September 28 2024 08:15:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
SST programming sw
veikso
606_Tempik napsal:
veikso napsal:
K čemu se používá magic mouse? Vždycky to vidím při instalaci ale nemám vůbec šajnu, o co jde...Zamračený

Na rozhlizeni. lepsi vec na rozhlizeni neexistuje Šklebící se

Tak to používám, akorát jsem nevěděl že za to může ta magic mouse. Jenom si myslím že TrackIR bude asi lepší...
 
ppp2006
ppp2006 napsal:
3IAP_Nordom napsal:
Na FTP saiteku je nová beta 6.6.2.0.


V českých Win XP se po spuštění objeví hláška, že instalace detekovala starou verzi Saitek software a tato bude odebrána (Odebrat, Konec)
Ať klikám tak nebo tak, okýnko zmizne a nic se neděje...
PS: starý SST nejde odebrat ani klasicky, tj. přes Prodat/Odebrat pogramy
Má někdo stejný problém?

Problem vyresen. Preinstalovat starou verzí, tu pak odstranit a nainstaovat tu nejnovejsi. Docela drsny pristup, ale funguje.
 
Rufu
Start -spustit napsat regedit-hot key local machine nebo current user -software -saitek
položku saitek smazat a windous už nebudou vědět že tam nějaký saitek byl.
 
1stCL_Fajlow
Mám stejnou otázku jako Pánek - jak to je s SST a plynovkou z X52 a Cyborg EVO dohromady ?

Mě jde naprogramovat na plynovku, ale na joy ne. U joye to před aktivací profilu napíše xx.dat does not contain a profile for this device. The device has not been profiled..

btw rozchodil někdo v ilovi "i" čudl (č.30) na x52 plynovce?
 
WT_Flan
veikso napsal:
606_Tempik napsal:
veikso napsal:
K čemu se používá magic mouse? Vždycky to vidím při instalaci ale nemám vůbec šajnu, o co jde...Zamračený

Na rozhlizeni. lepsi vec na rozhlizeni neexistuje Šklebící se

Tak to používám, akorát jsem nevěděl že za to může ta magic mouse. Jenom si myslím že TrackIR bude asi lepší...


Jestli je magic mouse ovladana koncetinou, pak nepochybuj o tom, ze TIR je lepsi Úsměv
 
torr
1stCL_Fajlow napsal:
Mám stejnou otázku jako Pánek - jak to je s SST a plynovkou z X52 a Cyborg EVO dohromady ?

Mě jde naprogramovat na plynovku, ale na joy ne. U joye to před aktivací profilu napíše xx.dat does not contain a profile for this device. The device has not been profiled..

btw rozchodil někdo v ilovi "i" čudl (č.30) na x52 plynovce?


ad Mě jde ... zde je velmi důležitý jakou verzi sst používáš,nejnovější verze nepodporuje formát .dat. zde si ale myslím že u tebe je problém že používáš 2 různé typy,není možnost použít dat file vytvořený pro třeba x52 tak aby zároven byl použitelný pro EVO

ad Clutch button neboli tlačítko i
1,nejnovější ovladače umožnují rovnou vypnout funkci Clutch a tlačítko použít jako normální tlačítko,tohle měli umožnit už na začátku a ne až ted
2,hledej zde na foru Clutch button a od torra je tam popis jak to zfunkčnit přes registry,čti pečlivě
 
veikso
Jestli je magic mouse ovladana koncetinou, pak nepochybuj o tom, ze TIR je lepsi Úsměv

MrknutíNe tak nezbytně končetinou. Můžu si třeba HAT klobouček žužlat v puse a rozhlížet seVyděšený
 
Hanss
borci, nemáte náhodou někdo ulitou verzi SST 6.xx 64bit? Teď jsem po upgradu na vyšší verzi OS zjistil, že SST 7.xx neumí odlišit HAT s a bez shitfu, dpc...

Kdyby náhodou, pls PM Úsměv

edit: tím myslím samozřejmě instalačku.
Upravil/a Hanss dne 08-01-2012 17:19
 
Tonik
Zdravím pánové
Musím se zezačátku přiznat že moje schopnosti pracovat s PC jsou nulové !! ale vlastník Saitek X52 Pro , mám ho už pár týdnu a stále jsem nepřišel na to jak správně naprogramovat ... vůbec mi ten knipl nekomunikuje s PC .. Když si nastavím profil v programu od saiteku tak ve hře vůbec nefunguje ??? Takže místo 200 pouužitelných tlačítek mám jenom 20 !! SmutnýSmutný prosím o radu ??
 
TozziFan
Ono by bylo rychlejší domluvit se na pokec po TS. Vysvětlovat to psaním je dosti ošemetné a dlouhotrvající. Koukni na PM.
 
Tonik
Zdravím ... na forum jsem můj problém co mám s mojí X52pro nikde nenašel !! Mám driver version :6.2.2.4 a Software version: 7.0.2.7 mám operační system winXP 32bit !! Vše jsem si pečlivě namapoval v profiler od saiteku !! Ale třeba pokud chci ve hře zapnout motor což mám na I a profileru T1=I tak ve hře mi to vůbec nereaguje (ani v testu v profileru ) A když v profileru mám nastavené tlačítko např T1=I tak už ani v nastavení ovládání ve hře nereaguje !!! Prosím o radu ...díííkSmutný
 
Tonik
problém vyřešen s pomocí šebo a mně ... CoolCool
 
WT_Pedropan
Toniku, nejak se mne to nezda. SST je velmi dobre udelany a pokud se kdy objevil nejaky problem, byl mezi zidli a klavesnici.
Zkontroluj nasledujici:
1. Mas dole vpravo na liste ikonku zarizeni?
2. Pokud stlacis nejake tlacitko, je videt na ikonce odezva? (Kmitajici cervene kolecko)
3. Jsou videt v rozbalovaci roletce ulozene profily?
4. Zbarvi se ikonka po prirazeni profilu na zeleno?

EDIT: kecam, ikonky jsou samozrejme vpravo...
Upravil/a WT_Pedropan dne 24-01-2012 23:37
 
http://www.wtigers.org/
WT_Pedropan
No vidis, nez jsem to dopsal, je po problemu... Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Tonik
dík . vše co si popsal jsem měl správně nastavené!! chyběl mi jeden 5kb soubor kterej se mi někam ztratil !! Ale než jsem zjistil čím to je tak jsem u toho nechal kus nervů !!CoolCool
 
Hanss
WT_Pedropan napsal:
Toniku, nejak se mne to nezda. SST je velmi dobre udelany a pokud se kdy objevil nejaky problem, byl mezi zidli a klavesnici.
Zkontroluj nasledujici:
1. Mas dole vpravo na liste ikonku zarizeni?
2. Pokud stlacis nejake tlacitko, je videt na ikonce odezva? (Kmitajici cervene kolecko)
3. Jsou videt v rozbalovaci roletce ulozene profily?
4. Zbarvi se ikonka po prirazeni profilu na zeleno?

EDIT: kecam, ikonky jsou samozrejme vpravo...


Pedro pls, nevedel bys teda, jak v sedmickovym softu nastavit shiftovani HATu? V minulych verzich jsem pouzival ruzne rychlosti rozhlizeni se shiftem a bez a ted jsem jak ryba na suchu Smutný
 
WT_Pedropan
Pouzivam 6.6.2.0, takze netusim. Oni neco "Vylepsili" ? Zamračený
 
http://www.wtigers.org/
WT_Horrido
Pedro je vždy o generaci pozadu Vyděšený
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hanss
WT_Pedropan napsal:
Pouzivam 6.6.2.0, takze netusim. Oni neco "Vylepsili" ? Zamračený


viz. můj dotaz tady ve vlákně z 8.1.12...nemáš náhodou na tuhle tvoji verzi instalačku pro W7 64b, Pedro?
 
1stCL_Novotny
Hanssi nevím přesně jak ti pomoci. Ale kvůli A-10C jsem se v tom musel taky hrabat a je to prostě nějak jinak udělaný. Dá se říct že funguje vše jako dřív jen se k tomu musí člověk jinak dostat. Dřív si třeba ke kažému Mode odstavci nacvakal klávesy a bylo. Dnes to musíš ručně zařadit do stavu "Bez návratu" jinak ti nepůjde nic než nastavení k Mode1. A to samé je asi i s tím Shiftem. Dokonce ani teď při nastavení Mode ve všech stupních nefachá myš, teda pokud to tam nějak nenastavíš. Prostě je to jen hodně složitější,ale myslím že si na to budem muset zviknout. Pic Novi.Mrknutí
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,093 návštěv