September 28 2024 16:16:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
saldy

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Připravované patche a datadisky - novinky, spekulace
AH_James_Gastowski
Krtek napsal:
No a já chcu ještě pořád tu AH-64 Pff


64 Asfaltových Holubů? No, v holubníku je zatím zapsaných 59, tak ještě 5 chybí Šklebící se
 
LesniHU
WT_Peci napsal:
310_cibule napsal:
mkubani napsal:
Ale vcera bol dokonceny kokpit dalsieho nemeckeho lietadla. Mrknutí


Jaký? Povídej, přeháněj. Já si tipnu. Do 17? Ne? Kondor? Taky ne? Uhu? Taky ne? Tak 410? Nebo Čáp. Ne? Už vím, všechny dohromady. Paráda :sm16:


Já doufám, že to bude Hs-123 a nebo konečně Hs-129. Ta 129 by se hodila už jen kvůli té slovenské mapě :sm13:
Naivko, samozrejme, ze to bude nejaky prototyp z konce valky.
 
313_Volume
mno, než letadla, co takhle vymakat některé parádičky? třeba, když osolíte borce opravdu z blízka a pustíte mu olej, co mít taky trošku zacákaný čelní štítek? nebo když to letadlo koupí v 5-6km a fičí si to střemhlav dolů, mohlo by to vydávat takovej ten ječivej zvuk, jak je to ve filmech Úsměv a tak..na nové letadla kašlat, je jich tam tolik, že už stejně nevím, do čeho mám vlízt Úsměv
 
AH_Ronsoc
Volume dobra odpoved!!!!!:yes:
 
AH_James_Gastowski
313_Volume napsal:
...........nebo když to letadlo koupí v 5-6km a fičí si to střemhlav dolů, mohlo by to vydávat takovej ten ječivej zvuk, jak je to ve filmech Úsměv a tak..na nové letadla kašlat, je jich tam tolik, že už stejně nevím, do čeho mám vlízt Úsměv


heh, to mě dostalo v demu Battle over Europe, nebo jak se ta arkáda jmenuje. Tam každý letadlo při střemhlavým letu ječelo sirénou jak Štuka :sm6:
 
Safrik
Jojo ma pravdu predsedo!:yes:
 
3BAP_Bugs
Počujte, vie tu niekto podať ako tak relevantnú infošku o tých add-on? Kedy bude Pe2? A čo mapy Slovenska. Stihneme ešte na LiW nejakú Slovenskú mapu?
 
http://3iap.org
Hoper
313_Volume napsal:
mno, než letadla, co takhle vymakat některé parádičky? třeba, když osolíte borce opravdu z blízka a pustíte mu olej, co mít taky trošku zacákaný čelní štítek? nebo když to letadlo koupí v 5-6km a fičí si to střemhlav dolů, mohlo by to vydávat takovej ten ječivej zvuk, jak je to ve filmech Úsměv a tak..na nové letadla kašlat, je jich tam tolik, že už stejně nevím, do čeho mám vlízt Úsměv


takový rozsvícení letiště (příp. letadlovky) v noci na požádání o přistání taky nemusí být k zahození ...
 
Noram
no :hoper: to by bylo supr ještě kdyby tak šlo udělat jedoucí letadlovky na DF serverch což bohužel nejde :hoper2:
Upravil/a Noram dne 04-04-2006 11:30
 
http://noram.youaremighty.com/
313_OTU_oblak
mkubani - zeptám se jinak. Plánuje se rozšíření strojů RAF????

můj tip je že NE. ale doufám že se pletu.
 
rudidlo
3IAP_Noram napsal:
no :hoper: to by bylo supr ještě kdyby tak šlo udělat jedoucí letadlovky na DF serverch což bohužel nejde :hoper2:
Pokud budou BOTi, nevidím jedïný důvod, aby nebyly i plovoucí letadlovky, jezdící tanky, apod. Prtostě už nebude DF a COOP - už bude pouze jeden typ hry.
Aspoň si to naivně myslím. Ale nejvíc se stejně těším na dynamické počasí.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_OTU_oblak
rudidlo - mno přesně tak. ale asi to bude zbožné přání. Podle nejhoršího scénáře to bude gracicky vyšperkovaný IL bez bootů a pohybujících se letadlovek, možná s počasím. a s letadly z BOB, kdy budou létatelné jenom základní typy(které šturm obsahuje s vyjímkou spita I a II)
 
rudidlo
No já jsem tuším na ofiko fóru četl od Olega hlášku, že na serveru Boti budou... Čím jiným by přitáhl zákazníky?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hoper
novou, úžasnou grafikou ?
...

pamatuju, jak kdosi kdysi před PF snil a básnil o více než stu vylepšení do FMB
jestli vím, nebyla tam ani jedna změna
a při tom tam v těch přáních byly některé body poměrně solidní a logické ...

btw - plánuje se vylepšení FMB ?
třebas práce s vícero objekty najednou ? (přesuny, otáčení, atd) ?
 
XXX_Dazz
Hoper napsal:
novou, úžasnou grafikou ?
...

pamatuju, jak kdosi kdysi před PF snil a básnil o více než stu vylepšení do FMB
jestli vím, nebyla tam ani jedna změna
a při tom tam v těch přáních byly některé body poměrně solidní a logické ...

btw - plánuje se vylepšení FMB ?
třebas práce s vícero objekty najednou ? (přesuny, otáčení, atd) ?


Nikde jsem o tom nečetl, ale bylo by to děsně fajn :yes:
 
WT_Peci
3IAP_Dazz napsal:
Hoper napsal:
novou, úžasnou grafikou ?
...

pamatuju, jak kdosi kdysi před PF snil a básnil o více než stu vylepšení do FMB
jestli vím, nebyla tam ani jedna změna
a při tom tam v těch přáních byly některé body poměrně solidní a logické ...

btw - plánuje se vylepšení FMB ?
třebas práce s vícero objekty najednou ? (přesuny, otáčení, atd) ?




Nikde jsem o tom nečetl, ale bylo by to děsně fajn :yes:


Je fakt, že by se mi to taky líbilo, ale na druhou stranu - rád obětuju delší a pracnější tvorbu map za pohyb cílů po DF mapách, AI na mapách, ale třeba i lepší offline kampaň.
Upravil/a WT_Peci dne 04-04-2006 14:43
 
mkubani
Oblak, ved mate uplne noveho Tempesta aj Mosquito (plus este jedna vykonnejsia verzia Mosquita by vam mala v buducnosti pribudnut), mate krasnych Spitov, Hurikov, Gladiatora... budete mat A-20C. Zivot je krasny. Cool

Spity X** jednoducho v FB/PF nebudu, any Typhoon. Nikdo ich totiz nenamodeloval. A nie je to Olegova chyba. Za 5 rokov sa nenasiel nikto z modelarov, kto by tieto lietadla kompletne dokoncil. Ked tak rozmyslam, v podstate vsetky Spity sa do hry dostali len cez komercne addony (AEP + PF). Takze ked tolko ludi po nich "pisti", preco sa nenasiel nikto, kto by to urobil? Rusaci na Sukhoi fore cele roky kvakali, ze kde maju Pe-2/3. Ked sa ich SaQsoN spytal, ze preco si ju nespravia sami, tak sa hned ohradili, ze to je predsa Olegova robota. Ok, teraz ju mat budu, ale si za nu zaplatia.

V tomto sime si mohol mat hociktore lietadlo z WW2, stacilo naozaj chciet a vytrvat. Ja som velmi chcel Aviu a Letova a spravil som vsetko preto, aby tam jedneho dna boli (ci uz ako AI alebo flyable). Stalo ma to kurva vela volneho casu, nervov, penazi, atd., ale podarilo sa. Snad tam v lete uz konecne budu. Ak niekto chcel Spita XIV mal na to sakra dost casu. Nie je predsa Olegovou povinnostou namodelovat kazde lietadlo, ktore v tej dobe lietalo.

 
Hoper
jen zbožné přání Smutný
bohužel Smutný

taky by bylo dobrý (pokud nebudou na DF mobilní jednotky), aby měli možnost (ty kolony atd) se generovat náhodně na mapě. Zadal bys tam volbu Random ON, nějaký okruh, ve kterém se má objevovat, sturm by před samotným spuštěním mise spočítal možné lokace, kde se můžou objevit (lesy, vody, města) a fouknul by je "neznámo" kam.
Takhle si už pár lidí pamatuje, kde kolony jsou a jdou už najisto ...

A LOMAC umí to, že když se dělají waiponty pro pozemní techniku, můžeš si tam dát volbu On road - kopíruje silnici, na kterou tu kolonu umístíš ...
 
Hoper
ehm - s tou silnicí - tohle Sturm vlastně umí. Minimálně pro vlak.

ale zase z posledního videa BlackSharku bylo vidět, že auta točí zatáčky krásně plynule, ne hranatě, jak je doposud "zvykem" ... Úsměv
 
313_OTU_oblak
mkubani - neber to spatne. zrovna myslim cibule nekde daval link na to XIV nekdo delal. mozna se pletu. Bohuzel, doby kdy jsem se zivil modelovanim ve 3D jsou davno pryč. také Pro/E je ponekud jiny soft nez 3DSmax....taky nebydlím u rodičů, mám přítelkyni a dělám na 4 směny. když mám čas tak jsem rád že stihnu lítat, knížku a nějaký kit (tedka zrovna spit Vb Úsměv ) Neříkám že na to Oleg kašle, jenom říkám že je to škoda že tam tyto éra nejsou. netvrdím že je to "olegova robota".....podívej se na TW, kolik tam je letadel a to si všechno dělali sami....modelářů je dost, ale ne každý dává přednost šturmu... Úsměvtřeba se po Target tobruk dokončí target europe nebo target spain....když už poláci dělají polsko Úsměv
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,686,057 návštěv