September 28 2024 18:23:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 16

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
BP_Tyrl
Jak se jmenuje ten řádek v nastavení serveru, kterým se zakazuje SM na serveru?
 
WT_Schmouddle
tusim ze je to checkruntime=X
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
BP_Tyrl
Jo to je ono. Díky
 
WT_Schmouddle
Neni zac, na Danikena jem nezapomnel, ale jeste jsem se neutrhl...chces to zaplatit bezhotovostne, ze tam nekoho poslu?
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
alfik
Tak ještě jednou, Jirko. pokusím se to napsat naprosto jednoduše a zřetelně:
Co přesně ti vadí na SM? Když se konečně vyžvejkneš, tak ti třeba odpovím stejně jednoduše a zřetelně. A mimochodem, asi jsi to pochopil jako že já jsem jednoznačným zastáncem SM. Není tomu tak, mám argumenty pro i proti a můžu je sdělit každému. Jak už jsem napsal, rozebírali jsme to např. s Fučidou a v lecčems jsme se shodli. A v lecčems ne, to je tak nějak noumání Uďo.
Může to být: 1) čít? 2) morálně-etický rozměr? 3) právní rozměr?
Pokud nenapíšeš konkrétně co je podle tebe špatně tak se holt zastánci SM vyrojí.
A, ještě jednou, zase zřetelně a jednoduše: já můžu lítat s nebo bez a je mi to týdý. Můžemem se klidně domluvit na nějakém serveru bez SM kam se bude chodit a lítat tam bez. A na nějakém se SM... A já budu chodit na oba, podle nálady.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_hayes
aalf za by som sa zase opytal co tebe vadi na tom ze Jirkovi nieco vadi na SMŠklebící seŠklebící se
 
http://606.klikej.org/news.php
311_Tank
aalf napsal:
Tak ještě jednou, Jirko. pokusím se to napsat naprosto jednoduše a zřetelně:
Co přesně ti vadí na SM? Když se konečně vyžvejkneš, tak ti třeba odpovím stejně jednoduše a zřetelně. A mimochodem, asi jsi to pochopil jako že já jsem jednoznačným zastáncem SM. Není tomu tak, mám argumenty pro i proti a můžu je sdělit každému. Jak už jsem napsal, rozebírali jsme to např. s Fučidou a v lecčems jsme se shodli. A v lecčems ne, to je tak nějak noumání Uďo.
Může to být: 1) čít? 2) morálně-etický rozměr? 3) právní rozměr?
Pokud nenapíšeš konkrétně co je podle tebe špatně tak se holt zastánci SM vyrojí.
A, ještě jednou, zase zřetelně a jednoduše: já můžu lítat s nebo bez a je mi to týdý. Můžemem se klidně domluvit na nějakém serveru bez SM kam se bude chodit a lítat tam bez. A na nějakém se SM... A já budu chodit na oba, podle nálady.


Za sebe bych rek ze nemam SM rad ale nevadi mi nijak extra. Na specialky a kdyz si chci zaletet velkej bombarder je nutnost.
Specialky sou OK litaj tam provereny lidi, komunita se zna .. pocad je SM OK.
DF je jina liga, tam se porad najde dost ufonu co si potrebujou pohonit ego a potunej si svoje ero k obrazu svemu.
Proto na public DF co maj povolenej SM nelezu.
 
WT_Schmouddle
Já tedy nevím, ale kolem soundmodu se objevuje tolik polopravd popř. nesmyslů až hrůza.

Já jsem odlétal na SM serverech (vč. WT, AAA) od uvedení modu několik desítek hodin a ANI JEDNOU se nestalo nic co bych už před tím neviděl.

Kdo v ne-SM verzi viděl svého vlastnícho ducha přistávat 50m za ním, popř. byl sestřelen letounem který nebyl vidět, toho nemůže celkem nic překvapit.

Mám pocit že hlášky odpůrců SM o masivním čítování o "nemožnosti spolehnout se", o neférovosti MOD-DF atp jsou něco podobného jako Horridův růžový slon s Jumem v chobotu. Všichni ho viděli, jenže nikdo nemá track.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
311_Tank
Je cheat a chet, nekdo schvalne brzdi odchozi trafic a pak lita stylem priskokem vped. Jasne viditelny a neuveritele lamersky.

Pak je tu dalsi moznost:
Nekdo si jen otuni motor na takovej vykon jak si mysli ze by to melo bejt , nekdo si prida zrcatko...
A to nenatocis.. nedokazes.
 
WT_Schmouddle
Tanku, od roku 2001 jsem admin serveru, tvůj cheat číslo jedna je problém špatně nastaveného serveru. Správně nastavený server takového "hráče" okamžitě kickne. Nemá to s SM nic společného, tyhle věci se objevují od roku 2003.

Ohledně druhých věcí - Sám říkáš že na SM servery nechodíš, jak víš že se to děje? Mě se na SM serverech nestalo nijak významně častěji že by mi někdo uletěl nebo že by mi breaknul těsně před střelbou, to se mi stávalo spíše na ne-SM serverech, kde někteří uživatelé využívají tzv. sonarového efektu.

Takže se ptám znovu: Máš nějaké své, praktické zkušenosti z SM serverů, kde by nešlo BMZ kvůli zrcátkům, nebo kde by byly výrazně přemotorované stroje? (výrazně = tak aby to znamenalo výhodu).

Je horší když někdo má zrcátko nebo když využívá sonarového efektu?

Čím to je, že mám pocit že všechny tyhle argumenty proti SM online jsou typu JPP (jedna pani povídala)?
Upravil/a WT_Schmouddle dne 03-06-2008 14:36
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
311_Tank
Zajimavy potkavam par jedincu ktery litaj na vsech znamejch velkejch servrecha litaj presne timhle stylem pritom ping mam v poradku. Zrejme to maj vsichni nastaveny blbe Úsměv)
Nicmene to nebylo uvedeno v souvislosti se SM ale jako example cheatu.

Moje prakticka zkusenost je takova ze letadlo se SM ulitalo ve formaci letadlum bez SM.
To je pro me dostatecnej duvod lizt na SM servery co nejmin. Vedom ze pulka befek tam to zrcatko ma, zvlast kdyz se najde hafo jedincu co jsou skalopevne presvedceni ze tam to zrcatko patri, a druha ho tam muze mit me proste nenaplnuje nadsenim natoli, abych se tam honil se svim neotunenym Tempestem a radsi si zalitam nekde kde vim co tam protivnik ma a co nema.

Je to jak sex bez ochrany, nikdy nevis co od koho chytis, proto pouze s proverenymi soudruzkami na proverenych servrech Cool

PS ze si lidi monujou zrcatka do BF a jeste se tim chlubej sem zahlid dokonce minimalne jednou tady na SVK.

Heh obhajovat SM tim ze podobne se da exploitovat i be SM to je opravdu na urovni.

Jinak si to spatne vykladas, neni to argument proti SM ale jeho absolutne nulovy securite, nekonzistentnosti verzi a historicke nekorektnosti. Ale jinak je super.


 
WT_Schmouddle
1) ping a data stream je neco uplne jineho, zvlast kdyz ping je ICMP paket a il jede v UDP. Tzn muzes mit ping 20, ale kdyz se kazdy druhy UDP paket ztrati,(je to stream, zadne potvrzovani prijeti od prostistrany) tak litas jak nudle v bande.

2) To ze nejake letadlo leti rychleji nez ostatni muze byt pilotem, treba WT_Slava byl i bez SM (cti 2003-2006) o 5-7 kmh rychlejsi. proste s tim umel litat, neviselo mu to bokem etc.

3) Zrcatko fakt neni problem, protoze urcita cast tech letadel ho opravdu mela. Sonarovej efekt nemelo zadny letadlo z WWII

4) Jen rikam, ze hodne argumentu proti SM se zaklada na pocitech a nemaji s realitou nic spolecneho.

5) historicka nekorektnost je natolik zprofanovane tema ze nema cenu se tady bavit o tom nakolik je nemodovany Sturm historicky korektni.
Fw190 bar
Temp 1944 11lbs
vsechny pritepleny polepeny letadla s P&W (USN)
rozdil mezi Bf109 a Spit ve veci nutnosti pouziti smerovky pri zakladnich manevrech
absence jakehokoliv kroutiveho a klopiveho momentu na Bf109F-K ve vysoke rychlosti...
vsechny ufo letadla (Gotha,Bf109Z atp.)

etc etc

Puvodni Sturm neni nijak konzistentni oproti SM, je to jen vytloukani klinu klinem a jako argument rozhodne neobstoji.

Jen abychom si ujasnili postoje. Je mi jedno jestli kdo lita s SM nebo bez SM at si kazdej sturma uziva jak chce. Co povazuju za dulezity je fakt aby ne-SM lidi nevymejsleli dalsi a dalsi veci proc je SM nutne totalni zlo, ktery kazdymu pravovernymu virtualnimu pilotovi zlomi joystick, prevrhne piti do klavesnice, prefikne pritulku a nakope psa.Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
311_Tank
1) rozdil mezi connection a connectionless protokoly je mi dostatecne znamy, jen z praxe opravdu nebejva caste aby nekdo s rozumnym pingem mel vysokou ztratovost packetu. To je pak nekde neco hodne spatne.

2) Vono vytrimovenaj bomber na stabilizatoru neni uz moc vo umeni.

3) jj cast lancasteru mela misto slizometu pulpalce a dvacky Úsměv) (uz se tesim az ho nekdo udela)

4) a spousta taky ne

Kazde male dite vi ze SM roztoci plotny disku tak ze se utrhnou proletej kostrou zdemolujou vsechno v poci a pak jeste s velkou pravdepodobnosti se zaseknou uzivatei do bricha. Hned potom co FF prerazi uzivateli ruce.

Prefiknuti pritulky to je asi novinka v 0.93 Vyděšený

 
torr
311_Tank napsal:
1) rozdil mezi connection a connectionless protokoly je mi dostatecne znamy, jen z praxe opravdu nebejva caste aby nekdo s rozumnym pingem mel vysokou ztratovost packetu. To je pak nekde neco hodne spatne.





budeš divit je to časté, moje skušenost skušenosti kolegů ,všichni u UPC,krásný ping ale velká ztrátovost paketů,mohl zato vadný modem nebo jako u mě špatný kontakt v BNC konektoru v hlavní rozvodný skříni,panečku a jak s blbě prokazuje tato vada,těch keců ze strany UPC
 
311_Tank
To je to neco hodne spatne spatnej hardware, nekde moc priohlej optickej kabel, pretizenej router, spatna QoS, zkurvenej traffic shaping a pak par dalsich.
 
1stCL_Fucida
311_Tank napsal:
2) Vono vytrimovenaj bomber na stabilizatoru neni uz moc vo umeni.


Záleží především na pozici daného člověka v rámci formace, resp. vůči vedoucímu letounu, na schopnostech velitele..atd.

Co by pro tebe měla být důležitější informace je, že SM NIKTERAK nezasahuje do letových modelů. Nabourání letových modelů v SM je STEJNĚ obtížné, jako v čisté verzi => Jedinec, který chce letový model upravit k obrazu svému potřebuje k této modifikaci stejné nástroje jak s SM, tak bez SM.
Neznamená to tedy, že by člověk s SM, kterého jsi viděl, nemohl být podvodníkem - ale je to úplně stejně pravděpodobné jako u člověka, který SM nemá.

PS: na zrcátku v Bf se zjevně shodnem Úsměv
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 03-06-2008 16:32
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
MK_KaiN
Eh, nedávno jsem napsal cvoci. Přehodnocuji na magoři Šklebící se
 
MK_KaiN
WT_Schmouddle napsal:


3) Zrcatko fakt neni problem, protoze urcita cast tech letadel ho opravdu mela. Sonarovej efekt nemelo zadny letadlo z WWII



To by mě docela zajímalo jakej je názor na to kdo je víc nečestný a nesportovní?
Jestli hráč hrající bez SM se sonarem, nebo hráč se SM a nainstaleným zrcátkem v befku?
Lze považovat člověka lítajícího se sonarem, za prověřeného místní "komunitou"? A tudíž zcela důvěryhodného? Stejná otázka na zrcátko v SM.
Vážně mě zajímá váš názor.
Upravil/a MK_KaiN dne 03-06-2008 18:53
 
WT_Horrido
Protoze 109 (Emil napr.) zrcatko mohla mit, navic pilot si ho mohl dat kdykoliv namontovat na cokoliv, je z hlediska te tady tolik okecavane reality mnohem snesitelnejsi kdyz si nekdo udela zrcatko.

Sonar je zneuzivani bugu ve hre, tudiz cheat.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
Zrcátko by pro mě bylo přijatelné pouze pokud by (v případě instalace mimo kabinu) bylo kompenzonzována příslušným nárůstem aerodynamického odporu a ztrátou rychlosti. Můžeme si položit otázku, proč tím má trpět Spitfire a ne třeba ten Emil. Rychlostní ztráta kupodivu nebyla úplně zanedbatelná, Britové to měřili a kdysi jsem kdesi měl výsledky. Dalo to snad 10 km/h..možná i 15 u Spitu V. Nebylo to vůbec málo, Mk.IX na tom už byl mnohem lépe.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,624 návštěv