December 08 2025 21:10:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,755
· Nejnovější pilot: Glider
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Panzer Elite-Ostpack
Mungo
Ani Piat sa neprilepi!!!

Pokial viem, pointa zhruba v tom, ze miesto narazu tvrdeho kovu na tvrdy kov najprv dopadne "makka" capicka. Ta sa zrejme tlakom vytvorenym doprednou rychlostou zdeformuje - tak trochu "priplacne" k pancieru. Sucastne to trochu stoci projektil ku kolmici voci pancierovemu platu.
Nasledne capicka rovnomernejsie rozlozi sily posobiace na povrch samotneho priebojneho telesa (ktore by sa inak sustredili v jeho hrote a mohli ho roztriestit) a takisto rozrusi povrchovu vrstvu panciera.
Priebojne teleso prenikne cez capicku a pokracuje v prenikani pancierom, zatial co capicka sluzi ako jeho vedenie - pomaha mu uchytit sa v pancieri.

Teda aspon tak nejak si to predstavujem, kombinujuc niekolko popisov priebojnych projektilov (vratane nabojov do rucnych zbrani).

Na
www.battlefield.ru sa daju najst vcelku dobre popisy, momentalne su ale stranky prerabane, takze nemalo textov je v rustine.
Dobre je precitat si toto - je to popis vsemoznych projektilov, nielen protipancierovych a na konci je aj dobre znazornenie funkcie onej "capicky"
http://www.battle...z1;=en
 
MK_KaiN
313_OTU_Blc napsal:
Mungo napsal:
znizuje sancu na odrazenie, ciastocne stoci granat ku kolmici voci pancieru - cim sa zvysi priebojnost).

Nesmysl... Pardon... ne nesmysl, spis tomu nerozumim... nechapu, jak muze jakykoliv prostredek pri tak velke ustove ryslosti = rychlosti dopadu (trochu mensi) zmenit ucinek odrazu... jedine ze by se nejak prilepil, ale to je spise do oblasti piatů ... ty se lepily . Jinak ... chce to uz fakt domluvit podminky multiplayeru... vidim to na 2 tigry proti : bud +- 7 americkym strojum , nebo 2 tigrum proti +- 2 - 3 ruskym bestiim Mrknutí (zveroboj ... nebo podobne) ... diky za odpoved (podminky souboje)


Mulťak jsem PE jsem ještě nehrál,hráč může ovládat pouze 1 tank nebo celou četu jako v singlu?Taky sem se v manualu dočetl že se dají vytvořit na mapě zásobovací místa pro doplnění střeliva a paliva.Zkoušel jste to někdo?No a 2 tigry proti 7 amíkům,znamená že se tigry někde "zakopou"ve výhodným postavení a celá taktika a strategie půjde do háje.To bych radši těžký tanky ze hry vyloučil nebo omezil na počet jednoho kusu,a zkusil bych to např. T34 v Pz IVF2 nebo tak něco.
 
MK_KaiN
Tak jsem si to prozkoumal sám:sm15:

Dá se ovládat buď jen jeden tank nebo i tanková četa,o velikosti hráč + 1 až 4 AI,tanky se nakupují podle nastavení při začátku hry. Např.nastavení je 300 virtualních peněz,obyčejnej tigr stojí 140.Takže hráč může mít buď 2 tigry + nic,nebo 1tigra + 2 střední tanky + 1 lehký + 1 průzkumný vozítko.Podmínky vítěztví buď score limit,nebo obsadit či ubránit území(to mě opět přivádí k myšlence když budou němci mít za úkol obsadit nepřátelský uzemí tak jak to udělat jen se dvěma tigry,že?Další hru kde všechny výhody budou mít červení,jako v ilovi hrát nechci:sm18Úsměv,je tam i respawn(nastavitelný časově).Jak je to z tím zásobovacím místem,tak na to jsem nepřišel.Manuál mám v češtině na cd(ještě maďarskyŠklebící se)koupil jsem s origo gameskou,může se lišit od angl.originálu protože ho překládl určitě někdo kdo se česky naučil ve škole a ne rodilej čech.
 
Joe Tempest
Pánové, využiju tohoto starého tématu a poprosím Vás, zda někdo nemáte český manuál k této hře. Koupil jsem si ji, abych ji vyzkoušel s těmi addony, ale mám ten zatraceně tlustý manuál v angličtině.

Pokud mi někdo pomůže, budu rád.
Na množství nehleďte!
 
MK_KaiN
No vidíš, já mám jen manual v pdf.
Sice je česky, ale kvalita mizerná.
Papírovej jsem v balení neměl.
 
Joe Tempest
A nemohl bys mi ho prosím poslat na email?
Na množství nehleďte!
 
MK_KaiN
http://uloz.to/32...ual-cz.zip
Upravil/a MK_KaiN dne 04-12-2009 11:48
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

07-12-2025 13:51
Niitaka yama nobore!

12-11-2025 10:15
Cthulhu dostal podvodní piáno https://youtu.be/.
..UuLQP-YE8O

10-11-2025 10:38
Den válečných veteránů 11. 11. https://www.daruj.
..ojekt/1812

06-10-2025 19:06
Radiační situace za firmamentem zůstává normální

21-09-2025 14:51
Byl jsem na dnech NATO. Viděl Harrier, Hornet, Rafale, EF Typhoon, Mirage2000 a B-52 a bylo to dobré.

20-08-2025 11:11
Ahoj dneska někdo na il-2 budem na teamspeaku kolem 5-6 hod klidne i ty Vity muzes dorazit taky se vracime po dlouhé době. Mrknutí

19-08-2025 21:45
Ahoj, Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá Úsměv poraďte mi kde bych objevil staré veterány.

09-08-2025 13:55
Tak na zbytek roku hodně štěstí jako z Kokury!

23-07-2025 10:14
A kde máš ty "svoje" obrázky?

22-07-2025 20:07
já "svoje" nezakazuju

38,779,662 návštěv