September 28 2024 12:22:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,747
· Nejnovější pilot: carramba66
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Air Domination War
1stCL_Pagy
Pacin ukázal jsi za jakou stranu lítáš Šklebící se Piscot myslel letadla stejné doby ne o pár generací mladších. Sašo, ale ta čajka na ty tanky nemusí, může si kvalifikaci vylítat na air killech, ale ta štuka těžko sundá letadla Šklebící se
 
LEON_CZ
Jak se vyvíjí situace okolo toho ruského serveru virtuální války Frontové nebe? Informace kolem toho tady nějak utichly. Lítá se to ještě ? Zamračený
 
http://www.virtualnipilot.cz/
3BAP_Bugs
jop, ale pretože sa spustilo ADW, tak sa veľká časť pilotov presunula práve na ADW.
 
http://3iap.org
3IAP_Sasa
1stCL_Pagy napsal:
Pacin ukázal jsi za jakou stranu lítáš Šklebící se Piscot myslel letadla stejné doby ne o pár generací mladších. Sašo, ale ta čajka na ty tanky nemusí, může si kvalifikaci vylítat na air killech, ale ta štuka těžko sundá letadla Šklebící se


tak pak mi to někdy předvedeš jak dáš v čajce 44 emilů Úsměv
 
1stCL_Pagy
Neříkám emilů a neříkám 44 Šklebící se mi taky máme jen 20 air killů Šklebící se
 
3IAP_Sasa
dneska mě vykostila stuka bombou. Sem myslel ze se poseru.... odhodila, vidim vybuch, rikam ok a letim. Najednou kridla v .... Zapomnel jsem na to ze vybuch je videt hned, ale probehne az podle nastaveni roznetky Smutný(
 
1stCL_Bein
3IAP_Sasa napsal:

Jinak ten v Emilovi asi čuměl na to jak rychlej ten migouš je co? Úsměv Ani nevím jak dopadl, ale prý ho málem vykostil išak.


...pane Šášo v tom Emilu byl pan BeinÚsměv ....úplně jsi to vystihl,když jsem byl severně od štuk a hlásil z převýšení dva rozjeté doty opravdu jsem "čuměl" co to může být za tak pekelně rychlé stroje...prožil dva rychlé orgazmy a žasnulŠklebící se....teď vážně lítali jste jak se na vás sluší a patří a já byl k naší škodě v coveru sám.Prostě 2 spolupracující MiGy na rychlosti jsem nedával a nezbylo než uhýbat a hlásit...do toho se tam přimotal išak,kterého jsem zprvu mohl já vykostit hned 2x...poprvé ve stoupání,kdy o mě chvíli nevěděl a následně po brejku co to utrnul bohužel jsem ani jednou nedalNaštvaný...následně jsem sklopil spirálou do dajvu s išakem za zadkem,kdy se v kontra manévru išak odpoutal.Prolítl jsem na rychlosti u země kolem vašeho letiště za pagym a valil přímo domů s dalšíma slizometama za prdelí,kterým se mi podařilo zdrhnout....toť má stručná odpověď na tvou otázku ja k dopadl "ten asi čumějící v Emilu málem vykoštěný išakem"Šklebící se
 
ZVP_flanker_cz
LC_LEON_CZ napsal:
Jak se vyvíjí situace okolo toho ruského serveru virtuální války Frontové nebe? Informace kolem toho tady nějak utichly. Lítá se to ještě ? Zamračený


frontové nebe se létá zde
www.il2.org.ru
 
313_Santy
1stCL_pbarry napsal:
313_Santy napsal:
Jo a druhá věc. Jsou různé filozofie létání těchto válek.
1. Buď to chceš přežít za každou cenu a neřešíš splnění úkolu a doufáš, že to udělá někdo jiný. (tedy jak říkáš lítáš hlavou)
2. Nebo je pro tebe důležitý i výsledek a musíš počítat s tím, že to odskáčeš a jdeš do vědomého menšího či většího rizika, protože létáš nad nepřátelském územím, nad nepřátelským flakem a ničíš nějakým způsobem nepřátelskou techniku. Tedy podle tebe lítáš bez hlavy Šklebící se , protože rozumný člověk život neriskuje, že? Šklebící se
)


To tak docela neplatí pokud spolupracuješ a od toho přece je letka ne ? Pokud lítáš s někym, neni problém ničit a žít. Samozřejmě když lítáš sám je to horší, ale tak to bylo snad i ve válce.

Takže tvoje hledisko je docela zaměřené na jednotlivce. Pro skupinu neplatí


Ano máš pravdu, ale při plném serveru a útoku na hlavní cíle ta skupina musí být dost početná, aby si vydobyla aspoň chvilkovou vzdušnou převahu (nebo mít možnost úniku), protože nad nimi kempuje většina nepřátel. Takže např. ve 4 lidech je to riziko taky dost velké. Mrknutí A sejít se ve větším počtu je, aspoň pro nás, problém. Taky záleží v čem letíš, že? Šklebící se
A ve válce to bylo přece jen trochu více organizované, s většími útvary, což v Ilovi jsem zažil jen výjimečně a převážně na speckách. Pro větší realitu by to chtělo nějak zkloubit oba druhy virt. válek - ADW a AFW. Úsměv
 
1stCL_pbarry
Nj, ono u kolon skupinu čtyř heinkelů asi nepotkáš. Skupina musí hlavně chytře zvolit cíl i s ohledem na svoji sílu. Např vim že na hlavní cíl nás neni dostl, takže letímě na další cíl v pořadí podle důležitosti. Proto aby se hejbla mapa, jsou zpravidla potřeba čtyři bombardéry a nějakej cover. Na zničení vlaku stačí jeden bombardér a průzkum.. etc.
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 02-02-2010 10:40
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3IAP_Sasa
Pagy, včera jsem rozhulil 5 109tek a všecky sedly svině. Kdybych měl kanón tak minimálně 3 byly moje Smutný((. Ale už chápu jak to ten Belka dělá s tím kanóňákem. Nad 600m jsi v išaku skoro výkonej jak emil a líp ti to stoupe + zoomnout můžeš, protože emil líta v té výšce 350.
 
1stCL_Piscot
3IAP_Sasa napsal:
Pagy, včera jsem rozhulil 5 109tek a všecky sedly svině. Kdybych měl kanón tak minimálně 3 byly moje Smutný((. Ale už chápu jak to ten Belka dělá s tím kanóňákem. Nad 600m jsi v išaku skoro výkonej jak emil a líp ti to stoupe + zoomnout můžeš, protože emil líta v té výšce 350.


Pokud hrajes na body,je to obrovska smula,pokud hrajes simulaci valky,je to obrovsky uspech.Ty befka uz nic neohrozili a museli zmizet,ukol splnen!!!

Spise B je spravne,tohle je dlouhodoba valka a male kapky udelaji velkou vlnu.Casem!Pokud budes hrat na sebe,aby Te ostatni videli ve statistikach na celnich mistech,pro valku to nemusi met temer zadny vliv.Ale Ty se budes citit jako skvelej pilot.Me staci prezit a pokud mozno,tak Vam udelat vetsi skodu,nez Vy nam.A vo vo vo voooo tom to je. Mrknutí
 
3IAP_Sasa
No Piscote od te doby co mame Migace a pouzivame je tak se zacala obracet mapa. Neni to tim, ze by jsme byli nejak supr efektivni, ale vetsinou drzime v sachu 4-6 nepratel, ktere porad zahanime a ti tak nemuzou skodit a o X prerusenych naletech (nejake sestrely, nekdy to zabali domu atd) nemluve, takze v tomto smyslu to efektivni.
Bohuzel ty sestrely jsou korenim litani ve stihacce takze je to takovy trosku frustrujici, ale jak rikam od doby co si nektere ruske letky vylitali kvalifikaci tzn Pe2, Mig, Yak, I16-24 tak se mapa zacala obracet uz ze skoro ztracene pozice, kdy nam zbyvala 2 letiste.

Neveril bys jaky respekt si dokazi 2 migy v 6-7km u tech emilu udelat. Najednou se boje odehravaji v male vysce a to je pro Isaky a Jaky vyhodne. Takze da se rict, ze svou ulohu jako letka plnime, i kdyz na osobnich statistikach to mame cca 50-50 coz je dost hrozny...
Upravil/a 3IAP_Sasa dne 02-02-2010 13:10
 
3BAP_Cassius Chaerea
3IAP_Sasa napsal:
Neveril bys jaky respekt si dokazi 2 migy v 6-7km u tech emilu udelat.
A co teprve Išak v 9-10km, ten má tolik respektu, že se ještě nenašel němec co by ho zkusil přestoupat.Šklebící se
 
3IAP_Sasa
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
3IAP_Sasa napsal:
Neveril bys jaky respekt si dokazi 2 migy v 6-7km u tech emilu udelat.
A co teprve Išak v 9-10km, ten má tolik respektu, že se ještě nenašel němec co by ho zkusil přestoupat.Šklebící se


nj, ale isakova cinnost se omezuje pouze na stoupani Úsměv
 
313_123
nenašel by se někdo kdo rozumí vejškoměru v b239
v offline jsem to náko neřešil
a hlásit vejšku malá na 4.5 velká 3 je takové nějaké divné Úsměv
 
1stCL_Pagy
Numero ty létáš za modrý a nepoznáš americkej vejškoměr Šklebící se malá udává tisíce velká stovky Šklebící se jen není v metrech Šklebící se
 
kouty
1stCL_Pagy napsal:
Numero ty létáš za modrý a nepoznáš americkej vejškoměr

Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se
 
313_123
kouty napsal:
1stCL_Pagy napsal:
Numero ty létáš za modrý a nepoznáš americkej vejškoměr

Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se


čoveče poznám
ale koukám, že si ani jako modrej neseděl v b239
poznám sto třeba stop což je od 1-9 -0
ale s vejškoměrem od 1-4-0 (nějakej US NAVY fuj)
si nevím opravdu rady

tak než budeš dělat ksichtíky tak si do toho aspon sedni
nebo máš komplex nebo co Šklebící se

jinak díky za SVK radu Šklebící se
 
1stCL_Pagy
Numero seděl jsem v něm dokonce jsem v něm lítal Šklebící se tak co asi může znamenat 4,5 na malý a 3 na velký Šklebící se Tak 4,5 na malý je 4500 stop nebo v čem to máte a 3 k tomu je dalších 300 stop Šklebící se tzn 4800 stop
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-09-2024 11:19
Pokud ti co zvolím budou plnit svůj program, ať se klidně spojí i s Belzebubem.

26-09-2024 16:00
Kdokoliv bude v koalici s kýmkoliv. Jím nejde o smysl, ale o prachy a to politiky spojuje.

25-09-2024 16:44
Příští volby vyhraje ANO a bude v koalici s ODS. Ostatní strany budou v opozici.

23-09-2024 08:17
Prognostik z tebe už nebude. Úsměv

19-09-2024 19:18
Jelikož se blíží ten čas, tak bych jen skromně řekl: Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel! Šklebící se

13-09-2024 15:43
Kroměříž a Olomouc - Pravděpodobnost 3. povodňového stupně >90%

12-09-2024 16:09
A toto je noční můra Troubek: https://hydro.chm.
..ekt/307354

12-09-2024 16:04
No právě. Zem nesaje. A na Šumavě už staví sněhuláky. https://hydro.chm.
..eq=2505266


12-09-2024 10:36
jojo, voda na děsivý mlýn: https://www.inter.
..
Šklebící se

11-09-2024 21:27
Zítra v 7 to začne. Za 4 dny tu má spadnout víc srážek než za celý rok.

35,685,109 návštěv