September 29 2024 00:21:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
WT_Horrido
Wardog napsal:
Ale teď vážně.Máš pravdu Horrido v tom,že tyhle projekty a nedodělky do Ila asi nepatří.Místo toho jsme mohli mít plno skutečně létajících a dosud chybějících letadel.
Ale jak vidíš,lidi to baví takový šílenosti modelavat a bude i plno těch,který si do toho rádi vlezou Úsměv


Stejne to poridim kvuli Aradu ze. Nikdo nikoho nenuti sedat do Hortenu a Ta-183... Jen skoda te vynalozene energie. Oleg ma zrejme slabost pro tyhle zbytecnosti. Od nekoho kdo je tak hrdy na svuj letovy model a realismus bych cekal tvrdsi pristup pri vyberu typu...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
torr
WT_Peci napsal:
torr napsal:
nemůžu si pomoc ale když vidím tu stihačku Ta-183? okamžitě si mi vybavý Mig-15.Ti Sověti co neokopírují to nemaj na to konto,moc bych se divil kdyby plany této stihačky nebyly ukořistěny sověty.
PS:Když už se dělaj takový era tak by mohly být třeba:
Ju-187 - nástupce Ju-87,Me-309 ,Me-509 ...


No na to, že mají vzhledově společný jen to, že jsou to středoplošníky, máš docela bájnou představivost...

A když už sem taháš neschopnost rusů něco vymyslet, tak ti rád povím, že to byli američani, kdo kupoval celý letadlo (tuším ukrajinský suchary, nebo MiGy-29), aby se dostal k ruský vystřelovací sedačce. Holt některé "urban legends" jsou těžko vyvratitelné.

P.S. To, že MiG-15 vychází z Ta183, je pravda, ovšem ne tak, že ji rusáci okopírovali.


ad Mig-29 nemluvím o posledních typech letadel,mluvím letadlech vzniklých po valce a to je sakra velký rozdíl.Mimochodem proč se mi při pohledu na Mig-29 vybavý F-18?Nebyla náhodouF-18 dřív než Mig-29?Když jsem sloužil v Planý na letišti,ten rok tam přilítávaly Migy-29 a těch poruch co jsem slyšel na adresu těchto strojů,jedna za vše porucha hydrauliky
ad neschopnost rusů,není myšlena všeobecně,vždyt AK-47,T-34 jsou vynikající zbraně
Upravil/a torr dne 03-05-2006 09:55
 
WT_Peci
asi by ses měl víc podívat - F-18 je úplně jiná než MiG-29. to že má dva motory a dvě směrovky je může činit podobnými, ale konstrukčně jsou řešeny úplně jinak (P.S. Když uděláš s F-18kou kobru, složí se jí prý křídla...)
Pokud mluvíš o letadlech po válce jsem zvědavý, co mi řekneš na MiG-21, který je konstrukčně z 50tých let.... Ten je podobný čemu?
 
GC3_Messik
WT_Peci napsal:
asi by ses měl víc podívat - F-18 je úplně jiná než MiG-29. to že má dva motory a dvě směrovky je může činit podobnými, ale konstrukčně jsou řešeny úplně jinak (P.S. Když uděláš s F-18kou kobru, složí se jí prý křídla...)
Pokud mluvíš o letadlech po válce jsem zvědavý, co mi řekneš na MiG-21, který je konstrukčně z 50tých let.... Ten je podobný čemu?


trubce s kuželem Šklebící seÚsměv
Upravil/a GC3_Messik dne 03-05-2006 10:01
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Tajpan
torr napsal:
WT_Peci napsal:
torr napsal:
nemůžu si pomoc ale když vidím tu stihačku Ta-183? okamžitě si mi vybavý Mig-15.Ti Sověti co neokopírují to nemaj na to konto,moc bych se divil kdyby plany této stihačky nebyly ukořistěny sověty.
PS:Když už se dělaj takový era tak by mohly být třeba:
Ju-187 - nástupce Ju-87,Me-309 ,Me-509 ...


No na to, že mají vzhledově společný jen to, že jsou to středoplošníky, máš docela bájnou představivost...

A když už sem taháš neschopnost rusů něco vymyslet, tak ti rád povím, že to byli američani, kdo kupoval celý letadlo (tuším ukrajinský suchary, nebo MiGy-29), aby se dostal k ruský vystřelovací sedačce. Holt některé "urban legends" jsou těžko vyvratitelné.

P.S. To, že MiG-15 vychází z Ta183, je pravda, ovšem ne tak, že ji rusáci okopírovali.


ad Mig-29 nemluvím o posledních typech letadel,mluvím letadlech vzniklých po valce a to je sakra velký rozdíl.Mimochodem proč se mi při pohledu na Mig-29 vybavý F-18?Nebyla náhodouF-18 dřív než Mig-29?Když jsem sloužil v Planý na letišti,ten rok tam přilítávaly Migy-29 a těch poruch co jsem slyšel na adresu těchto strojů,jedna za vše porucha hydrauliky
ad neschopnost rusů,není myšlena všeobecně,vždyt AK-47,T-34 jsou vynikající zbraně


F18 a Mig29 podobné?? Ani náhodou. Ani tvarom a ani určením. Mrknutí
 
WT_Peci
3IAP_Messik napsal:
WT_Peci napsal:
asi by ses měl víc podívat - F-18 je úplně jiná než MiG-29. to že má dva motory a dvě směrovky je může činit podobnými, ale konstrukčně jsou řešeny úplně jinak (P.S. Když uděláš s F-18kou kobru, složí se jí prý křídla...)
Pokud mluvíš o letadlech po válce jsem zvědavý, co mi řekneš na MiG-21, který je konstrukčně z 50tých let.... Ten je podobný čemu?


trubce s kuželem Šklebící seÚsměv


to je fakt, máš palivo - letíš, nemáš palivo - neletíš... v osmdesátých (nebo na konci sedmdesátých) letech měli piloti vypsanou mezi sebou soutěž, kdo přistane s nejmenším množstvím paliva v nádrži - ta soutěž skončila tím, že to jeden z pilotů nedotáhnul na dráhu a posadil MiGa asi 200m před prahem VPD (shodou okolností vedle benzínky)Šklebící se - pak bylo vydáno nařízení, že snad kdo přistane a bude mít v nádržích míň jak 200l (tím množstvím si nejsem úplně jistý), už si nazalítá
 
torr
ad tajpan : ůkoly mezi jinýmy jukni na http://www.valka.cz/newdesign/v900/clanek.php?id=11007 a tam je napsáno že MiG-29SMT plnit podobné úkoly jako letouny F-16C nebo F/A-18C
 
313_OTU_oblak
hmm...jestli bude MiG-9, Su-11(švalbína ruská) a MiG-15(proč ne, když tam bude Ta-183) tak proč ne....ale když budou mít němci prodoudové stroje a rusové s vyjímkou MiGu-9 vrtule s raketovým ocasem mi to přijde nevyvážené. A to tak že dost. Snad bude MiG-9 správně "uber" a bude stačit držet krok Ta-183...i když Ta je modernější....
 
WT_Horrido
Nevyvazene? Šklebící se Jestli jde o vyvazenost nebudel lepsi parit Blazing angels?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
TCRaven
WT_Peci napsal:
asi by ses měl víc podívat - F-18 je úplně jiná než MiG-29. to že má dva motory a dvě směrovky je může činit podobnými, ale konstrukčně jsou řešeny úplně jinak (P.S. Když uděláš s F-18kou kobru, složí se jí prý křídla...)
Pokud mluvíš o letadlech po válce jsem zvědavý, co mi řekneš na MiG-21, který je konstrukčně z 50tých let.... Ten je podobný čemu?


Když s F-18 uděláš kobru, tak se jí křídla nesloží, takový přetížení tam není. Tedy za předpokladu, že ti ji podaří přetáhnout přes nějakejch tuším AoA 45°. Pak ti dost možná zdechnou motory a budeš padat jak brambora.
 
http://airspace.cz
GC3_Messik
WT_Peci napsal:
3IAP_Messik napsal:
WT_Peci napsal:
asi by ses měl víc podívat - F-18 je úplně jiná než MiG-29. to že má dva motory a dvě směrovky je může činit podobnými, ale konstrukčně jsou řešeny úplně jinak (P.S. Když uděláš s F-18kou kobru, složí se jí prý křídla...)
Pokud mluvíš o letadlech po válce jsem zvědavý, co mi řekneš na MiG-21, který je konstrukčně z 50tých let.... Ten je podobný čemu?


trubce s kuželem Šklebící seÚsměv


to je fakt, máš palivo - letíš, nemáš palivo - neletíš... v osmdesátých (nebo na konci sedmdesátých) letech měli piloti vypsanou mezi sebou soutěž, kdo přistane s nejmenším množstvím paliva v nádrži - ta soutěž skončila tím, že to jeden z pilotů nedotáhnul na dráhu a posadil MiGa asi 200m před prahem VPD (shodou okolností vedle benzínky)Šklebící se - pak bylo vydáno nařízení, že snad kdo přistane a bude mít v nádržích míň jak 200l (tím množstvím si nejsem úplně jistý), už si nazalítá


těch 200l je na kolik minut letu?? Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Wardog
WT_Horrido napsal:
Nevyvazene? Šklebící se Jestli jde o vyvazenost nebudel lepsi parit Blazing angels?


Tady skutečně nejde o vyváženost.Přece si nikdo nemůže myslet,že se taková "věc" jako je Ta 183 objeví na nějaký online mapě s historickým scénářem Úsměv
Horten je taky leda pro offline blbnutí.......

Já osobně bych si to taky jenom tak na chvíli vyzkoušel,mě tolik nevadí že to tam (asi) bude,ale škoda je toho,že ty lidi,co se s tím modelujou,ten čas mohli věnovat letadlům,který se podle historický předlohy někde uplatní.
Upravil/a Wardog dne 03-05-2006 13:41
 
313_Blc
Sem zvědavý kdy (a jestli vůbec) bude Avia ... model už mají a pokud dávají do patchů takové raketové nesmysly, tak by tam už mohli šoupnout i tu Avii - hotová je :rol:
 
Hoper
torr napsal:
ad tajpan : ůkoly mezi jinýmy jukni na http://www.valka.cz/newdesign/v900/clanek.php?id=11007 a tam je napsáno že MiG-29SMT plnit podobné úkoly jako letouny F-16C nebo F/A-18C

tohle srovnání přeci nemyslíš vážně ? Šklebící se
jinak, teď (právě teď) jsem se doslechl, že amíci rádi využili některé technologie z MiGu-25, co ho tak blahosklonně daroval Bělenko, na tebou zmiňovaný Hornet (a Eagla) Úsměv

a proč si jsou letadla podobná ? asi stejně tak jako třebas auta (jak tuhle někdo zmiňoval) - je nějaký "trend" na základě aktuálních poznatků a podle něj se staví
i třebas poznatků, různě získaných z druhé strany
žádná země se nerozmýšlela použít již něco vymyšlené a ověřené. proč totiž vynakládat značné prostředky na něco, co už je vymyšlené, že...
Amíci se riskantně honili za ruskýma ponorkama (a občas se i "dohonili" ), aby získali info o nich. Rusům stačilo milion dolarů vylpacených na účet jednoho penězouvědomělého příslušníka US Army a věděli "to samé" za nesrovnatelně krátší dobu a bez námahy

když se bavíme o využití cizího výzkumu - docela by mne zajímala tahle část historie WWII - si to vykládám nějak podobně jako v Jak jsem vyhrál válku, kde se "sháněli" po vínech či čem Úsměv
Jen to muselo být zajímavější díky tomu, že amíci byli od Rusů podstatně vzdálenější (dělilo je "německé" území) Úsměv - hluboké průniky na nepřátelské území a tak ... Šklebící se
 
Rufu
Vždycky jsem si chtěl zalítat v tomhle fokáči Úsměv http://www.luft46...otrb-4.jpg
Nemodeluje to někdo?
 
torr
Hoper napsal:
torr napsal:
ad tajpan : ůkoly mezi jinýmy jukni na http://www.valka.cz/newdesign/v900/clanek.php?id=11007 a tam je napsáno že MiG-29SMT plnit podobné úkoly jako letouny F-16C nebo F/A-18C

tohle srovnání přeci nemyslíš vážně ? Šklebící se
jinak, teď (právě teď) jsem se doslechl, že amíci rádi využili některé technologie z MiGu-25, co ho tak blahosklonně daroval Bělenko, na tebou zmiňovaný Hornet (a Eagla) Úsměv

a proč si jsou letadla podobná ? asi stejně tak jako třebas auta (jak tuhle někdo zmiňoval) - je nějaký "trend" na základě aktuálních poznatků a podle něj se staví
i třebas poznatků, různě získaných z druhé strany
žádná země se nerozmýšlela použít již něco vymyšlené a ověřené. proč totiž vynakládat značné prostředky na něco, co už je vymyšlené, že...
Amíci se riskantně honili za ruskýma ponorkama (a občas se i "dohonili" ), aby získali info o nich. Rusům stačilo milion dolarů vylpacených na účet jednoho penězouvědomělého příslušníka US Army a věděli "to samé" za nesrovnatelně krátší dobu a bez námahy

když se bavíme o využití cizího výzkumu - docela by mne zajímala tahle část historie WWII - si to vykládám nějak podobně jako v Jak jsem vyhrál válku, kde se "sháněli" po vínech či čem Úsměv
Jen to muselo být zajímavější díky tomu, že amíci byli od Rusů podstatně vzdálenější (dělilo je "německé" území) Úsměv - hluboké průniky na nepřátelské území a tak ... Šklebící se


ohledně srovnání : to řekni autorovi toho článku a ne mě Šklebící se a ostatně proč je to srovnání tak špatné?
 
Hoper
a pokud se vrátím zpět k patchům - nevím, proč dělají "jen" prouďáky od Němců, čímž pak znemožňují vytvoření itřebafiktivní mapy pro trochu hratelnější DF
kdyby se věnovali posledním verzím vrtulových letadel, mohlo tam být mnohem větší zastoupení i z jiných zemí (Japonska Šklebící se) a letový park experimentálních prototypů tak mnohem vyrovnanější ...

a myslím, že MiG-15 nebude - vyjde v samostatném titulu v roce 2010 pod názvem Sabre Alley Šklebící se
 
Hoper
torr napsal:
ohledně srovnání : to řekni autorovi toho článku a ne mě Šklebící se a ostatně proč je to srovnání tak špatné?

"tvrdil" jsi, že MiG-29 je okopčená F/A-18
a na "důkaz" jsi dodal link a citoval, že mají "shodné využití"
čili tvrdit, že je okopírovaná na základě shodného použití mne rozesmálo Úsměv
 
Hoper
SMTčko je snaha MiGojanovců udržet svoje letadlo ve výrobě (co by stíhač VVS vyhrálo Su)
takže na původní přífrontovou stíhačku, umožňující nosit i hloupé bomby a neřízené rakety, navěsili co šlo
v tomto jediném vidím podobnost
ale ne s F/A-18, která od začátku je Fighter-Attack, ale s F-16 ...
 
torr
Hoper napsal:
torr napsal:
ohledně srovnání : to řekni autorovi toho článku a ne mě Šklebící se a ostatně proč je to srovnání tak špatné?

"tvrdil" jsi, že MiG-29 je okopčená F/A-18
a na "důkaz" jsi dodal link a citoval, že mají "shodné využití"
čili tvrdit, že je okopírovaná na základě shodného použití mne rozesmálo Úsměv


moment já jsem netvrdil že Mig-29 je kopie F-18 já jsem napsal že se mi vybavý a to je sakra podstatný rozdíl,čti prosím přesně co píši,čeština má velkou slovní zásobu. Mrknutí

PS: takže kdo má pravdu ty nebo ten autor,jestli ty tak by si měl toho autora na to upozornit
Upravil/a torr dne 03-05-2006 11:25
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,035 návštěv