September 23 2025 13:24:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,755
· Nejnovější pilot: Glider
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2015
Rumcajs
Tak s Bf 109E, Bf 110, He 111 a Ju 88 už jsou na dobré cestě udělat i tu Anglickou stoku, ne?
Non est specifica
 
Baron
Nie, BoB nebude. Aspoň teda nie v podaní 1C/777. Ale začínam sa tešiť na Stredozemné more a na Pacifik (oboje su Jásóňové srdcoffky spolu s Battle of France 1940).
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Baron napsal:

Nie, BoB nebude. Aspoň teda nie v podaní 1C/777. Ale začínam sa tešiť na Stredozemné more a na Pacifik (oboje su Jásóňové srdcoffky spolu s Battle of France 1940).
Tak to se říkalo za 777, že WW2 nikdy nebude. Hele jestli bude středozemí, musí tam být Hurrik a Spit a Blembák. Ten kanál prostě někdo nakreslí, i kdyby to měl být entuziasta jako byl Zeus. A jestli bude Francie jako mapa, musí tam být Dunkerque. A prostě ... ne to se bez alespoň malého kousku Anglie nedá. Navíc mapa kanálu už je v ROFku!
Non est specifica
 
313_Nevo
konecne nejake poriadne info

najprv som bol, ako ze pridavaju nove dve lietadla, ale potom pozeram ze komplet novy playlist Mrknutí
sa mi paci teda ze ostali verni svojmu planu vydavat po balickoch. aj ked ja som priaznivec skor ROF/DCS modelu kupovat len to co chcem Úsměv

kazdopadne by ma zaujimalo ci ta spominana 'good fortune' znamena ze konecne videli stav uctu, alebo je to nieco ine Úsměv

Meanwhile, we keep rolling with big news about IL-2 Sturmovik’s future. Starting with the fact that the series is actually going to have a future. Last December, for instance, nobody including us was certain about what would happen next. But good fortune has blessed our hard work and we now know what we will do next.

Upravil/a 313_Nevo dne 13-02-2015 16:12
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Baron
Rumcajs napsal:

Baron napsal:

Nie, BoB nebude. Aspoň teda nie v podaní 1C/777. Ale začínam sa tešiť na Stredozemné more a na Pacifik (oboje su Jásóňové srdcoffky spolu s Battle of France 1940).
Tak to se říkalo za 777, že WW2 nikdy nebude. Hele jestli bude středozemí, musí tam být Hurrik a Spit a Blembák. Ten kanál prostě někdo nakreslí, i kdyby to měl být entuziasta jako byl Zeus. A jestli bude Francie jako mapa, musí tam být Dunkerque. A prostě ... ne to se bez alespoň malého kousku Anglie nedá. Navíc mapa kanálu už je v ROFku!


Rume, chápem tvoju argumentáciu a osobne by som nebol proti. Ale 1C už BoB vydalo a nemyslím, že by vydali BoB znovu. Vedel by som si BoB predstaviť ako pokračovanie BoF, ale zatiaľ nič také nie je spomenuté ani v náznakoch. A ak by aj v budúcnosti čosi také vydali, bude to najskôr v horizonte niekoľkých rokov.
Hals - und Beinbruch!
 
Farky
Saburo napsal:

jediný ruský éro který se mi kdy líbilo, Mig-3 a k tomu amerika, sice ta nejošklivější Úsměv
to chci

kdy to bude? alespoň odhad Šklebící se


Na tu P-40 se strašně těším (jak jinak). Podle mého to bude tak na vánoce, letošní.
 
Deschain
Dneska sem po trech tejdnech lognul BoS a koukl na forum (nemam moc cas a s litanim zacinam) a kdyz sem videl ohlaseni expanze tak sem mel vetsi radost nez na vanoce Šklebící se
 
Joe Hallenbeck
Jeste ani nedodelali jedno....Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
clone9cz
Rumcajs napsal:
...
Navíc mapa kanálu už je v ROFku!

Jo, z tý se dá použít leda tak voda Úsměv
 
http://www.wwii-illusion.net
Shadowdeath
Joe Hallenbeck napsal:

Jeste ani nedodelali jedno....Šklebící se


To je dobrá připomínka Úsměv
Každopádně je to velice pozitivní zpráva, protože pokud chtějí pokračovat, tak to znamená, že BOSko asi nebyl úplnej propadák. A je pravděpodobné, že při dělaní nových věcí se dočkáme i nějaké revize starších. Takže ještě pár IL2: Battle of "něco" a bude to třeba i dodělané Šklebící se
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
LEON
Shadowdeath napsal:

To je dobrá připomínka Úsměv
Každopádně je to velice pozitivní zpráva, protože pokud chtějí pokračovat, tak to znamená, že BOSko asi nebyl úplnej propadák.
...


Důvodů může být víc, protože například Wings of Prey ještě nebyl také úplně dodělaný a už Gaijin vydával Wings of Luftwaffe Mrknutí
FPV Air Combat - hledáme nadšence pro tuto adrenalinovou modelářskou disciplínu, více info ZDE
Czech Rocket Society - moderní čeští raketoví modeláři, více info ZDE
 
https://www.rcfree.eu
kriplik
A spomínali aj niečo o plánoch tvorby poriadnej singleplayer kampane, alebo sú spokojní s tým, čo tam je? Zamračený
 
Rumcajs
Tyhle řeči, ještě nedodělali první a už chtějí dělat druhý, ty jsou teď frekventované i na IL2 fóru.

Takže děcka, vývoj SW a i BOS / BOM ... a jiných BO{x} je o týmech lidí. Někdo dělá mapy, jiný dělá 3D modely letadel, další shánějí historické podklady, někdo ladí FM, DM, pak je sbírka testerů a velmi málo lidí prakticky programuje. No a v průběhu života projektu je to tak, že se přelévá úzké hrdlo sem a tam. Na začátku musí makat modeláři, sháněči a mapaři. Ke konci hodně makají testeři. A těch několik programátorů, ti se nezastaví nikdy. Co tím chci říct? BOS je aktuálně limitovanej těma několika programátorama (jestli maj 2) a zbytek lidí nemá do čeho píchnout. Letadla už maj vyrobený, mapa funguje, podklady stokrát přečtený. To si myslíte, že kvůli vašemu citu pro "správnost" postupů maj čekat, až bude BOS úplně hotový a teď nemaj dělat nic? Aby vás náhodou neurazilo, že maj další plány? Na IL2 fóru je sbírka rozhořčených, kteří si neumí tohlencto srovnat v hlavě. Ti 3D modeláři a experti na lítání programátorům nijak nepomůžou. A tím nijak mám na mysli nijak. To kafe si uvařej případně sami. A dokonce by jim aktuálně nepomohl ani další programátor. Naopak by to byla zátěž, se o něj starat.
Je tu ale slibná šance, že programy budou stejně fungovat v BOS, BOM a dalších pokračováních. A tedy že dojde na znovupoužitelnost. Teprve znovupoužitelností se totiž SW dostává do situace, že je přínosem. Jo, my všichni vlastně potřebujeme, aby se to dostalo do této fáze, že díky znovupoužitelnosti se zvedne produktivita, nám bude sypat nový obsah a vývojářům nějaké ty dividendy. Tak nemrmlejte.
Non est specifica
 
Tyler Durden
A proč by měli něco vůbec dodělávat když zombie bez mozku stále nakupují letadla a mapy?
 
Rumcajs
Tyler Durden napsal:

A proč by měli něco vůbec dodělávat když zombie bez mozku stále nakupují letadla a mapy?
To, myslím, je opravdu skvělej postřeh. Měl bys jim to napsat.
Non est specifica
 
Tyler Durden
Rumcajs napsal:

Tyler Durden napsal:

A proč by měli něco vůbec dodělávat když zombie bez mozku stále nakupují letadla a mapy?
To, myslím, je opravdu skvělej postřeh. Měl bys jim to napsat.


http://forum.il2s.../?p=231678
 
1stCL_Novotny
Hm zombie! Šklebící se Koukám že si našel hodně porozumění. Mrknutí Možná by to chtělo vícero taktu a rozumu na debaty tvého ražení. Ale můžu se plést. Úsměv
 
Rumcajs
Tak si Tylere přečti, co na tyhle žblepty píšou lidi, kteří to opravdu lítají. A jsou tam i tací, kteří jsou skuteční piloti a třeba ten Crump, co tam diskutuje o BMW 801, je asi docela machr na motory ve stihačkách.
Nejlepší by ale bylo, kdybys světu předvedl, jak se to má správně dělat. Přeci nejsi jen tak nějaký trouba z Horní Dolní a když už máš tolik kuráže psát o zombících, máš nepochybně i tolik talentu, abys to spíchnul líp, rychleji a levněji. S chutí do toho. Když to zvládneš, budu svoje nechutně velký peníze cpát přímo do tvý kapsy.
Non est specifica
 
datelko
Neviem čo sa trasete nechajme sa prekvapit a možno bude i BOUCool
 
magot
Jde o to že se Loft (stejně jako předtím Ilya) vrhá do dalšího simu aniž by dokončil ten stávající který je imho dost nedodělanej a zabugovanej.
Sílu kterou by mohl vyrhnout k pořádnýmu dokončení BoS pravděpodobně rozdrobí na vývoj nového simu a ponechá nějaký "patch" team pro BoS maximálně o dvou lidech páč nemá nafukovací rozpočet. Samozřejmě část věci bude sdílená a vylepšené věci z BoM budou moci spadnout i do BoS.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-09-2025 14:51
Byl jsem na dnech NATO. Viděl Harrier, Hornet, Rafale, EF Typhoon, Mirage2000 a B-52 a bylo to dobré.

13-09-2025 17:59
Ahoj, jak bych si s vámi mohl zalétat? Kdy, kde a jak? Létal jsem BOS solo a ted si na TAW trosku osvojil i engine mgmt a navigaci jen podle mapy. Sám ale nemám šanci. Létám za spojence.

20-08-2025 11:11
Ahoj dneska někdo na il-2 budem na teamspeaku kolem 5-6 hod klidne i ty Vity muzes dorazit taky se vracime po dlouhé době. Mrknutí

19-08-2025 21:45
Ahoj, Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá Úsměv poraďte mi kde bych objevil staré veterány.

09-08-2025 13:55
Tak na zbytek roku hodně štěstí jako z Kokury!

23-07-2025 10:14
A kde máš ty "svoje" obrázky?

22-07-2025 20:07
já "svoje" nezakazuju

18-07-2025 10:09
Jaké nalinkované obrázky? 95% obrázků na netu nelze linkovat, je to zakázáno.

14-07-2025 18:24
a není tu čistě náhodou někdo, kdo ví proč se nezobrazují nalinkované obrázky?

13-07-2025 23:31
Další zpráva o medvědech! Šklebící se

38,098,050 návštěv