September 28 2024 16:17:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
Tajpan
WT_Schmouddle napsal:
Hele Tajpy, koukal jsem na ten track a viděl jsem hodně divný věci. Každopaádně jsem neviděl žádnej cheat.

Ale tohle růžové slůně je luxusní, píšu si že až Tajpan bude prohlašovat že viděl He111 stát 15m ve vzduchu tak ho podpořím..Šklebící se

netvrdil som , že je to cheat. Mrknutí
je to len podla mna hlavný nedostatok SM a AAA. Hráč môže mať rôzne verzie , rôzne dalšie doplnky ,a rôznym spôsobom nainštalované.
A občas to môže mat takýto výsledok.
tento problém mal ešte pokračovanie na dalšej akcii, coopke. A tam sa diali fakt čudné veci.
Riešením bolo nainštalovanie posledného AAA mod packu 2.5.
 
Joe Hallenbeck
MK_KaiN napsal:
Joe Hallenbeck napsal:

Uhodil hrebicek na hlavicku, to je presne to co me a troufam si rici i ostatni odpurce na tom vsem s.re.


Hoši zvuky fajn, akorát mě nasralo, že už neslyším cizí letadla na kilometry daleko, ale až 30 m za prdelí a kolem sebe... Takže Fajtlovo ucho už nebude Smutný


Každý prokázaný čítování by se mělo trestati nejlépe doživotním banánováním úplně všude. Obvykle se banuje celej klan ( zde letka) až do tý doby než si tento problém interně nevyřeší sami. Obvykle to končí vyloučením provinilce z klanu ( zde letky). No a protože u sonar efektu stačí aby ho měl jenom jeden, protože na ts samozřejmě všechno co slyší hlásí ostatním tak by se banánoval celej klan (zde letka) sakumprásk a bez pardonu. Mrknutí

Tak a tohle sere mě. Šklebící se Cool



Myslis tim ten BUG co je v Ilovi snad od pocatku coz je chyba zabudovana od autoru hry? Šklebící se Ano ano, vyuzivani bugu se taktez bezmilosti tresta a je to "spravne".

Jen by me zajimalo, lze zajistit na serveru kde to fici na soundmodu aby nebylo mozne propasovat podobne CHEATY jako je onen "weapon hack" ci to co ted tu postnul LesniHu?
313_FlyBoy
RY-C
 
Jirka
Koukám, jak tu píšete o tom, že jsou slyšet letadla na kilometry daleko. Nevím jak je to možné. Asi to bude záležet na typu a nastavení zvukovky a zvuku v ILovy a nebo jsem hluchej, protože já tam nic takového neslyším.
 
313_123
Jirka napsal:
Koukám, jak tu píšete o tom, že jsou slyšet letadla na kilometry daleko. Nevím jak je to možné. Asi to bude záležet na typu a nastavení zvukovky a zvuku v ILovy a nebo jsem hluchej, protože já tam nic takového neslyším.


znám piloty co poznaj i kde přesně seš na kilometry daleko
já osobně slyším jen motor a mp3

edit: omlouvám se, všimnul jsem si, že je to poslední příspěvěk pozde Smutný
Upravil/a 313_123 dne 05-06-2008 07:28
 
XXX_Dazz
Joe Hallenbeck napsal:
Jen by me zajimalo, lze zajistit na serveru kde to fici na soundmodu aby nebylo mozne propasovat podobne CHEATY jako je onen "weapon hack" ci to co ted tu postnul LesniHu?


Já zde vidím zcela jednoduché řešení pro všechny, kdo sound mod nemají v lásce.
Nechodit na servery kde je povolen sound mod Mrknutí
 
Safrik
XXX_Dazz napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
Jen by me zajimalo, lze zajistit na serveru kde to fici na soundmodu aby nebylo mozne propasovat podobne CHEATY jako je onen "weapon hack" ci to co ted tu postnul LesniHu?


Já zde vidím zcela jednoduché řešení pro všechny, kdo sound mod nemají v lásce.
Nechodit na servery kde je povolen sound mod Mrknutí


Přesně a vytvořit si vlastní vlákno "Nesnáším SM a všichni co létají se SM jsou číteři". NaštvanýNaštvanýNaštvaný

PS: Jsem megačíter a je mi u prd*le jestli mě jiný číter sestřelí v Double-UFO-Doře... Naštvaný
 
3BAP_Cassius Chaerea
Prd Šafříku, Double-UFO-Dora sestřeluje nás, tebe může sestřelit leda tak Turbo-Išak.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 05-06-2008 10:00
 
Joe Hallenbeck
NN jde mi o to, jestli je nejaka moznost jak osefovat aby na server, kde to fici na soundmodu, se nemohl nekdo pripojit kdo treba ma upravenou ucinnost zbrani, nebo vykony letadla.

U normalni verze Sturma je to jasne ale jak je to u sound modu? Checkruntime funguje u obou verzi na stejnem principu? Jestli jsem to dobre pochopil tak checkuje soubory u hosta v pc jestli nejsou nejak zmenene oproti verzi na serveru?
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 05-06-2008 12:08
313_FlyBoy
RY-C
 
WT_Schmouddle
Těžko říci nakolik jsou nástroje rozšířené mezi lidi, ale samotný soundmod (tzn jiné zvuky a kokpity AI letadel) je +/- stejně problematický na online cheat jako originální verze, ve které existují nástroje na rozbalení archivů s herními daty.

Ovšem když se začala přidávat letadla do nových slotů, je samozřejmě možné přidat do nového slotu letadlo, které se bude chovat jako ta Dora v tom tracku. (což odhaduji že je tento případ). Otázka je, co to udělá na SM serveru co by měl zapnutý crt=2 a umožnoval vstup jen lidem se stejnou verzí Sturma jako je na serveru.
Každopádně uživatelé používají letadla, která jsou v planesetu na serveru a pokud tam nejsou žádná "nová" letadla (tedy letadla s novým slotem, jako je Mk. I, Beau XX atp), tak je ani nemůže použít.

Dále je možné použít FM swap, tzn např. do Išaka dát FM z Lavočky. O FM swapu toho moc nevím, to ať mě někdo doplní.

Ovšem z toho vylývá, že pokud by dotyčný cheater uměl upravovat FM u defaultních letadel (lhostejno zdali AI nebo flyable) tak může cheatovat i na ne-SM serverech.
Jedním z důvodů přechodu na 4.09 je fakt, že někteří jedinci dokázali nejen rozbalit herní data, ale zase je zpátky zabalit s upravenýma hodnotama.

Opravte mne pokud jsem plácl nějaký nesmysl.
Upravil/a WT_Schmouddle dne 05-06-2008 12:46
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
LesniHU
Ta dora z tracku byla 'seriova' D9LATE s upravenym FM. Cili pouzitelna vsude, kde je na mape D9/45 a povoleny soundmod.

Ve verzi 4.08 sice nejdou rozbalit soubory FM a prislusna cast programu, jenze to samo o sobe pro bezpecnost nestaci - pokud mate dost zlych umyslu a trochu fantazie, da se skodit naprosto dostatecne, staci na to jit z trochu jine strany. Udelat v soundmodu neco takoveho jako tu Doru vyzaduje zhruba stejne schopnosti jako treba nalepeni kabiny jednoho letadla na jine, jen je v tom mnohem mene prace.
 
606_Temp
A kdyz uz tu padli ty argumenty na sonar... Je neuveritelne jednoduche si pro soundmod upravit zvuky. Napr litam ve spitu, tak si upravym zvuk merlinu aby byl hlasitej tak 20% a BMW, JUMO, DB muzu klidne zesilit o 300%. Priblizujici letadlo ze seste urcite uslysim nadherne Vyděšený
Takze argument ze nekomu na dane zvukovce s kombinaci dane zakladni desky a danych ovladacu muze u nekoho vytvaret sonar je prd oproti tomu, ze na SM si ten sonar muze udealt opravdu kazdy Mrknutí

"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fajlow
606_Tempik napsal:
A kdyz uz tu padli ty argumenty na sonar... Je neuveritelne jednoduche si pro soundmod upravit zvuky. Napr litam ve spitu, tak si upravym zvuk merlinu aby byl hlasitej tak 20% a BMW, JUMO, DB muzu klidne zesilit o 300%. Priblizujici letadlo ze seste urcite uslysim nadherne Vyděšený
Takze argument ze nekomu na dane zvukovce s kombinaci dane zakladni desky a danych ovladacu muze u nekoho vytvaret sonar je prd oproti tomu, ze na SM si ten sonar muze udealt opravdu kazdy Mrknutí


..jo tak proto's mě tůle sundal na woe Šklebící se
 
Safrik
1stCL_Fajlow napsal:
606_Tempik napsal:
A kdyz uz tu padli ty argumenty na sonar... Je neuveritelne jednoduche si pro soundmod upravit zvuky. Napr litam ve spitu, tak si upravym zvuk merlinu aby byl hlasitej tak 20% a BMW, JUMO, DB muzu klidne zesilit o 300%. Priblizujici letadlo ze seste urcite uslysim nadherne Vyděšený
Takze argument ze nekomu na dane zvukovce s kombinaci dane zakladni desky a danych ovladacu muze u nekoho vytvaret sonar je prd oproti tomu, ze na SM si ten sonar muze udealt opravdu kazdy Mrknutí


..jo tak proto's mě tůle sundal na woe Šklebící se


To víš Fajlow, podle sebe soudím tebe, asi proto tu tolik lidí křičí něco o zákazu SM, neboť nějvětšími a vlastně jedinými čítery jsou oni sami, viz Dora na veřejném serveru, bůh ví co se tam dělo dál po té co skončil track. Šklebící se
 
606_Temp
nebudte neslusni nebo prijde Clon! Vyděšený
JJ, bez SM bych ani litat nemoh. Nneslysel bych ty letadla, neboh bych si u tempestu nahodit zrcatko a oddelat tu hnusnou plotnu za hlavou a ty hispana ted taky strili jak maji Cool

"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
torr
jako že RAF stroje nemusím tak tentobitevní Huricane MKIID s 40mm laufy vypadá dost hustě

http://img.photob...hurri1.jpg
 
czs_scharck
njn, doma, off-line díky AC slotu.
Já se těším až dodělají He-219 UHU.

[img]http://img142.imageshack.us/img142/841/newuhu10wn2.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a czs_scharck dne 10-06-2008 15:25
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Hoper
torr napsal:
jako že RAF stroje nemusím tak tentobitevní Huricane MKIID s 40mm laufy vypadá dost hustě

http://img.photob...hurri1.jpg

obzvlášť hustě vypadá, pokud má za sebou mezka ;)
v této "podvěšenosti" mu klidně stačí i eFkovej... :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
SVK_Mechan
Chlapi potřebuji radu pro PC debila. Mám nové kabiny pro BF a chci mít ten nový modrý zaměřovač. PSmutnýo instal je furt žlutý. Nevím, jestli mám odinstal. nové cokpity pak naistal modrý zaměřovač a pak znovu nainstal noý cokpit.
Prosím o radu, popř. podrobný popis s linkama. fakt PC nerozumím a nechci si rozhodit ILa. Díky mocSmutný
 
1stCL_Fucida
Jo tak s tím jsem laboroval dost dlouho. Ale už si moc nepamatuju jak. Vzal jsem jedno letadlo a u něj metodou pokus-omyl testoval. Nakonec mi ten modrý přišel hnusný a později jsem zjistil, že je i nehistorický. Tak používán nový oranžový.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WinteR
něco por zlepšení mraku v ilovi
[img]http://www.johnwallin.net/site/misc/cloudmod/cl12.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i221.photobucket.com/albums/dd119/Feathered_IV/grab0002-4.jpg[/img] is not a valid Image.


http://allaircraftarcade.com/forum/downloader.php?file=flushys_cloud_mod_v1.rar

pokud to tu bylo tak se omlouvám

PS:jak to funguje s registrací na AAA??
Upravil/a WinteR dne 15-07-2008 08:13
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,060 návštěv