September 29 2024 00:22:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
AH_Tibor
No keď je tu reč o úpravách smerom k hardcore, nedá mi aby nevyjadil názor. Nové lietadlá, nové radary, nové ovládanie, nové viacnásobné kopírovanie objektov - všetko OK a mooooc fajn. Ale súbežne s tým by som privítal aj rozšírenie možností pre tvorcu máp. Napríklad také tvrdé zadanie množstva paliva, tvrdé zadanie výzbroje pre jednotlivé typy lietadiel a podľa mojej mienky hlavne pomerové zadanie typu lietadiel. Napríklad by tvorca zadal pomer bombrov k stíhačom, povedzme 50:50( plus mínus nejaká vata, povedzme 10% hore dole). To znamená ak je vo vzduchu 5 stíhačov musí letieť aj pät bombrov, alebo JABO. Tak by sa zachovával duch mapy po celý čas ( teraz sadá obmedziť počet lietadiel iba zmenšením, či zväčšením letiska, poprípade zakázaním celkového prekročenia celkového počtu lietadiel po ich strate) a nemohlo by sa to zvrhnúť na jednu obrovskú melu. Taktiež by som rozmýšlal o zadaní povedzme 10-15 skinov lietadiel tvorcom mapy, aby pri sťahovaní skinov toľko netrpel server lagovaním. Ten, kto lieta pravidelne na servri, by ich mal nasťahované za chvíľu a neboli by už nijaké diskusie, či skiny áno či nie. Ale nie som počítačový programátor a vôbec netuším, či sa to dá do ILA vôbec dostať.
 
mkubani
Mam velmi podobny nazor. DT neplanuje pridat XX verzii spitov a dalsich XX verzii 109tiek, atd. Snazime sa domodelovat lietadla, ktore podla nas v Il-2 skutocne chybaju a ktore su nejakym sposobom unikatne/zaujimave.

Vo stvrtok predstavime novu ficuru pre navigaciu. Dufam, ze ju hlavne ocenia hardcore virtualni piloti, pre ktorych je IL-2 stale najma letecky simulator WW2.

caba napsal:
Piscot napsal:
WT_Horrido napsal:
Hehe, jestli Šturm opravdu něco nepotřebuje, tak to jsou nová letadla.


Toto je kvalitni nazor! Mrknutí



Přesně.Zajímalo by mě z kolika letadly tady průměrnej pilot lítá- 20?

A kolik jich je zatim v Ilovi-100, 200, 300? Ani mě to nebaví počítat...Úsměv

Upravil/a mkubani dne 19-01-2010 14:15
 
BP_Tyrl
mkubani napsal:
Vo stvrtok predstavime novu ficuru pre navigaciu. Dufam, ze ju hlavne ocenia hardcore virtualni piloti, pre ktorych je IL-2 stale najma letecky simulator WW2.


Tak to jsem napjatý jak kšandy.
 
mkubani
Len pre tvoju info, tak na Aviu a Letova sme vyzbierali okolo 700 Eur, ak sa dobre pamatam. Je to na L13 fore. Nemyslim, ze si sa zucastnil.

Co ja viem, tak pri vyvoji PF sa cena za kokpit pohybovala cca 1000 Eur, externy model myslim dalsich 1000 Eur. Aby si mal predstavu.

DT nie je zakazkova manufaktura na 3D modely do ILa, nehovoriac o tom, ze tvoja otazka bola s najvacsou pravdepodobnostou len hypoteticka bez konkretneho zameru.

Tajpan napsal:
Lavo napsal:
Každopádně, podle mě zatím nic moc extra...


Pridat nove lietadlo so skutocnym kokpitom je praca tak na 3 mesiace az pol roka ,


tento názor počúvam od ludí čo majú s DT niečo spoločné už dlhšiu dobu.
tak sa natíska otázka:
Bol by DT schopný po zadaní obchodnej ponuky vytvoriť nové lietadlo do IL2 za dohodnutú finančnú sumu do troch mesiacov a zapracovať ho i do IL2?
alebo tomu môže sa hovoriť sponzoring. Úsměv
 
jabo
Taky by se mohli do stávajích kampaní šturma dodat nová letadla a mapy od DT-fokker pro finy,išaky verze 5 pro rusy,nějaká kampan za němce nebo rusy nad mapou slovenska by taky byla docela fajn......
 
Lavo
2.Je možné i upravovať Stock modely v IL2?



No ked sa pozries na Hs129 , tak mas odpoved jasnu,nie.....alebo sa pytas na FM a DM ???
 
311_Tank
1000E bych za poradnej kokpit Liberatora, vcetne strelcu (ne preskinovanou b25 ale skutecne otocny veze) i dal.

Jinak pravda je ze ve sturmovi chyby letadla ktrey litaly v tisicich kusu a prebejvaj ufa jako fokace a befka vyroveny v 5 kusech.
 
606_Temp
zapomněl jsi ještě na ty vůbec nevyrobené letadla dělané podle nějaké skicy někoho, kdo možná dělal někde poblíž letadel.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_pbarry
311_Tank napsal:
Jinak pravda je ze ve sturmovi chyby letadla ktrey litaly v tisicich kusu a prebejvaj ufa jako fokace a befka vyroveny v 5 kusech.


Tak zrovna pridany befka a focky jsou klidne tisici kusovy verze Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
311_Tank
Jasne treba D-13 ?
 
606_Temp
Třeba takový Ta 152C, nebo Bf 109 Zwiling Vyděšený
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_pbarry
311_Tank napsal:
Jasne treba D-13 ?


Tak ta treba ne, dalsi dve pridany dory zase jo. Ale mel sem na mysli predevsim gustavy.

Ta a 109Z mame od olega.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
311_Tank
nechci se tu hadat o konkretnich kusech nicmene smutna pravda je ze vecina novyvch letadel je proste zbytecna.

Ale chapu ze nove subverze Gcek ktere letaji podstatne lepe nez jejich olegovi predchudci jsou vytanym prirustkem.

Nadruhou stranu s krasnym prirustkem jako SM79 se nejak modrakum litat nechce.
Upravil/a 311_Tank dne 19-01-2010 18:57
 
1stCL_pbarry
311_Tank napsal:
nechci se tu hadat o konkretnich kusech nicmene smutna pravda je ze vecina novyvch letadel je proste zbytecna.


Jo treba osmnacti liberni spit 5, kteryho mame uz od olega Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_pbarry
311_Tank napsal:
Ale chapu ze nove subverze Gcek ktere letaji podstatne lepe nez jejich olegovi predchudci jsou vytanym prirustkem.


To nevim co myslis, muzes upresnit ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Lavo
Nadruhou stranu s krasnym prirustkem jako SM79 se nejak modrakum litat nechce.


A robia obrovsku chybu , pretoze tato slecna je v terajsej verzii takmer neznicitelna......Šklebící se
 
jirik
Tak jsem si teď tak offline lítal 4.09tku QMB a měl bych takový nápad. Nešlo by dát v seznamu ér Hurricane Mk.I k ostatním Hurricům mezi allied letadla? Nevím jak ostatním, ale mě se tam vždycky u messerschmittů trochu špatně hledá.Úsměv
 
TozziFan
1. pravda, Bf a Fw mají dost typů, ale zase jsou to jedinný dvě stíhačky LW.
2. spočítejte kolik druhů > typů mají rusové.
3. na obou stranách jsou ufa.
4. díky DTMrknutí
 
BP_dFrog
jirik napsal:
Tak jsem si teď tak offline lítal 4.09tku QMB a měl bych takový nápad. Nešlo by dát v seznamu ér Hurricane Mk.I k ostatním Hurricům mezi allied letadla? Nevím jak ostatním, ale mě se tam vždycky u messerschmittů trochu špatně hledá.Úsměv


Jde to snadno. Prostě se edituje soubor air.ini a příslušný řádek se přesune na požadované místo.
Já to mám takhle :

HurricaneMkI air.HurricaneMkIa 1 gb01 SUMMER
HurricaneMkIIb air.HurricaneMkIIb 1 gb01 SUMMER
HurricaneMkIIbMod air.HurricaneMkIIbMod 1 gb01 SUMMER
HurricaneMkIIc air.HurricaneMkIIc 1 gb01 SUMMER
 
606_Temp
1stCL_pbarry napsal:
311_Tank napsal:
nechci se tu hadat o konkretnich kusech nicmene smutna pravda je ze vecina novyvch letadel je proste zbytecna.


Jo treba osmnacti liberni spit 5, kteryho mame uz od olega Šklebící se


No nevím kolik by měl lítat ten 18 lb spit V, ale 16 lb spit Vc měl maximálku 369MPH/594kmh a olegův má lehce pod 580. Takže si nejsem uplně tak jistej kterýho spita V máme vlsastně od olega, ale nic převratnýho to není.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,688,046 návštěv