September 28 2024 18:21:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Doplňkové MODy pro Sound MOD
Tajpan
1.Ak máte SM a na servery je SM-ové lietadlo, ktoré Vy nemáte , tak je pre vás neviditelné.
2.pravidelne si aktualizujte updaty SM a AAA. !!!! To, že ste si stiahli AAA pack vo verzii 1.0 a vidíte všetky lietadlá neznamená že sa nič nedeje.!!! Deje sa a vela.!!! napr SpitMkI vo verzii 1.0 dajte proti SpitMkI verzia 2.5final a uvidíte teda podivné veci. Bugy, ktoré sa v pohode zneužívaju, ako v každej hre. Cool
3.Je zbytečné lidem cokoli vysvětlovat. Polovina z nich vás nevnímá. Z druhé poloviny vás 40% to nemuže a druhých 40% nechce. A ten zbytek to do hodiny zapomene. ........ sv.Pateyl
(Tyrle, to nie je na teba, len som trochu zneužil tvoju popisku) Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Tajpan napsal:
1.Ak máte SM a na servery je SM-ové lietadlo, ktoré Vy nemáte , tak je pre vás neviditelné.
2.pravidelne si aktualizujte updaty SM a AAA. !!!! To, že ste si stiahli AAA pack vo verzii 1.0 a vidíte všetky lietadlá neznamená že sa nič nedeje.!!! Deje sa a vela.!!! napr SpitMkI vo verzii 1.0 dajte proti SpitMkI verzia


Celé to má dva detaily:
1) Tato letadla se na serverech zatím nevyskytují.

2) Tato letadla se na serverech zatím nevyskytují.

Možná by se mohlo zdát, že detaily 1 a 2 jsou stejné. Ano, jsou - ale kvůli jejich důležitosti jsem se rozhodl je napsat hned 2x Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
http://allaircraf...php?t=1878
verzia AAA Mod pack 1.0 vyšla 24.decembra 2007.
od 6.5.2008 je verzia 2.5!!!!!!!

pravidelne si aktualizujte SM a AAA.!!!!
Upravil/a Tajpan dne 31-05-2008 17:56
 
Hoper
děláte mi v tom bordel...
a Oleg taky (resp autor SM) - by měl udělat funkci autoupdate....



a jinak-
606_Hayes napsal:
BP_Tyrl napsal:
Mě zase vadí, že mám průměrně 40 FPS a jiní zase 70 FPS. Každý kdo má víc FPS jak já, tak je čítař, protože si pomáhá neslušně nadupanou kartou, kterou hra při svém vzniku vůbec nepodporoval.


aj ty si citer jak svin.....ja mam totiz len obycajnych 30FPS pri dobrej konstalaci mapy lietadiel a pozmeakov,
ked je zimna mapa mnoho flaku a vela strojov tak si klesnem na 14-18FPS, vsetci ste citeri

všecii neé.... ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
BP_Tyrl
Tajpan napsal:
http://allaircraf...php?t=1878
verzia AAA Mod pack 1.0 vyšla 24.decembra 2007.
od 6.5.2008 je verzia 2.5!!!!!!!

pravidelne si aktualizujte SM a AAA.!!!!


Ale to jenom opravuje kokpity v již zprovozněných zlítatelněných originálech. Žádný fungl dodělávky. Takže nic zásedaního. Jen hezčí střelci a kokpity.
 
Jirka
WT_Pedropan napsal:
Jirka napsal:
MK_KaiN napsal:
Oni všichni vědí, že to éro co map tvůrce nedá do mapy, to na servru není a nedá se nijak použít. Oni vědí že pochybnosti o FM a o jeho upravitelnosti tu byli dávno před SM.
Ale to by nebylo to správné SVK. Aneb jak udělat z pičoviny vědní obor a jak z věci která má sloužit k zábavě, udělat otázku života a smrti. Úsměv
Jsou to cvoci.


Až na to, že to tak není. A až tě bude po mapě honit super bombarďák předělanej z AIčka a nebo do tebe solit neviditelný éro. Ona tě ani ta Flanova klimatizace na mozku hned tak neuklidní z nasrání. Vím o čem mluvím. Sám jsem to zažil. Šklebící se


No to chapu. Ja jsem pak taky tri dny na koronarce, kdyz me malej porazi v kulickach...Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Já si myslím, že víš o čem píšu, akorát máš potřebu rejpat.
Stejně tak aalf. Mě jde přece o to říct, že pro mě celé to snažení v té gamese je k ničemu, a celá ta hra ztrácí to kouzlo kvalitního simu a stává se z ní jen hloupá arkádovka. A vůbec. Začíná se mě zdát, že lítat bez SM, nebo se proti němu jen ozvat, bude za chvíli težkej zločin.

Mimochodem Pedropane, kdy jsi naposledy lítal ? A i ostatní WT diskutéři ? Před rokem ? Nebo je to dýl ? Na WT serveru jsem neviděl nikoho lítat ani nepamatuju. Co vy o tom můžete vědět ? Doporučuju si to znovu zkusit. Ať je ten flejm na praktické úrovni.
 
Tajpan
BP_Tyrl napsal:
Tajpan napsal:
http://allaircraf...php?t=1878
verzia AAA Mod pack 1.0 vyšla 24.decembra 2007.
od 6.5.2008 je verzia 2.5!!!!!!!

pravidelne si aktualizujte SM a AAA.!!!!


Ale to jenom opravuje kokpity v již zprovozněných zlítatelněných originálech. Žádný fungl dodělávky. Takže nic zásedaního. Jen hezčí střelci a kokpity.

ked si prečitaš forum .... Mrknutí
 
WT_Pedropan
Jirka napsal:
Já si myslím, že víš o čem píšu, akorát máš potřebu rejpat.
Stejně tak aalf. Mě jde přece o to říct, že pro mě celé to snažení v té gamese je k ničemu, a celá ta hra ztrácí to kouzlo kvalitního simu a stává se z ní jen hloupá arkádovka. A vůbec. Začíná se mě zdát, že lítat bez SM, nebo se proti němu jen ozvat, bude za chvíli težkej zločin.

Mimochodem Pedropane, kdy jsi naposledy lítal ? A i ostatní WT diskutéři ? Před rokem ? Nebo je to dýl ? Na WT serveru jsem neviděl nikoho lítat ani nepamatuju. Co vy o tom můžete vědět ? Doporučuju si to znovu zkusit. Ať je ten flejm na praktické úrovni.


Tak rejpani je temer povinna vlastnost vsech clenu sekty, to uz bys za ta leta mohl vedet...Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Ale ted vazne. Mne prijde komicke brat tak vazne neco, o cem vsichni vime, ze ma i v te nejzakladnejsi verzi celou radu diskutabilnich vlastnostni.
Proto jsem zastancem SM. Ne proto, ze hru dela dokonalejsi, ale zabavnejsi rozsirenim svych moznosti. A mne jde tedy primarne o zabavu. Ego si honim v praci a v realnem zivote...
A co se toho letani tyka.
Je pravda, ze na serveru se ted neobjevuji tak casto (tedy skoro vubec ne - honim si ego v realu), ale SM sleduju prvidelne. Nektere veci neinstaluju vubec (souhlasim, ze prilis zavaneji arkadou), ale cela rada veci je prima a ty si testuju OFFline, nebo pri sporadickych navstevach ruznych serveru, kde SM bezi. Coz celkem po tech stovkach "odletanych" hodin staci k tomu, abych dokazal posoudit, jestli jde o uplnou, nebo pouze polovicni hnupovinu...Mrknutí
 
http://www.wtigers.org/
clone9cz
nechcete zridit ceskou sekci na AAA ? myslim, ze by to nekteri potrebovali, pokusil bych se to tedy zaridit
 
http://www.wwii-illusion.net
Jirka
WT_Pedropan napsal:
Jirka napsal:
Já si myslím, že víš o čem píšu, akorát máš potřebu rejpat.
Stejně tak aalf. Mě jde přece o to říct, že pro mě celé to snažení v té gamese je k ničemu, a celá ta hra ztrácí to kouzlo kvalitního simu a stává se z ní jen hloupá arkádovka. A vůbec. Začíná se mě zdát, že lítat bez SM, nebo se proti němu jen ozvat, bude za chvíli težkej zločin.

Mimochodem Pedropane, kdy jsi naposledy lítal ? A i ostatní WT diskutéři ? Před rokem ? Nebo je to dýl ? Na WT serveru jsem neviděl nikoho lítat ani nepamatuju. Co vy o tom můžete vědět ? Doporučuju si to znovu zkusit. Ať je ten flejm na praktické úrovni.


Tak rejpani je temer povinna vlastnost vsech clenu sekty, to uz bys za ta leta mohl vedet...Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Ale ted vazne. Mne prijde komicke brat tak vazne neco, o cem vsichni vime, ze ma i v te nejzakladnejsi verzi celou radu diskutabilnich vlastnostni.
Proto jsem zastancem SM. Ne proto, ze hru dela dokonalejsi, ale zabavnejsi rozsirenim svych moznosti. A mne jde tedy primarne o zabavu. Ego si honim v praci a v realnem zivote...
A co se toho letani tyka.
Je pravda, ze na serveru se ted neobjevuji tak casto (tedy skoro vubec ne - honim si ego v realu), ale SM sleduju prvidelne. Nektere veci neinstaluju vubec (souhlasim, ze prilis zavaneji arkadou), ale cela rada veci je prima a ty si testuju OFFline, nebo pri sporadickych navstevach ruznych serveru, kde SM bezi. Coz celkem po tech stovkach "odletanych" hodin staci k tomu, abych dokazal posoudit, jestli jde o uplnou, nebo pouze polovicni hnupovinu...Mrknutí


No vidíš. Úsměv

Jistě, ono je to v podstatě děsně komické, takhle dlouze a občas i divoce diskutovat o nějaké gamese. Ale, už jsem to tu o dvě stránky dřív napsal, pro některé z nás ty letadýlka přestaly být už jenom hrou, ale staly se koníčkem. A to trošičku mění situaci. Mě přijde taky legrační, když se tady kolega v práci rozčiluje na Warcraftama online. Ale z jeho pohledu jde o něco maličko víc, stajně jako u ILa z toho našeho. Nebo u nás doma. Manželčiných několik krabic starých pohlednic jsou pro mě jen krám do baráku vhodný tak akorát do sběru, ale pro ni to jsou úžasné věci. A nebo banda chlapů, co se v hospodě do krve hádá o fotbalu. Mě fotbal nezajímá, můžu teda říct, že jsou to blázni ? Celkově obecně vzato, mě pak na to všem nepřijde nic tak nenormálního. Mrknutí

Apropó ego. Myslíš, že pokud někdo napíše, že když má pocit, že gamesa funguje divně, tak jde automaticky o problém s egem ? Já si myslím, že tomu tak není. Takových lidí jsem potkal za ta léta u ILa, skutečně velmi málo. Spíš jde jen o to si tu hru jen dobře užít, dokonale se u ní vyřádit a samozřejmě jako v každé hře, vyhrát. Co je špatného na tom, když se daří a nebo nedaří se jít o tom rozepsat třeba na SVK ?
 
3IAP_Dryjo
kdyz uz o tom tak mluvime, mohl by nekdo vyhodit odkaz na ten nejnovejsi mod pack, at se v tom nemusim stourat?dikMrknutí
 
WT_Schmouddle
Jirka napsal:
Mimochodem Pedropane, kdy jsi naposledy lítal ? A i ostatní WT diskutéři ? Před rokem ? Nebo je to dýl ? Na WT serveru jsem neviděl nikoho lítat ani nepamatuju. Co vy o tom můžete vědět ? Doporučuju si to znovu zkusit. Ať je ten flejm na praktické úrovni.


Dovolím si odpovědět.

WT je sekta, nikdy jsme neříkali že za 10 let zde bude WT a bude každý večer létat Šturmovika. WT sekta totiž na rozdíl od ostatních letek neměla Šturma jako ústřední spojovací bod kolem kterého se točí celý spolkový život.

Klasický Šturm se omrzel. Došli jsme na konec vývoje, DF známe z každé strany několikrát a už chybí to objevování, které bylo hnacím motivem našeho serveru. Tehdy nám nevadilo, že FMB je naprosto napitchu s uživatelskou příjemností, že neobsahuje ovládací softík typu FBD nebo SC, že napsat pořádný briefing a ovládací soubor k misi trvá lehce k hodině. Dneska na nemáme čas a náladu dělat 100. variaci na ústřední téma. Od ambice být leadrem v inovacích na DF serverech (WT byli první kdo tady měl FBD+stats, IL2SC+stats, dynamickou kampan přes DCG) jsme klidně a plynule přešli k ambici udržet WT server v chodu pro ostatní.
Ti, co ještě mají šturma nainstalovaného (například já mám 3 instalace) si hrají s SM a věcma od AAA. Vzhledem k tomu že pravidelně navštěvuji AAA a testuji jejich výtvory, mám docela slušný přehled o vývoji v této oblasti. Například já teď jednu dokončenou a jednu rozlétanou offline kampaň se Spitem Mk.I.
Z toho plyne odpověď na tvoji otázku "co o tom můžeme vědět..." Víme toho víc než si myslíš.

To, že denně nebrousíme WT_DED nehovoří nic o zkušenostech, které s Ilem máme a které se datují zpět do roku 2002 a které nám umožňují rozeznat zrno od plev nejpouzději na druhý pokus.

Stárneme. WT jako sekta (tzn. uzavřená společnost) se dostala do dalšího levelu, mnoho z nás má čerstvě rošířenou rodinu, práci, jiné povinnosti a radosti a už nezbývá čas sedět každý večer u Šturma.
To že naše aktivity nevidíš, není tím že bychom neexistovali, ale tím že Tvůj horizont aktivit je užší či jinam směrovaný než ten náš.

Zbytek sekty se herně realizuje jinak, jezdíme závody v LFS na vlastním serveru (s velkými úspěchy v ALTP), hrajeme Armu (WT má vlastní ARMA server), hrajeme CoH....

Já jsem se na online Šturma vykašlal úplně a místo večerního honění fragů létám o víkendech v Letňanech.Šklebící se

Takže o čem chceš flamovat?
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Horrido
A jeje, to zase budou vsichni WTckari citit potrebu se nejak vyjadrit.

Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hiltos
Jirka napsal:
... Začíná se mě zdát, že lítat bez SM, nebo se proti němu jen ozvat, bude za chvíli težkej zločin...


No, to bude asi tim, ze o kazdem troubovi, ktery se snazi ostatni presvedcit o tom, ze SM je spatny, ve vlakne venujicim se oznamovani novych modu, misto vlakna o spatnosti SM, ktery si muze kdykoliv zalozit, akorat nechce, protoze by mu tam nikdo nechodil cist jeho narky, si muze nekdo navstevujici toto vlakno z duvodu, pro ktery bylo zalozeno, myslet, ze je uplnej idiot, kdyz nepozna, ze si ma o svem tematu diskutovat nekde jinde a budou ho posilat do prdele, kam pravoplatne patri.
 
WT_Peci
WT_Horrido napsal:
A jeje, to zase budou vsichni WTckari citit potrebu se nejak vyjadrit.

Šklebící se


To si piš... akorát si teď nejsem jistej, jestli nedostanu banána za to, že jsem si dovolil tě citovat Cool
 
WT_Flan
WT_Peci napsal:
WT_Horrido napsal:
A jeje, to zase budou vsichni WTckari citit potrebu se nejak vyjadrit.

Šklebící se


To si piš... akorát si teď nejsem jistej, jestli nedostanu banána za to, že jsem si dovolil tě citovat Cool


Samozretelne, ze v pripade diskuse jako je tato, se WT okamzite a hromadne vyroji, aby zde na foru vykonali potrebu. Šklebící se

Aspon proti zastancum panenske neposkvrnenosti Sturma a odporcum bozskeho, skveleho, uchvatneho SM Šklebící se
 
Hiltos
3IAP_Dryjo napsal:
kdyz uz o tom tak mluvime, mohl by nekdo vyhodit odkaz na ten nejnovejsi mod pack, at se v tom nemusim stourat?dikMrknutí


http://www.allair...php?t=1878
 
Tajpan
WT_Horrido napsal:
A jeje, to zase budou vsichni WTckari citit potrebu se nejak vyjadrit.

Šklebící se

Šklebící se
To sme si už dávno všimli. Mrknutí Ale kde je Pedropan? ten ked sa do WT-čiek oprel Jirka, tak tu bol ako prvý. Šklebící se
 
WT_Pedropan
Tajpan napsal:
WT_Horrido napsal:
A jeje, to zase budou vsichni WTckari citit potrebu se nejak vyjadrit.

Šklebící se

Šklebící se
To sme si už dávno všimli. Mrknutí Ale kde je Pedropan? ten ked sa do WT-čiek oprel Jirka, tak tu bol ako prvý. Šklebící se


No ty uz bez taky na ocni, vzdyt jsem to zacal...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Tajpan
WT_Pedropan napsal:
Tajpan napsal:
WT_Horrido napsal:
A jeje, to zase budou vsichni WTckari citit potrebu se nejak vyjadrit.

Šklebící se

Šklebící se
To sme si už dávno všimli. Mrknutí Ale kde je Pedropan? ten ked sa do WT-čiek oprel Jirka, tak tu bol ako prvý. Šklebící se


No ty uz bez taky na ocni, vzdyt jsem to zacal...Šklebící se

čau stará vojna. žiješ vôbec????
kua , ja tam vidím len Smouddleho.
ps: kua prieser, musím ísť ,kua, kua, kua , vlasť volá. Naštvaný
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,591 návštěv