September 28 2024 18:19:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Soundmod je ilegalni?
WT_Horrido
Woman, you are completely off your nut!
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Schmouddle
We're not gonna die. We can't die, Bendis. 'N you know why? Because we are so... very... pretty. We are just too pretty for God to let us die.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
alfik
CINCUS - čti Sink as Šklebící se A kdo ví što éto takóje CINCUS? Pozn. kvůli té fonetice byla později zkratka změněna Cool
 
WT_Schmouddle
Commander-in-Chief, United States Fleet.Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Enjoyr
WT_Flan napsal:
Joe Hallenbeck napsal:
No jak myslis Smudlo

...

Na Ubi obycejne bliju bud z tech vecnych zakladacu vlaken "to nelita", "to nestrili", "to nejde"...proste "TI DRUZI maji vsechno lepe"...a pak z tech vecnych vlezazpokrkdoprdelistu, kteri kdyz Oleg, nebo nekdo od nej, napise "rano jsem mel vynikajici stolici"...objevi se 100 postu "skvele", "diiiky" "Uau" a nedej boze, aby snad nekdo napsal "no a smrdi to az sem"...

...



Šklebící seŠklebící seŠklebící se , tak tohle mě fakt rozchechtalo Mrknutí
..výstižné,trefné Mrknutí
 
www.enjoyr-page.cz
Enjoyr
310_Gringo napsal:
Pomooooc já melu furt rusky...Mám stažený ENG_Sound_mod_Version_09.
Zkoušel jsem to rozbalit do kořenáče šturma,zkoušel jsem to rozbalené nakopírovat do kořenáče šturma.I files do files.V configu mám locale=de.
A furt je tam místo písma je ten rozsypanej čaj,čili azbuka
Nevím co dělám špatně...pomoooocSmutný


...nevím,jestli už to tady někdo psal - nečetl jsem úplně všechno,ale ten rozsypanej čaj,čili azbuku v názvech kampaní jsem odstranil jednoduše takto:
ve složce DGen jsem vymazal všechny soubory campaignsXYZ_ru.DAT a čaj je pryč,páč se ta ruština už nemá z čeho načíst MrknutíŠklebící se
Upravil/a Enjoyr dne 23-10-2007 18:29
 
www.enjoyr-page.cz
1stCL_pbarry
Enjoyr napsal:
...nevím,jestli už to tady někdo psal - nečetl jsem úplně všechno,ale ten rozsypanej čaj,čili azbuku v názvech kampaní jsem odstranil jednoduše takto:
ve složce DGen jsem vymazal všechny soubory campaignsXYZ_ru.DAT a čaj je pryč,páč se ta ruština už nemá z čeho načíst MrknutíŠklebící se


Misto toho je co ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
alfik
Schmouddle, jednička s hvězdičkou. Rudou, pěticípou Šklebící se
 
Enjoyr
1stCL_pbarry napsal:
Enjoyr napsal:
...nevím,jestli už to tady někdo psal - nečetl jsem úplně všechno,ale ten rozsypanej čaj,čili azbuku v názvech kampaní jsem odstranil jednoduše takto:
ve složce DGen jsem vymazal všechny soubory campaignsXYZ_ru.DAT a čaj je pryč,páč se ta ruština už nemá z čeho načíst MrknutíŠklebící se


Misto toho je co ?


Angličtina
načte to campaignsXYZ.dat (v angličtině) , namísto smazaného campaignsXYZ_ru.dat (v azbuce)
Upravil/a Enjoyr dne 23-10-2007 20:59
 
www.enjoyr-page.cz
Enjoyr
...Briefingy v azbuce - pokud to někomu nejde odstranit změnou v locale na en nebo de :

z DGen složky někam skopírovat např. MessageEn.dat,
přejmenovat na MessageRu.dat a vrátit zpátky do složky DGen - přepíše to soubor briefingů v ruštině na soubor,který teď bude sice pro ruskou lokalizaci,ale bude anglicky;

nebo např. GB_MessageEn.dat stejným způsobem přejmenovat na GB_MessageRu.dat a vrátit zpátky do složky DGen(přepsat jím původní soubor v ruštině);

stejně tak je to se jmény piltů atd.,
např. soubor Americans.dat (v angličtině) přejmenovat na Americans_ru.dat a vrátit do DGen složky a přepsat původní Americans_Ru.dat v ruštině, atd.
Upravil/a Enjoyr dne 23-10-2007 20:57
 
www.enjoyr-page.cz
WT_Pedropan
Enjoyr napsal:
Angličtina
načte to campaignsXYZ.dat (v angličtině) , namísto smazaného campaignsXYZ_ru.dat (v azbuce)


Kdyz jsem to vymazal, tak to nefunguje. Jenom piiipaaa...Zamračený
 
http://www.wtigers.org/
BP_Tyrl
Přejmenuj En. na Ru a je to.
 
310_Gringo
Enjoyr: Dík chlape,to jsem potřebovalMrknutí
 
WT_Flan
Enjoyr napsal:
...Briefingy v azbuce - pokud to někomu nejde odstranit změnou v locale na en nebo de :

z DGen složky někam skopírovat např. MessageEn.dat,
přejmenovat na MessageRu.dat a vrátit zpátky do složky DGen - přepíše to soubor briefingů v ruštině na soubor,který teď bude sice pro ruskou lokalizaci,ale bude anglicky;

nebo např. GB_MessageEn.dat stejným způsobem přejmenovat na GB_MessageRu.dat a vrátit zpátky do složky DGen(přepsat jím původní soubor v ruštině);

stejně tak je to se jmény piltů atd.,
např. soubor Americans.dat (v angličtině) přejmenovat na Americans_ru.dat a vrátit do DGen složky a přepsat původní Americans_Ru.dat v ruštině, atd.


Mne se pouze zobrazuji nazvy kampani rusky, briefingy uz jsou v pohode. Nicmene z vyse uvedeneho vyplyva, ze kdyz se vsechno prejmenuje na *Ru, je azbuka navzdy mrtva ?
 
WT_Pedropan
BP_Tyrl napsal:
Přejmenuj En. na Ru a je to.


No jo, ale je to pracneeee...VyděšenýŠklebící se
 
http://www.wtigers.org/
BP_Tyrl
WT_Pedropan napsal:
BP_Tyrl napsal:
Přejmenuj En. na Ru a je to.


No jo, ale je to pracneeee...VyděšenýŠklebící se


Komu tady smrdí práce?Vyděšený
 
Enjoyr
WT_Pedropan napsal:
Enjoyr napsal:
Angličtina
načte to campaignsXYZ.dat (v angličtině) , namísto smazaného campaignsXYZ_ru.dat (v azbuce)


Kdyz jsem to vymazal, tak to nefunguje. Jenom piiipaaa...Zamračený


..v tom případě jsi musel vymazat i nějaké jiné soubory,než jen campaignsXYZ_ru.dat; anebo máš v locale zapnuto na ru Smutný
 
www.enjoyr-page.cz
WT_Pedropan
Enjoyr napsal:
WT_Pedropan napsal:
Enjoyr napsal:
Angličtina
načte to campaignsXYZ.dat (v angličtině) , namísto smazaného campaignsXYZ_ru.dat (v azbuce)


Kdyz jsem to vymazal, tak to nefunguje. Jenom piiipaaa...Zamračený


..v tom případě jsi musel vymazat i nějaké jiné soubory,než jen campaignsXYZ_ru.dat; anebo máš v locale zapnuto na ru Smutný


Nemam. Ale uz jsem to vsechno prepsal, takze mam nazvy kampani, hodnosti i briefy anglicke.
Ale asi se mne to pomstilo, protoze hodnosti u anglanu mam porad rozsypanym cajem...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Enjoyr
... jj, komu tady smrdí ta práce,tak si to může stáhnou hotové tady:

EnjoyrPatch_pro_Sound_Mod.zip

Ale ty soubory campaignsXYZ_ru.dat si musí každý vamazat ze složky DGen sám Úsměv
 
www.enjoyr-page.cz
Enjoyr
WT_Pedropan napsal:
Enjoyr napsal:
WT_Pedropan napsal:
Enjoyr napsal:
Angličtina
načte to campaignsXYZ.dat (v angličtině) , namísto smazaného campaignsXYZ_ru.dat (v azbuce)


Kdyz jsem to vymazal, tak to nefunguje. Jenom piiipaaa...Zamračený


..v tom případě jsi musel vymazat i nějaké jiné soubory,než jen campaignsXYZ_ru.dat; anebo máš v locale zapnuto na ru Smutný


Nemam. Ale uz jsem to vsechno prepsal, takze mam nazvy kampani, hodnosti i briefy anglicke.
Ale asi se mne to pomstilo, protoze hodnosti u anglanu mam porad rozsypanym cajem...Šklebící se


Zůstává mi to taky někdy,někde,občas - u hodností a v některých jménech pilotů. Ale po změně všech těhle souborů ve složce DGen (v podstatě vyhlazení ruštiny z DGenu Úsměv ) je jasné,že do toho ještě musí dál zasahovat files.SFS ze Sound Modu,nebo ty soubory ze složky files ze Sound Modu. S tím už se asi nedá nic dělat....
 
www.enjoyr-page.cz
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,581 návštěv