Pěkný, Sepi, moc. Je vidět, že jste tam něco dostali.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
ale díky za to, že tomu věnuješ SVŮJ VOLNÝ čas a že je tu na co koukat :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat. [samurajský pohled na zajetí]
Tak jsem si včera udělal výlet na Tramecourt, po té co jsem ve výpisu uviděl Heinkly a Ju88. Když jsem se přiblížil uviděl jsem 3 doty a k mému štěstí ti kucí modroocí letěli jako kuřátka spolu. Snažil jsem se trefovat pouze do motorů a kdyby ta 88smička nesmýkla směrovkou nedostala by takový příděl do trupu
Kalinka na mne čekal u Boulogne ale byl vysoko a dobře vidět, tak jsem zůstal nízko a letěl na Wilmington kde jsem v pořádku přistál. Kalinku jsem ještě dlouho viděl zdálky jak visí nad Bolougne a jestli neumřel čeká tam dodnes
hezky to na konci hudebně "vyšlo" na ten výbuch Spita na dráze :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat. [samurajský pohled na zajetí]
Ahoj,
Po půlce života jsem si vzpoměl na svoje létání. Bohužel si pamatuji už jen starý Il-2 1946. Co se tedy teď létá poraďte mi kde bych objevil staré veterány.
IL-2 Sturmovik™, Cliffs of Dover™, Pacific Fighters™ are trademarks or registered trademarks of 1C EUROPE, 1C-Multimedia, 1C ONLINE GAMES.
Other marks used herein are those of their respective owners.