September 28 2024 04:20:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 27

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
Drevokocur
dedikáč je koukám už taky venku. Teď už mně jen zajímá jak se třepou při střelbě Befka Cool
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
XXX_Dazz
Ty voe já jsem zase pomalý :cry:
 
AH_Cutora
to nic dazzi, ja taky zaspal. Tudiz i AH server.
 
Easy Target
Jak jsem tady uvažoval nad těmi 4motoráky tak mě napadlo že třeba taková B-17 by se dala vymodelovat relativně rychle - samozřejmě nově se musí udělat kokpit ale zadní boční posty jsou skoro stejné jako u B-25 (akorát by se upravil pohled ven aby byly vidět 4 motory, horní věž je shodná pro všechny US bombery takže se opět akorát upraví pohled ven, zadní palpost- zase jenom změním prosklení kabiny jinak nic, nová by byla akorát spodní věž(a ta by se dala využít i u B-24), střeliště u navigátora a přední boční posty + kabina navigátora s berany pro ovládání podbradku u verze "G". Ale to je jen terorie asi se bohužel pilotovatelných heavies nedočkáme....
 
rudidlo
Easy Target napsal:
Jak jsem tady uvažoval nad těmi 4motoráky tak mě napadlo že třeba taková B-17 by se dala vymodelovat relativně rychle - samozřejmě nově se musí udělat kokpit ale zadní boční posty jsou skoro stejné jako u B-25 (akorát by se upravil pohled ven aby byly vidět 4 motory, horní věž je shodná pro všechny US bombery takže se opět akorát upraví pohled ven, zadní palpost- zase jenom změním prosklení kabiny jinak nic, nová by byla akorát spodní věž(a ta by se dala využít i u B-24), střeliště u navigátora a přední boční posty + kabina navigátora s berany pro ovládání podbradku u verze "G". Ale to je jen terorie asi se bohužel pilotovatelných heavies nedočkáme....
Sorry, ale pohledy ven se nemodelují s tím, co je za ním. Pohledy ven jsou renderované podle celkového modelu letadla.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
LesniHU
Easy Target napsal:
Jak jsem tady uvažoval nad těmi 4motoráky tak mě napadlo že třeba taková B-17 by se dala vymodelovat relativně rychle - ...

Recyklace existujicich kabin me uz napadla taky, ale znamenalo by to opustit kompletni presnost (vcetne detailu verzi zamerovacu atd.) ve prospech spise obecnych modelu. Ja bych proti nebyl, ale OM proti je. Po vyjiti BoB pry mozna (to nekde psal OM vcetne slova 'mozna' ) predaji kod ila nejake jine firme, aby mohla udelat par datadisku, tak pak se mozna dockame.

A jeste si dovolim pretisknout informace, co uz urcite zname, ale jsou hezky shrnuty (a pro jejich zverejnovani tu tohle vlakno je):
mkubani napsal:
Oleg to uz predsa jasne napisal:

a. bude velky FREE add-on s Ju-88, Tempestom, atd. Podla internych smernic, Maddox Games nemoze vydat nic komercne, ak za to modelarovi nezaplati. Pokial viem, tak Ju-88 a Tempest su stale "free". Maddox z nich nebude mat ziaden priamy financny osoh.

b. bude PLATENY IL-10 add-on pre Rusky trh (zatial)

c. bude PLATENY PE-2 add-on pre Rusky trh (zatial)

d. bude nieco ako Secret Weapons of VVS add-on pre Rusky trh (zatial)

Je mozne, ze b + c + d budu vydane ako jedna velka zbierka 3CD spolu. To neviem.
 
Easy Target
Když tak o tom přemýšlím a čtu tady ty příspěvky tak bych řekl že ten BoB bude akorát zase lapačka na peníze :sm29: - opět WW-II, asi zase to samé co tu už bylo (ne že by to nebylo mé oblíbené období ale - název Battle of Britain je dost nešťtastný protože se to asi zase zvrhne v celou válku. Upřímně si nedovedu představit co chtějí vylepšovat na letadlech - už takhle jsou krásná - že by nýty byly 3D ???? Jestli bude časem opět pacific - tak tedy - to by bylo šílené ! Anebo i východní fronta - proboha - vždyť to tu už bylo - kupovat si zase to samé jen HW náročnější ? Fakt by vás to bavilo i po 101 ? Já bych osobně raději uvítal WW-I, hadraplány a :sm25: souboje na život a na :Fuci: - dokonale odladěné lehoučké éroplány, útoky na vzducholodě - prostě takového red barona III. Vždyť je to škoda po tolika letech s WW-II už zase další WW-II.Ale je to jenom můj názor, nemusíte souhlasit.
 
1stCL_Fucida
Nesouhlasím Úsměv.

WWII FOREVER! :jamamoto:
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wardog
A tak to já zase souhlasím na 100%.
Název Battle of Britain mě příjde taky docela divněj.Je to přece jenom dost krátký období WWII.Takže bude například "k dostání" jenom Emil a na verze F a G můžem zapomenout? A nebo se můžem konečně těšit například na středomoří? Ale to potom už jaksi nebude BoB že?Rozhodně by se hodil nějakej univerzálnější název.

A co se týká WW I , já bych to bral všema deseti!Od dob perfektního Red Barona II se žádnej jinej simulátor z tohoto období neobjevil,což je hrozná škoda.WW II není taky špatná,ale plátno,drátěný výztuhy,rotační motory,bílý šály a brýle zaflákaný olejem to je moje srdcová záležitost Mrknutí
 
rOckie
jasně že se další letadla do BoB přidají. Nakonec by celá serie měla obsáhnout snad všechna významná bojiště. Trochu megalomanský, ale počítám, že vědí co si můžou dovolit.
engine sturmovika je uz starej. vlastne zastaralej. kdyby Oleg nedělal PF, mohl tu být BoB někdy příštím rokem. takhle hrajem hru, která v době BoB "oslaví" pomalu desáté narozeniny od započetí vývoje.
BoB nemá být jen pastva pro oči, ale simulátor nové generace. Hlavně jde o:
FM- jsou věci, který současný model prostě v potaz nebere.Verze 4 je super, ale tyhle limity nemůže podle tvrzení Olega překonat.Na to je potřeba nová hra. V době, kdy to Oleg dělal, nebyly PC, které by složitý fyzikální model počítaný v reálném čase zvládly.
DM- to samý platí o DM. Letadla se maj skládat z jednotlivých dílů podle výkresů - a ty mají být každý zvláśť poškoditelný.
-no a model počasí- jak vizuální proměna (oblačnost je v ilovi nic moc), tak vliv počasí na chování letadel.

já se na BOB teším, protože věřím, že to bude promakaný letecký simuátor. ne simulátor simulátoru, jako ILÚsměv
Upravil/a rOckie dne 19-10-2005 01:37
 
313_OTU_oblak
mno viděl bych to takhle - na východ je šturm, na pacifik jsou pacific fighters a na západní frontu (doufám že od BOF a rannou severní afriku, maltu, tobruk až po průtah balkánem a západní evropou až k berlínu) bude BOB, doufám že BOB je jenom komerční název. Ale pokud to oleg opravdu neplánuje mergnout, tak se asi ultimátního celodruhosvětoválkového simu nedočkáme. Možná pokud zdrojáky koupí dobrá firma, tak to bude mít šanci.
 
Josef Ruhme
Čtyřmotoráky bych si rád zalítal, ale jsou to především dálkové bombardéry a není pro ně na tak malých mapách historické využití.
 
Easy Target
Pacific Fighters nejsou dodělaný ! Jak si jinak vysvětlit absenci pilotovatelných torpéďáků, opomenutí dalších japonských i amerických bombardérů (Nell, Peggy,Ann,Invader,A HLAVNĚ HELLDIVER !!!!!)minimun pilotovatelných mašinu u japonců (kde je pilotovatelný Raiden, Tojo, Shiden ?????). Když vyšly PF doufal jsem že se časem objeví něco přelomového jako byly původní IL-2FB. A ono ne. Zatímco FB+ACE jsou už docela totální simulátor války na východě tak PF jsou někde na polovině cesty. Škoda. (A to nemluvím o tom že to že kampaně ignorují nová letadla a nové mapy - což je škoda).
 
313_OTU_oblak
jojo, tojo a hlavne shidem hodně chybí.....a raiden jack...přitom by se s nima daly krásně lovit mustangy a superpevnosti...
 
rudidlo
Easy Target napsal:
Pacific Fighters nejsou dodělaný ! Jak si jinak vysvětlit absenci pilotovatelných torpéďáků, opomenutí dalších japonských i amerických bombardérů (Nell, Peggy,Ann,Invader,A HLAVNĚ HELLDIVER !!!!!)minimun pilotovatelných mašinu u japonců (kde je pilotovatelný Raiden, Tojo, Shiden ?????). Když vyšly PF doufal jsem že se časem objeví něco přelomového jako byly původní IL-2FB. A ono ne. Zatímco FB+ACE jsou už docela totální simulátor války na východě tak PF jsou někde na polovině cesty. Škoda. (A to nemluvím o tom že to že kampaně ignorují nová letadla a nové mapy - což je škoda).
No novbý kampaně si můžeš vygenerovat pomocí DCG.S tím ostatním Ti neporadím
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Easy Target
Já s tím DG neumím zacházet Smutný Docela se divím že Raiden už dávno není flyable na stránkách ila byl do něj kokpit. Tedy obrázky. Mě se to letadlo strašně líbí. Vypadá jak špekáček :sm40:

Abych nezapoměl ? Který T-bolt je ten nový ? V seznamu letadel je jich několik - já to tipuji na ten který je označený jen jako Thunderbolt D 1944)bez určení subverze) a má takový divný zelený skin. Je to on ? Nebo to je P-47D-27 ?
 
Noram
jo je to ten s tim nádherným zeleným skinem ,aspoň mě se tedy ta kamufláž líbí
 
http://noram.youaremighty.com/
Mungo
BoB je podla mna naozaj prilis obmedzene bojisko. Problem je, ci sa v rozsirovani Oleg rozhodne pre peniaze, alebo skor originalitu. Lebo mnozstvo ludi bude volat po 190-kach (ze Fuci) a dalsich stihackach. Pritom ja by som bral napr. letecku vojnu v Afrike, vratane bombardovacich lietadiel a utocnych. Teda Hurry 2x40mm, Havocy, Baltimory a spol.
 
1stCL_Fucida
Kdyby tam nemělo být hned zpočátku obsaženo značně velké bojiště a větší období - rozuměj: jednalo by se pouze o simulátor BoB, tak bych pravděpodobně zůstal u Šturmovika. Přijít o spousty strojů, včetně milovaného Fw 190, by se mi nelíbilo. Nějaká komplexnější simulace západní fronty by mi už stačila..ale pánové východňáci by to asi neocenili. Pacifik vem čert.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Schmouddle
Kašlu na lítání nad Kanálem po stopadesátéčvrté, já chci ve španělský občanský válce nahánět s Išáčkem Berty (myšleno Bf109Cool, CR32ky a He51ky, strašně bych chtěl lovit s I15bis Ki27 nad Chalkin-Golem, a nopak se s nimi řezat ve finském Fokkeru D.XXI.....Ale co já bych chtěl to je jedno....
 
www.wtigers.org
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,024 návštěv