June 13 2024 16:10:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
petsild

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Mír všem lidem dobrého srdce
GC3_Messik
příspěvky ne, jen vlákna. Zde by byl problém jak jsi ptal co je flam. Bude se to muset asi definovat.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
WT_Slava
Messik napsal:
ano vždyť jsou v žumpě :lol:


Tam jsou ovšem celá vlákna. V tom případě se mi jaksi vybavuje ono příslovi a vylevání vody s vaničky i s dítětem.
 
WT_Pedropan
1stCL_Jamamoto napsal:
Tohle by bylo opravdu kulantní a elegantní řešení! Schmouddle plně vystihl podstatu toho, o co mi jde. Pokud je to technicky možné, plně se za tento návrh přimlouvám.


Jamamoto, s Tvým stanoviskem i motivací, proč bylo vyřčeno, veskrze souhlasím. A v Tvém případě vím, že jsi schopen respektovat odvrácený názor. Ale jako téměř všechno pozemského, co je tvořeno lidmi, to má svoje jenže...
Celá tahle, zdánlivě nesmyslná debata vznikla proč ? V naprosto normálním diskusním vláknu o jakési konkrétní věci někdo vyslovil stanovisko "A". (Pilot byl označen za hazardéra, případně frajera - omlouvám se za pravděpodobně nepřesnou interpretaci, ale nevidím ji jako podstatnou, důležité je to, že tento názor byl pejorativní a zlehčující profesionalitu a odpovědnost veskrze kvalifikované osoby). Na tento názor zareagovala jiná skupina tím, že vyslovila tentokrát názor na vynašeče úsudku, tedy stanovisko "B". A přesto, že stanoviska "A" i "B" dle mého názoru jsou z pohledu společenské komunikace a etiky rovnocenná, Hazardér-Chytrolín, byla tato člověkem, který by měl dbát na diskusním fóru právě na onu etiku, posouzena zcela neadekvátně a jednostranně.
A o tomto střetu celá debata je. My jen říkáme: Pozor, na tohle nemáš právo ! Ty nemůžeš mít právo vyhlašovat stanoviska bez toho, aby toto právo neměli ostatní.
Takže celý problém je o tom, že fórum by mělo být moderováno tak, aby nedocházelo k porušování daných pravidel slušnosti a jinak si prostě každý může pindat co uzná za vhodné. A moderátor by tedy měl mít více než kdokoliv jiný pod kůží ono Voltairovo "Jakkoliv s vašim názorem nesouhlasím, budu se vždy do posledního dechu bít o to, aby byl slyšet..."
A v tom je to mnou uvedené "jenže". Protože i do žumpy bude někdo konkrétní "odstřihovat nevhodné". Bude tedy zapichovat onu imaginární kudlu do knihy debat a oddělovat "zrno od plev". A nebude-li vybaven dostatkem sociální inteligence a tolerance k názorům druhých, budou flejmy nanovo a pořád dokola. Protože neodstraníš příčinu, ale jen vyměníš důsledek.
A k kontextu výše napsaného chápu Fucidovu, na kterém jako na superadminovi leží tíha této odpovědnosti, výzvu: "Nechcete někdo dělat admina ?". A stejně tak se proto ptám, neboť z Tvých příspěvků je zřejmá snaha po nápravě, Jamamoto, nechceš dělat admina ?
Btw: Nikdo z nás nemá patent na rozum. A tak, když nevím, zeptám se náměstí. Protože fórum je náměstí. A položím otázku: Vnímáte termín Hazardér jako adekvátní termínu Chytrolín ? A fórum mi odpoví. A potom rozhodnu. Ve jménu většiny. Demokracie je prostě dřina...Mrknutí
 
http://www.wtigers.org/
1stCL Pepan
Hoši já bych nic nezamykal, nebanoval, nepřesouval, nemazal. Musím souhlasit s tím, že pakliže je tu jednou svoboda slova tak ať se každej vykecá jak uzná za vhodné. To že je to kolikrát k zblití je druhá stránka věci. Když se mi to jejich flamendrování nelíbí - tak s nima nechlastám!!! - zachlastám s těma co se co chlastat umějCool
Normálně bych se na to vysral,nic neřešil, nepřepínal a rači bych domluvil nějakej spoklečnej polet - CL, 313, 3Iap,ostaní se samozřejme mohou také přidat jestli budou chtít... - už dlouho borci nic společného nebylo - a Pepan si potřebuje pořádně zalítat!!! - tož kdy něco vymyslíme???:sm40:
 
MK_KaiN
WT_Schmouddle napsal:
Hlásím se o moderátorská práva fóra Flamer's Corner.Šklebící se


Dyť se hlásíš jako předseda KPF,nestačí ti to?Tohle zavání uzurpováním moci.Bud si na tebe muset dávat větší pozor:sm41:
 
MK_KaiN
Messik napsal:
příspěvky ne, jen vlákna. Zde by byl problém jak jsi ptal co je flam. Bude se to muset asi definovat.


To by mě taky zajímalo.Otevřená debata na jakékoli téma(i když nesouvisí s lítáním),ve které učastníci dodržují určitá pravidla slušnýho chování(nejsou v debatě naražky zavánějící rasizmem,neobsahuje hrubé nadávky atd.)by měla být chápána jen a pouze jako výměna názorů.Existuje svoboda slova,a forum je něco jako noviny ve kterých jsme všichni jako čtenáři a zároveň jako přispěvatelé.Moderátor by měl zasahovat jen ve zcela vyjimečných případech, a ne když se mu debata nelíbí.To není důvod něco zamykat.Někteři lidé jakmile dostanou nějakou moc,tak si hned myslí že ji musí používat a dávat všem najevo tady jsem pánem já.To je přístup byrokrata který si myslí že je pupkem světa.Někdo říkal že na forech letek se takový "flejm"nevyskytuje.To je přece jasný,v letce přece bývají lidi podobných názorů,tak vznik sporu je míň pravděpodobný.Tady sem chodíme všichni,tudíž je velice pravděpodobné že se tady odlišné názory střetnou.Nechápu proč se tomu někdo diví a proč mu to tak vadí.300 lidí=300 názorů.V parlamentu je taky zhruba 300 pitomců,a ti se shodnou pouze když se jedná o výši jejich platu.:sm5:
 
1stCL Pepan
V parlamentu je taky zhruba 300 pitomců,a ti se shodnou pouze když se jedná o výši jejich platu.:sm5:[/quote]



dŠklebící seŠklebící se
 
WT_Pedropan
1stCL Pepan napsal:
Hoši já bych nic nezamykal, nebanoval, nepřesouval, nemazal. Musím souhlasit s tím, že pakliže je tu jednou svoboda slova tak ať se každej vykecá jak uzná za vhodné. To že je to kolikrát k zblití je druhá stránka věci. Když se mi to jejich flamendrování nelíbí - tak s nima nechlastám!!! - zachlastám s těma co se co chlastat umějCool
Normálně bych se na to vysral,nic neřešil, nepřepínal a rači bych domluvil nějakej spoklečnej polet - CL, 313, 3Iap,ostaní se samozřejme mohou také přidat jestli budou chtít... - už dlouho borci nic společného nebylo - a Pepan si potřebuje pořádně zalítat!!! - tož kdy něco vymyslíme???:sm40:


Jo Pepane, v podstatě jsi dvěma větami řekl to, na co jsem potřeboval tři odstavce...:shy:
A ten příměr s konzumací omamných tekutin je víc než příznačný. Měl-li bych totiž s vaší elitní letkou "pokecat" na toto téma, obávám se, že druhý den by se mně při předklonu zlomily játra...Šklebící se:sm19:
 
http://www.wtigers.org/
1stCL Pepan
WT_Pedropan napsal:
1stCL Pepan napsal:
Hoši já bych nic nezamykal, nebanoval, nepřesouval, nemazal. Musím souhlasit s tím, že pakliže je tu jednou svoboda slova tak ať se každej vykecá jak uzná za vhodné. To že je to kolikrát k zblití je druhá stránka věci. Když se mi to jejich flamendrování nelíbí - tak s nima nechlastám!!! - zachlastám s těma co se co chlastat umějCool
Normálně bych se na to vysral,nic neřešil, nepřepínal a rači bych domluvil nějakej spoklečnej polet - CL, 313, 3Iap,ostaní se samozřejme mohou také přidat jestli budou chtít... - už dlouho borci nic společného nebylo - a Pepan si potřebuje pořádně zalítat!!! - tož kdy něco vymyslíme???:sm40:


Jo Pepane, v podstatě jsi dvěma větami řekl to, na co jsem potřeboval tři odstavce...:shy:
A ten příměr s konzumací omamných tekutin je víc než příznačný. Měl-li bych totiž s vaší elitní letkou "pokecat" na toto téma, obávám se, že druhý den by se mně při předklonu zlomily játra...Šklebící se:sm19:



Šklebící seŠklebící se Noo a sme u jádra problému - někdo prostě chlastá víc - někdo míň a pak se lidi nejsou schopný pořádně na ničem dohodnout...:sm24:
 
rudidlo
Všiml jsem si jedné věci - členové fóra, kteří proti některým příspěvkům brojí do nich sami přispívají . IMHO se tak stávají "spolupachateli".
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Slava
1stCL Pepan napsal:

Šklebící seŠklebící se Noo a sme u jádra problému - někdo prostě chlastá víc - někdo míň a pak se lidi nejsou schopný pořádně na ničem dohodnout...:sm24:


No jo Pepane, když to je u mě trochu problém - já když zachlastám víc, tak at se snažím mluvit sebevíc, nikdo mi nerozumíMrknutí
 
WT_Pedropan
1stCL Pepan napsal:
Šklebící seŠklebící se Noo a sme u jádra problému - někdo prostě chlastá víc - někdo míň a pak se lidi nejsou schopný pořádně na ničem dohodnout...:sm24:


Já myslím že jo, když je dobrá vůle a zdravý rozum.

Ať každý chlastá jak uzná za vhodné. A ti co chlastaj víc než druzí, jsou z pohledu těch druhých chlastometři. Je to urážka? Já myslím že ne, pokud chlastometři respektují, že je někdo jako chlastometry může vidět. Prostě objektivně chlastaj víc...Šklebící se

Koukni jak je to jednoduchý, když to vezmem přes flašku...:sm18::sm36:
 
http://www.wtigers.org/
1stCL Pepan
WT_Pedropan napsal:
1stCL Pepan napsal:
Šklebící seŠklebící se Noo a sme u jádra problému - někdo prostě chlastá víc - někdo míň a pak se lidi nejsou schopný pořádně na ničem dohodnout...:sm24:


Já myslím že jo, když je dobrá vůle a zdravý rozum.

Ať každý chlastá jak uzná za vhodné. A ti co chlastaj víc než druzí, jsou z pohledu těch druhých chlastometři. Je to urážka? Já myslím že ne, pokud chlastometři respektují, že je někdo jako chlastometry může vidět. Prostě objektivně chlastaj víc...Šklebící se

Koukni jak je to jednoduchý, když to vezmem přes flašku...:sm18::sm36:



Noo jasný - dyť víme o čem je řeč...:jamamoto:

PS: Všem: Až se zas příště budete hovada hádat - nechte to na Pedroplanovi a Pepanovi - mi už se nějak domluvíme!!! S! :sm42:
...taak - a teď bude další flame na téma - kdo je - neni hovado...Šklebící se:jamamoto:
 
1stCL_Novotny
Já sem Hovado!!!!! A kdo říká že ne tak mne nas*al!!:lol::lol::lol:
 
WT_Schmouddle
Lucka napsal[b]a:[/b]
No, já nevím....aby se nestal kozel zahradníkem Mrknutí


Šklebící se Už je, několik měsíců se snaží zamezit přílivu offtopic příspěvků do vláken, která mají být ontopic...třeba:
http://www.wtiger...sc&start=0

Zásahy rohatého zahradníka najdeš na stránce 1, 3, 5 a 6. Šklebící se
Upravil/a WT_Schmouddle dne 18-12-2005 12:46
 
www.wtigers.org
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

10-06-2024 18:49
Těžko se od takových lidí vzdálit, jsou všude a rozptyl je víceméně rovnoměrný Šklebící se A jaká konspirace Jaromíre? Ať se pobavíme Úsměv

08-06-2024 14:53
A přitom jste vlastně stejní.

07-06-2024 16:55
Ne, můj cíl ho není vytrestat, ale co nejvíce se vzdálit od takových lidí.

35,032,493 návštěv