September 28 2024 04:20:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 21

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
clone9cz
Počkejte po válce na civilní soud ... Panek 2 pekárny, Pagy 1/2 a k tomu vrtuli od větrnýho mlejna. Jeden 10 let na Sibiři, druhej 5 a k tomu 20 navrch za to, že mluví neznámou řečí.Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
Panek
Potupně se hlásím k sestřelu přátelského stíhače. Bylo to IAR. Jakmile jsem zjistil, že to nemá siluetu B-239 ani befka, tak jsem mu nadělil dávku z mých 20mm kanonu. Dostal 7 z 8 vystřelených a musel skákat. Šklebící se
 
Panek
1stCL_Pagy napsal:
pak ti stačí 7 slovy sedm Šklebící se zásahů na dva išaky. Holt někdy máš štěstí a někdy smůlu

To je nic, to ještě 1stCL_Vogon na LiW uděleil lekci trojci Laggů
3.IAP_Panek Lagg-3 4.S
3.IAP_Kane Lagg-3 4.S
3.IAP_Ondura Lagg-3 4.S

Všechny nás dostal na 7 zásahů. Přitom jsem se sám přesvědčil, že Lagg vydrží hodně.
 
3IAP_Sasa
hosi snad si nebudete jeste stezovat, ze yak nejde sestrelit... Cool
 
Panek
Něco mezi nebem a zemí. Tudle jsem sejmul Hurrika na 3 (slovy 3 zásahy)
 
Panek
Já ho zabil Smutný

http://www.adw.al...index.html
 
1stCL_Piscot
Zivot je boj,ja jednou sundal Bumika a jednou jedinkrat jsem trefil bombr z velke dalky a predni polosfery mirne vlevo a lehce pod.Bohuzel to byl vlastni.

Mimochodem,takovy Cassius dokaze sundat letadlo bez jedineho vystrelu. Naštvaný
 
Panek
Tak jsem si na oplatku (toho vlastniho sestřelu) dovezl z jedineho letu 2x Yak-1A
Musel jsem si pro ně na nepřátelské území a uplatnit podivne gunnery na ADW (32%), ale jsem na ně hrdý.
Mimochodem, žádný z nich nepřišel o křídlo nebo tak, prostě to zakroutili do země.
 
3IAP_Sasa
Piscot napsal:
Zivot je boj,ja jednou sundal Bumika a jednou jedinkrat jsem trefil bombr z velke dalky a predni polosfery mirne vlevo a lehce pod.Bohuzel to byl vlastni.

Mimochodem,takovy Cassius dokaze sundat letadlo bez jedineho vystrelu. Naštvaný


Taran plne schvaluju pokud mas letadlo s vyzbroji neschopny bombra znicit. Musis si ujasnit ale jestli chces litat na statistiky a prezivani, nebo otacet mapu. Pochybuju, ze by tam Pagy s Barrym, kdyby chteli hrat na streak leteli bez coveru... Pokud chces vsechno podridit vitezstvi na mape pak je taran s bezcennym letadlem (migu mame plnou prdel, nahradnich jaku malo) do nalozenyho bombra da se rict vitezstvim se sanci na preziti 50%. Souper ma smulu. BTW taran byl u VVS uplne beznej.
 
1stCL_pbarry
3IAP_Sasa napsal:
Taran plne schvaluju pokud mas letadlo s vyzbroji neschopny bombra znicit. Musis si ujasnit ale jestli chces litat na statistiky a prezivani, nebo otacet mapu. Pochybuju, ze by tam Pagy s Barrym, kdyby chteli hrat na streak leteli bez coveru... Pokud chces vsechno podridit vitezstvi na mape pak je taran s bezcennym letadlem (migu mame plnou prdel, nahradnich jaku malo) do nalozenyho bombra da se rict vitezstvim se sanci na preziti 50%. Souper ma smulu. BTW taran byl u VVS uplne beznej.


Ted nas prolit valec z hroznyho uhlu jsem dostal par zasahu a motor v tahu. Tak mi nerikejte ze to nejde. Vy ty bombardery aspon dohonite.

V ty akci co do me cassius narazil jsem uz znicil vlak za 200 000kg. Cover sme meli, sestrelil citika a sestrelil by cassia behem chvile.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3IAP_Sasa
Tak potom to udelal dobre, kdyz vedel ze je v hajzlu. Znicil 1 nepotrebnej stroj za drahocenej Heinkel. Skoda ze do tebe nevrazil driv Úsměv

Jinak az budete do nasich bombru strilet jen sedmickama tak ti pak uznam, ze kanon je na bombra zbytecnost.
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 15-02-2010 22:25
 
1stCL_pbarry
3IAP_Sasa napsal:
Tak potom to udelal dobre, kdyz vedel ze je v hajzlu. Znicil 1 nepotrebnej stroj za drahocenej Heinkel. Skoda ze do tebe nevrazil driv Úsměv

Jinak az budete do nasich bombru strilet jen sedmickama tak ti pak uznam, ze kanon je na bombra zbytecnost.


no ja myslel ze mate 2xUB
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3IAP_Sasa
nj vlastne ted jo, ale ja s tim jeste neletel. Úsměv

BTW me se libi jak ted delate lov na Valca Úsměv. Sunda vam 2x Piskota a uz sedite vsici ve stihacce... to vam za to stoji 1 pilot? Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
1stCL_Pagy
Saso mi lov na Valce neporadame jen on ma smulu ze porad leta tam kde mi letime s bombrama Šklebící se Jinak navíc oproti prvnímu letu bylo méně letadel v coveru a v bombrech sedele stejna grupa jak minule Šklebící se
 
1stCL_Fucida
3IAP_Sasa napsal:
BTW me se libi jak ted delate lov na Valca Úsměv. Sunda vam 2x Piskota a uz sedite vsici ve stihacce... to vam za to stoji 1 pilot? Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Provokatére Úsměv Sice jsme to nezvládli beze ztrát, ale bombardéry jsme nad cíl doprovodili a ty mohly bezpečně odhodit Úsměv Já jsem s dnešními celkovými výsledky veskrze spokojený.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3IAP_Sasa
Nj to je fakt. Druhý místo ve válce je dobrý. Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 15-02-2010 23:54
 
1stCL_Fucida
3IAP_Sasa napsal:
Nj to je fakt. Druhý místo ve válce je dobrý. Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Ano, my vám k němu z celého srdce gratulujeme! Vyděšený
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3IAP_Sasa
1stCL_Fucida napsal:
3IAP_Sasa napsal:
Nj to je fakt. Druhý místo ve válce je dobrý. Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Ano, my vám k němu z celého srdce gratulujeme! Vyděšený


Koukám, že jste zahájili strategický ústup do předem připravených pozic ve Vyazmě Úsměv
 
1stCL_Fucida
Inu je tomu skutečně tak Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_pbarry
3IAP_Sasa napsal:
nj vlastne ted jo, ale ja s tim jeste neletel. Úsměv

BTW me se libi jak ted delate lov na Valca Úsměv. Sunda vam 2x Piskota a uz sedite vsici ve stihacce... to vam za to stoji 1 pilot? Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Ale houby, válec přiletí, obětuje Citika a zase zmizí, klasika. Občas se mu připlete do cesty piscot a jinak jsou všichni spokojený Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,040 návštěv