September 28 2024 06:25:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 19

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Daidalos team patch 4,09
311_Tank
Zajimalo by me jestli avie ma kokpit stavenej na 6DOF ?
 
WT_Pedropan
MaveQ napsal:
Mě to už fakt nebaví, nainstaluji čistou verzi 4.08m, hru v pohodě spustím, pak tam dám ten 4.09 patch a ani to neštěkne. Má to snahu, ale jen chvíli, ani se neobjeví úvodní obrazovka. Nevíte někdo, co s tím. Sice nemám PC žádný dělo 2400+, 1 GB RAM, Gforce 6800, ale na IL2 to v pohodě stačilo. Nemyslím si, že by 4.09 byla tak náročná na železo.


Nemas poskozeny instalacni soubor? Zkus to stahnout znovu ze stranek Alana Greye. Tam to vcera ficelo jako vitr. Takze Alane, diky... Mrknutí
Ale nejaka ducharina tam trochu bude. Ted jsem zkusil tu samou Scramble kombinaci na zimnim Slovensku a uz po mne nikdo nestrili... Úsměv
Mozna jsem je necim nasral...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Tajpan
FK_Ziza napsal:
Mě to už fakt nebaví, nainstaluji čistou verzi 4.08m, hru v pohodě spustím, pak tam dám ten 4.09 patch a ani to neštěkne. Má to snahu, ale jen chvíli, ani se neobjeví úvodní obrazovka

Mám úplně stejný problémZamračený taky si nevím rady! radu plsssssssss

skúste znovu stiahnut 4.09Final. odporúčam Alanove stránky.
 
FK_Rudiger
asi jsem trubka ale jakej je rozdil mezi 409 a 409 s tim sas mod activator ja si niceho nevsim krome toho že je to jinak barevny ani novy mapy jsem nezaznamenal
 
MartinQ
to WT_Pedropan: Jo včera jsem to stahoval od Alana, při dekomprimování to nehlásilo žádnou chybu, už jsem to zkoušel 2x.
 
WT_Flan
Tajpan napsal:
FK_Ziza napsal:
Mě to už fakt nebaví, nainstaluji čistou verzi 4.08m, hru v pohodě spustím, pak tam dám ten 4.09 patch a ani to neštěkne. Má to snahu, ale jen chvíli, ani se neobjeví úvodní obrazovka

Mám úplně stejný problémZamračený taky si nevím rady! radu plsssssssss

skúste znovu stiahnut 4.09Final. odporúčam Alanove stránky.


Doporucuji totez. Hazelo mi to nejdriv aj tu chybu s tim CRC, Sturm se nechtel ani rozjet. Po opakovanem stazeni od Alana vse pres cistou 4.8 v pohode, Avie lita :-)
 
MartinQ
No mě to právě chybu v CRC nehází, takže si myslím, že ten soubor je úplný.
 
WT_Flan
310_cibule napsal:
WK_dFrog napsal:
SAS Mod Activator v2 pro ty, co chtějí mít mody v 4.09. Zatím mi to funguje.
http://specialaircraftservice.com/sas/index.php/topic,1008.0.html


Tý voléééééé, tak tohle mi přijde jako malý zázrak (i když samozřejmě nevím, jestli mi to třeba za hodinu nerozkope celého ila i s vidlema) .

Stačí zkopírovat tři foldry, dva soubory a jeden exáč z tohohle downloadu, a opatchovanou 4.09 vám to vybaví všemi mody, které si jen dovedete představit (tedy které si JÁ dovedu představit, včetně Cannonovy mapy La Manche z BoB ).

To je nářez! Lítám nad Londýnem v avii Cool


Takze mas zmodovanou 4_9. Tudiz co pojede na ciste verzi je pro tebe nechytacka ?
 
LesniHU
MaveQ napsal:
Mě to už fakt nebaví, nainstaluji čistou verzi 4.08m, hru v pohodě spustím, pak tam dám ten 4.09 patch a ani to neštěkne. Má to snahu, ale jen chvíli, ani se neobjeví úvodní obrazovka. Nevíte někdo, co s tím. Sice nemám PC žádný dělo 2400+, 1 GB RAM, Gforce 6800, ale na IL2 to v pohodě stačilo. Nemyslím si, že by 4.09 byla tak náročná na železo.
Tohle dela cracknuta hra.
 
CSL_Raptor
MaveQ napsal:
to WT_Pedropan: Jo včera jsem to stahoval od Alana, při dekomprimování to nehlásilo žádnou chybu, už jsem to zkoušel 2x.

Sice se tím asi nic nezmění nebo je to blbost ale jak velikej ten instalační soubor máš ( 566MB ). Já to dal pro jistotu stahovat ze dvou zdrojů a jeden měl cca 433MB tak jsem ho ani nezkoušel a hned vymazal.
Upravil/a CSL_Raptor dne 03-10-2009 19:17
 
Panek
Já si to stáhnul od Alana a celková velikost byla jen 127MB

Tak jsem to nakonec musel stáhnout jinde.
 
310_cibule
WT_Flan napsal:
310_cibule napsal:
WK_dFrog napsal:
SAS Mod Activator v2 pro ty, co chtějí mít mody v 4.09. Zatím mi to funguje.
http://specialaircraftservice.com/sas/index.php/topic,1008.0.html


Tý voléééééé, tak tohle mi přijde jako malý zázrak (i když samozřejmě nevím, jestli mi to třeba za hodinu nerozkope celého ila i s vidlema) .

Stačí zkopírovat tři foldry, dva soubory a jeden exáč z tohohle downloadu, a opatchovanou 4.09 vám to vybaví všemi mody, které si jen dovedete představit (tedy které si JÁ dovedu představit, včetně Cannonovy mapy La Manche z BoB ).

To je nářez! Lítám nad Londýnem v avii Cool


Takze mas zmodovanou 4_9. Tudiz co pojede na ciste verzi je pro tebe nechytacka ?


No, zrovna jsem chtěl navrhnout, jestli by někdo chytrý a zručný (tedy ne já) vytvořil switcher, který by přepínal mezi 4.09 a 4.09m (SAS).

Ale jinak klídek, vždycky si zálohuji celý systém, když se hodně šťourám v ilovi. Kdykoliv se mohu vráti na čistou 4.09 Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
MartinQ
to LesniHU: Mám originál českou verzi IL2 1946 4.08m, tu 4.09 jsem sosal ze dvou zdrojů - výsledná velikost souboru je stejná a to: 594 082 784 na HDD
 
310_cibule
Rudiger napsal:
asi jsem trubka ale jakej je rozdil mezi 409 a 409 s tim sas mod activator ja si niceho nevsim krome toho že je to jinak barevny ani novy mapy jsem nezaznamenal


Tak to je divné, rudigere. Já tam mám spoustu letadel z AAA (létatelné B-24, U-2, Storcha, TBM, Emily a řadu map (ale fakt je, že ty musíš přinejmenším připsat do conf.ini (já už je tam mám od nepaměti Úsměv)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
BP_dFrog
A první modík pro patch 4.09. Kdo si chce zalétat s Fiatem G.55 může tak učinit - http://specialaircraftservice.com/sas/index.php/topic,1175.0.html
kokpit je z MC.205
 
310_cibule
MaveQ napsal:
to LesniHU: Mám originál českou verzi IL2 1946 4.08m, tu 4.09 jsem sosal ze dvou zdrojů - výsledná velikost souboru je stejná a to: 594 082 784 na HDD


Přes verzi IL2 1946 4.08m to nejde, musíš mít čistou IL2 1946 4.08, bez modů
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
MartinQ
to 310_cibule: To je asi blbost, tohle je naspáno v readme: The Il-2 1946 add-on v.4.09m installs only over v.4.08m (1946 v4.08m DVD or FB+AEP+PF+46 merged v4.08m).
 
310_cibule
Jo, no jo, ono je to merged, ne moded. sorry.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
L382_Conan
Čau,
divný problém : čistou 4.09 jsem nainstaloval na 4.08 Standard (ze Switcheru),
4.09 šlapala jako hodinky do doby, než jsem spustil něco modovaného.
Potom 4.09 již nešla spustit.
Po opětovné instalaci 4.09 opět krásně běží, ale pokud spustím nějakou modovanou verzi, situace se opakuje.
Má někdo radu, nebo reinstalovat do infarktu?
Díky.
 
Dortenmann
Mám jjiný problém. Nainstaluju Il 2 1946, hra se normálně rozjede, ukazuje mi to, že to je verze 4,07. Poté vypnu, stáhnu ofíku 4,08m patch, znovu spustím a na úvodní obrazovce s azbukou je ukáže 4,09b a po 5 sekundách úvodní obrazovka spadne.

To celé se děje po dvou čistých reinstalech. Co stím pls?Zamračený
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,683,614 návštěv