznamu Sturmovika v zivote, doporucuji Turbovo okenko alternativni pilotaze...MrknutíÚsměv


Kdysi , kdesi jsem viděl video, jak někdo předváděl SFS extractor. Normálně procházel v SFS souborech uložené textové konfigurační soubory LM, DM, zbraně atd. Takže řeči, že to nejde změnit prostřednictvím soundmodu nemůžu uvěřit.

IL byl takový jaký byl. Pro všechny stejně dokonale nedokonalý. V dobách kdy jsem provozoval CW a pak i lítal jiné online války jsem měl dost příležitostí poznat, jak moc a pro kolik lidí je IL fakt jen zábava a nebo něco víc. A z těchto osobních zkušeností plynou mé silné obavy.

Už nikdy nebudu mít tu jistoru, že maník co mě dostal byl fakt lepší než já.

BTW. Už jenom ty předchozí posty o tom, jak co jinak lítá, i když to třeba není ppravda, ale jen pocit, svědčí o jakési nové nedůvěře, je-li ta hra pořád taková jak byla předtím.

A kokpit z Trabanta v Oktávce ? Úsměv Tady se nebudu přít protože je to věc vkusu každého. Já mám rád letadla. Už jenom to, že jsem v letadle a jemu odpovídajícím kokpitu a koukám na odpovídající budíky je pro mě součástí potěšení ze hry. Byť to není dokobnalé. "Trabant v Oktávce" je prostě slabčácká arkáda.
 
WT_Pedropan
Jirka napsal:
Už nikdy nebudu mít tu jistoru, že maník co mě dostal byl fakt lepší než já.


No jo, to je potom tragedie...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Jirka
WT_Pedropan napsal:
Jirka napsal:
Už nikdy nebudu mít tu jistoru, že maník co mě dostal byl fakt lepší než já.


No jo, to je potom tragedie...Šklebící se


No věšet se kvůli tomu samozřejmě nebudu. Šklebící se Ale řekni, bavil by tě hrát s někým v hospodě maryáš, kdyby jsi neměl jistotu, že nemá cinknutý karty ? No mě teda ne. Mrknutí

ADD já: Mluvíš tady o hře, že jo ? Není součástí hry, stejná možnost výhry pro všechny zůčastněné ? Podle mě by měla být. Teda pokud zrovna nejde o automaty. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a Jirka dne 09-11-2007 13:13
 
WT_Schmouddle
Hele Vogone, chceš si taky rozpakovat SFS fajly? Mám doma extractor, sám jsem si je rozbalil, tak ať se v nich můžeš taky hrabat..

Problém je v tom že SFS fajly umí všichni rozpakovat ale zapakovat zpátky je umějí tak asi čtyři lidi, kterří to nechtějí pustit dál. Takže dokud na způsob zapakování SFS fajlů nepřijde někdo kdo to aktivně pustí dál tak se FM a DM cheaty prostě nekonají.Mrknutí
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Ucho
WT_Pedropan napsal:
Jirka napsal:
Už nikdy nebudu mít tu jistoru, že maník co mě dostal byl fakt lepší než já.


No jo, to je potom tragedie...Šklebící se


Hehe, no to jo. :-)

BW Ale kdo chce mít tuto jistotu 100% potvrzenou, může se přihlásit k Bozzzďovi do cirkusu 1x1 nebo 2x2. Jinak nazdar, jen na stejných érech je to měřitelné...

Teda já na tom modu nejvíc oceňuju, že jsem se už párkrát stal nic netušící obětí nenadálého útoku... to se mi naposled stalo, když jsem si vytrhl sluchátka nebo šel zalejt kafe, náádhera ;-)
 
Jirka
WT_Schmouddle napsal:
Hele Vogone, chceš si taky rozpakovat SFS fajly? Mám doma extractor, sám jsem si je rozbalil, tak ať se v nich můžeš taky hrabat..

Problém je v tom že SFS fajly umí všichni rozpakovat ale zapakovat zpátky je umějí tak asi čtyři lidi, kterří to nechtějí pustit dál. Takže dokud na způsob zapakování SFS fajlů nepřijde někdo kdo to aktivně pustí dál tak se FM a DM cheaty prostě nekonají.Mrknutí


Řeči Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
1stCL_Fucida
WT_Schmouddle napsal:
Hele Vogone, chceš si taky rozpakovat SFS fajly? Mám doma extractor, sám jsem si je rozbalil, tak ať se v nich můžeš taky hrabat..

Problém je v tom že SFS fajly umí všichni rozpakovat ale zapakovat zpátky je umějí tak asi čtyři lidi, kterří to nechtějí pustit dál. Takže dokud na způsob zapakování SFS fajlů nepřijde někdo kdo to aktivně pustí dál tak se FM a DM cheaty prostě nekonají.Mrknutí


Což je jen otázkou času..

Nicméně teď přemýšlím, jakým způsobem zapojit Pe-8 do Kurlandské speciálky. "Speciálkové" komunitě myslím lze maximálně důvěřovat, že si hru nebude ani zkoušet zkazit nějakým sebezvýhodněním apod. K široké veřejnosti ale zdaleka takovou důvěru nemám. Domnívám se, že když dva hrají stejnou hru, měli by mít stejná pravidla. Je mi jedno, jestli jeden hokejový tým má lepší hokejky než druhý, ale jakmile může hrát v sedmi lidech, tak pro mě hokej přestane být zajímavý.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Opitze
Šklebící se Šklebící se

já bych založil nějakou komisi... v té by měli být lidé jako bigjirka, cassius a pod. a na druhé straně někdo s nadhledem, třeba Pedro nebo Turbo(ale ten na vás akorát tak sere)...
a tato komise by se dycynky sešla na TS, a přehrála si ten track s nějakýho COOPu, kde by prohlídla všechny letadla a jejich akce a vyhodnotila jak moc je ten pilot cheater...
každopádně lidi jako Wingman, Kocour, Red, Kyza, a jiní úchylové jsou apriori cheateři... ty nemusí komise vůbec kontrolovat a rovnou by je měla banovat, protože kazí hru kvedlajícím paranoikům... a to se nesmí... to je jasný...
dále komise nebude apriori posuzovat mě, protože ví, že jsem prostě Opitz, provokatér a pan pilot, kterej umí kvedlat jako nikdo jinej, to může potvrdit Wingman(cheater), kterej z toho měl málem vorgáč, jak jsem mu zakvedlal před vočima...

a nad touto komisi pak bude Board of Directors, který schválí to, co rozhodla tato komise - v této komisi bude sedět jenom cibule a rook, kteří v rámci svého filozoficko-nábožensko-morálněpolitického životního postoje dovolují zásadně všechno všem, hlavně když jim koupíte pytlík lentilek...

a tím bych to tak nějak uzavřel...

P.S. Šmudla je cheater, disident a hnusný imperialista...
P.S.2 Pedro je mexikánec, ten umí stejně střílet jedině fazole nosem...
P.S.3 There is only one Opitz...
Upravil/a Opitze dne 09-11-2007 13:46
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Opitz napsal:
Šklebící se Šklebící se

já bych založil nějakou komisi... v té by měli být lidé jako bigjirka, cassius a pod. a na druhé straně někdo s nadhledem, třeba Pedro nebo Turbo(ale ten na vás akorát tak sere)...
Ale jedině v případě že v čele bude stát někdo s podhledem minimálně opice.Cool
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 09-11-2007 13:52
 
1stCL Pepan
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Opitz napsal:
Šklebící se Šklebící se

já bych založil nějakou komisi... v té by měli být lidé jako bigjirka, cassius a pod. a na druhé straně někdo s nadhledem, třeba Pedro nebo Turbo(ale ten na vás akorát tak sere)...
Ale jedině v případě že v čele bude stát někdo s podhledem minimálně opice.Cool





Šklebící seŠklebící seŠklebící se:Šklebící seMrknutí
 
Opitze
já jsem pro, ale budu ředitel a budu jenom rozhodovat a nic nechci dělat... budu ředitel té komise a navíc budu mít právo zabanovat kohokoliv... a jako prvního zabanuju tebe...

toto je můj volební program a slib - okamžitě po zvolení navždy zabanuju cassiuse a bigjirku...

Uděláme si tady takové malé refefrndum...

chcete aby byl opitz ředitel komise zkoumající potencionální cheatování s absolutistickým právem zabanovat kohokoliv?

kdo je pro mě?

Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Flan
1stCL_Fucida napsal:
WT_Schmouddle napsal:
Hele Vogone, chceš si taky rozpakovat SFS fajly? Mám doma extractor, sám jsem si je rozbalil, tak ať se v nich můžeš taky hrabat..

Problém je v tom že SFS fajly umí všichni rozpakovat ale zapakovat zpátky je umějí tak asi čtyři lidi, kterří to nechtějí pustit dál. Takže dokud na způsob zapakování SFS fajlů nepřijde někdo kdo to aktivně pustí dál tak se FM a DM cheaty prostě nekonají.Mrknutí


Což je jen otázkou času..



Kdyz uz, tak ale pravdepodobne tak dlouhyho, ze uz kazdymu v tu dobu bude stejne burt ze na online litaj Ubooty s Darth Vaderem na vezi...
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,577 návštěv