September 28 2024 18:19:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
Enjoyr
WT_Flan napsal:
Enjoyr napsal:
...Briefingy v azbuce - pokud to někomu nejde odstranit změnou v locale na en nebo de :

z DGen složky někam skopírovat např. MessageEn.dat,
přejmenovat na MessageRu.dat a vrátit zpátky do složky DGen - přepíše to soubor briefingů v ruštině na soubor,který teď bude sice pro ruskou lokalizaci,ale bude anglicky;

nebo např. GB_MessageEn.dat stejným způsobem přejmenovat na GB_MessageRu.dat a vrátit zpátky do složky DGen(přepsat jím původní soubor v ruštině);

stejně tak je to se jmény piltů atd.,
např. soubor Americans.dat (v angličtině) přejmenovat na Americans_ru.dat a vrátit do DGen složky a přepsat původní Americans_Ru.dat v ruštině, atd.


Mne se pouze zobrazuji nazvy kampani rusky, briefingy uz jsou v pohode. Nicmene z vyse uvedeneho vyplyva, ze kdyz se vsechno prejmenuje na *Ru, je azbuka navzdy mrtva ?


...ano,azbuka zemře... v Ilovi (tedy aspoň co se týká DGen složky...
Upravil/a Enjoyr dne 24-10-2007 18:04
 
www.enjoyr-page.cz
Enjoyr
Kdyby to nefungovalo z Nahraj.cz ,tak tady je druhá varianta:

EnjoyrPatch_pro_Sound_Mod.zip
Upravil/a Enjoyr dne 24-10-2007 20:51
 
www.enjoyr-page.cz
Enjoyr
Pokud by si někdo chtěl testnout Hawk-75A-3 a A-4 (jen pro Sound Mod Úsměv !) v offline kampani,tak tady je upravená kampaň od Petera Kepfa (12 misí) - místo G-50 jsou vloženy Hawky-75. Zimní válka Finsko.

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/84779/Hawk_75A_3_and_A_4_Winter_1941_2.zip_249.17KB.html

Skiny nastaveny na Void.
Do adresáře \Missions\Campaign\FI\
Upravil/a Enjoyr dne 29-10-2007 10:33
 
www.enjoyr-page.cz
Panek
Lidi stala se mi divná věc. Lítal jsem si se Sound modem ofline a zkoušel jsem si různá letadla. Jako soupeře jsem tam měl MC200. No a tak jsem v těch typech došel až k Migu-9 a tak si létám a najednou koukám jedna dvojce MC200 mne dostoupává. Tak jsem na to šlápl a začal jsem stoupat při 450 kmh. Na budíku cca 450 pořád stoupu a ta AI MC200 mne postupně dostoupala a ještě si na mne začala provokativně střílet. Zamračený
Tak jsem si to zkusil i s jinýmy AI (SpitIX, Bf109-K4, ....) a nikdo na toho Miga nemá, jen ta MC200 mne skoro vždy dojela.
BEZ SOUND MODU JSEM TO NEZKOUŠEL

Edit: Záznam mám, ale je hrozně dlouhej, protože jsem tomu nevěřil a to AI jsm si zatáhl až nad zem, aby se nemohlo rozjet no a z cca 300m výšky mne ve stoupání dotáhl asi ve 4700m (letěl jsem na 88% tahu)
Upravil/a Panek dne 29-10-2007 11:09
 
clone9cz
Vazeni,
doporucuji vsem uzivatelum sound modu dukladne testovani pred zverejnenim podobnych informaci, a to i formou dotazu !!!
(existuje totiz mnoho vhodnejsich forem neverejne komunikace, ktere lze pro overeni takovych zjisteni vyuzit u uzivatelu, kteri o to zajem maji)

posledni sdeleni totiz zaseva pochybnost mezi stovky unikatnich navstevniku, kteri denne zavitaji na nase forum, pricemz malokdo ma moznost a chut toto overit ci vyvratit, obzvlaste v pripade, kdy neni presne popsana testovaci metoda

pro vyvazeni obsahu tedy prikladam opacne tvrzeni:
predesle se tyka jiste AI, jen MC200, pricemz neni dokazano, ze jde o zmenu provedenou v sound modu

2panek: nepisu to sem jen kvuli tobe, ale i proto, ze se ne nepodobna tvreni zacinaji sirit i na lionim foru
 
http://www.wwii-illusion.net
Hiltos
Clonaku, clovece, tebe kdybysme nemeli, museli bysme si te vymyslet ... ;D

posledni sdeleni totiz zaseva pochybnost mezi stovky unikatnich navstevniku, kteri denne zavitaji na nase forum, pricemz malokdo ma moznost a chut si te overit ci vyvratit, obzvlaste v pripade, kdy neni presne popsana testovaci metoda
 
XXX_Dazz
3BAP_Panek napsal:
Lidi stala se mi divná věc. Lítal jsem si se Sound modem ofline a zkoušel jsem si různá letadla. Jako soupeře jsem tam měl MC200. No a tak jsem v těch typech došel až k Migu-9 a tak si létám a najednou koukám jedna dvojce MC200 mne dostoupává. Tak jsem na to šlápl a začal jsem stoupat při 450 kmh. Na budíku cca 450 pořád stoupu a ta AI MC200 mne postupně dostoupala a ještě si na mne začala provokativně střílet. Zamračený
Tak jsem si to zkusil i s jinýmy AI (SpitIX, Bf109-K4, ....) a nikdo na toho Miga nemá, jen ta MC200 mne skoro vždy dojela.
BEZ SOUND MODU JSEM TO NEZKOUŠEL

Edit: Záznam mám, ale je hrozně dlouhej, protože jsem tomu nevěřil a to AI jsm si zatáhl až nad zem, aby se nemohlo rozjet no a z cca 300m výšky mne ve stoupání dotáhl asi ve 4700m (letěl jsem na 88% tahu)


Prdlačky, tak ten .ntrk zkrať. To snad není problém Vyděšený Jak dloho může trvat stoupání z 300 m do 4700 m ? 15 min. to snad dlouhý záznam není ?
Upravil/a XXX_Dazz dne 29-10-2007 18:50
 
1stCL_Fucida
Nicméně Clone má v tomhle směru dle mého skromného názoru pravdu..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
www.kromeriz.cz/images/Fotogalerie/osel.jpg
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fajlow
vskutku inteligentní pohled.
takový mám taky občas.
pokračujete pánové, viva la flame, ať je co číst !
 
Jp-
Hiltos napsal:
Clonaku, clovece, tebe kdybysme nemeli, museli bysme si te vymyslet ... ;D

posledni sdeleni totiz zaseva pochybnost mezi stovky unikatnich navstevniku, kteri denne zavitaji na nase forum, pricemz malokdo ma moznost a chut si te overit ci vyvratit, obzvlaste v pripade, kdy neni presne popsana testovaci metoda



Ty a jakou pochybnost to může zasejvat o nesmrtelnosti chrousta o tom, že někdo tady je pi**, nebo o čem já si například tu Mc 200 můžu pustit za 15sec v sound modu a bez něj zas zpátky a pochybnost si vyvrátit Šklebící se Nebo můžu rozšlápnout toho chrousta i s 3iap Šklebící se
 
XXX_Dazz
Vyděšený Pánku čekám na link k tomu .ntrk !!! Vyděšený
Upravil/a XXX_Dazz dne 29-10-2007 19:54
 
313_Pycko
CoolŠklebící seNaštvaný
 
www.ekkor.sk
Panek
XXX_Dazz napsal:
Vyděšený Pánku čekám na link k tomu .ntrk !!! Vyděšený

Jak se dá zkrátiti ten záznam?

2clone: Když jsem hodím ten track (plnej nebo zkrácene) a všichni ho shlédnou, to už pak budu hodnej? Nebo jsem pořád na černý listině pro svou červenou barvu?Naštvaný
Upravil/a Panek dne 30-10-2007 07:53
 
XXX_Dazz
Při přehrávání dlouhého .ntrk spustíš nahrávání znova na sekvenci, kterou potřebuješ a vytvoříš nový záznam.
Čekám Vyděšený
 
Panek
Ok, jestli večer půjde net.
 
3BAP_Cassius Chaerea
A co mu za to Dazzi dáš?
 
Panek
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
A co mu za to Dazzi dáš?

úctu a uznání
 
clone9cz
3BAP_Panek napsal:
XXX_Dazz napsal:
Vyděšený Pánku čekám na link k tomu .ntrk !!! Vyděšený

Jak se dá zkrátiti ten záznam?

2clone: Když jsem hodím ten track (plnej nebo zkrácene) a všichni ho shlédnou, to už pak budu hodnej? Nebo jsem pořád na černý listině pro svou červenou barvu?Naštvaný

Zamračený
zjevne ti nekdo podsouva neco, co jsem nikde nerekl a ani nenapsal, jeste jednou si tedy zjisti, jake jsem uzil osloveni ...
 
http://www.wwii-illusion.net
3BAP_Cassius Chaerea
clone9cz napsal:
zjevne ti nekdo podsouva neco, co jsem nikde nerekl a ani nenapsal, jeste jednou si tedy zjisti, jake jsem uzil osloveni ...
"....Vazeni (Pánku ty jeden hnusnej červenej pilote na černý listině)...."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,582 návštěv