September 28 2024 04:16:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 15

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
NOVACEK
BP_dFrog
http://www.blackpanthers.cz/server.html
 
Vitas
Attemp to join a server failed. Reason: Connection lost.

Prave proto jsem se ptal, ja myslel, že ty servery neexistujou, proto jsem se ptal, ale ona bude chyba asi někde u mě. Nevite kde? Zamračený
 
lochness
tohle vypada na server autokick, ale to hadam, potvrdit by to musel asi nekdo z adminu

zatim nam zkus rict, s jakou verzi se pripojujes, nebo nemas-li nejake vulgarni jmeno, ktere by mohlo byt automaticky vyhozeno. Vzhledem k tomu, ze jsi psal, ze na jinych servrech te nenechaj odstartovat, pak ve firewallu, potazmo pripojeni, problem asi nebude.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Vitas
Mam verzi 4.09m, ale nemam tam skiny, ani nemam ultrapack atp. Zkratka cista 4.09m. Jmeno mam stejny jako tady na foru. Když jdu pres hyperlobby, tak me to pusti normalne kamkoli - ale v HL zas nevidim AH server.
 
lochness
tak skiny ani UP na AH nepotrebujes. pokud jsi spravne opsal ip servru, vcetne portu, pak by to taky mohl byt ban na tvou IP. k tomuhle by se ale musel vyjadrit nekdo z adminu AH.
netusim, jake jsou jinak rozdili v pripojeni pred hyperlobby a primo ze hry, krom toho, ze HL snad pouziva port navic. Muzes zkusit pripojeni na nejaky servr, kam ti to pres hyperlobby jde, primo pres IP ze hry, jestli to opet nepujde, pak by mohl byt problem v nejake konfiguraci pripojeni, ale tohle jsem osobne neresil, takze jsem uz v koncich s napadem
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Vitas
Jasne, i tak moc dekuju. Stejne mam blbej net. Teda on ma 4 MB, ale vzdycky na pul sekundy vypadne a hned me to kopne. Vetsinou tak jednou za 20 min.

EDIT: No jo, když opisu treba skies of valor ip z jejich stranky a pustim ve hre, tak se tam nedostanu a pres HL normalne. ZamračenýCool
Upravil/a Vitas dne 12-12-2010 00:40
 
311_Mart
Vyzkoušej xFireMrknutí
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
CSL_Raptor
Nic mě nenapadá co by to mohlo dělat a tak jen takový výkřik do tmy. Zkusil bych ještě jednou nastavit hru přes setup konkrétně záložku Network. Nebo si ještě zkontroluj v souboru conf.ini zda ve stati NET máš tyhle rudé hodnoty stejné se mnou. Říkám nevím zda to pomůže jen křičím do tmy.

[NET]
speed=10000
routeChannels=0
serverChannels=1
localPort=21000
remotePort=21000
SkinDownload=1
serverName=Grazymap
serverDescription=
remoteHost=147.32.50.52
localHost=89.103.36.15
socksHost=
checkServerTimeSpeed=1
checkClientTimeSpeed=0
checkRuntime=0

Jo a jinak bych stoprocentně přešel na X-fire místo Hyperzlobý. Šklebící se
Upravil/a CSL_Raptor dne 12-12-2010 10:04
 
Vitas
Jo, mam to stejne ale furt nic. Nasel jsem si IP serveru skies of fire, hodil ho do radku a jakoby se to nacetlo, ale tam jak je "predavam ukol" se nic nedeje, a musim dat zpet. Pres lobby to normalne nacte. U serveru ktery na HL nejsou (treba AH), tak to hned napise "Connection attempt to a host server failed. Connection lost." Nevim. Tam v nastaveni site, jsem dal vsechno mozny, bez jakykoli zmeny.
Upravil/a Vitas dne 12-12-2010 17:01
 
CSL1_Zmije
Tak napiš adresu ručne: BP server:77.93.208.97:21000
AH server:147.32.50.52:21000
po spušteni ila: Multiplay pak join do vokýnka vepiš ty čísla bez mezer,pokud to budeš kopírovat tak bacha na poslední volné místo po nolách, nic tam nesmí být. A samo jukni na firewall, záleží na tom jaký používáš. Mrknutí
 
lochness
ad viper
jestli jsem ho dobre pochopil, tak to uz zkousel

jinak me napada, ze hyperlobby snad pouziva pro pripojeni jiny port nez sturm, tak by se mohlo stat, ze ma bloknutej port na sturma ale povoleny na HL. ale to by se asi nedostal ani do faze predavani ukolu a navic by asi dostal timeout. a ze by firewall treba cekal na povoleni vyjimky, to se mi taky nezda, ze by to spojeni nejdriv pustil a pak ustrih. to bude zapeklitejsi problem asi
Upravil/a lochness dne 12-12-2010 22:53
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
CSL_Raptor
No pokud tu adresu kopíruje tak z 90% je na konci mezera tudíž se nepřipojí a vypadá to zhruba jak popisuje. Po nakopírování bych zkusil dát backspace jestli se umaže jen mezera je to v tom jestli se umaže nula tak je to zas vedle.

Ad Viper: Píšeš jak náctiletý na Faceboaku trochu klidu to chce hadice.Šklebící se
Upravil/a CSL_Raptor dne 12-12-2010 23:49
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,682,946 návštěv