September 28 2024 04:19:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 28

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
Valec
1stCL_pbarry napsal:
3IAP_Sasa napsal:
Taran plne schvaluju pokud mas letadlo s vyzbroji neschopny bombra znicit. Musis si ujasnit ale jestli chces litat na statistiky a prezivani, nebo otacet mapu. Pochybuju, ze by tam Pagy s Barrym, kdyby chteli hrat na streak leteli bez coveru... Pokud chces vsechno podridit vitezstvi na mape pak je taran s bezcennym letadlem (migu mame plnou prdel, nahradnich jaku malo) do nalozenyho bombra da se rict vitezstvim se sanci na preziti 50%. Souper ma smulu. BTW taran byl u VVS uplne beznej.


Ted nas prolit valec z hroznyho uhlu jsem dostal par zasahu a motor v tahu. Tak mi nerikejte ze to nejde. Vy ty bombardery aspon dohonite.

V ty akci co do me cassius narazil jsem uz znicil vlak za 200 000kg. Cover sme meli, sestrelil citika a sestrelil by cassia behem chvile.
Taky jsem si u toho utrhl kridylko a zasekl klapky Úsměv
 
1stCL_Fucida
Ty jsi sundal Piscota bez křidýlka a se zaseknutýma klapkama? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3IAP_Sasa
1stCL_Fucida napsal:
Ty jsi sundal Piscota bez křidýlka a se zaseknutýma klapkama? Úsměv


prej jo, už se mi tím chlubil Úsměv
 
3IAP_Sasa
1stCL_pbarry napsal:
Ale houby, válec přiletí, obětuje Citika a zase zmizí, klasika. Občas se mu připlete do cesty piscot a jinak jsou všichni spokojený Šklebící se


jj tahle taktika je supr. Já ssebou vozím Prágra v pešce. Občas se s někým i srazí a vyčistí oblohu. Šklebící se
 
Panek
Kuban, 1942
Vypadá to, že jsi ji ani nezaletím.
Než se vrátím k PC, tak červení otočí mapu. Leda by taktizovali a nechtělo se jim ke Stalingradu.
Šklebící se
 
313_123
tak a já mám první manévrkill
jo chtěl mého kovasti hieno browstříka
sestřeliti yak 7b dal se semnou do manévrovacího souboje
točil střílel točil no a než jsem stačil vystřelit já zavrtal to do země

jinak opravdu hnusnej pocit když kolem vás svištěj ty rakety Šklebící se

hyvää päivää
 
Panek
No vidíš, být to reálná válka, tak máš sestřel.
Akorát bys musel troufnout Ježíška v počtu zmrtvýchvstání. Šklebící se
Upravil/a Panek dne 16-02-2010 07:13
 
Valec
1stCL_Fucida napsal:
Ty jsi sundal Piscota bez křidýlka a se zaseknutýma klapkama? Úsměv
JJ bez leveho kridylka a sekly klapky Pff .Myslel jsem si ze jste u bombru ale stejne mi to nedalo tak kouknu za sebe a kluk usata za mnou.Rikal jsem si ze jsem v hajzlu s tak poskozenym letadlem ale Piskot byl asi jeste ve vetsi euforii nez ja Úsměv ze to tak posral az sem se divil ze to vubec takhle jde podelat proti skoro boje neschopnemu eru.Takze Piscote priste radsi zustan u bombru kde ti He 111 udelaji cover. Cool
 
1stCL_Piscot
Valec napsal:
1stCL_Fucida napsal:
Ty jsi sundal Piscota bez křidýlka a se zaseknutýma klapkama? Úsměv
JJ bez leveho kridylka a sekly klapky Pff .Myslel jsem si ze jste u bombru ale stejne mi to nedalo tak kouknu za sebe a kluk usata za mnou.Rikal jsem si ze jsem v hajzlu s tak poskozenym letadlem ale Piskot byl asi jeste ve vetsi euforii nez ja Úsměv ze to tak posral az sem se divil ze to vubec takhle jde podelat proti skoro boje neschopnemu eru.Takze Piscote priste radsi zustan u bombru kde ti He 111 udelaji cover. Cool


Nestihl jsem k nemu dostoupat,protoze jsem Te potkal.Dobra prace!
 
3BAP_Bugs
Tak sa nám tie pomery na ADW akosi prestriedali.Šklebící se Kde sú tie časy, keď tam vládli modrí v pomere 54:11. Predsa len pomer 27:25 v prospech červených už nedovoľuje dosahovať tie hviezdne výsledky.Vyděšený
Myslím, že modrí dorazia, až keď bude základný stroj G2 prípadne A4.Vyděšený

BTW 1stCL_jami nie je náhodou starý kamoš Jamamoto?Mrknutí
Ešte, že ste včera večer dorazili, ináč by tam bola skoro nuda.Vyděšený
 
http://3iap.org
313_123
taky ted náko dostávám na prdel

musím se vodnaučit lítat jako červenej Šklebící se
 
3BAP_Bugs
Možno aj koordinácia aktivitý na strane červených pod vedením RFF má na to istý pozitívny vplyv.Mrknutí
 
http://3iap.org
313_123
ale umřel jsem krásně
čučím jak nám šturmy odstřelujou lentilku padnu na ně
jeje vono těch červených je tu nějak moc ...

no hopnu krásně si to plachtím na šnůrách a najednou bum
bouchlo vedle mě letadlo a toho panduláčka mě zabilo Zamračený
 
Kurtis
3BAP_Bugs napsal:
Tak sa nám tie pomery na ADW akosi prestriedali.Šklebící se Kde sú tie časy, keď tam vládli modrí v pomere 54:11.
To je olympiádou. Každej správnej modrej musí popíjet a fandit Mrknutí
 
3BAP_Bugs
Veď hovorím, čakajú na G2 a A4 a aby sa pri tom len tupo neožierali, tak to nazývajú fandením na OH. Ale zasa treba uznať, že vám to tam ide, dojčlanďáci sú v počte metálov druhý.
 
http://3iap.org
3BAP_Cassius Chaerea
Ale s hokejem jsou v pr...zato naši soudruzi to už mají pomalu jisté.Úsměv
 
Panek
Náš dobrej oddíl už G2 má. Šklebící se
 
Panek
Tak vám tu napíšu své postřehy z ADW.

Začal bych jednou věcí, která mne nejvíce vytáčí - konec mapy. Ano, už jsem se ho naučil využívat i já, ale nevíc ho stejně využívají bombry. Už několikrát jsem zažil, že jsem usřelil pešce celej zadek, ale než dopadla ze 7k na zem, tak byla mapa ukončena. Takových nesestřelů mám nepočítaně. Kdyby byly na mapě 2 konce.

Jako, že by server oznámil ukončení započítávání pozemních cílů, ale mapa by běžela ještě 6-10 minut.
"Miluju to", když server odpočítává posledních 50s a objeví se hlášky, že jsou likvidovány cíle tam a tam.

Další je masová střelba na padáky. Kampaň proti této "vlastnosti" by byla neúčiná, tak bych si alespoň přál, aby to ti "hrdinové" měli ve statistice. Když už se chlubí úspěchy, tak ať se pochlubí i svými sračkami.

A nejpodstatnější věc je ta, která je součástí Ila. Zvuky. Rozjedete se na osamoceného Lagga, blížíte se k němu zespoda ze šesté. Kolem nikdo, vidět vás nemůže, ale najednou 100m před hranicí efektivní střelby za to pilot kutne a zmizí. Prostě nic není tak slyšet, jako befko na šestý (stahování plynu je na nic). To i s B-239 jsem se zezadu dokázal přiblížit k nicnetušícímu chudákovi.
Jako kdyby to bylo jednou, ale ono je to furt. To je na iritující, že si du raději zahrát šachy. Vlastně jsem po přesedlání na BF sestřelil jen jedno letadlo a to proto, že stoupal jako dvojka a soustředil se na svého vedoucího. Jinak mi ostatní sestřely utekli na to, že byla ukončena mapa, nebo se jim podařilo zmizet domů. Jestli to zmrzačené letadlo cestou domů něko sejmul je jiná věc. Já do "prasomlejnu", který se odehrává do 3k výšky jdu jen pár minut před koncem mapy. Tam je tolik rudých, že létat tam je jak rozhánět včelý roj klackem.

Tohle se v coopkové válce tak často neděje, protože tam všichni startují v jeden okamžik a v místě boje už je chumraj.

Jinak co se týká zážitků, tak je to o třídu výš než coop války. Stačí, když někde vyčkváváte a objeví se letadlo, které se nejeví přátelsky. Najednou vám vyletí tepová frekvence. Takového adrenalinu jsem nikdy na coop válkách nezažil.

Postřehy z modré strany:
Nemáš-li "přítele na telefonu" (TS cooperace), tvá bojová účinost klesá na 20%

Nedivím se, že modří hodně preferují FW před Bf. Se "sonar efektem" je potřeba nepřátelský letoun rozebrat během prvního útoku a ne ho uklovávat s F2 v oblasti, kde má další kamarády na TS.

Pe-2 je sfině. Když vytáhne svůj náklad do 7k a vy nemáte FW, tak má hodně velkou šanci na přežití. Díky rychlosti, relativní odolnosti a hlavně tomu končení mapy.
 
Panek
Pro další evoluci ADW bych navrhoval:

1. Ukončit započítávání pozemních cílů o několik minut dříve, než bude ukončena mapa.

2. Když MOD, tak se zvuky.

3. Mít jako rezervní letadlo F2 proti Yak7B je trochu divné. Raději bych volil Emila. Než F2 uklovou B-25 nebo Ila, tak jsou vygumovány.


 
1stCL_pbarry
Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,008 návštěv