September 28 2024 08:16:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 21

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
4.10 patch
Anonymní uživatel
von Pavel napsal:
http://www.letkatriduby.sk/

Zde jesem servr dostupný na v4.10 nenašelSmutný


No ono je to zatial horuce, tak to chalani nestihli este prepisat. Ale adresu tam najdes:
http://www.letkat...3&Itemid=3
 
Permon
No hledal jsem hledal ale 4.10 jsem nenašel.{server}
Jinak jsem to nainstaloval na modovanou 2.01m a normálně to jede
bez problému.Musí seto zapnout v JSGME ,mi to jede v češtině.MrknutíŠklebící se
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
czs_scharck
z jejich webu: server.letkatriduby.sk:21000

z Xfire: 212.5.196.32:21000
Upravil/a czs_scharck dne 24-12-2010 22:01
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
AH_Enty
Pokud mi Čutora napíše jak to udělat, tak AH server snad předělám na 4.10.
Jo pozřeboval bych někoho, kdo mi přeloží do češtiny nové vychytávky, abych je mohl implementovat do map. Tý angličtiny je moc a nezvládám to. Dobré duši moc děkuji za přeložení Guide 4.10. Popis letadel nechci, jen ty novinky pro mapy. Ještě jednou díky předem.
 
Farky
Díky Daidalosům za vánoční dárek.

Jinak ten kdo v 4.09 nadával na Mustanga, že se mu skládají křídla při vysokejch géčkách tak bude patchem 4.10 "nadšený". Povedlo se mi (záměrně) rozložit všechny možný éra při dajvu ze 2000 m a to včetně T-Boltu, Fokáče a Tempestu.
 
606_Temp
Taky jsem si všim, že mi Tempest při 600 km/h IAS při přitažení ztratil křídla. Ale pokud to žere stejně všechny letouny, tak proč ne Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
313_OTTO
No já úspěšně složil křídla všemu co jsem zkoušel krom zera a bf109 F a G (složení při trimech nepočítám)Zamračený
 
Stoupa
Už se někomu podařilo přinutit to radio aby vám hrálo tu vaší mp3?

"Sound clips that are placed in this folder are played when player listens radio station "BBC".

Audio samples must be the same standard format (Mp3 with RIFF header and wav extension) as all other audio clips."

Co to je RIFF header a wav extencion?
Upravil/a Stoupa dne 25-12-2010 01:20
 
FK_Rychtyg
Farky napsal:
Díky Daidalosům za vánoční dárek.

Jinak ten kdo v 4.09 nadával na Mustanga, že se mu skládají křídla při vysokejch géčkách tak bude patchem 4.10 "nadšený". Povedlo se mi (záměrně) rozložit všechny možný éra při dajvu ze 2000 m a to včetně T-Boltu, Fokáče a Tempestu.

A to je špatně?ÚsměvNevidim důvod proč by to nemelo byt možné...
 
Topper-Czech
Místo půlnoční mše koukám mají všichni půlnoční testování novinek. Ad rádio: Mp3 with RIFF header and wav extension, to nechápu. Narval jsem tam normální wav (totožné z adresáře actors... ) a nic nehrálo.
 
http://www.e-airport.wz.cz
cyberolas
http://www.studiodust.com/riffmp3.html

mp3 riff Hledám, zkoumám...nevím, ale pátrám
Upravil/a cyberolas dne 25-12-2010 02:42
 
FK_Rudiger
Mustang se rozpadne jak domeček z karet Šklebící se tam kde géčkový Bf krásně drží po kupě Mrknutí
 
CSL1_Zmije
Super dárek Boys od Daidalos, tisíceré dík. Už vidím jak bude stará pitchovat, že neni se mnou k vydržení, nebo s ní_?Cool
 
MK_Paja
606_Tempik napsal:
Taky jsem si všim, že mi Tempest při 600 km/h IAS při přitažení ztratil křídla. Ale pokud to žere stejně všechny letouny, tak proč ne Šklebící se

Jo, všechny,.... spojenecký Šklebící se
 
Paulus
AH_Enty napsal:
Pokud mi Čutora napíše jak to udělat, tak AH server snad předělám na 4.10.
Jo pozřeboval bych někoho, kdo mi přeloží do češtiny nové vychytávky, abych je mohl implementovat do map. Tý angličtiny je moc a nezvládám to. Dobré duši moc děkuji za přeložení Guide 4.10. Popis letadel nechci, jen ty novinky pro mapy. Ještě jednou díky předem.


VŠE CO CHCETE PŘELOŽIT, POŠLETE MNĚMrknutí
Pracuju na všech nepřeloženejch textech, tak abych na něco nezapomněl.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hoper
Farky napsal:
Díky Daidalosům za vánoční dárek.

Jinak ten kdo v 4.09 nadával na Mustanga, že se mu skládají křídla při vysokejch géčkách tak bude patchem 4.10 "nadšený". Povedlo se mi (záměrně) rozložit všechny možný éra při dajvu ze 2000 m a to včetně T-Boltu, Fokáče a Tempestu.

i koblihový ?

ed: pokud by náááhodou měli císařští nějaký problém, nebudem zde veřejně hanět DT, ale NECHÁME SI TO PRO SEBE !!
:)))
Upravil/a Hoper dne 25-12-2010 10:19
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
FK_Rychtyg napsal:
Farky napsal:
Díky Daidalosům za vánoční dárek.

Jinak ten kdo v 4.09 nadával na Mustanga, že se mu skládají křídla při vysokejch géčkách tak bude patchem 4.10 "nadšený". Povedlo se mi (záměrně) rozložit všechny možný éra při dajvu ze 2000 m a to včetně T-Boltu, Fokáče a Tempestu.

A to je špatně?ÚsměvNevidim důvod proč by to nemelo byt možné...


A Farky někde píše, že je to dobře, nebo špatně?

Taky jsem si to trochu pozkoušel. Všechna letadla, která jsou ještě na 600km/h schopná manévrovat (testovl jsem Doru, P-51 a Tempesta) aniž by měli zatuhlé ovládání si musí hlídat Gčka.
myslím si, že zrovna 600 km/h je ona zlomová rychlost. V 580 letounu nic neuděláte a v 620-30 urvete křídlo. Co jsem si ale všiml, tak křídlo jde jen poškodit. Když v tom jen křachne (někde mezi těmito rychlostmi), tak se letoun chová, jako by měl v křídle/ech díru.
Další věc je (nevím jestli korektně namodelovaná), že se letouny začnou velmi rychle rozpadat již kolem 750-800 při i mírném manévru.

Thunderbolt má ale výhodu. Zdá se mi, že na urvání křídel v G snese tak 30 km/h víc a co je pro něj asi mnohem důležitější je, že se nezačne rozpadat kolem těch 750-800 (jako třeba FW, Tempest, P-51), ale až při o 100km víc.

Spita a Bf tyhle g limity na urvání křídla netrápí, bo se jim zablokuje řízení. Ale při oněch 750 a mírném manévru už taky ztrácí součástky znatelně.
La7 taky tuhne a začne se rozpadat ještě drřív, než spitfire.

Osobně si myslím, že je to uděláno docela podle šablony na všechny stroje. Při určité rychlosti a určitých G prostě něco upadne. Při 600 potřebujete black out aby něco upadlo, při 700 ale ani blackout nepotřebujete. Nevím při kolika G je v ilovi blackout, ale přijde mi minimálně divné, že jednou letoun ztratí křídlo při 9G (blackout?) a podruhé při rychlosti o 100km víc mu stačí 3G.
Upravil/a 606_Temp dne 25-12-2010 11:06
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
FK_Rychtyg
To vypada moc zajímavě... Už jsem zvědav jak to bude vypadat na serverech, pilotáž některých pilotů se bude muset dosti změnit...Mrknutí

Btw. Díky za průzkumÚsměv
 
Hoper
Stoupa napsal:
Už se někomu podařilo přinutit to radio aby vám hrálo tu vaší mp3?

"Sound clips that are placed in this folder are played when player listens radio station "BBC".

Audio samples must be the same standard format (Mp3 with RIFF header and wav extension) as all other audio clips."

Co to je RIFF header a wav extencion?


MUSIC IN PACIFIC FIGHTERS
Sound files should be standard Windows RIFF files (with the .wav extension), however, the
data format should be MPEG - layer 3, 44100Hz, stereo. You can create such files using various
widely available converters. Please be sure the file is in the correct format and has the
correct extension; otherwise, it may not play correctly.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
Warcloudi spustili 4.10 server. Lítá tam teď 5 modrých a jeden červený. Možná to bude tím, že tam je hezká mapa - Bf-109G2 a Fw 190 A4 proti spituV Úsměv
Ale během dne tam snad mapy přibudou i i lidé.

jsem zvědavej na AH. Ikdyž se asi bude muset hrábnout do map a zakompletovat do nich 4.10 fičurky.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,684,119 návštěv