September 28 2024 16:15:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
saldy

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
606_Temp
tak v ofline je jednodusi sestrelit letadlo, nez sestrelit letadlo pilotovane ditetem, co u toho sedi deset minut, to bych na cheat nesvadel :-)
hm, zklusim nekdy v il2 IDDQD Cool
 
http://no606.ic.cz/
WT_Schmouddle
1stCL_Fucida napsal:
Vyšel 6 DOF..to je nepříjemné. Mimochodem..není někde program k rozbalení SFS? Mám za to, že ano. Pak si může kdokoliv cokoliv jakkoliv. Sound mod sám o sobě mi přišel super. Osobně jsem tam neobjevil žádnou změnu ve FM, což bylo jen dobře.


Fuči, 6DOF je primárně strašně hnusnej..Úsměv
Jinak SFS fajly šly rozbalit už v lednu 2007 (sám jsem je rozbalil) a žádný cheaty z toho nebyly, protože ta utilitka je jenom extractor, nikoliv packer čili "zatractor"Mrknutí

Cassi, to vrčení za hlavou, už jsem na onlinu po přistání při výběhu jsem viděl jak přistává další stejný letadlo a jede přímo na mě...no a v ikoně byl můj nick, trochu schýza...Šklebící se
A pak to jsou ty růžoví sloni s Jumem v chobotu co k nim nikdo nemá track, viz Pánkovo Macchi.Šklebící se
Upravil/a WT_Schmouddle dne 05-11-2007 08:37
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
1stCL_Fucida
Schmouddle: já viděl ILa poprvé výrazně upravenýho někdy na jaře 2006..nemám o tom moc velké iluze Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Blc
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Náhodou nasazení TurboRat, spadá do období červen 41-srpen 43(kdy je vystřídali TurboLaviny), je to jasně prokazatelný fakt, který bohužel tvůrci ila ignorují, proto jako ve skutečnosti Rata nemůže dosahovat svojí historické rychlosti 843Km/h ve výšce 14500 metrů a taktéž její 40mm kanóny jsou zaměněny za kanóny švak.

Naštěstí od doby soundmodu, je možnost TurboRaty domodelovat a nasadit ve hře, konečně dobrá zpráva pro spolek "ufňukaných rudých pilotů".


Tleskám Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
alfik
Ale jo... taky se mi párkrát stalo že jsem stíhal sám sebe a skoro se i sestřelil, ale to je lag, není to ani bug ani cheat. Ne, mě se prostě už asi tři - čtyři lidi ptali na to jestli snad někdo nezná jak nastavit že se letadlo zobrazuje ale nedá se sestřelit. Že prostě do někoho "smažili" ze všech laufů, odlétaly kousky, ale - nesestřelili... Stalo se to i mně. Ale až do jejich dotazů jsem si prostě myslel že jde o rozdíl v inteligenci mezi lidmi a AI.
 
313_Blc
aalf napsal:
Ještě k těm čítům: Každá hra má tři stádia stáří. V prvním se hraje fér protože nejsou známy číty nebo je znají jen ti kteří je nepoužívají. Přiznám se že jakožto velmi zvídavý člověk často buď přindu nebo se dovím o čítech, a rád si je vyzkouším. Současně su takový magor že se raději nechávám znovu a znovu sestřelovat od modrejch než abych si to "načítoval". Prostě si je na off vyzkouším a dál jedu bez nich. Troufám si tvrdit, že takových je nás víc.
Ve druhém stádiu jsou číty veřejně známy a každá hra se tím pádem stává arkádou. Hardkóráci jako já v této fázi zalezou do podzemí, neboť se nechytají. V tomto stádiu se obvykle objeví jiná hra, a tak můžou taky začít pařit něco jiného, co čítařům moc nejde, zatím...
Ve třetím stádiu je hra zastaralá, čítaři hrají tu novou co je zrovna ve svém druhém stádiu, a takoví jako já si nezalítají např. Janes WWII nebo CFS 2 a 3, protože to nikdo jiný nelítá... takže si koupíme nejnovější hru a doufáme že jí to 1. stadium vydrží co nejdýl Šklebící se
Číty jsou naprd prostě z toho důvodu, že to má být hra, a ne reálná válka. Ve fotbale a ve Šturmu prostě mají být pravidla, pokud to hrajeme s jinýma lidma. Na offline ať si každý dělá co se mu zlíbí.
Ale opravdu nevím jak tomuto vývoji - který čeká každou hru - zabránit.


Krásně napsané
 
1stCL_Fucida
aalf napsal:
Ale jo... taky se mi párkrát stalo že jsem stíhal sám sebe a skoro se i sestřelil, ale to je lag, není to ani bug ani cheat. Ne, mě se prostě už asi tři - čtyři lidi ptali na to jestli snad někdo nezná jak nastavit že se letadlo zobrazuje ale nedá se sestřelit. Že prostě do někoho "smažili" ze všech laufů, odlétaly kousky, ale - nesestřelili... Stalo se to i mně. Ale až do jejich dotazů jsem si prostě myslel že jde o rozdíl v inteligenci mezi lidmi a AI.


To bývají spíše různé paketlosty..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
clone9cz
1stCL_Fucida napsal:
špatné na tom je, že v kokpitu jsou mezery v 3D modelu, resp. v jeho texturách. Ty nejsou při fixním pohledu vidět, ale při 6 DOF už ano. A koukání se na někoho "dírou" mi přijde špatné.


fuci, vis co se jim snazis vysvetlit, ze maj videt neco co neni videt ... no to ale nejde, kdyz to co ma bejt videt nevidej Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
Vason
Mel bych dotaz. Soundmod - kulomety. Zni mi to strasne "plechove", Vsechny ostatni zvuky super, ale jak clovek zacne strilet, katastrofa:-( Je to jenom muj subjektivni pocit, nebo vam to taky tak zni???
 
WT_Schmouddle
na allaircraftaracade uz jsou nejake nove zvuky 0.303 Vickersu a MG42..tak je prubni, jsou to jen jine zvukove fajly. (Ale soundmod je potreba)
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
AH_Enty
No jo, ale mě se nedaří se tam zaregistrovat. Proč to nemluví česky.Šklebící se
 
MK_KaiN
AH_Enty napsal:
No jo, ale mě se nedaří se tam zaregistrovat. Proč to nemluví česky.Šklebící se

Musíš opsat do registrace Authorization Code
http://allaircraf....php?t=646
ale i s tím kodem mě to na poprvé taky nešlo. Až na podruhý se podařilo. Úsměv
Upravil/a MK_KaiN dne 05-11-2007 09:05
 
Vason
Mnooo me jde predevsim o MG 17, MG 131 a MG 151. Mam udelanou zalohu starych souboru, od MODu zpatky couvnout nechci, ale nebyla by moznost vratit nektery puvodni files jenom pro toto? Pokus ano nevi nekdo ktery to jsou?
 
BP_Tyrl
Co skusit vymazat nový zvuky ve složce X:\xxx\ILL2 1946\files\Samples. Teda jen ty co se ti nelíbí. A nebo ve složce X:\xxxxx\ILL2 1946\files\presets\sounds odkazy k novým zvukům.
 
WT_Flan
U soudnmodu 92 v readme je psano,ze pred jeho hozenim do Ila se maji smaznout samply a presets, takze bych se priklanel k Tyrlovo navrhu jako moznosti jak to vyberove postelovat.

Registrace se mi povedla taky az na x-ty pokus, hazelo to error i kdyz jsem tam mrskal ten autor.kod z vlakna o soundmodu. Nakonec se zadarilo.
Enty, prvni kod je uveden hnedle nahore ve vlakne o SM, druhy je klasicky generovan na strance registrace.
 
BP_Tyrl
Pokud to bude zlobit, tak bych ještě věnoval pozornost složce file.list.
Stejně. takový práce si s tím dají a pak do U2 nandají kokpit z I-16, která vymaže půlku křídla. Přitom mají CR 42. A co ta zmínka o úpravě map? Jak se to projeví na online? Bude si každý lítat vlastní mapu? S vlastními kopečky?
 
CZ_BOB
Neví někdo jak překopat zpět na AJ nebo na CZ brifingy a hlavně mapy??Myslíte že by ve Filelistu stačilo přepsat např.Krym ru na en?
Jo,ještě bych upozornil že na stránkách kde se stahoval SoundMOD je ke stažení i lepší zaměřovač pro Spitfire MkVb a za zmínku stojí i mod který zvýší dohlednost kouře a ohně.(Kotláři budou nadšeni)
Ještě jsem tam našel mod navlights and dust visibility.Ale zatím jsem jej nezkoušel.Osobně bych si jej tam ale nedával protože se v luftě často ztrácím a kdyby na mě spolubojovník zablikal,už bych jej neviděl vůbec.Takhle blikne lampiónama a hned vím kde je.
 
ferat72
No a už nám chybí jenom MOD aby to lítalo samo a můžeme to zapnout a jít na pivo. No nebude to nádhera???
 
clone9cz
CZ_BOB napsal:...
Ještě jsem tam našel mod navlights and dust visibility.Ale zatím jsem jej nezkoušel.Osobně bych si jej tam ale nedával protože se v luftě často ztrácím a kdyby na mě spolubojovník zablikal,už bych jej neviděl vůbec.Takhle blikne lampiónama a hned vím kde je.


... a to je presne ono, ted si na to kapnul, proc by sis to tam daval, ze. Je to realne, ale proc, kdyz nebudes mit vyhodu oproti originalni verzi Mrknutí

PS: jen do nich, pustte se do tech citeruŠklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Tyrl
Vyšší dohladnost kouřů a ohňů = rychlejší lagfest.Naštvaný
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,051 návštěv