September 28 2024 14:12:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
310_cibule
Dotaz pro chytré hlavy.

Nainstaloval jsem soundmod. Spustil. Otevřela se úvodní obrazovka v ruštině, dostal jsem se na 5% procent stahování, pak si Il klekl (mám sampling rate soundu na 44100 dle návodu).

Neměl jsem nic zálohovaného, tak jsem vrátil celý systém ke dva dny starému úložnému bodu. S Ilem a soundmodem to kupodivu nehlo. Výsledek stále stejný včetně té ruštiny.

Přeinstaloval jsem Ila včetně patchů. Fungoval. Zálohoval soubory exe a files.SFS Naistaloval soundmod, výsledek viz výše. Vrátil jsem do kořenového adresáře zálohované originální soubory, Il už ani neukazuje tu úvodní obrazovku. Kleká si krátce po poklepání na exe soubor.

Mám to celé vyhodit z okna?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Co ty ostatní soubory v soundmodu, nezapomněls na ně? Nějaký ten *.dll a tak..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
MK_Paja
vracíš tam opravdu orig. "noCD" il2fb.exe ?
 
WT_Pedropan
AH_Watson napsal:
310_Mamutak napsal:

http://allaircraf....php?t=917
Vyděšený


Nedaří se mi zaregistrovat, ani na pátý pokus. Je nějaký jiný zdroj či cestička ?


Mel jsem stejny problem. Ta "O" nejsou O, ale nuly...
 
http://www.wtigers.org/
WT_Horrido
310_cibule napsal:
Neměl jsem nic zálohovaného, tak jsem vrátil celý systém ke dva dny starému úložnému bodu. S Ilem a soundmodem to kupodivu nehlo.


Automaticky se zalohuji jen systemove zalezitosti ne nejake instalace her.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Rufu
Každej už snad má dost velkej disk na to ,aby mohl překopírovat funkčního Ila do jiného adresáře a tam si ho bastlit ne??Vyděšený
 
310_cibule
Ne, Rufu, to teda nemá.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:
Co ty ostatní soubory v soundmodu, nezapomněls na ně? Nějaký ten *.dll a tak..


Všechno, Fuči, všechno. Rozbalil jsem ten rar soubor do adresáře Ila.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Maxxis
je ten další sound mod dobrej, ma cenu stahovat či se registrovat ? diky za info ...
 
Ucho
paja_cz napsal:
vracíš tam opravdu orig. "noCD" il2fb.exe ?


Taky si myslím, že to vyžaduje cracklou verzi hry.
 
WT_Schmouddle
SeaBull, prekopiruj to jeste jednou a dej pozor abys ty soubory opravdu prepsal. Nebo to rozpakuj nekam stranou a teprve pak prekopiruj, at mas jistotu. Me to chodilo napoprve...


[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Flan
Maxxis napsal:
je ten další sound mod dobrej, ma cenu stahovat či se registrovat ? diky za info ...


Nectes ?
Je to v podstate furt to same, par veci navrch, neco lehce upraveno,z zadne prevratne veci - novy obsah atd... To staci pro registraci, ne ? Mrknutí
 
310_cibule
Tak teď už je to sichr. JSEM ÚPLNĚ BLBEJ RESP. SENILNÍ. Od včerejšího večera se mořím se soundmodem (tři totální přeinstalace Ila, celkem asi čtyři hodiny usilovného rozčilování se u PC). Před pěti minutami jsem ho najednou rozchodil. A vůbec nevím proč.

Jdu si stáhnout kokpit liberátora, naposledy (a vlastně poprvé, nepočítám-li CFS3) se proletím ve svém oblíbeném letadle (škoda, že jsem nestihl také wellingtona) a pak to nakouřím někam do skalnatého pobřeží. Takhle vygumovanej už nemá smysl žít.... Příště bych třeba ani nemusel trefit do Wings Clubu...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Mimochodem, když už jsme u toho: nemáte někdo skin B-24 v markingu 311. (Cz.) Squadron RAF od Coastal Command?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Cibule..bacha na silo Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
XXX_Dazz
310_cibule napsal:
Ne, Rufu, to teda nemá.


Veliteli, potvrzuji Šklebící se
 
BP_Tyrl
310_cibule napsal:
Před pěti minutami jsem ho najednou rozchodil. A vůbec nevím proč.


No a o tom to přece je. Ne? Jseš dobrej. Rozchodil jsi to. Cesta a způsob nikoho nezajímá. Pokud na tom nejsou stopy po kladivu.Šklebící se
 
1stCL_Bumik
310_cibule napsal:
Mimochodem, když už jsme u toho: nemáte někdo skin B-24 v markingu 311. (Cz.) Squadron RAF od Coastal Command?


Mnoooooo

Mam template na B-24, takze kdyz posles nejaky pekny nakres toho ceskyho, muzu Ti ho udelat, stejne nemam co delat Mrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
No Bumíku jestli nemáš co dělat nechceš mi udělat skin na jednomístného ila? Stačí pod kabinu pár hvězdiček se jmény Pbarry, Sabot, Fučida... nemusej tam bejt všici lioni stači ta lepší squadra a na směrovku namalovat pikantní opičku na špagátě.Vyděšený
 
1stCL_Bumik
Ta bude problem s rozlisenim, na 1024x1024 na hvezdicku pod kabinu nejsem schopen vrazit citelne jmeno Vyděšený

Ale jinak to klidne udelam Mrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,685,555 návštěv